Sekss nav svarīgs

 
Reitings 297
Reģ: 08.10.2013
Meitenes beidziet ākstīties un atdzīstiet,ka sekssam nav nozīmes, kā arī vīrieša ''izmēram''


Paldies.
01.02.2015 14:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Miss Joker-bija loti interesanti palasiit tavas domas.Liekas, tevi interesee teema -"seksologija".Esmu to ieveerojusi arii citaas diskusijaas.
01.02.2015 17:08 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tak tas teksts par to, ka ir cilvēki, kam tas neder, jo neapzinās robežas ,jau arī liecina par to, ka galvā nav to riktīgo bremžu. Galu galā, kas tad ir maniaki un slepkavas - tie, kuri gūst baudu no cita ciešanām un nespēj apstāties (un negrib arī). Tāpēc viennozīmīgi šādas rotaļas ir pieļaujamas tikai un vienīgi ar cilvēku, kuru labi pazīsti un noteikti, kurš nav nekā apreibinājies tajā brīdī.

Vispār pat nedaudz izbrīnīja autores uzdrošināšanās to darīt ar nosacīti svešu cilvēku. Tiešām par savu drošību bail nebija nemaz?
01.02.2015 17:09 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Protams ka to nevar nejust, bet man liekas ka ar cilvēkiem ar kuriem nav tik cieša saikne ir grūtāk just, it īpaši ja jau meitene paziņoja to ka viņai patīk pa brutālo, viņš vienkārši nezināja kad ir par daudz. No otras puses varbūt čalim aizgāja galīgi ciet . . Tieši tāpēc jau ar kuru katru to nedara. .
Bet nu varbūtarī čalim par to vajadzētu maksāt, bet no otras puses nez. .
Abi labi kā saka. .
Ai tieši tāpēc man nepatīk ka daudzi bdsm iesaistās nemaz kārtīgi nezinot iespējamās sekas utt.
01.02.2015 17:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Jā bet no otras puses, varbūt puisis pat nezināja ka viņam ir šī problēma(ja iepriekš viņam bdsm nebija pieredze), līdz meitene viņu neiesaistīja bdsm. Varbūt parastā seksā, viņš nekad neko tādu nebūtu izdarījis, bet šeit viņa dzīvnieciskā puse tika izaicināta kas noveda pie tā ka aizgāja ciet. Ja jau meitene saka ka ārpus gultas nekas neliecināja par to ka puisim ir kaut kādas tādas problēmas. Lai nu kā visādi var būt, pat to vai viņš būtu jāsoda ir dalītas domas, atkarīgs no tā kā tad viss beigās īsit bija pa īstam.


Miss Joker-bija loti interesanti palasiit tavas domas.Liekas, tevi interesee teema -"seksologija".Esmu to ieveerojusi arii citaas diskusijaas.


Jā nevaru to noliegt :D Sekss man tuva tēma :D
01.02.2015 17:17 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Cik saprotu, viņiem bija "stop" vārds, kuru puisis totāli ignorēja. Tas jau par kaut ko liecina... Nebija gluži tā, ka vnk pārprata uzvedību vai nesaprata signālus.

Es neuzsvēru, ka vajadzēja noteikti maksāt par to, ko šis pastrādāja. Tikai domāju, kas varbūt palīdzētu Mexico vieglāk tam visam tikt pāri... Iespējams vajadzēja tomēr vismaz izrunāties par šo visu. Varbūt puisis vismaz atvainotos un tas kaut kā mīkstinātu pāridarījumu.
01.02.2015 17:19 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vispār pat nedaudz izbrīnīja autores uzdrošināšanās to darīt ar nosacīti svešu cilvēku. Tiešām par savu drošību bail nebija nemaz?


Tas liecina par to ka pašai arī nav gana liela pieredze un bija pārāk pārdroša vai vienkārši nogribējusies.
Bet labi ka tika cauri ar zilumiem un traumu, ja nebūtu tā draudzene blakus istabā bijusi, velns viņ sazin kā tas būtu beidzies.
Nākotnē gan ieteiktu pieturēties pie parastākiem partneriem un ja atkal rodas velme pēc bdsm tad tam vajag pieiet no pareizās puses, pakāpeniski, necenšoties ko sasteigt.
01.02.2015 17:20 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Neons
Jā vajadzētu viņiem par to izrunāties, varbūt tas tiešām ar liktu vieglāk justies. īsti tomēr neliekas ka puisis to pilnīgi apzināti darīja, bet nekad jau nevar zināt.
01.02.2015 17:22 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Neskatoties uz to, ka taa jaunkundze pati veeleejaas sado-mazo, es vinjas vietaa to teevinju iesuudzeetu par izvaroshanas meegjinaajumu (miesas bojaajumi kaa reiz buutu) un vispaar vins par to daargi samaksaatu. Un nekaadus sirdsapzinjas paarmetumus es nejustu, dzeerums un meitenes izteiktaa veelme peec sado-mazo nav iemesls vinju gandriiz nogalinaat. Novirzes tam teevinjam ir pavisam noteikti. Var taada seksa laikaa nepamaniit kaut kaadas nianses, var uzsist kaadu negribeetu zilumu nejaushi, tachu, ja tiek apdraudeeta partnera dziiviiba, tas vairs nav normaali. Turklaat shirmja aizkrishana tiktaal, ka neredz un nesaprot vairs, kas notiek, neliecina par psihisko pieskaitaamiibu

Un vispaar ieteiktu prieksh shaada seksa veida atrast pastaaviigu parneri, saakumaa izseksoties plus/miinus tradicionaali, lai redzeetu, kaa shim ar kontroli un tad saakt sado-mazo, kad ir paarlieciiba, ka shis dzirdees, kad shim saka apstaaties un ka shim buus sajeega, kur ir robezha.

Tfu, kur juus taadus slimos atrodat.
02.02.2015 08:58 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
izmeram nav nozimes, bet seksam ir gan.
02.02.2015 09:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!