Wtf ar randiņa sarunāšanu :D

 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Ar vienu puisi notiek randiņa sarunāšana. Saruna apmēram tāda...
Puisis - nu tad tiekamies centrā tur un tur.
Es norādu, ka dzīvoju, piemēram, Imantā un ka tas ir tālu no centra un tamlīdzīgi...
Viņš saka, ka lai tad es norādot vietu, kur man izdevīgāk tikties. Un ka viņš nezina foršas vietas, kur pasēdēt Imantā.
Es atbildu, ka es jau nemaz neierosinu pasēdēt Imantā.
Viņš - nu tad paliek centrs.

Daaa vai tiešām puisis nesaprot, ka ar to visu es vedinu uz to, ka vajadzētu man tā kā atbraukt pakaļ uz to Imantu ar auto? Nevis man kratīties uz centru un tikties ar viņu tur. Vai tiešām tas nav pašsaprotami?
01.02.2015 00:07 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
+++ Neons
Mums ar vīru arī kaut kā sakrita tā, ka pirmos divus randiņus satikāmies tādās vietās, kur abi var ērti un ātri tikt.
Kad jau bijām "saskatījušies" un sapratuši, ka viens otram simpatizēja, sāka vadāt ar auto, ne tikai randiņos, bet arī uz/no darba.

Starp citu, viens puisis reiz tā arī pateica - ir vairākas meičas bijušas, kad sāk randiņot, braukt viņa auto, beigās to vien no viņa grib, lai aizved uz klubu izklaidēties ar draudzenēm, lai gan nekādas jūtas patiesībā nesaista. Viņš jau toreiz nosecināja: ka nedod dievs dažām meičām uzreiz pateikt, ka ir auto. Diemžēl pirmajā randiņā to jau nu nekādi nevar atšķirt, kāda tā meiča ir vai nav.

Viss, ko vēlējos pateikt, izturieties taču ar sapratni arī pret tiem vīriešiem!!! Ne sievietēm vienīgajām randiņu uzsākšana saistās ar tik daudz nezināmā!
01.02.2015 15:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
cormeum-tatad tu uzskati ja chalis nepavada meiteni uz majam , vins uzreiz ir nepieklajigs un visp nav virietis?! man piemeram liekas ka pietiek pavadit uz pieturu,sagaidit kopa sabiedrisko un viss. ja sievietei ta ir obligata prasiba ka japavada lidz majam, nu soory, tad vina vnk tupa vai izlutinata.

Draugs nupat tiešā tekstā teica, ka tāds čalis nav vīrietis. Tās nav tikai tupo un izlutonāto meiteņu domas :D
Piemeram,es meitenei pavadiju lidz pieturai randina beigas un kopa ar vinju, sagaidju vinai transportu, pavadit lidz majam nemaz nepiedavaja un ja piedavatu, nepiekristu, tatada gadijuma es esmu nepieklajigs un neesmu dzentlmenis pec tavas logikas?
To jau nevari zināt, vai viņa nepiekristu, ja piedāvātu :D

Un ko tu uzskati par apcubinasanu? Izmaksanu un aizvesanu uz majam? Vai sominas paturesanu? Ta nav apcubinasana
Rokassomiņa, manuprāt, vīrietim nav jātur :D
Kas, Tavuprāt, ir apčubināšana? Atļauja palaizīt čibriku? :D :D
01.02.2015 15:54 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Lūk, arī tādas vecenes kā tu ir iemesls,kāpēc tik daudz rinkevičveidīgie parādās pēdējos gados. :D Tur taču pašam jābūt tērētam,lai pītos ar tādām zosīm,cerams,ka čalis tevi pasūtīs pirmais,un būs mācība. :D
01.02.2015 15:58 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
cormeum, tad pēc tavas un tava vīrieša loģikas sanāk, ka mans vīrs nav vīrietis... Vai gadījumā šis apgalvojums tomēr nav par skaļu teikts?... Vai tiešām viss ir tik viennozīmīgi bez izņēmumiem?
01.02.2015 15:58 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Hvz uzskatu ka pēc randiņa nav obligāti pavadīt līdz durvīm, bet nu parūpēties lai sieviete nokļūst mājās ir obligāti. Ja viņa brauc ar sabiedrisko vismaz ziņu saņemt ka viss ok.
01.02.2015 16:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Neons, Tu jau saproti, ka tie ir vairāk tādi kā izteicieni. Fiziski jau dzimums tāpēc nemainās :) Iepriekš jau rakstīju, ka cilvēkiem ir dažādas prasības un laba savienība veidojas cilvēkiem ar līdzīgiem uzskatiem :) Nepārmetu personīgi nevienam to, ka neizmaksā randiņā tēju un nepavada līdz mājām.. tomēr sev blakus nevēlēšos tādu cilvēku :)
Manā ģimenē tika audzināts, ka vīrietim ir jārūpējas maksimāli par sievieti un otrādi..
01.02.2015 16:05 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Pēc randiņa ir ok aizvest mājās,bet arī nav obligāti,bet kāpēc puisim obligāti būtu jābrauc pakaļ meitenei pirms randiņa,es nesaprotu. Bet es vispār daudz ko nesaprotu modernajā cosmo sabiedrībā. :D Gribētu redzēt tās princeses,kuras no vīrieša prasa,lai viņš dara visu,jo nez kāpēc uz ielām Fionas un Elzas nemanu. :D
01.02.2015 16:06 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Alexxa- es to domaju ta ka kkur arpus Rigas vai kada nepopulara, nezinama vieta...


cormeum-nu tad tu esi ar aprobezotu virieti kopa ;)

varbut piekristu, bet es jau teicu ka es to nedaritu, jo vnk neveletos un uzskatu ka tas ir galigi lieki un stulbi.

apcubinasana mana izpratne ir miluma izradisana sava sievietei, apskavieni,skupsti, komplimenti un ari tas ko tu uzrakstiji laizisana :D bet nevis tupa kalposana sievietei...
01.02.2015 16:08 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Hvz uzskatu ka pēc randiņa nav obligāti pavadīt līdz durvīm, bet nu parūpēties lai sieviete nokļūst mājās ir obligāti. Ja viņa brauc ar sabiedrisko vismaz ziņu saņemt ka viss ok.


Piekrītu! Uzskatu, ka tas vienkārši ir cilvēcīgi.
Es pat savām jauniepazītajām draudzenēm vienmēr apjautājos vai mājās nokļuvuši ir bez starpgadījumiem. Tas viss ir vienkārši cilvēcīgi un pieklājīgi. Bet savu viedokli neuzspiežu. Katram savas vērtības. Man vienkārši dzīvē nav gadījies citādāk. Un, nē, neesmu ne princese, ne caca. Patiesībā ļoti vienkārša, jauna sieviete. Nekad neesmu prasījusi, lai vīrietis man brauc pakaļ vai aizved. Acīmredzot, mana personība ir radījusi vēlmi vīrietim pašam tā rīkoties :-P

Un vispār, man patīk vīrieši, kuri nebaidās paveikt ko jauku un reizēm neprātīgu meitenes dēļ. :)
01.02.2015 16:12 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
Man arii gimenee audzinaaja taa, ka viirietis durvis atver, nes maisus un visu paareejo, bet es no viiriesha to neprasu un neuzskatu par kaut ko pashsaprotamu.
01.02.2015 16:15 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
cormeum-nu tad tu esi ar aprobezotu virieti kopa
Tāds tādu atrod :D
apcubinasana mana izpratne ir miluma izradisana sava sievietei, apskavieni,skupsti, komplimenti un ari tas ko tu uzrakstiji laizisana bet nevis tupa kalposana sievietei...

Ja man no veikala būs jāstiepj pašai smagumi, apskāviens un bučiņa nemazinās risku iegurņa orgānu noslīdējumiem vecumdienās :D
Protams, arī mīļuma izrādīšana ir svarīga :)
01.02.2015 16:15 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es spriežu pēc tekstiem ko izlasu, ka mans un tavs vīrietis uz doto brīdi par mums abām rūpējas vienlīdzīgi. Nevis, ka es samierinos ar mazumiņu, bet rūpes ir pilnā mērā tāpat kā tu apraksti par sevi, tikai ar to atšķirību, ka sākums mums atšķiras. Tad nu arī secinu, ka šī vadāšana ar auto un pavadīšana līdz mājas durvīm (nerunāju par pusdienu izmaksāšanu, rokas padošanu vai palaišanu durvīs pa priekšu utt) nav nekāds dižais rādītājs pirmajās tikšanās reizēs. Jā, tiku pavadīta līdz pieturai un ne vairāk, un pati sekoju tam, cik ir pulkstens un kad man ir pēdējais transports un par to arī informēju, ka laiks doties. Un mājās pārbraucot rakstīju, ka esmu veiksmīgi nonākusi galā... Nekad nepieprasīju vairāk rūpes šajā sakarā, to visu saņemu tagad - pārpilnos apmēros.
01.02.2015 16:15 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Neons, es nekad neesmu jebko pieprasījusi savam vīrietim.. Man vispār nepatīk prasīt :)
01.02.2015 16:19 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Patiesība ir tāda, ka visa šī 11 lapu garā diskusija ir vējā izmests laiks, jo attiecībās, gluži tāpat kā jebkurā citā tirgū, dominē pieprasījums un piedāvājums. Ja esi tik pieprasīta, ka no vīriešu uzmanības atkauties nevari, tad nevienam nav tiesību Tev pārmest, ka uzstādi arvien augstākus atlases kritērijus, tādējādi samazinot pielūdzēju loku līdz tiem „it kā labākajiem”. Ja, turpretim, pārējo sieviešu vidū stipru pozīciju neieņem, tad vari kladzināt un rakstīt cosmo forumā, ka Tev vajag to un to un ka puiši tādi un tādi, un turpināt sēdēt viena. Padomā šādi –veikalā var nopirkt desmitiem maizes paveidu, tāpēc, ja kāds no tiem tiktu nepamatoti sadārdzināts, Tu bez ilgas domāšanas nopirktu citu, iespējams, pat sāktu apsvērtu maizes izņemšanu no sava uztura vispār, aizvietojot to ar citiem graudaugu produktiem.. Taču līdzīga situācija degvielas, apkures vai citu izejvielu tirgū beigtos savādāk. Tavas alternatīvas būtu krietni mazākas, tādēļ būtu daudz tolerantāka pret cenu izmaiņu (un nesaki, ka brauktu tik ar velo un māju apsildītu, kurinot ugunskuru viesistabā). Tādēļ iesaku labi izvērtēt – pie kuras no grupām Tu piederi? Manuprāt, Rīgā ir pietiekoši daudz 30 gadīgu sieviešu ar tieksmēm skriet uz cosmo, lai sūdzētos par katru mazo sīkumu, kas dzīvē nav līdz galam nosimpatizējis.
01.02.2015 16:20 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
paraadiiiju sho savam draugam un vinjsh saka smieties...teica, ka meitenes sheit filmas saskatiijushaas :D mees nedziivojam ASV! :D
01.02.2015 16:25 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
cormeum-nu nejauc, par smagumu stiepsanu es jau ieprieks rakstiju ka tas ir tikai normali un sievietei tas nav nepiekadiem apstakliem jadara, bet seit runa iet par tupu aizvesanu vai pavadisanu majas un es uzskatu ka virietim tas nav obligati jadara,veljovairak 1.randinaa... ja tadel virietis nav virietis, tad tai sievietei ir pakala ar domasanu vai jebkam citam kas ta domaa ;)
01.02.2015 16:28 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Es ar savam paprasīju kā tad tur ir ar to pavadīšanu un sagaidīšanu. Tiesa, visas brūtītes pirms manis un arī es, kad iepazināmies dzīvojušas kājāmejamā attālumā, tāpēc aiziet pretī nav bijusi problēma, tāpat arī pavadīt mājās. Bet ja viņš būtu no jūrmalas un es no Rīgas, iesēdinātu vilcienā un miers. Paprasīju, vai nebrauktu līdzi, atbilde bija "Tad, ja tiek apsolītas brokastis, noteikti brauktu" :D
Un par to situāciju, kad viens kolēģis naktī pavada no darba līdz tramvajam un no tramvaja savāc puisis, pats kāptu tai tramvajā, lai beidzot dzīvē satiktu to gribošo kolēģi. Nevienam neesot tik daudz laika, lai kādu skuķi katru dienu paadītu, zinot, ka nekā tur nebūs. Nu vienīgi ja galīgi pa ceļam sanāk. Un kas notiekot ar pārējām kolēģēm? Vai tiek pavadītas grupās? Vai katrai savs pavadonis? Kāpēc vienai jā, et citai ne, ja nodomi tik kristāltīri?
Man te pārāk daudz jautājumu. :D
01.02.2015 16:35 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
es to domaju ta ka kkur arpus Rigas vai kada nepopulara, nezinama vieta...

Nez, mani uzskati ir nedaudz pretēji. Drīzāk būtu normāli nevest uz vietu, kas ir populāra un kur iet daudz transportu, bet vest, ja transports neiet vispār vai iet reti.
01.02.2015 16:35 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Ja man ir iespēja meiteni savākt un izlaist, tad kādēļ nē, bet nu tādu meiteni kā topika autori, vnk nevestu par spīti. Lai piezemējas.
01.02.2015 16:43 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
vienkaarshi sauksim lietas iistajos vaardos...meiteneem negribas teereet paaris liekus eirikus uz taksi, tas arii viss. Ar ar taam kurpiteem un meeteliiti jaaiet tik taalu liidz pieturai, ka kaajinjas saap un salst, tad brauc ar taksi!
01.02.2015 16:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits