Wtf ar randiņa sarunāšanu :D

 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Ar vienu puisi notiek randiņa sarunāšana. Saruna apmēram tāda...
Puisis - nu tad tiekamies centrā tur un tur.
Es norādu, ka dzīvoju, piemēram, Imantā un ka tas ir tālu no centra un tamlīdzīgi...
Viņš saka, ka lai tad es norādot vietu, kur man izdevīgāk tikties. Un ka viņš nezina foršas vietas, kur pasēdēt Imantā.
Es atbildu, ka es jau nemaz neierosinu pasēdēt Imantā.
Viņš - nu tad paliek centrs.

Daaa vai tiešām puisis nesaprot, ka ar to visu es vedinu uz to, ka vajadzētu man tā kā atbraukt pakaļ uz to Imantu ar auto? Nevis man kratīties uz centru un tikties ar viņu tur. Vai tiešām tas nav pašsaprotami?
01.02.2015 00:07 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Ah, nu beidziet, neprecētu 30gadnieču, vai nu jau ar pieredzi kabatā, šķīrušos, interneta portālos netrūkst. Runājat tā kā 18 gadīgas, kam 30 gadīgas sievietes jau ir norakstāmo krāmu sarakstā.

Bet no sarakstes man nelikās pašsaprotami, ka kundziņam būtu Tev jābrauc pakaļ.
01.02.2015 10:49 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Jebkurš sevis cienošs un pieklājīgs vīrietis aicinot uz randiņu aizbrauks sievietei pakaļ un aizvedīs mājās. Tas ir tikai normāli. :-)
01.02.2015 10:52 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
ja meitene nepiedāvā seksu, tad nokļūšana viņas mājās ir viņas problēma :-D
01.02.2015 11:05 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Jebkurš sevis cienošs un pieklājīgs vīrietis aicinot uz randiņu aizbrauks sievietei pakaļ un aizvedīs mājās. Tas ir tikai normāli.


+++
Šim es pilnīgi piekrītu.
Bet to gaidīt, kā "visiem vīriešiem pašiem jāsaprot no tekstiem caur puķēm" arī nevar.
ja pats nesaprot, tad vai nu tieši pajautā, vai nē... nevis jūtas skumji, ka puisis nav sapratis, ko tādu.
01.02.2015 11:06 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ja vīrietis tomēr ir saņēmies aicināt mani uz randiņu, tad es viņam jau liekos kaut kādā mērā īpašāka par citām. Vismaz tā būtu loģiski. Attiecīgi būtu tikai normāli, ja viņš izrādītu rūpes kaut vai par to, lai es droši nonāku mājās.

Vispār liekas jocīgi skaidrot tādu lietu. Sauciet mani par izredzēto, bet ap mani visi vīrieši šo te bez teikšanas saprot. Tā ir zināmā mērā pat pieklājības lieta, kā atvērt durvis, pieturēt mēteli vai atvilkt krēslu restorānā.


+++

Autore gan izklausās pēctīnes, kuras leksikons ir tik egoistisks un uz sevis centrēts.

Man arī liekas pašsaprotami, ja vīrietis izrāda rūpes. Tik vienkārši. To nekad neesmu uzstādījusi kā pamatnoteikumu, bet nenoliegšu, tas ir patīkami. Un visi mani vīieši vienmēr mācēja par mani parūpēties, bez pieprasīšanas un besīšanās. Laikam tiešām ir: expect less, get more.
01.02.2015 11:10 |
 
Reitings 8
Reģ: 06.04.2012
Ja es būtu tas čalis un man būtu mašīna (ņemot vērā, ka nemaz nezini vai viņam ir auto vai nē), es aizbrauktu tev pakaļ un pēc tam pajautātu samaksu par stāvvietu. Nopietni.
01.02.2015 11:32 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Ja nebūtu cosmo, es nemaz neuzzinātu, ka sevi cienoši vīrieši brauc sievietei/meitenei pakaļ un tad ved mājās :D Un, ja viņiem nav mašīnas, tad laikam noteikti jānopērk, lai varētu randiņot un sevi cienīt :D
Es ar tādām princesēm uz zirņa netiktos, ja būtu čalis. Sabiedrisko transportu neviens nav atcēlis - ja pirmais randiņš nav operas pirmizrāde, neredzu problēmu aizbraukt ar tramvaju. Un, ja tā tomēr ir problēma, tad var pateikt, nevis minstināties "uz centru nebraukšu, bet Imantā arī nepalikšu".
Autores vecuma piesaukšana gan ir nevietā - it kā ap 30 būtu veca groša, kurai pat randiņi nepienākas. Jauna sieviete, tādas pat par meitenēm vai jaunietēm vēl sauc.
01.02.2015 11:47 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc gan vīrietis nevarētu vienkārši būt vīrietis ar lielo burtu un cilvēcīgi kā džentlmenis parūpēties par sievietes drošu nonākšanu galamērķī. Pat ja jūt, ka nesaskan un turpinājuma nebūs.

Bāc, tas ir tikai randiņš :D Turklāt pirmais, kad viens otru pazīst tikai attāli caur draugiem, cik saprotu.
Vispār sāk šķist - sievietes tik daudz ko sagaida no vīriešiem. Jau pirmajā randiņā. Lai saprot entos mājienus, izvadā ar auto, izmaksā, gan jau, ja puķi neuzdāvinās, arī būs ieraksts cosmo, kāds viņš nedžentelmenisks un nav īsts vīrietis :D ... tajā pašā laikā sievietei vnk jāsapucējas un jāierodas? Tomēr 21. gs, kad pašas kaut kādu līdztiesību esam izcīnījušas, kamōn, sievietes. Jap, jap, protams, lielos vilcienos vīrietim jābūt tai ģimenes galvai un perspektīvā tas parādītu viņa gatavību šādām rūpēm par sievieti. Bet tomēr. Arī vīriešiem tagad tādi laiki pienākuši, ka ļoti cītīgi jāizvērtē, lai noskatītā sieviete nebūtu vnk gold digger. To neviens neaizdomājas?, ka puisis vrb arī mazliet patestē nepazīstamo meiteni, vai ir gana ieinteresēta viņā kā vīrietī, lai uz to randiņu vispār aizdotos arī tad, ja princesi, redz, neizvadās ar auto :D
01.02.2015 11:58 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
DaYa, zini, kad man bija 17, gāju autoskolā un vienam puisim iepatikos (ne man, ne viņam mašīnas nebija) . Viņš zināja, ka mums nekas nebūs. Autoskola bija CSDD ēkā. Es tad dzīvoju pie Ķekavas, bet puisis Jūrmalā. Bija reizes, kad puisis pieteicās pavadīt mani uz mājām, ja pieturā gadījās neriktīgi ļautiņi. Brauca ar mani autobusā un pavadīja uz mājām, tad atpakaļ devās ar autobusu un mikriņu uz mājām (jā, un viņš arī katru reizi mani pavadīja uz pieturu un sagaidīja, kad iekāpju un aizbraucu ).
Man arī internetā iepazītie puiši vienmēr ir vaicājuši kā nokļūšu uz norunāto vietu un vienmēr piesakās pavadīt. Pat bez jebkāda turpinājuma.
Arī puiši, ar kuriem biju attiecībās uztvēra to par normu rūpēties par meitenes/ sievietes drošību.
Arī manā draugu lokā ir fantastiski puiši, kuriem tas šķiet pašsaprotami pavadīt meiteni mājup (vai vismaz piedāvāt to, ar vai bez mašīnas).
Arī mans vīrs vienmēr pieteiksies pats aizvest manas draudzenes,/ paziņas (pat tādas, kuras pats nepazīst) mājā.

Un zini, šādu pieklājību baudu gan LV, gan ārzemēs.

Varbūt taisnība jau ir, ka katrs piesaistam sev līdzīgos un saņemam, ko esam pelnījuši? :)
01.02.2015 12:35 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Izlasīju diskusiju.
uzskatu, ka pirmajā randiņā var karts ar savu transportu braukt, un ja viss labi izdodas, tad būtu pašsaprotami, ja vīrietis piedāvātu aizvest mājās :)
01.02.2015 13:03 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Ne visiem ir auto, arī stabiliem ap 30. Vienam no maniem draugiem ir ~35, ieņem vadošu amatu bankā, ir savs dzīvoklis Vecrīgā, bet auto nav, jo neesot parocīgi ikdienā. Tev neliekas, ka pārlieku kaprīzas Tavas prasības? Vīrietim sen vairs nav pienākums būt par Tavu personīgo šoferi!
01.02.2015 13:32 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Come on.....tik tiešām ir 21. gadsimts....man būtu NEĒRTI un liekas pilnīgi lieki, lai čalis braukā ar sabiedrisko no pārdaugavas līdz ķekavai, pēctam atpakaļ , lai brauktu uz Jūrmalu. Nu priekš kam tas ir vajadzīgs? Sievietes, jūs neesat nekādas princeses, bet tādi paši cilvēki kā vīrieši. Nu bullshits pilnīgākais :D
01.02.2015 13:32 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Visus komentarus neizlasiju bet varbut vinam nav masina? Un darba brauka ar darba masinu.
01.02.2015 13:35 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.01.2015
Visvairāk mani izbrīna nesens komentārs, ka pieklājīgam vīrietim esot jāizvadā arī savas sievas draudzenes (kuras pat nepazīst) pa mājām. Bet nu tur vienkārši tēma bija jau par attiecībām (varbūt meitenei paģiras), ne par pirmo randiņu. Vīrieši taču nav bezmaksas takši :D
01.02.2015 13:41 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
No Tava teksta, kā jau daudzas te minēja, es pat nekādus mājienus nesapratu, kur nu vēl vīrietis.
Pašai drīz būs tikšanās ar pusi, braukšu pie viņa un nemaz nebaidos, bet tas laikam tāpēc, ka viņš ir manas labākās draudzenes brālis, lai gan dzīvē neesmu viņu satikusi. Pie pavisam sveša vīrieša nebrauktu uz dzīvokli, jo sabītos. Varbūt daru nepareizi, ka braucu pie viņa, bet es jūtu, ka mēs esam tik līdzīgi, un viss būs labi. :)
01.02.2015 13:45 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Selva, es savam vīram nelieku to darīt. Pats piesakās aizvest. Vispār jāsaka paldies šai diskusijai. Varēšu pateikt vīram paldies par to, ka viņš ir labs un pieklājīgs cilvēks. :)
Katram savas vērtības :)

Agnese _m, patiesi, wtf? 21. gadsimts un cilvēkus ir tik viegli šokēt ar pieklājību :D
01.02.2015 13:46 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Jā, interesanti, ka viens no galvenajiem argumentiem tiek minēts "tā ir rūpēšanās par sievietes drošību".
nu, kāds sakars, kas tad ikdienā arī princesi pavada no darba mājās.
tad jau baigi divkosīgie tie vīrieši, viņiem rūp sievietes drošība tikai pirms un pēc randiņa/satikšanās.
man šķiet, ka pietiek vien ar argumentu, ka tas ir pieklājīgi, kaut sauc par "etiķeti", bet drošība? ak, šie vārgie sievieškārtas radījumi uz pusslodzi (randiņa laikā).
mani draugs pavada vēlās vakara stundās mikrorajonā VIENMĒR, ne tikai randiņu periodā.
01.02.2015 13:49 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
...pavada no darba mājās?
01.02.2015 13:52 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Man izlasot to tekstu,nekas uz to nevedina ar tādu domu.

+++
01.02.2015 13:52 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.01.2015
Favel - palasi taču, lūdzu, ko es rakstīju. Nerakstīju, ka Tu liekot to darīt - Tu pati uzsvēri, ka tas esot pašsaprotami pieklājīgam vīrietim. Un par to arī esmu izbrīnīta, jo man tas nesaistās ar pieklājīgu vīrieti. Un ja par tēmu, tad par tēmu - man liktos jocīgi, ja pirmajā randiņā puisis piedāvātos izvadāt manas draudzenes pa mājām - kādā sakarā vispār?
Varu būt priecīga, ka manā tuvumā tādu vīriešu nav, kas skrien pakaļ svešām sievietēm, lai viņas izvadātu, kur vajag. Tā jau ir - katrs piesaista sev līdzīgos :)
01.02.2015 13:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits