Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pēkšņi uzradās

 
Reitings 70
Reģ: 30.08.2014
Sveikas meitenes. Šobrīd jūtos diez gan apjukusi, bet tajā pašā laikā nāk smiekli par šo situāciju, tāpēc vēlos padalīties ar savu stāstu un lūgt padomu.

Mani vecāki ir šķīrušies jau sen, savu īsto tēti nekad neesmu, ne redzējusi (nu tikai kad piedzimu), ne kontaktējusies. Viens no iemesliem ir tāds, ka viņš dzīvo citā valstī un nekad nebija interesējies par mani un manu mammu kopš pārvācāmies uz Latviju.
Tad nu lūk pirms kāda laika piereģistrējos vienā no tās valsts populārajām mājaslapām. Teikšu godīgi ar tādu nolūku lai atrastu tēti, gribēju tikai redzēt kā viņš izskatās, ne ko vairāk. Diemžēl, kad meklēju, viņu neatradu, bet atradu viņa radinieci un uzaicināju. Es mājaslapā nepublicēju savas bildes. Tad nu vakar pēc diez gan krietna laiciņa iegāju apskatīties kas tur darās, un ko es ieraudzīju, TĒTIS atsūtīja draudzības uzaicinājumu! Ja jūs vien redzētu manu sejas izteiksmi :-D Man ir tikai viena bilde ar viņu kur es vel pavisam maza peciņa biju, tāpēc bija dīvaini pēc tik daudz gadiem viņu ieraudzīt. Bet tas ir viss ko es vēlējos, protams apstiprināju uzaicinājumu, un ieliku savas bildes lai apskatās kāda izaugu. Tad no viņa puses sekoja augsti vērtējumi manām bildēm un.... vēstule! Sveika meita! Tu tik skaista esi izaugusi! Kā tev iet?
Man šī vēstule liekas tik episka, smejos kad lasu, un tad nu rodas jautājums ko lai atbildu un vai vispār vajag? Gribu uzklausīt jūsu viedokli, ko jūs manā vietā atbildētu? (t)
01.02.2015 02:20 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
smags gadījums.... uzraksti varbūt pa lielam kaut ko neitrālu, bet neignorē pavisam. Protams, ka uzreiz emocijas un pieķeršanos uzburt nevar, bet kas zina, varbūt pēc laika jūs tiksieties arī dzīvē!
01.02.2015 02:26 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Atkarīgs no tā, cik aizvainota Tu jūties par gadiem ilgo ignoranci.
Es pavisam noteikti uzrakstītu kaut ko nejauku un dzēlīgu, jo nešķiet ok, ka tēvs neinteresējas par savu bērnu.
Plus vēl skepse par pēkšņo interesi - tādi vecāki mēdz uzrasties, kad grib kaut ko no bērniem dabūt.
Sarežģīta situācija vispār..:-/
Laikam pakonsultētos ar māti, pataujātu par tēvu, tad domāt, ko darīt tālāk.
01.02.2015 02:27 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
delusion, ganjau, ka tā tante vai radiniece, neatceros kas tur bija, vienkārši tēvam pateica, par to, ka viņu tur pievienojusi meita, nu lūk, tādēļ arī sameklēja un uzaicināja.
01.02.2015 02:42 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es jau laikam atbildeetu draudziigi!Man vispaar loti nepatiik taads launatminiigums-tas tad un tad man izdarija to un to utt,iipasi veel tad,ja iisti pat nezinu kas ,kaa ir bijis iisteniibaa.Sajaa gadijumaa tavas mammas un teeta attieciibaas...Dziive jau taa tik aatri skrien,kaapeec nepriecaaties,ka teetis varbuut "naacis pie praata"-grib savu meitu iepaziit utt
Es dziivotu ar domu-kas bijis ,bijis...darbotos tiesi taa,kaa "sirds saka".Priecaajos par tevi,ka bija taads patiikams paarsteigums tomeer.:-)
01.02.2015 02:44 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Neko asu nerakstītu, bet izturētos neitrāli un piesardzīgi, kā pret svešinieku.
01.02.2015 02:44 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Es jau laikam atbildeetu draudziigi!
Manuprāt, draudzīga atbilde šeit nu galīgi nevietā. Nevar vēl zināt, kādi tēvam nodomi. Kā jau iepriekš minēja, ir iespēja, ka vienkārši ir nonācis problēmās un grib kādu palīdzību.
01.02.2015 02:47 |
 
Reitings 70
Reģ: 30.08.2014
agnese_m Grūti jau saņemties uzrakstīt, pat kko neitrālu. :-/

delusion Es pat nemāku noraksturot, kā es jūtos, jo es nezinu kā tas ir kad tev ir tētis blakām. (piezīme: šīs diskusijas laikā esmu vairāk pateikusi vārdu- Tētis, ne kā savas dzīves laikā) Esmu samierinājusies, ka man ir tikai mamma.
Hah kaut tik pamēģina no manis kaut ko dabūt, es piestādīšu alimentu rēķinu par visiem šiem gadiem + morālā kompensācija. :-D
Man mamma vispār šokā, arī smējās par šo visu situāciju, bet saka lai daru kā es uzskatu pareizi, viņai nav nekādas pretenzijas pret to, ja viņam atbildēšu. :-/

Bet paldies par padomiem! ;-)
01.02.2015 03:15 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Skatos tev forsa mamma!:-)
01.02.2015 03:17 |
 
Reitings 49
Reģ: 10.01.2015
Diezgan smaga situācija..Tavā vietā rakstītu, bet neitrāli..Vismaz sākumā, lai saprastu, kas ir kas.
Man vecāki izšķīrās, kad biju jau padsmit gados, tēvam bija daudz problēmu - alkohols, sievietes..Atjēdzās tikai tad, kad izšķīrās ar manu mammu.. Un tagad cenšas glābt situāciju jau vairākus gadus..Es arī ļauju, jo tomēr tas ir mans tētis, vienīgais tētis..Un nespētu sev piedot, ja viņu ignorētu un notiktu, kas slikts..
01.02.2015 03:25 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Līdzīgi kā man. Ok, mans tēvs, bija kopā ar manu mammu līdz man bija 2 gadi, un satikās ik pa laikam kamēr man bija 9 gadi, pēc tam pazuda, dažreiz uzrakstīja, tagad ar , neesmu redzējusi, gadus 10, un raksta tikai draugos un tādas vēstules, kā Mīļo meitiņ, es Tevi mīlu, kā tev iet u.t.t, bet nu zinu es , kas viņš par putnu. Ko lai iesaka? Ja vēlies, atbildi. Bet tā itkā sarakstītos vienkārši ar kādu senu paziņu, vismaz es kad rakstu savam tētim, nerakstu liekulības, kā Sveiks tēti u.t.t :)
01.02.2015 03:35 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Un savam tēvam es arī uzrakstīju, ka sirds sāp, ka 10 gadus nelikās ne zinis, un ka , jā arī, to ka ar naudu nepalīdzēja, kad vajadzēja, nebija jau atrodams, izrādās, dzīvo pakistānā un nezin kur vēl. Bet atbildu viņam, lai jau sirds mierīga. Ja uzraksta, atbildu, iet tā un tā, un vēl piemetinu, lai dod naudu, bet nedod , vai negrib, vai nevar, es nezinu :(
01.02.2015 03:38 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Cik zinu, vismaz Latvijā ir tā, ja tēvs ir šķīries no mātes un par bērniem nav manksājis alimentus, tad vecumdienās vai jebkurā citā laikā var nekādu palīdzību nepieprasīt, jo viņam tas vnk nepienāksies...
Kas attiecas uz atbildēšanu... Ja reiz apzināti reģistrējies svešā portālā un mērķtiecīgi meklēji iespēju ieraudzīt tēvu, tad jau nu gan zemapziņā tomēr vēlies kontaktēties (gan jau iedomājies arī varbūtību, ka viņš varētu tev uzrakstīt, vai tu viņam, ja atrastu tajā portālā). Un te nu ir tā vēstule no tēva... Es iesākumama atbildētu vienkārši pieklājīgi un gaidītu pretreakciju. Galu galā, iepazīt tēvu nav slikta lieta, kaut arī pēc tik ilgiem gadiem... Man būtu svarīgi kaut vai pats fakts, ka es apzinātā vecumā esmu runājusi/redzējusi abus savus bioloģiskos vecākus.
01.02.2015 03:44 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es iesākumama atbildētu vienkārši pieklājīgi un gaidītu pretreakciju
Man tas "draudziigi" bija vairaak domaats kaa pieklaigi-to noteikti paraadiitu,ka esmu labi audzinaata,pieklaiga ...
01.02.2015 03:48 |
 
Reitings 70
Reģ: 30.08.2014
Emmanuelle Par to "nācis pie prāta" diez vai, es jau izrādīju savu iniciatīvu. Bet nedaudz patīkami jau ir, varbūt man pat ir brālis vai māsa, heh (l):-D
Skatos tev forsa mamma!:-)

Paldies, mēs abas foršas! ;-)(l)




LemonTree
tēvam bija daudz problēmu - alkohols, sievietes..

Cik sapratu no savas mammas arī bija tāda pati problēma, bet mūsu situācijas ir savādākas, jo "tētis" man ir svešs cilvēks. Tavā gadījumā protams censtos atbalstīt tēti.
01.02.2015 03:59 |
 
Reitings 49
Reģ: 10.01.2015
Jā, bet tajā pat laikā man arī mans tēvs bija svešs, nekad nebija mājās, protams, tas ir savādāk kā tev, taču es ticu, ka cilvēki mainās :) Galvu augšā! Ir taču iemesls, kapēc gribēji sameklēt tēti, nejau tikai, lai redzētu kā izskatās.
01.02.2015 04:05 |
 
Reitings 7
Reģ: 30.01.2015
Es domāju, ka vari atbildēt kaut ko mierīgi, un vienreiz satikties, ja tas ir iespējams. Nav jau uzreiz jābūt baigajiem draugiem, vai pēc tam vēl jātiekas. Vienkārši, lai apmierinātu ziņkārību.
01.02.2015 06:20 |
 
Reitings 307
Reģ: 25.01.2015
Atbildi pieklājīgi. :) Lai nebūtu kādi pārmetumi sev vēlāk. Uzturi kontaktu kā ar paziņu. Diez gan interesanti, ka pēc tik daudziem gadiem, viņš uzraksta: Sveika, meita!
01.02.2015 07:12 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Man bija līdzīga situācija, tikai otrāda. Vienu nakti draugos mani apskatīja man līdzīga jaunāka meitene ar manu uzvārdu un uzrakstīja. Izrādās, ka esam pusmāsas (es par viņu nezināju, bet viņai laikam vecmāmiņa bija pateikusi). Meitene forša, kādu laiku sarakstījāmies. Tad man bija tādas dusmas, ka viņai ir tas, kas man nav (viņa dzīvoja ar manu "tēvu" kopā), ka tam "tēvam" es uzrakstīju vēstuli dusmās. Viņš atbildēja pēc pāris mēnešiem. Pēc tam kādu laiku tikāmies, bet teikšu godīgi - pēc 15 gadu ignora mani interesēja tikai alimenti. Toreiz pateicu, lai maksā 50 LVL mēnesī. Maksāja līdz 18 dzimšanas dienai (kopš sākām tikties). Tad čuš, jo aprecēja laikam jau 4. sievieti un bija jāceļ māja.
01.02.2015 08:37 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Nevar atgūt zaudētus gadus. Nu nevar!
01.02.2015 08:37 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Neon, teorētiski jā, bet šis dakts ir jāpierāda. Man tieši (jāsaka, ka diemžēl kārtējo reizi), ļoti labai paziņai pēc 30gadu prombūtnes uzradies tēvs 1. grupas invalīds, pēkšņi meita ieinteresējusi...un diemžēl viņa NEVAR pierādīt, ka viņš viņai neko nav maksājis!:-/ A sievietei pašai ir jāuztur sevi un divus bērnus un nav viņai, reāli nav nadaus uzturēt tēvu, kurš 30gadus nav par viņu licies ne zinis.
01.02.2015 09:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits