Wtf ar randiņa sarunāšanu :D

 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Ar vienu puisi notiek randiņa sarunāšana. Saruna apmēram tāda...
Puisis - nu tad tiekamies centrā tur un tur.
Es norādu, ka dzīvoju, piemēram, Imantā un ka tas ir tālu no centra un tamlīdzīgi...
Viņš saka, ka lai tad es norādot vietu, kur man izdevīgāk tikties. Un ka viņš nezina foršas vietas, kur pasēdēt Imantā.
Es atbildu, ka es jau nemaz neierosinu pasēdēt Imantā.
Viņš - nu tad paliek centrs.

Daaa vai tiešām puisis nesaprot, ka ar to visu es vedinu uz to, ka vajadzētu man tā kā atbraukt pakaļ uz to Imantu ar auto? Nevis man kratīties uz centru un tikties ar viņu tur. Vai tiešām tas nav pašsaprotami?
01.02.2015 00:07 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Smagumu cilāšana ir tīri fizisks jautājums. Meitenēm vienkārši vajag, lai vīrietis paņem to maisu, pat ja tur viena bagete iekšā. Rekur tie puiši "somiņu pakaramie". Man kā meitenei būtu kauns, ja mans vīrietis pa ielu ietu un nestu manu somiņu. Tas izskatās drausmīgi. Bet ir meitenes, kuras nabaga puisi vēl par ne-vīrieti apsauks, jo šis viņas somiņu paņemt nav piedāvājies. Drausmas..
01.02.2015 02:57 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
agnese_m

No kurienes Tev ir radies šāds negatīvs iespaids par sievietēm? Kāpēc tā spried?
Tev apkārt un draudzeņu lokā tiešām ir šādas sievietes?
Tas laikam ir atkarīgs starp kādiem cilvēkiem agrozās.
Manā draudzeņu un paziņu lokā ir lieliskas sievietes, kurām nebūtu problēmu aizbraukt uz tikšanaos ar interesējošu vīrieti ar sabiedrisko transportu, vai savu auto.
01.02.2015 02:59 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
gazele, manu draudzeņu vidū ir gan sievietes "ar pautiem", gan arī pīkstules. Tas nav negatīvs iespaids, tas ir novērojums ;)
01.02.2015 03:19 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
agnese_m- jaa, ta sominju nesana ir smiekliga :D nenoliegsu ka ari pats esmu to darijis :D bet es uzskatu ka virietis pret sievieti izturas, ta ka vinja ir pelnijusi. Man nav gruti izmaksat sievietei,vai panest kaut ko ja milji paludz, bet ja to nostada par obligatu lietu, tad man vairs negribas to darit.

Un ari tada situacija kad virietis, sievieti nosauc par ma***, nejau virietis tad ir slikts, bet gan pati sieviete, jo tad atstaja tadu iespaidu uz vinju. Bet nu tas jau ir offtopics :D
01.02.2015 03:25 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Piekrītu agnesei, es arī redzu, apkārt sievietes-stulbenes, vispār sievietes ir riktīgas odzes un dumjenes, ok, ne visas, un jā, bet riebjas tie Jūsu- :'-(:'-(:'-( mans puisis man nepanesa somiņu, neatbrauca pakaļ. :'-(:'-(:'-(:'-(
01.02.2015 03:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kaut kur jāpiekrīt agnese_m viedoklim.

No teksta nekādā veidā mājienu par atbraukšanu es nemanīju. Ja autorei ir tik svarīgi, lai svešs vīrietis atbrauc pakaļ jau pirmajā tikšanās reizē, kaut pati dzīvo pavisam tuvu tikšanās vietai - nu tad runā atklātu valodu, nevis kaut ko šļupsti caur puķītēm. Lai vīrietim arī top skaidrs ar kādu sievieti viņš sarunājis tikšanos un ļoti iespējams tā būs pirmā un pedējā tikšanās.. :D

Uz pirmo randiņu dotos pati. Noteikti nepieļautu iespēju, ka svešs vīrietis brauc man pakaļ uz mājām un uzzina manu adresi. Kā tiktu mājās - arī nav tik būtiski. Taksis vienmēr ir pa rokai no durvīm līdz durvīm. Un pirmais randiņš ir pirmais randiņš - ne man viņš ir mīļotais, ne draugs, bet pilnīgi svešs vīrietis. Vienīgo uzmanības žestu, ko es labprāt pieņemtu - ir vakariņu izmaksāšana, bet ne vairāk. Teiksim tā, izmaksāšana kafejnīcā ir normāls žests no vīrieša puses - to mēdz darīt gan draugi, gan kolēģi, kursabiedri, radinieki utt. Bet lielākas rūpes par izmaksāšanu - tā jau ir mīļotā cilvēka atbildība (intīmāks pasākums), bet šis konkrētais autores vīrietis vēl nav mīļotais un nevajag no sveša vīrieša pieprasīt rūpēties par sievieti kā par savu mīļoto draudzeni. Vai arī tu jebkuram vīrietim pieprasi braukt tev pakaļ, ja sarunājat tikšanos ārpus mājas?..
01.02.2015 03:58 |
 
Reitings 7
Reģ: 30.01.2015
Piedod, bet nesapratu no tā teksta, ka gribi, lai atbrauc pakaļ.
Man reiz bija tā, ka biju Parīzē, un vietējais francūzis aicināja uz randiņu. Mēģināju visādi pateikt, ka vēlos, lai man atbrauc pakaļ, jo sveša pilsēta, uz ko viņš atbildēja, ka Parīzē neesot izdevīgi uzturēt mašīnu, lai es braucot ar metro. Aizbraucu ar metro, bija nepieciešama pārsēšanās, kaut kā jau viņu atradu. Izrādījās galīgi neforšs čalis, tādēļ pēc 20 min muku prom. Atpakaļceļam viņš man ieteica vilcienu. Devos garo ceļu uz vilcienu, bet tā kā tas bija jāgaida 30 min, tad iekāpu nākamajā metro :D Lūk šis ir nepieklājīgs gadījums, nevis, kad jāaizbrauc pakaļ uz Imantu :D Ja randiņš ir Rīgā, 99% gadījumu pati aizbraucu, kur vajag tikties, un negaidu, kad kāds aizvedīs turp vai atpakaļ. Bet ārzemēs gan lielokāties mani izvedā ar mašīnu, izņemot šo gadījumu.
01.02.2015 05:36 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Godīgi? Ja es būtu puisis, diez vai uz mani atstātu labu iespaidu tas, ja meitene prasītu atbraukt pakaļ, piekritīšu Neonam, ka randiņš būtu tikai viens vai visticamāk .. nemaz nesekotu :D Ir, protams, jauki, ja puisis to piedāvā, bet pašai to izčīkstēt - nu nopietni? Un pirmajam randiņam pat lieki, labāk tikties neitrālā gaisotnē. Esmu par to, ka, ja meitene tāda princese, tad ko nav iegādājusies savu auto vai nevar atļauties taksi, pretējā gadījumā, lūdzu - ceturtais tramvajs. Nevar visu gaidīt no puiša pirmajā randiņā, jo esat sveši cilvēki, un tas neparāda to, ka vīrietis par tevi nerūpēsies, kad būsi viņam kas vairāk, bet tas "lika man justies slikti" ir vienkārši kā mazam, ietiepīgam bērnam, kurš nav dabūjis kāroto |-)
01.02.2015 06:15 |
 
Reitings 23
Reģ: 29.01.2015
Psc.
Varbūt vienkārši pakustini savu resno dirsu un pati kraties uz centru.
Sagribējusi nez ko.
Jeijbogu, štādas vecenes mani kaitina.
Priecājies, ka Tev vispār ir randiņš..
Tas ir tikai pirmais randiņš!
Loģika nav.
Sagribēji justies ērti.pff.
01.02.2015 07:28 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Fionna, sen vairs neesam nekādi tīņi, kas ar autobusiem braukātu un iepazītos tur Esam abi ap 30
Jā, noteikti :D Nezinu nevienu 30gadīgo, kas citu 30-gadīgo sauktu par puisi, nevis vīrieti.
01.02.2015 08:07 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Pirmkārt, beidz runāt caur puķēm un pajautā konkrēti, lai atbrauc Tev pakaļ.
Otrkārt, varbūt viņš nemaz nedomā braukt ar mašīnu, Rīgas centrā vieglāk pārvietoties ar kājām, ne jau vienmēr visur līdzi vajaga mašīnu, vsrbūt grib ar Tevi vīnu iemalkot. Nu nav vienmēr jābrauc ar mašīnu ja ir mašīna. Gribi braukt ar mašīnu, iegādājies pati.
Trškārt, par ko Tu cepies? aizvrauksi ar sabiedrisko.
Un vispār nesaprotu priekš kam pirmajā randiņā jābrauc pakaļ. Es personīgi negribētu lai redz kur dzīvoju, kamēr neesmu to cilvēku labāk iepazinusi.
01.02.2015 08:30 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Laikam dzīvoju citā pasaulē, nebiju iedomājusies, ka tik briesmīgi nevarīgas sievietes, ka nevar no Imantas līdz centram tikt. Cita lieta, ja kur brauc, piemēram, uz jūru ar puiša mašīnu, tad loģiski, ka atbrauc pakaļ. Bet centrā, tur nemaz to mašīnu tik viegli nolikt nav, alkohols tad arī atkrīt, bet parasti jau ko gribas.
Sākumā padomāju, ja autorei kādi 16-17 gadi, bet vīrietis pie 30, jaunas meitenes, kas tiekas ar vecākiem, gaida, ka visur atvedīs, izmaksās un visu ko dāvinās.
Man nemaz nepatīk vīrieši, kas pret sievieti izturas kā pret neko nevarošu būtni, visas tās somiņu turēšanas, mēteļa palīdzēšanas uzvilkt - priekš kam? Vai nav tā, ka vīrietis, kurš tik pārspīlēti rūpējas par sievieti, darot kādas elementāras lietas viņas vietā, vēlākajā dzīvē nebūs tāds, kas sievieti uzskatīs par zemāku, nevienlīdzīgu radījumu, varbūt pat drusku duročku, nerēķināsies ar viņas viedokli? Vai arī man tāds priekšstats radies tikai no dažiem cilvēkiem un kopumā tā nav?
01.02.2015 09:06 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu es arī sapratu, ka negribi braukt uz centru. Jārunā kā ir, lai otram nav jazīlē kafijas biezumos
01.02.2015 09:28 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Piedod, bet pēc tava iecitētās sarunas daļas, ja es būtu čalis, man tas vairāk liktos vai nu meitene ir neizlēmīga, vai nemaz negrib nākt, ja pat nevar uz centru atbraukt :D
(varbūt viņš domā, ka tev ir mašīna? )

bet ja nopietni, vai nevarēji iemest frāzi : brauksi man pakaļ, vai tiekamies tad centrā utt? :D Tā butu daudz saprotamāk gan puisim, gan tev pašai uzreiz informācija, kas tev jādara un vai viņam ir tā mašīna.
01.02.2015 09:42 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Rīgas centrā vieglāk pārvietoties ar kājām, ne jau vienmēr visur līdzi vajaga mašīnu, vsrbūt grib ar Tevi vīnu iemalkot. Nu nav vienmēr jābrauc ar mašīnu ja ir mašīna. Gribi braukt ar mašīnu, iegādājies pati. Es personīgi negribētu lai redz kur dzīvoju, kamēr neesmu to cilvēku labāk iepazinusi.


1. Tajā tekstā to toč nevar saprast, ko no tā čaļa gribi.
2. Tu vēl neesi viņa meitene, lai sāktu jau pieprasīt un sagaidīt lietas, rūpes no viņa.
3. Varbūt 1. randiņā kādam no jums gribēsies mukt.. un kā tad risinātu "atbraucām vienā mašīnā" situāciju? Čalis vrb patur sev atkāpšanās ceļu.
4. Mašīna vrb tiešām ir darba un ārpus tā nekur nemaz nevar braukt, bet sava auto nav.
01.02.2015 09:56 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Pēc autores teksta es saprastu,ka viņa ir svārstīga būtne un pati nezin,ko vēlas. Tad min imantu (it kā vedina,lai brauc tur satikties), tad pasaka,kad nevēlas tur satikties.
Es neuzskatu,kad pirmajā randiņā vīrietim jābrauc pakaļ meitenei uz mājām. Kas Tu par princesi,kad pati nevari ar sabiedrisko aizvizināties līdz satikšanās vietai? Ja pēc randiņa vīrietis pats ierosina aizvest uz mājām, tad vēl tā.
Man nemaz nepatiktu, ja vīrietis pirmajā randiņā brauktu man pakaļ uz mājām, jo es īsti nezinātu kās viņš ir un vai vispār vēlētos satikties vairs. Es katrā ziņā negribētu situāciju, ka varbūt patrāpās kāds trakais no neta, kas pēc tam stalko pie manas mājas un gaida mani tur:D Protams, ka tas ir ļoti mazs procents,ka tāds pagadītos, bet tāpatās.
01.02.2015 10:01 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.01.2015
Pēc tā citāta es saprotu, ka viņa vispār nav ieinteresēta tikties ar puisi - neko īsti negrib. Jau randiņa sarunāšanā cimperlīga. Ar tādu neauklētos.

Un autore esot sieviete pie 30 gadiem? Un vēl aizvien māj ar mājieniem? :D :D

Šajā situācijā es uzskatu, ka autorei ir pārāk lielas prasības pret vīrieti. Gribi tik ļoti vizināties ar mašīnu? Atbrauc pati ar savu vai izsauc taksi. Nu tik nevarīga, ko tad vispār varēs? Ģībs un tvīks tikai?

Ja man pateiktu, ka Imanta no centra ir tālu, es domātu, ka kaut kas anv ar galvu kārtībā. Piekrītu vienas meitenes viedoklim iepriekš, ka drīz jau satiksies tikai kāpņutelpu kaimiņi, jo attālākās kāpņutelpas būs par tālu :D

Nav brīnums, kāpēc AP 30 gadiem vēl iet uz randiņiem.
01.02.2015 10:06 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Te izskanēja tādas frāzes kā :" neesi viņa meitene, lai pieprasītu rūpes".
Kāpēc gan vīrietis nevarētu vienkārši būt vīrietis ar lielo burtu un cilvēcīgi kā džentlmenis parūpēties par sievietes drošu nonākšanu galamērķī. Pat ja jūt, ka nesaskan un turpinājuma nebūs.
Labi, uz randiņu, var aizbraukt pati. Imanta - Rīga ir patiesi niecīgs attālums. Bet man ir pašsaprotami, ka vīrietis parūpējās par sievietes drošu nogādāšanu mājās- pats aizvedot vai sazvanot taksi un pavadot līdz tam. Nevēlos pat saprast tās sievietes, kuras no elementāras pieklājības un ētikas izvairās kā no uguns. (t)
01.02.2015 10:18 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Tu neesi vārda sieviete cienīga, bet gan meitenīte, kurai briedums vēl nav iestājies, ja ap saviem 30 vazājies pa interneta randiņiem un uzstādi prasības vīrietim, kuram Tu esi svešs cilvēks. Tu vīrietim neesi nekas, tāpēc viņa pienākums nav tevi vadāt šurpu - turpu. Jācer, ka vīrietis sapratīs, ka esi mantkārīga un randiņš jums neizdosies.(l)

No bijušā izšķīries, jo šamējais tev grieķu jogurtu no piemājas Maksimas neatnesa deviņos vakarā? Izlepusī meitenīte. :D
01.02.2015 10:20 |
 
Reitings 58
Reģ: 29.01.2009
Netiecies ar viņu tad ;-)

Jo es ar nevēlētos tādu cilvēku, piekrītu tam ko saka Favel.
01.02.2015 10:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits