Pirmais randiņš vienam pie otra

 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Jau randiņa diskusijā stāstīju par savu kolēģi, kura vēl joprojām nav tikusies ar jauno vīrieti, jo vienīgo tikšanās veidu viņš piedāvā - pie viņas. Nu tur papļāpāt, paskatīties filmas. :D Tai pat laikā pats pie sevis neaicina, arī nav izskanējuši nekādi piedāvājumi par neitrālām vietām, piemēram, kafejnīca, kino. Kolēģe it kā divas reizes esot devusi mājienu par tikšanos ārpus mājas, bet reakcijas nekādas.
Viņai ļoti gribas satikties ar puisi, tāpēc ir gatava tomēr uzaicināt. Es gan mēģināju atrunāt, jo pašai tas nešķiet prātīgi uz mājām aicināt svešu cilvēku ne pirmajā, ne otrajā reizē. It kā jau nav mana darīšana, bet uztraucos par savu gados jaunāko kolēģi, visādi cilvēki taču gadās.

Vai jums ir pieņemams aicināt pie sevis nekad nesatiktu vīrieti vai viesoties pie viņa jau pirmajā randiņā?
01.02.2015 17:27 |
 
Reitings 55
Reģ: 21.11.2014
Ja ir devusi mājienu par tikšanos ārpus mājas, bet reakcijas nekādas, tad skaidrs, ka čalis grib tikai seksu. Visticamāk, ka ir jau kāda sieviete pie sāna, bet šo grib mīļākās lomā. Kolēģe Tev laikam naiva
01.02.2015 18:41 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Interesanti, ar kādu domu viņš vēlas pirmo tikšanās vietu noorganizēt pie viņas.Tas nav loģiski, tāpēc, ka tur ir kāda doma.Dzīvē daudz pazīstamu vīriešu, kuri praktizējas "seducer" savaldzināšanu.Māk skaidri runāt, to ko vēlas sieviete. Vienmēr jau zin uz savu uzdoto jautājumu atbildi.Prasmes nav viegli iegūt, tāpat kā "pikaperi" ikdienā dodas ielās, komunicēt ar pretējo dzimumu, lai iegūtu par sevi pašpārliecinātību.Jo, ik katra sieviete, pirmajās 5 sekundēs jau par otru cilvēki, jūt viedokli. Par to kāda ķermeņu valoda, cik prasmīgi runā, intonācija, vai sevī ir pārliecināts, jo ir cilvēki kuri baidās, pirms pienākt klāt, baidās par rezultātu.Bet, anyway..
Redzētu sarakstu prastu analizēt, vai cilvēks to dara ar patiesiem nolūkiem vai ar kādu domu!

Bet, vel pa tēmu.Kurš gan vīrietis pirmajā satikšanās reizē nevēlētos pie sievietes dzīvoklī satikties, tik lielas iespējas, paveras jo daudziem cilvēkiem, tik grūti jāiet cauri daudz šķēršļiem, lai tikai zinātu kur tā meitene dzīvo, nerunājot par randiņu šajā vietā! Sanāk tā, ka sieviete jau visu uz " paplātes" pasniegusi!
Ja ir interese varu ko ieteikt privāti, varbūt izdodas atmaskot!
Izdevušos vakaru!
01.02.2015 18:45 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Es atzīšos, ka gan tagadējo draugu, gan vismaz vienu bijušo esmu pirmajā randiņā aicinājusi pie sevis. Iemesli - ar bijušo sanāca ļoti interesanti, bijām čatojuši mēnešiem, bija kopīgi paziņas, taču tad vienā rītā viņš man atsūtīja sms, ka man smukas mājas durvis, paskatījos pa logu un tur stāvēja simpātisks puisis ar milzīgu rožu pušķi. Es biju tikko pamodusies, tad nu nezināju, ko darīt un ieaicināju pie sevis ar visām rozēm :D Ar tagadējo draugu bija tā, ka viņš atbrauca uz manu pusi, bija paredzēts pastaigāties un tā, taču kolīdz viņš bija atbraucis, sāka līt, mums nebija lietussargu un mans toreizējais dzīvoklis atradās tieši pie autoostas, tāpēc piedāvāju skriet pie manis, kamēr neesam galīgi salijuši :D
Bet aprakstītajā situācijā gan pat es sabītos un pie sevis neaicinātu, ja tik uzstājīgi pats uzprasās uz to. Var jau būt, ka puisim vienkārši nav nauda, lai vestu uz kino/kafejnīcu un dzīvo arī sliktos apstākļos, tāpēc pie sevis vest kauns, taču no otras puses var būt arī kādi nelāgi nodomi apakšā...
01.02.2015 18:54 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Piekrītu cormeum.

Ja one night stand, tad skaidrs, droši, bet ja runa ir par kaut kādām perspektīvām attiecībām, tad nu procentuāli iespējamība noteikti kristīsies.

Neteikšu, ka nereāli, jo iespējams ir viss, bet tā nebūtu mana izvēle..
01.02.2015 18:57 |
 
10 gadi
Reitings 4017
Reģ: 02.01.2011
tikko pakonsultējos ar draugu par šito- viņš saka, ka puisim noteikti sava dzīvesvieta nav tā foršākā un nav naudas, lai vadātu beibi pa kafūžiem/filmām.
01.02.2015 19:19 |
 
Reitings 10
Reģ: 28.01.2015
Čalis vienkārši grib jau pirmajā randiņā seksu tas arī viss.;-)
01.02.2015 20:57 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Esmu vedusi un esmu gājusi , pat nakts vidū ar taxi braukusi, bet tir nav bijuši radiņi, drīzāk velme pēc ballītes vai kompanijas, jaunība ir traka un labi, ka tā ....
piebildīšu ,ka nekā piedauzīga vai intīma nebija, pat ne tuvu tam ....
01.02.2015 22:34 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Da nu tādu ieceri :D pat, ja neņem vērā iepriekšrakstītos argumentus, tas vēl nozīmē, ka vēl veselu dienu jākārto, jāgatavo un pēc tam vēl trauki jāmazgā. Izdevusies atpūta un prieka pilnas bikses :D
01.02.2015 22:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits