Sieviešu sterilizācija.

 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/185928/nekad-neesmu-gribejusi-un-negribesu-bernus---latviete-veic-sterilizaciju-23-gadu-vecuma

Jūsu domas un komentāri? Es domāju, ka viņa izdarīja pareizo izvēli, vismaz nedzims nevēlams bērns.
20.02.2015 09:14 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Zini, par citiem aizsardzības veidiem varu piekrist, bet ja viņai nav patstāvīgs partneris tad tomēr normāli cilvēki tā pat seksa laikā aizsargāsies, kā jau ir zināms, grūtniecība nav vienīgais nevēlamais kas var notikt ja neaizsargājas. +
20.02.2015 19:29 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
http://www.sapforums.lv/index.php?t=102086 patika viedokli.


Ekshibicionisms
nu precizi.:D
20.02.2015 19:33 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Man ir vienalga, ko dara cilvēki, ja viņi to dara sev, lai pierādītu kaut ko sev, lai būtu mierā ar sevi un bla bla bla, bet, kad to dara, lai būtu ziņu virsrakstos, nevis dzīvo mierā ar sevi un tajā dalās tikai ar pašiem tuvākajiem... Vienā maisā metama un trekna vienādības zīme ar to pašu selfiju karalieni, kas plātās ar saviem ekskluzīvajiem ceļojumiem.
20.02.2015 19:34 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Miss Joker - kā Tu zini, ka viņai nevarētu būt pastāvīgi seksa partneri?
Un, kas attiecas uz prezervatīviem - tas izjauc spontanitāti seksā. Nevar tā jebkurā brīdī, kad grib, ļauties sajūtām, vienā brīdī ir "o, tu te pasēdi, pagaidi, es tikmēr aizskriešu uz otru istabu pēc prezervatīva... ups, pēdējais kaut kā neveikli uzvilkās, un veikali jau slēgti, tad nu šovakar neko".
Un fiziskās sajūtas arī tomēr savādākas, vai to dara ar vai bez prezervatīva.
20.02.2015 19:35 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Zaptesburka

Taču pāris komentārus atpakaļ jau kāda no meitenēm teica - šī viņas vēlme parāda to, ka viņa tacu grib tikai dzerstīties un jāties ar katru garam ejošo. Cilveki nespēj adekvāti uztvert šādu rīcību, jo - tev ir dzemde, tad dzemdē. Negribi? Nekas, es zinu, ka gribēsi. Arī vēlāk negribēsi? āāā, tad esi staigule/bērns/mentāli slims cilvēks. :D
20.02.2015 19:39 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Sabiedrība kas lien interhneta un lasa zinas. Tai ka tik par ko pacepties. Par kadu mazo meža divainiti vai ko tizlu vienmer cepsies. Tas ir internets nu. Pec laika naks sgaiga gaļa ko apzelēt un runas par to. Tie kas lieto netu ši labi apzinas. Tapec te PR veidot var atri.

Svaiga gaļa, jā. Būs cits personāžs, bet situācija tā pati. Apspriests tiks tieši tas pats, kas te un tagad, tikai vārda ''Mētra'' vietā rakstīs ''Ilze'' un pēc mēneša ''Jānis.'' Esmu jau te piedalījusies diskusijās, kur runa bija par ''tām dziļi nelaimīgajām sievietēm, kuras izliekas, ka ir laimīgas, bet katru nakti noteikti raud, jo nav bērnu.'' Šī tēma te nav Mētras vai kāda cita ieviesta, tā vienmēr ir šajā forumā bijusi, tāpat kā sabiedrībā vispār. Ne katrs pamanīs, protams, jo ne katru tas skar.
20.02.2015 19:40 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Domaaju, ka sho aktu vinja neveica kaa maaksliniece, bet gan kaa feministe. Taapeec arii es to nenorakstiitu uz izmisumu, lai tik darbus paardotu, kuri starp citu, peec manaam domaam ir ljoti forshi.

++++ Arī uzskatu, ka vairāk kā feministes akcija.
20.02.2015 19:42 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Miss Joker - kā Tu zini, ka viņai nevarētu būt pastāvīgi seksa partneri?


Es nekur neteicu ka viņai nevarētu būt patstāvīgs partneris, tas ir tikai variants ja tā ir un vai tad tajā gadījumā nebūtu tas tiesa ka labāk ir aizsargāties ar prezervatīviem nekā riskēt ko saķert?

Un, kas attiecas uz prezervatīviem - tas izjauc spontanitāti seksā.

Un fiziskās sajūtas arī tomēr savādākas, vai to dara ar vai bez prezervatīva.


Manā gadījumā šīs attiecības ir jau kādu laiku un vienmēr esmu aizsargājusies ar prezervatīviem, tieši tā iemesla dēļ ka nevēlos bērnus pagaidām, bet OK man nepatīk. Ne šis process ir izbojājis spontanitāti ne neko, sākumā varbūt jā tas tā liekas ka mazliet ievelkas tas process utt, bet ar laiku pierod un vispār to neņem galvā, tas ir tas kas jādara un punkts. Un vispār man liekas ka vīrietim vienmēr jābūt pa rokai tam prezervatīvam ja nu kas, vismaz manā gadījumā nav nācies skriet uz citām iztabām prezervatīvu meklējumos :D

Un par sajūtām ar es nepiekrītu jo iepriekš man bija vairākus gadus attiecības ar partneri un mēs piekopām to nepatīkamo izvilkšanas metodi, ko tagad es vairs nespētu iedomāties izmantojam. Sekss toreiz nebija baigi vairāk jūtams vai atkal tagad mazāk un ja pat tā ir, tas viss ir vairāk galvā jo ar laiku ķermenis pielāgotos un tas vairs netraucētu.
20.02.2015 19:43 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
nekur neteicu ka viņai nevarētu būt patstāvīgs partneris
tad kādā sakarā vispār to piemini, rakstot "ja viņai nav patstāvīgs partneris tad tomēr normāli cilvēki tā pat seksa laikā aizsargāsies"?? Tu pati izdari kaut kādu pilnīgi nepamatotu pieņēmumu un pēc tam uz tā balsti argumentu pret tās sievietes izvēli?

Ne šis process ir izbojājis spontanitāti ne neko
tad varbūt Tu vienkārši neesi spontāns cilvēks, kam tas nešķiet ieguvums, ka jebkurā brīdī, kad ir attiecīgs garastāvoklis, var kaut ko darīt... un var arī jebkurā brīdī pārdomāt un tomēr nedarīt (nu, ja lieto prezervatīvus, tad tas drusku muļķīgāk - pārdomāt, kad tas jau uzvilkts).

par sajūtām ar es nepiekrītu jo iepriekš man bija vairākus gadus (..) piekopām to nepatīkamo izvilkšanas metodi, (..) Sekss toreiz nebija baigi vairāk jūtams
Es gan jūtu atšķirību. Mans vīrietis arī.
20.02.2015 19:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
tad kādā sakarā vispār to piemini, rakstot "ja viņai nav patstāvīgs partneris tad tomēr normāli cilvēki tā pat seksa laikā aizsargāsies"?? Tu pati izdari kaut kādu pilnīgi nepamatotu pieņēmumu un pēc tam uz tā balsti argumentu pret tās sievietes izvēli?


cik liela ir iespēja ka viņai savos 23 gados būs viens partneris uz visu atlikušo mūžu? Ja tomēr viņai ir patstāvīgs partneris tad jā, viņai šī operācija par sliktu nenāk, bet dzīve vienā mirklī var apgriesties kājām gaisā un viss mainīties.

tad varbūt Tu vienkārši neesi spontāns cilvēks


Iespējams, bet arī tad kad viss ir noticis spontāni, tas prezervatīvs nav bijis baigais šķerslis, vienu reizi es pat drīzāk to spontanitāti pārtraucu tieši dēļ tā fakta ka mēs tai mirklī jau vilkām uz to ka neaizsargājamies, kas man nepatika un visu gribēšanu daudz vairāk nosit nekā tā gumija.

Es gan jūtu atšķirību. Mans vīrietis arī.


Katram jau ir savādāk, to es nevaru noliegt, bet daļai man liekas ka tas ir vairāk galvā tomēr, bet ja ar nav vajadzība aizsargāties tad arī es to par ko sliktu neuzskatu, lai jau neaizsargājas.
20.02.2015 20:07 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
cik liela ir iespēja ka viņai savos 23 gados būs viens partneris uz visu atlikušo mūžu?
Pastāvīgs partneris nav obligāti tas pats, kas "uz visu mūžu". Pastāvīgs partneris ir cilvēks, ar kuru ir nopietnas, ilgstošas attiecības.
Bet.. nu, es esmu kopā ar cilvēku, ar ko biju arī 23 gados. Un vēl drusku senāk. Gribētos arī cerēt, ka tas tā arī atlikušo mūžu paliks :D

vienu reizi es pat drīzāk to spontanitāti pārtraucu tieši dēļ tā fakta ka mēs tai mirklī jau vilkām uz to ka neaizsargājamies
That's the point. Tai sievietei nekad nebūs tāda situācija, jo viņa jau defaultā "izsargāsies" 24/7.

ja ar nav vajadzība aizsargāties tad arī es to par ko sliktu neuzskatu, lai jau neaizsargājas
hm? Es nesaprotu, kādā saistībā Tu saki par neizsargāšanos.
20.02.2015 20:41 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Ziniet, bet visas Mētras, ko pazīstu ir tādas izlēcējas, kas turās pa gabalu no sabiedrības stereotipa "normālie cilvēki".
20.02.2015 21:06 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
VISS IR OK, BET NAHUJ PUBLISKI?
20.02.2015 22:35 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
stellaglmr Kā jau teicu,nezinu,kas ar tevi ir šajā diskusijā,ka tu esi kategoriski atteikusies uztvert domu. :D Labi ne par to ir stāsts,bet es neteicu,ka Mētra to ir darījusi ballīšu dēļ,es minēju to,ka iespējams ne tā prātīgāka sabiedrības daļa,ņems viņas izvēli kā piemēru,lai to darītu,jo viņas vēlēsies labāk ballēties,nedomājot par sekām. Nu nevaram noliegt,ka tā nebūs. Sakrāj naudu un uztaisi,easy game,nevienam pat tas nav jāsaka. ;)
Palasot dažas bloga atbildes es pat neredzu racionālus argumentus tam,kāpēc tas tika darīts,izņemot to,ka meitene negrib funkcionējošu dzemdi. Negribu,negribu,negribu,bet kāpēc?
Man kā cilvēkam no malas,kurš var iespaidoties no dažādiem citu cilvēku viedokļiem un darbiem,un tāds esam mēs katrs,kuru dažādas tēmas iespaido un liek domāt,tādā veidā veidojot to,kas mēs esam,tomēr var atstāt negatīvas sekas uz nākotni. Jau pieminētās meitenes pirmajā rindkopā.
Būtu bijis daudz produktīāk,ja viņa pirms savas izvēles būtu veikusi nopietnu pētījumu,tiesa ne jau pētījumu tā klasiskajā izpratnē. Bet vispirms sākot ar izklāstu,kas viņa ir,kāpēc viņa to vēlas darīt,ko par to saka mediķi,ko par to domā sabiedrība,respektīvi,kāda ir kopaina šādai situācijai vispārēji. Neņemsi vērā viņas vecumu,to noliksim malā,bet ja man šis tiktu pasniegts kā izglītojošais materiāls nevis mākslinieciskā cimperlība,es tam pieietu daudz savādāk. Teiksim tā pieaudzis cilvēks,nerunājo par gadiem,to pasniegtu kā sabiedrības izglītojošo materiālu par tēmu,ka cilvēks ir noteicējs pār savu ķermeni nevis ar tādu blīkšķi un šoku uzkristu,vot,lūk,ļaudis,es to izdarīju,jo man negribas dzemdi.

Aij...labi,šī tēma jebkurā gadijumā ir sevi izsmēlusi.
20.02.2015 22:39 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
alasot dažas bloga atbildes es pat neredzu racionālus argumentus tam,kāpēc tas tika darīts,izņemot to,ka meitene negrib funkcionējošu dzemdi. Negribu,negribu,negribu,bet kāpēc?
bet dzemde vinai palika. Tikai nosēja!!!!!!!! olvadus. ari iespeja kaut māksligi bet radit un dzemdet bernu. Arguments neiztur kritiku:D
20.02.2015 22:44 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
arī tamponus un paketes vian turpians pirkt tapat ka visas sievietes, ari menopauze bus tapat ka citam. Un dzemde kamer to neizgriezis paliks ari kur bijusi. Kapec ta dzemde jalama? Vina vispar labi zin kadu operaciju vinai veica? :D
20.02.2015 22:50 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Kapec ta dzemde jalama?
:D Pilnīgi iztēlojos to skatu,kā tiek lamāta dzemde.
20.02.2015 22:52 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
bet ats bērns jjau neizsaka pretenzsijas funkcionejošiem olvadiem. Kuraus ja nosien berni vairs nevar but. Bet lamā dzemdi, kuru tak nez kapec atstāja kur ta bijusi. neizopereja tak. Nē nu ok. skalāk skan... bet nu ka jau teicu pamatskolas līmenis.
20.02.2015 22:55 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Vina bloga pat ielikusi musu komentarus. Tikai jautajums-kapec neliek no sapforums.lv cālis.lv , atceries.lv un citiem forumiem?
20.02.2015 23:05 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Ieliec linkus no diskusijām,es labprāt palasītu,ko par to saka citos forumos.
20.02.2015 23:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits