Pēkšņi uzradās

 
Reitings 70
Reģ: 30.08.2014
Sveikas meitenes. Šobrīd jūtos diez gan apjukusi, bet tajā pašā laikā nāk smiekli par šo situāciju, tāpēc vēlos padalīties ar savu stāstu un lūgt padomu.

Mani vecāki ir šķīrušies jau sen, savu īsto tēti nekad neesmu, ne redzējusi (nu tikai kad piedzimu), ne kontaktējusies. Viens no iemesliem ir tāds, ka viņš dzīvo citā valstī un nekad nebija interesējies par mani un manu mammu kopš pārvācāmies uz Latviju.
Tad nu lūk pirms kāda laika piereģistrējos vienā no tās valsts populārajām mājaslapām. Teikšu godīgi ar tādu nolūku lai atrastu tēti, gribēju tikai redzēt kā viņš izskatās, ne ko vairāk. Diemžēl, kad meklēju, viņu neatradu, bet atradu viņa radinieci un uzaicināju. Es mājaslapā nepublicēju savas bildes. Tad nu vakar pēc diez gan krietna laiciņa iegāju apskatīties kas tur darās, un ko es ieraudzīju, TĒTIS atsūtīja draudzības uzaicinājumu! Ja jūs vien redzētu manu sejas izteiksmi :-D Man ir tikai viena bilde ar viņu kur es vel pavisam maza peciņa biju, tāpēc bija dīvaini pēc tik daudz gadiem viņu ieraudzīt. Bet tas ir viss ko es vēlējos, protams apstiprināju uzaicinājumu, un ieliku savas bildes lai apskatās kāda izaugu. Tad no viņa puses sekoja augsti vērtējumi manām bildēm un.... vēstule! Sveika meita! Tu tik skaista esi izaugusi! Kā tev iet?
Man šī vēstule liekas tik episka, smejos kad lasu, un tad nu rodas jautājums ko lai atbildu un vai vispār vajag? Gribu uzklausīt jūsu viedokli, ko jūs manā vietā atbildētu? (t)
01.02.2015 02:20 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Ja tu zinātu, cik ļoti tevi saprotu.
Man ar manu tēvu bija nedaudz līdzīgi, tikai bez ārzemju saitiem, bet tiem pašiem draugiem.lv, pēc gadu garās neredzēšanās uzradās manos 17 gados.

Vienīgais ko es tev tiešām varu ieteikt, kontaktu atjauno, bet nekādā gadījumā nepieķeries- nav tā vērts. Es jau laicīgi ieturēju distanci un neuzticējos visiem solījumiem "esmu labojies", "tagad par tevi rūpēšos", "mani interesē kas ar tevi notiek", būsim reāli, ja tiešām interešetu, atrastu veidu kā sakontaktēties....
Manā gadījumā tas bija 1,5 gads, kurā ik pa mēnesim satika mani.
Šobrīd, pat Ziemassvētkos un dzimšanas dienā neapsveic.
Tie ir tādi, mirklīgie jutu uzplūdumi, tāda tipa vīriešiem.


Tā, ka iesaku tev droši rakstīt (un lai dievs apgrābstās, un tev ir daudz labāks tēvs kā manējais), bet nepieķeries. Nav jēgas, sevi sāpināt, iedomu par "tagad būs labāk" dēļ.
01.02.2015 09:33 |
 
Reitings 350
Reģ: 09.08.2011
Bet vajadzēja jau laikus apdomāties, Tu tacu pati vinju meklēji, nevis otrādāk.
01.02.2015 09:36 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Lasu Cerises ierakstu un pie sevis nodomāju- nu vot suga kaut kāda :D goda vārds.
Manējais, gan izstrādāja vēl augstāku kroņa numuru- iepriekš bija rūpējies līdz 16 gadiem par saviem pirmajiem trim bērniem, un tad uztaisīja mani, tad pameta mani, tad uztaisīja vēlvienu bērnu par kuru rūpējās, tad uztaisīja vēlvienu (no citas sievietes) un bonusā tam vēl vienu adoptēja :D
Protams, ka man bija tāds šoks, ka adoptējis, meiteni manos gados (jo nu wtf, viņam meita trūkst? :D ), bet jā...
tagad uz to vienkārši ar smaidu, jo nu suga paliek suga, un sugas īpatnības ir jāpieņem.
01.02.2015 09:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tu ta vismaz tur piereģistrējies ar domu ka gribi redzēt kā tavs tēvs izskatās. Es ilgus gadus sēdēju draugiem.lv līdz vienā jaukā dienā svešs cilvēks ar manu uzvārdu man uzrakstīja. . Un vel gribēja baigi draudzēties un teica lai es prasu viņam visu kas man interesē. Es viņam pateicu ka man sveši cilvēki neinteresē un principā smagi viņu apvainoju, pēc tam šis vel teica kaut ko par to kā es runāju ar savu tēvu, un es par viņu vel paņirgājos un nobloķēju. Ilgu laiku mani vel tur no otra profila nelika mierā ar apsveikumiem svētkos utt, bet ar laiku saprata ka es neko ar viņu negribu.

Nesen gan gadījās ka fb mani uzaicina draudzēties mani pusbrāļi, pret viņiem gan man nekāds naids nav, labprāt iepazītu :) Žēl tik ka viņi nav latvijā un dzīvo ar tēvu.
01.02.2015 10:05 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Es piekrītu tam viedoklim, ka atbildētu pieklājīgi, saprastu, kas ir kas, parādītu, cik foršu meitu viņam bija iespēja audzināt, ko viņš ir zaudējis. Bet tā, lielos vilcienos, būtu vienalga par viņu, pameta - pats vainīgs.
01.02.2015 10:17 |
 
Reitings 86
Reģ: 25.01.2015
Es atbildētu jauki, bet mazliet ar tādu ironiju, ka iet labi un kā izrādās, tad esmu izaugusi sakarīga arī bez tēva klātbūtnes. varbūt ne tik tieši, bet aptuveno domu tādu
01.02.2015 10:17 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Becky-pierada tas, kura, kkas japierada. Tai sievietei nav nekas japierada,'ka nav neko sanemusi, bet tam vinas tevam gan japierada, ka vins ir maksajis uzturlidzeklis. Nekas vinai nav jamaksa.

Autorei-njaa, zinu,'kaa tas ir,'kad tevs peksni uzrodas. Mans tetis par mani ari nelikas ne zinis nez cik gadus. Tagad gan mums ir draudzigas attiecibaa. Kops vinsh ir kluvis par vectetinu, musu attiecibas ir kluvusas siltakas. Nevaretu teikt, ka es esmu aizmirsusi pamestibas gadus, bet neko acis neparmetu un uzturu kontaktu. Tev ieteiktu skatities,kas notiek talak. Jokaini, ka vinsh pats tevi nemekleja, bet tagad saka rakstit. Varbut vnk nespeja sanemties, jo domaja, ka atraidisi. Katra zina jebkura no gadijumiem neparsteidzies ne ar ricibu,'ne lemumiem.
01.02.2015 10:56 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
O, Navigator tēvs vislabākais. :D

Patiesībā nav smieklīgi, esmu šokā, ka tādas situācijas nav retums. Tas ir drausmīgi. Es par to, ka man nav tēva, nepārdzīvoju, bet mani fascinē cilvēku daba. 6 gadus man nav atkal nekāda info par viņu (es arī nevācu info, negooglēju utt.), bet toreiz manam jau 4. sieva bija (jā, sieva, nevis draudzene) un no visām viņam bija bērni. Nerūpējās gan tikai par mani - vecāko bērnu.
01.02.2015 11:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es vismaz zinu savu stāstu kaut cik kāpēc nerūpējās par mani. Es no visiem, LAIKAM 4 bērniem (diviem pusbrāļiem + viena pusmāsa) esmu vecākā, pirmais bērns. Mans tēvs par mani neinteresējās daļēji, jo māte negribēja, jo tēvs bija visu sabojājis pats, sākumā ar dzeršanu un narkotikām, un protams visam tika pielikts smags punkts pēc pirmā sitiena.
Vēlāk gan ap 6-8 gadu vecumu tēvs bija zvanījis, sastāstija sapņu pasaciņas ka brauks ciemos un prasīja ko es vēlos. . tā tas notika 2-3 reizes pāris gadu laikā, protams tā ar nesatiku viņu un negribēju ar, tad kad māte pastāstija par viņa problēmām ar dzeršanu un narkotikām, tas jau bija gana daudz info lai man pret viņu rastos riebums, bet kad salīdzinoši pat nesen uzzināju par to sitienu. . nu, skaidrs ka ar tādu cilvēku kontaktus nevēlos.
Trakākais ir tas ka sākumā viss bijis labi, ne baigi dzēra ne neko, bet pēc tam, kad jau es biju pieteikusies viss aizgāja greizi, protams tas manas mātes attieksmi pret vīriešiem ar smagi iedragāja, kā ar dēļ tā raksturs viņai ir no dzelzs.

Pēc tam tēvs esot bijis kopā ar otro sievu (jā mana māte ar bija precējusies ar viņu) un radījis 2 dēlus, pēc tam otra meita vel bija no 3 sievas. . Un cik es saprotu, tagad viņš vai nu ir kopā ar to 3 sievu, vai arī ar 4 sievu/draudzeni. Sīkāk tomēr info es par viņu negribu ar uzzināt.
01.02.2015 12:06 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Bet Tu pati pieregjistreejies ar domu vinju atrast un apskatiit, pati uzaicinaaji draugos vinja radinieci. Tu pati saaki taa nevainiigi mekleet komunikaaciju un tagad "teelo muljkjiiti" no operas "peekshnji uzradaas", hi-hi, ha-ha, un "ko nu atbildeet". Pastulbi izklausaas, gribeeji atrast, atradi, tad arii plaanam bij jaabuut, kaada buus taa komunikaacija. Negribeetu, 100 gadus nebuutu liidusi tajaa saitaa vai arii peec foto apskates uzreiz izdzeesusies, nevis liktu veel fotograafijas. Ko tad Tu no vinja gaidiiji? Greeksuudzi? Beernudaarzs kaut kaads.

P.S. Varbuut vecis turiigs, vareetu studijas apmaksaat vai auto nopirkt, piemeeram. Visos paareejos gadiijumos neredzu jeegu komunikaacijai, spermas donori pietaisa siikos pa pasauli un tad veelaak nu jau pieaugushie beerni nez kaada velna peec meklee tos spermas donorus? Prieksh kam? Lai sniegtu vinjiem piedoshanu, kuru vinji nemaz nav prasiijushi? Phe.
01.02.2015 12:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nav svarigi ko saka citi, svarigakais ko velies tu. Nedoma par to ko domas mamma, radi, draudzenes un svesinieki, nedoma par sabiedribas stereotipiem, nedoma par to ka tev itka vajadzetu pareizi rikoties.. Tev ir tiesibas kontakteties ja velies, tev ir tiesibas nekontakteties ja nevelies.
01.02.2015 12:20 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Manuprāt, draudzīga atbilde šeit nu galīgi nevietā. Nevar vēl zināt, kādi tēvam nodomi. Kā jau iepriekš minēja, ir iespēja, ka vienkārši ir nonācis problēmās un grib kādu palīdzību.
Beidzat skatities tik daudz serialu. Viss noteikti ir vienkarsak. Meitene atrada teva radinieci, uzaicinaja, ar garantiju, ka skreja un stastija tevam, meita uzradusies. Un ir pilnigi logiski,ka tevs meitu velas redzet. Mes nevaram zinat kas bija, kaa bija, kapec bija. Un jo ilgaks laiks paiet jo grutak kontaktu ar bernu atsakt. Un mes nezinam patieso stastu no mates puses, kapec atgriezas Lv utt. Nesaprotu cilvekus kuri tur launu pratu jo ta vajag.
01.02.2015 12:23 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Mans tēvs pameta mūs ar mammu, kad biju maza, bet atceros, kāda bija viņa attieksme pret mums. Pēc tam mamma apprecējās otrreiz un šo viņas jauno vīru es saucu par savu tēvu un vienmēr saukšu, jo tas, kādu mīlestību viņš parādīja bērnam, kas nav viņa, ir neaptverami. Īsto tēvu satiku vēlreiz radinieces bērēs, ieraudzījis savu meitu, sāka pielīst, bet es nemūžam neveidošu kontaktus ar cilvēku, kas manai ģimenei ir nodarījis tik daudz ļauna. Priekš manis viņš ir tukša vieta.

Vārdusakot, es tavā vietā tādu tēvu vispār nebūtu meklējusi. Ja grib ar tevi kontaktēties, lai brauc pie tevis. Datora aizsegā visi ir gudri un drosmīgi.
01.02.2015 12:28 |
 
Reitings 72
Reģ: 15.09.2014
Varbūt derētu tētim uzjautāt , kapēc visus šos gadus bija klusums no viņa puses, nekādas intereses utml... !?


P.s. nelasīju pārējos komentārus, varbūt kāda jau rakstīja šo ;-)
01.02.2015 12:29 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man liekas ka pirms meklē kontaktu ar tēvu, uzzini kāds bija tas iemesls kāpēc viss neizdevās, varbūt pēc tā būs vairāk skaidrība vai vispār gribi ar viņu kontaktēties.
01.02.2015 12:30 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, vienmēr ir svarīgi uzklausīt abas iesaistītās puses, lai saprastu īstos iemeslus, kāpēc attiecības tika pārtrauktas un kāpēc viens no vecākiem pameta savu bērnu un laulāto.
Man rados bija gadījums, kad vīrietis (tuvs radinieks) pameta savu sievu ar bērniem - vienkārši pazuda. Pēc tā, ko stāstīja viņa sieva, arī mana ģimene sāka šo radinieku neieredzēt - par to - kā viņš tā varēja izrīkoties. Un tikai vēlāk, kad radinieks beidzot ar mums sazinājās un atbraucis izstāstīja arī savu versiju par notikušo, tad uz visu sākām skatīties pavisam citādi.

Līdz ar to diskusijas autorei ieteiktu tiešām pamazām no tēva uzzināt - kādi tad bija iemesli, kāpēc viņš viņu pameta, kāpēc nelikās ne zinis. Ticu, ka autores mamma ir forša, mīloša māte, bet pati esmu sieviete, zinu kā mums ar tām emocijām - varbūt tēvs gribēja savu bērnu apciemot, bet mamma neļāva... Protams, varbūt kā tā nav un tēvs pats vienkārši nevēlējās neko zināt par savu bērnu, bet - kamēr nepajautāsi, neuzzināsi..
01.02.2015 12:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits