Wtf ar randiņa sarunāšanu :D

 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Ar vienu puisi notiek randiņa sarunāšana. Saruna apmēram tāda...
Puisis - nu tad tiekamies centrā tur un tur.
Es norādu, ka dzīvoju, piemēram, Imantā un ka tas ir tālu no centra un tamlīdzīgi...
Viņš saka, ka lai tad es norādot vietu, kur man izdevīgāk tikties. Un ka viņš nezina foršas vietas, kur pasēdēt Imantā.
Es atbildu, ka es jau nemaz neierosinu pasēdēt Imantā.
Viņš - nu tad paliek centrs.

Daaa vai tiešām puisis nesaprot, ka ar to visu es vedinu uz to, ka vajadzētu man tā kā atbraukt pakaļ uz to Imantu ar auto? Nevis man kratīties uz centru un tikties ar viņu tur. Vai tiešām tas nav pašsaprotami?
01.02.2015 00:07 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.01.2015
Blanša ++++

Tad jau sanāk, ja draugs mani nevadā ar mašīnu no durvīm uz durvīm ikdienā, tad nerūpējas par mani :D Jo ja jau pirmajā randiņā ir tādas prasības :D Bail domāt, ko tādas sievietes pieprasa pēc tam :D
01.02.2015 13:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
un cormeum-vai tu butu ar to chali kopa, ja vins tevi nebutu apcubinajis 1.randinja? Un vai turpiantu ar vinu but kopa,ja vins to tagad parstatu darit? Vienkarsi man un cik zinu, loti daudziem citiem viriesiem loti nepatik tas, kuram obligati vajag biezu lutinasanu mantiska un naudas nozime. Parasti tadas ir tikai izlutinatas cacas,kuram vot ja neizmaksa vai nedavina dargas davanas,tad luk tas nav virietis, ar tadu kopa nebusu, pretigas sievietes..lai gan par sievietem tadas nosaukt nevar

Tie mazie darbi parāda daudz par pašu cilvēku.. Ja puisis mani nebūtu apčubinājis 1. randiņā, visticamāk, 2. randiņš neeksistētu.
Ja puisis par mani nerūpētos turpmāk.. es arī šaubos, vai vēlētos būt ar viņu kopā. Nevajag visur pīt naudu.. to pašu saiņu nešana te tika pieminēta. Jums, vīriešiem, parasti patīk, ja meitene parūpējas par vēderu, uztaisos jauku maltīti, piekārto mājokli, izgludina kreklus utt. Arī sievietēm patīk kaut kādas rūpes no vīrieša puses. Ne jau pliks sekss un statuss ir tas, kam būtu jāvieno cilvēkus kopā :)

Manuprāt, nevajag tik ļoti jaukt naudu ar pieklājību. Gluži kā Favel rakstīja, ir piedzīvoti arī randiņi, kuros puisim nav mašīna.. un tomēr viņi kaut kā vīžo pavadīt meitenem līdz mājām :)

nu, kāds sakars, kas tad ikdienā arī princesi pavada no darba mājās.
tad jau baigi divkosīgie tie vīrieši, viņiem rūp sievietes drošība tikai pirms un pēc randiņa/satikšanās.
Ja vakarā esmu ārpus mājām, draugs man atbrauc pakaļ. Ne visi ir divkoši :D :D
01.02.2015 14:14 |
 
Reitings 170
Reģ: 26.01.2015
Es neredzu iemeslu, kāpēc vīrietim pirmajā randiņā būtu jau jārūpējas par meiteni

Ja vīrietis tomēr ir saņēmies aicināt mani uz randiņu, tad es viņam jau liekos kaut kādā mērā īpašāka par citām. Vismaz tā būtu loģiski. Attiecīgi būtu tikai normāli, ja viņš izrādītu rūpes kaut vai par to, lai es droši nonāku mājās.

Vispār liekas jocīgi skaidrot tādu lietu. Sauciet mani par izredzēto, bet ap mani visi vīrieši šo te bez teikšanas saprot. Tā ir zināmā mērā pat pieklājības lieta, kā atvērt durvis, pieturēt mēteli vai atvilkt krēslu restorānā.

+1

Drostalas vietā skaidri pajautātu, lai atbrauc pakaļ. Ja negribētu atbraukt, netiktos.
01.02.2015 14:22 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
nu, kāds sakars, kas tad ikdienā arī princesi pavada no darba mājās.
tad jau baigi divkosīgie tie vīrieši, viņiem rūp sievietes drošība tikai pirms un pēc randiņa/satikšanās.

Nu gan salīdzināji.
Irtaču starpība - iet mājās pēc darba 18:00 vai pēc randiņa, kas var ievilkties līdz naktij.
Un jā, kad strādāju maiņu darbu līdz 23:00, kolēģis pavadīja uz tramvaju un mans puisis nāca pretī, lai nebūtu vienai pa nakti jāstaigā. Abi šie puiši to darīja paši pēc savas iniciatīvas.
01.02.2015 14:28 |
 
Reitings 170
Reģ: 26.01.2015
Te izskanēja tādas frāzes kā :" neesi viņa meitene, lai pieprasītu rūpes".
Kāpēc gan vīrietis nevarētu vienkārši būt vīrietis ar lielo burtu un cilvēcīgi kā džentlmenis parūpēties par sievietes drošu nonākšanu galamērķī. Pat ja jūt, ka nesaskan un turpinājuma nebūs.
Labi, uz randiņu, var aizbraukt pati. Imanta - Rīga ir patiesi niecīgs attālums. Bet man ir pašsaprotami, ka vīrietis parūpējās par sievietes drošu nogādāšanu mājās- pats aizvedot vai sazvanot taksi un pavadot līdz tam. Nevēlos pat saprast tās sievietes, kuras no elementāras pieklājības un ētikas izvairās kā no uguns.

+1 !!
01.02.2015 14:30 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
cormeum - tas ir ļoti jauki. es nepratu skaidri paust savu domu un īsti šobrīd nemāku noformulēt, bet es noteikti neuzbrūku tām, kuras pavada vai nepavada ikdienā, arī neapgalvoju, ka to noteikti vajag vai nevajag, vienkārši manīju pretrunas ar drošības piesaukšanu noteiktā laikā (randiņā).
randiņā, jā, tā ir pieklājība, rūpes, un, piemēram, ja ir norunāts tikties restorānā vai doties uz teātri, tas ir jauki, ja puisis piedāvā atbraukt pakaļ, lai ziemā ar kurpēm nav jāiet uz sabiedrisko, iespējams arī vilkts plānāks mētelītis, ar kuru saltu, bet pašai viss ir jāplāno, neuzskatu to par obligātu pasākumu, pēc kura spriest par cilvēku, to parādīs ļoti daudz citu lietu. Ja man nepiedāvātu, izsauktu taksi.
01.02.2015 14:36 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Alexxa - mana iepriekšējā atbilde cormeum daļēji atbilde arī Tavam pārmetumam. Neloģiski izteicu domu.
01.02.2015 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
es gan vairāk runāju par laiku pirms randiņa. ja randiņš beidzas vēlu, tad gan, protams, liktos ļoti nepieklājīgi (maigi teikts), ja centrā pateiktu "čau", neapvaicājies, kā tiks mājās, nepiedāvājis aizvest, pavadīt un vienkārši aizbrauktu.
01.02.2015 14:42 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
cormeum-tatad tu uzskati ja chalis nepavada meiteni uz majam , vins uzreiz ir nepieklajigs un visp nav virietis?! man piemeram liekas ka pietiek pavadit uz pieturu,sagaidit kopa sabiedrisko un viss. ja sievietei ta ir obligata prasiba ka japavada lidz majam, nu soory, tad vina vnk tupa vai izlutinata. Ja chalim ir masina, ta jau ir cita lieta, tad butu tikai normali aizvest lidz majam, ja meitene to piedava, bet ari ne obligati. Vienkarsi palasot so diskusiju liekas ka seit ir loti daudzu tupu sieviesu, kuram liekas ka vot ja virietis tada veida rupejas par sievieti tad vins uzreiz ir virietis,lai gan drizak ir tiesi preteji un ja to nedara,tad nepieklajigs, tev pasai smiekli par tadu domasanu nenak?!


Un ko tu uzskati par apcubinasanu? Izmaksanu un aizvesanu uz majam? Vai sominas paturesanu? Ta nav apcubinasana :D


Piemeram,es meitenei pavadiju lidz pieturai randina beigas un kopa ar vinju, sagaidju vinai transportu, pavadit lidz majam nemaz nepiedavaja un ja piedavatu, nepiekristu, tatada gadijuma es esmu nepieklajigs un neesmu dzentlmenis pec tavas logikas?
01.02.2015 14:46 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
es gan vairāk runāju par laiku pirms randiņa. ja randiņš beidzas vēlu, tad gan, protams, liktos ļoti nepieklājīgi (maigi teikts), ja centrā pateiktu "čau", neapvaicājies, kā tiks mājās, nepiedāvājis aizvest, pavadīt un vienkārši aizbrauktu.

Blanša, bet es par to arī runāju, ka būtu pieklājīgi no vīrieša, ja dāma pēc randiņa tiek nogādāta mājās. Savā pirmajā komentārā jau minēju, ka uz pirmo randiņu pakaļ braukt man nešķiet obligāti, taču mājās tikšana, pat pēc neveiksmīga randiņa jau norāda uz to, kāds vīrietis ir. Būs, kas pateiks "čau!" un aizies, būs, kas tomēr nogādās mājās, pat ja viņam to neprasīs.
01.02.2015 14:51 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Alexxa- mani uzskati ir tadi ka ja chalim ir masina un pietiekami daudz benzina un meitene nedzivo kkada cuhnjaa, tad ir tikai normali vinu randina beigas pavadit lidz majam, bet ja puisim nav masinas, tad man liekas ka tas ir galigi lieki un nevajadzigi. pietiek ar to ka pavada lidz pieturai un viss. Es piemeru nepavaditu un nebrauktu lidzi sabiedriskaja sievietei lidz majam uz hz kurieni un pectam kratitos atpakalj, neparko, bet tadel neuzsaktu ka neesmu dzentlmenis. Tas ir vienkarsi nevajadzigi un lieki.Un ja justu ka nekas nesanak, tad varbut vienkarsi pateiktu cau un aizietu. Bet nu cilveki ir dazadi, tiesam tas sievietes parak nevarigas musdienas palikusas, pieprasa no calja nezin ko, kas vinju izpratne ir kipa pieklajiba,bet patiesiba ir vnk lieki.Varbut vnk esmu cilveks ar savu domasanu, bet es nekad sievieti pirmaja randina nepavaditu lidz majam un zel to viriesu kuri to dara.
01.02.2015 15:11 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Tu jau pirmajā randiņā gribi kāpt svešā mašīnā? Manuprāt puisis nevar iedomāties ka pirmajā randiņā kāda meitene kāps svešā autiņā un tāpēc nepiedāvā.
Tik sausmigi tālu centrs no Imantas nav; ir braukts.
01.02.2015 15:20 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
dreik, lai varētu komentēt Tavu uzskatu, es vispirms gribētu saprast, ko Tu apzīmē ar vārdu "čuhņa".
01.02.2015 15:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kārtējā cosmo fiška... Ja vīrietis nebrauc pakaļ sievietei un nepavada pēc randiņa mājās, tad nav vīrietis un nespēs rūpēties arī turpmāk pienācīgi. Un tikai tie, kuri jau pirmajā randiņā izklāja sarkano paklāju pie dievietes kājās, tikai tie ir tie īstie vīrieši.

Tad nu atšķiršos... Mani mans vīrs neveda ar auto uz randiņu un pavadīja tikai līdz autobusa pieturai mājupceļā un ne vienu vien reizi. Taxi nesauca un par ceļu nemaksāja. Un kaut kā tas mums netraucēja tikties un veidot attiecības... Un par mani rūpējās citis veidos. Toties tagad vadā no durvīm līdz durvīm, un izvadā arī draudzenes, par visu parūpējas dubultīgi.

Secinājums: sievietes izvadāšana/neizvadāšana pirmajā tikšanās reizē absolūti neko nelieciena par vīrieša spēju rūpēties!!! Beidziet to visu pīt kopā! Tā ir pile jūrā, nevis kaut kāds absolūtais rādītājs.
01.02.2015 15:39 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
kāda starpība, kur skaitās čuhņa :D Kas tas par murgu, ka čalim vispār ir jābrauc ar sabiedrisko līdzi kaut kur :D
01.02.2015 15:39 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Drostala, es pēc jūsu sarakstes arī sapratu, ka negribi tikties centrā, bet imantā.
Kā arī neuzskatu, ka pirmajā randiņā puisim jābrauc pakaļ, ja man tik ļoti vajadzētu es iespējams palūgtu, vai viņš varēs mani aizvest. Bet es gan nedomāju, ka man kādreiz tāda vajadzība spiedīs, nav jau grūti pašai aizbraukt.
01.02.2015 15:44 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un starp citu, vai tad sieviete pati nevar iegaumēt pēdējā vēlā transporta laiku? Nevis blisināt actiņas līdz vēlai naktij un tad pēkšņi attapties, ka nav vairs ar ko mājās aizbraukt... Kā tas vispār var būt normāli? Nu kā mazas meitenes, nevispieaugušas patstāvīgas sievietes... Neviens jau nesaka, ka malka pašām ir jācērt, plaukts jāpiekar vai māja jāuzbūvē, bet nu pilnīgākām dumjām baltrocītēm pārtapt randiņis jau nu arī ir vnk nepieklājīgi pret vīrieti!
01.02.2015 15:44 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
kāda starpība, kur skaitās čuhņa Kas tas par murgu, ka čalim vispār ir jābrauc ar sabiedrisko līdzi kaut kur

Augstāk bija runa par to, ka nevestu ar mašīnu uz čuhņu. Tāpēc man gribas saprast, kas tā teksta autoram ir čuhņa.
Bet par vazāšanos līdzi ar sabiedrisko transportu, piekrītu, tas ir lieki. Pietiek, ka pavada uz pieturu un kopā pagaida transportu.
01.02.2015 15:46 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
juus taa runaajat it kaa mums Latvijaa nebuutu 24/7 takshi pieejami. Nav jau taa, ka nokavejot peedeejo transportu jaapaliek zem tilta guleet :D :D :D :D :D :D
01.02.2015 15:47 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
Pietam no centra liidz Imantai, ja nemaldos, nu kaadi 4 eiro maksaas aizbraukt? :D
01.02.2015 15:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits