Wtf ar randiņa sarunāšanu :D

 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Ar vienu puisi notiek randiņa sarunāšana. Saruna apmēram tāda...
Puisis - nu tad tiekamies centrā tur un tur.
Es norādu, ka dzīvoju, piemēram, Imantā un ka tas ir tālu no centra un tamlīdzīgi...
Viņš saka, ka lai tad es norādot vietu, kur man izdevīgāk tikties. Un ka viņš nezina foršas vietas, kur pasēdēt Imantā.
Es atbildu, ka es jau nemaz neierosinu pasēdēt Imantā.
Viņš - nu tad paliek centrs.

Daaa vai tiešām puisis nesaprot, ka ar to visu es vedinu uz to, ka vajadzētu man tā kā atbraukt pakaļ uz to Imantu ar auto? Nevis man kratīties uz centru un tikties ar viņu tur. Vai tiešām tas nav pašsaprotami?
01.02.2015 00:07 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Bet tur jau tā lieta, ka cilvēks jau arī iepatīkas pēc tā, kā viņš liek man justies
un iedomājies vīrietim ir tieši tāpat. Un laikam jau ja 30 it gados randino tad kaut ko šai dzīvē vēl nemāki.
01.02.2015 01:07 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Vēlaties atbildi, ko vīrieši domā?

Lūdzu:

Neviens normāls vīrietis neļaus sievietei, pirmā randiņa laikā, samaksāt par vakariņām, vai taksi. Bet praktiski visus vīriešus tracina, kad sievietes uzskata, ka vīrieša obligātais pienākums par visu maksāt. Pieticība pirmajos randiņos ir tikai apsveicama. Ja izrādīsi vēlmi pati samaksāt par savu kokteili, protams Tev to darīt neviens neļaus, bet līdz ar to Tu sev būsi nopelnījusi papildus punktus. Vīrietim tas ir kā signāls: ”Man ir vajadzīgs vīrietis, nevis cilvēks,kurš tikai apmaksā manus rēķinus!”. Kaut arī pēdējā laikā var novērot pilnīgi pretēju situāciju.

Un autore, kā pati teici:" Tuvu 30 gadiem". Būtu jau pēdējais laiks, saprast kā notiek randiņa sarunāšana.
Pašsaprotami ir tas, ka Tu jau uzspied savu gribu, vīrietim vēl pat nesatiekoties! Nekas daudz sološs no tā nevar sanākt.Bet, ceru ka domu saprati!
01.02.2015 01:17 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Egamons - nu man kaut kā neiet pie sirds tā teātra spēlēšana. Ja vīrietis grasās maksāt, neko neuzbāžos un nevelku savu maku ārā... Ja viņš uz mani kaut kā ne tā paskatītos vai paustu nevēlēšanos to darīt, man nebūtu nekādu problēmu samaksāt. Vienkārši neuzskatu, ka sieviete tērētu visu vakaru, pucējos, ietu ar netīkamu vīrieti, lai dabūtu kokteili par brīvu. Nu nav tā, un domāju, arī vīrietim tas jāsaprot
01.02.2015 01:21 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Man ari riebj cilveki kas nesaprot elementaras lietas-
. Vienkārši neuzskatu, ka sieviete tērētu visu vakaru, pucējos, ietu ar netīkamu vīrieti, lai dabūtu kokteili par brīvu. Nu nav tā, un domāju, arī vīrietim tas jāsaprot
+ jAa vīŗietis šo nesaprot tad ir ar kompleksiesm un padumjāks.


Un vēl neciešu melus un teātra spēlēšanu.
Egamons - nu man kaut kā neiet pie sirds tā teātra spēlēšana. Ja vīrietis grasās maksāt, neko neuzbāžos un nevelku savu maku ārā... Ja viņš uz mani kaut kā ne tā paskatītos vai paustu nevēlēšanos to darīt, man nebūtu nekādu problēmu samaksāt.
bet tas arī būu pēdējais randiņš
01.02.2015 01:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
cormeum, mazliet nesapratu Tavu dalījumu īstā un neīstā randiņā...?

Es interneta tikšanos vairāk uztveru kā sava veida interviju.. Randiņš manā izpratnē ir tad, kad puisis ir iepriekš redzēts.. zināmāks :) Bet tas tā.. vārdu spēles :)

1.randiņš man šķiet par agru, lai vispār kaut ko pieprasītu.
Tur jau tā lieta.. sajusties atbildīgam par to, kā meitene tiks līdz tikšanās vietai un mājup vai pacienāt viņu ar tēju ir, manuprāt, pašsaprotama, ne pieprasāma lieta. Ja puisim grūti to saprast.. žēl :)
01.02.2015 01:27 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Izteiksu ari savu viriesa viedokli par so temu- loti piekritu RainyDay komentaram "Es neredzu iemeslu, kāpēc vīrietim pirmajā randiņā būtu jau jārūpējas par meiteni Esat taču divi pieauguši, patstāvīgi cilvēki, kuri var paši par sevi parūpēties. Vēlāk arī dabiski nāks rūpes.."

1 randina tomer, ja satiekas 2 ieprieks nepazistami cilveki, es neuzskatu ka nevajadzetu baigi rupeties par meiteni,protams elementaru pieklajibu vajag izradit, varbut ari izmaksat, bet nu nejau obligati braukt pakal un vest ari. Tapat ari to taksa izmaksasanu nesaprotu. Ja es izmaksatu meitenei taxi un pectam vina man atrakstitu ka mums diemzel nekas nevar sanakt, esam parak atskirigi un tur bla bla bla, es vnk butu dusmigs, ka esmu uz tadu smaru, kurai vel neesmu iepaticies izterejis naudu,kuru butu varejis tad daudz lietderigak izteret. Tapec es domaju tadas lietas ir jadara,tad, kad 2 cilveki jau ir kopa nevis 1.randina.
Ja meitene pazinotu pirms randina ka veletos lai es obligati atbraucu pakal vai izmaksatu taxi, es saprastu ka vina vienkarsi ir izlutinata caca un vairs nebutuar tadu velmes tikties. ;)
01.02.2015 01:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tāpēc jau mēs esam tik dažādi.. puisis, kas negribēs parūpēties par dāmu pirmajā randiņā, arī veidos ciešāku kontaktu ar sievieti, kurai tas nav svarīgi :)

Pēc savas pieredzes.. draugs jau pirmajā tikšanās reizē ļāva man sajusties apčubinātai, īpašai utt. Protams, sekoja nākamās tikšanās.. Nu jau labu laiciņu izbaudu to, kā ir būt ''princesei'' :D
01.02.2015 01:51 |
 
Reitings 134
Reģ: 11.09.2014
Visu diskusiju nelasiju... Ja viņam ir auto un brauks uz randiņu ar auto, tad idiotisms neaizbraukt pakaļ. Ja bez auto, tad ok. Nevajag kautreties un pajautāt, neesat jau vairs mazie bērni, kam jātēlo kautrīgie vai vel nez kas. :-)
01.02.2015 02:06 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Ja izrādīsi vēlmi pati samaksāt par savu kokteili, protams Tev to darīt neviens neļaus, bet līdz ar to Tu sev būsi nopelnījusi papildus punktus. Vīrietim tas ir kā signāls: ”Man ir vajadzīgs vīrietis, nevis cilvēks,kurš tikai apmaksā manus rēķinus!”


sim ka puisis ari 100% piekritu.

un cormeum-vai tu butu ar to chali kopa, ja vins tevi nebutu apcubinajis 1.randinja? Un vai turpiantu ar vinu but kopa,ja vins to tagad parstatu darit? Vienkarsi man un cik zinu, loti daudziem citiem viriesiem loti nepatik tas, kuram obligati vajag biezu lutinasanu mantiska un naudas nozime. Parasti tadas ir tikai izlutinatas cacas,kuram vot ja neizmaksa vai nedavina dargas davanas,tad luk tas nav virietis, ar tadu kopa nebusu, pretigas sievietes..lai gan par sievietem tadas nosaukt nevar :)
01.02.2015 02:10 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Jā daudzas sieviets ir egoistes. Un savu vieniģo dzīvi ar pliku pileli nepavadīs. Meklē prastu kas piekritīs da jebkam. Tieši tik vienkārši :-P
01.02.2015 02:16 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
dažas te ir reāli pārskatījušās filmas - sākot ar posta autori.. Kādā sakarā jūs esat izdomājušas, ka vīrietim pašsaprotami ir rūpēties par to, kā meitene tiks uz randiņa vietu? Jesus.... 1kārt - Imanta NAV tālu no centra. Ar panda taxi līdz centram var aizbraukt pa 4-5eur. Sabiedriskais vispār kapeikas. Un 2kārt - ja nu puisis dzīvo vai strādā citā pilsētas pusē? Kādēļ viņam tev jābrauc pakaļ uz otru pilsētas galu - jātērē laiks un degviela? Meitenīt (atvaino, bet pieaugusi un reālistiki domājoša sieviete tu man neliecies pēc tevis rakstītā), pamosties! Pašlaik tu šim puisim neesi nekas un viņam nav NEKĀDS pienākums tev braukt pakaļ :D Es ceru, ka šis nav iemesls tam, ka tu 30 (sorry...AP 30) gados vēl ej uz interneta randiņiem. Fail....
01.02.2015 02:17 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Kubiete- neuztraucies, es ari mekleju vienkarsu meiteni ;) tas gold digger cacas mani tiesam neinterese, ka jau ar 1 draudzeni runajam, tadas ir tikai izbarojamas suniem :) un vispar tu nesaprati manu domu-man nebutu gruti meitenei izmaksat, bet ja vina to uzliek ka passaprotamu lietu, tad es vinju vienkarsi pasutitu dirst :P tiesi tik vienkarsi ;)
01.02.2015 02:23 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
dreiks - bet ir jau 2 tipu sievietes. Tās, kuras grib dāvanas un visu pārējo tīri dēļ materiālās puses, bet ir tādas (kā šī posta autore, piemēram), kurām vajag, lai vīrietis no ādas izlien un visu dara viņas labā, lai šīs meitenes justos kā "ar īstu vīrieti". Es vispār nesaprotu to "es esmu sieviete, esmu tik vāja un nevarīga, vīrietim viss priekš manis jādara" pozīciju. Mēs visi esam CILVĒKI, un tad tikai esam sadalāmi dzimumos. Vīrieši dzīvo realitātē un daudzas sievietes pasakā. Tieši tādēļ tās daudzās meitenes ir vai nu vientuļas, vai arī attiecībās, kurās viņas ir īgnas un kaprīzas, jo redz viņām nepērk visu pēc kārtas un nebraukā pakaļ turpu-šurpu-atkal turpu, kas var izmaksāt pat 10-15eur, plus iztērēt stundu laika ceļā, šādai stulbai kaprīzei, ja meitene varēja aizbraukt ar taksi par piečuku. Fuj, man dažreiz kauns par citām sievietēm.
01.02.2015 02:23 |
 
Reitings 134
Reģ: 11.09.2014
Oponēšu, manuprāt, jebkurš normāls vīrietis pats piedāvāsies aizbraukt pakaļ." Jātērē laiks un degviela"-cmon, tad kapec terē laiku un degvielu, lai dotos uz to randiņu? Es (ja būtu meitene) nemaz netiktos ar džeku, kas nevēlētos tērēt degvielu, lai aizbrauktu man pakaļ no centra uz Imantu. Pie tam 30 gados, nevis, teiksim, studenta 20- kad vel tas būtu iedomājams.

Pašlaik tu šim puisim neesi nekas un viņam nav NEKĀDS pienākums tev braukt pakaļ


Ja džeks aicina meiteni uz randiņu Tu viņam ESI kaut kas. Un ir PIENĀKUMS, vismaz, piedāvāt aizbraukt pakaļ. Tas ir, manuprāt, pašsaprotami, ja dodies uz randiņu ar auto.
01.02.2015 02:25 |
 
Reitings 134
Reģ: 11.09.2014
nebraukā pakaļ turpu-šurpu-atkal turpu, kas var izmaksāt pat 10-15eur


lol :-D
01.02.2015 02:27 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Oi, bembi. Te lielākā daļa meiteņu ņaud un raud par to, ka regulāri nav naudas, nedomāju, ka Latvijas vīriešiem ir gluži citādāk. Man liekas debīli, kā te bija meitene rakstījusi - galvenais, lai atbrauc pakaļ kaut ar trolejbusu, ja nav mašīnas. Nu nopietni.... es no kauna nezinātu, kur likties, ja man puisis pieaugušā vecumā pakaļ atbrauktu ar trolejbusu un mēs brauktu tad atpakaļ uz centru. Es esmu saprātīgs cilvēks un neuzskatu, ka kādam tas būtu jādara VISPĀR, neatkarīgi no dzimuma. Ja puisis dzīvotu, piemēram, Juglas pusē, bet es Imantā, es drīzāk pati pateiktu, ka ar taksi aizbraukšu - ātrāk, ērtāk, lētāk. Nesaprotu, kur problēma?

Tikpat labi, ja meitene ir piekritusi iet uz randiņu arī viņai ir jārūpējas par puisi. Varbūt, lai meitene pati brauc puisim pakaļ? ;)
01.02.2015 02:34 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
agnese_m- +++ tiesi ta ;) parak daudz izlutinatu meitenu musdienas un tas ir skumji :( liek materialo augstak par visu un prasa no viriesa nezin ko, kamer pati iznemot maksligas krutis,nagus un kilogramu tonala uz sejas, neko nevar dot preti, diezgan skumji ;( bet priece tas ka ir ari sakarigas sievietes, tikai diemzel tadu ir mazakuma...

1.randina tomer ja es tiekos ar sievieti, man vina vel nav nekas vairak ka varbut topasa draudzene un tadel es neredzu jegu baigi nopuleties ar damas lutinasanu, jo to pataupitu tad kad butu kopa, ja meitenei ir gruti ar sabiedrisko nobraukt dazas pieturas, tas tomer loti daudz ko par vinu izsaka un ne laba nozime...
01.02.2015 02:34 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Bet nu labi. Vienmēr būs meitenes - lupatas, kuras pašas neko nevar izdomāt vai izdarīt un par viņām nemitīgi vajag "parūpēties", bet būs arī vīrieši, kurām tādas vajag un gribās! ;)
01.02.2015 02:35 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
dreik, es neteiktu pat, ka tik daudz kā izlutinātas, bet vienkārši stereotipu pārņemtas. Sievietes ir vājas, sievietes ir nevarīgs un viņām viss ir jāuzliek uz paplātītes, priekš viņām vienmēr jāizliek sarkanais paklājiņš utt. Tā domā lielākais vairums sieviešu. Man kaut kā liekas, ka vispirs jau jāpadomā, ka tas ir cilvēks. Viņam nav pienākums darīt jebko citu, kas jādara sievietei tikai tādēļ, ka viņš ir cita dzimuma. Cik daudz sieviešu pīkst, ka jābūt vienlīdzībai starp vīriešiem un sievietēm, bet tai pašā laikā pašas pat iepirkumu maisiņu līdz mašīnai aiznest nevar, jo tas esot jādara vīrietim :)
01.02.2015 02:40 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
agnese_m- nu tadas meitenes var but vajadzigas tikai glupiem chaliem kuri nemak atrast normalas sievietes ;)

nee nu ir lietas, kuras tiesam sievietei nevajadzetu darit, ta pati smagumu cilasana ;) bet tomer es palieku pie ta ka tiesi izlutinatas, jo redz vai nu sencisi vai bijusais draugs visu uz paplates pienesis, davinajis dargas davanas,vedis uz dargiem resotraniem un tad tai sievietei sachakarejas smadzenes, vina pie ta pierod un vairs savadak neprot, tas ir drausmigi. Tadel parak bieza lutinasa vai izmaksana jebkura gadijuma ir loti nepareiza.
01.02.2015 02:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits