Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Wtf ar randiņa sarunāšanu :D

 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Ar vienu puisi notiek randiņa sarunāšana. Saruna apmēram tāda...
Puisis - nu tad tiekamies centrā tur un tur.
Es norādu, ka dzīvoju, piemēram, Imantā un ka tas ir tālu no centra un tamlīdzīgi...
Viņš saka, ka lai tad es norādot vietu, kur man izdevīgāk tikties. Un ka viņš nezina foršas vietas, kur pasēdēt Imantā.
Es atbildu, ka es jau nemaz neierosinu pasēdēt Imantā.
Viņš - nu tad paliek centrs.

Daaa vai tiešām puisis nesaprot, ka ar to visu es vedinu uz to, ka vajadzētu man tā kā atbraukt pakaļ uz to Imantu ar auto? Nevis man kratīties uz centru un tikties ar viņu tur. Vai tiešām tas nav pašsaprotami?
01.02.2015 00:07 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Domaju, ka autorei vispirms vajadzeja skaidri pajautat , kada tipa randins tas ir un ko jus planojat darit.
Bet tas, ka virietim par sievieti japarupejas - jagada transports un jacensas sniegt to labako savu iespeju robezas , ta ir tikai norma! Un zel, ka daudzas to nesaprot un ir apmierinatas ar mazuminu. Tas, kas nav un sagaida vairak, ari visbiezak to dabu un dzivo daudz skaistak.
03.02.2015 11:09 |
 
Reitings 179
Reģ: 16.10.2014
Vīrieši, lielākoties, nesaprot mājienus.


Tieši tā :D
Un tad gaida zilus brīnumus, nesaprot kāpec nav tā un šitā - ir skaidri, gaiši un konkrēti jāpasaka. Tā būs vieglāk ;)
03.02.2015 12:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits