Wtf ar randiņa sarunāšanu :D

 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Ar vienu puisi notiek randiņa sarunāšana. Saruna apmēram tāda...
Puisis - nu tad tiekamies centrā tur un tur.
Es norādu, ka dzīvoju, piemēram, Imantā un ka tas ir tālu no centra un tamlīdzīgi...
Viņš saka, ka lai tad es norādot vietu, kur man izdevīgāk tikties. Un ka viņš nezina foršas vietas, kur pasēdēt Imantā.
Es atbildu, ka es jau nemaz neierosinu pasēdēt Imantā.
Viņš - nu tad paliek centrs.

Daaa vai tiešām puisis nesaprot, ka ar to visu es vedinu uz to, ka vajadzētu man tā kā atbraukt pakaļ uz to Imantu ar auto? Nevis man kratīties uz centru un tikties ar viņu tur. Vai tiešām tas nav pašsaprotami?
01.02.2015 00:07 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Vienkārši vienmēr būs vīrieši, kuriem vajag meiteni, kuru vajag aprūpēt utt. Un būs tādi, kuriem vajag stipru sievieti blakus. "Es pati visu varu" tipa sievieti. Bet tāpat ir ar sievietēm - būs tādas, kurām vajag, lai ap viņām uķinās, un tādas, kurām patīk tas, ka viņa var un grib darīt pa lielam pašas.
01.02.2015 19:41 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Vienkārši vienmēr būs vīrieši, kuriem vajag meiteni, kuru vajag aprūpēt utt. Un būs tādi, kuriem vajag stipru sievieti blakus. "Es pati visu varu" tipa sievieti. Bet tāpat ir ar sievietēm - būs tādas, kurām vajag, lai ap viņām uķinās, un tādas, kurām patīk tas, ka viņa var un grib darīt pa lielam pašas.


Jā, piekrītu! Katram podiņam savs vāciņš un katram soliņam savs Andris Biedriņš :D
01.02.2015 19:46 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
varu durvis atvērt. Un papļāpāt varu arī ar draudzeni. Seksu var aizvietot ar vibratoru un vispār kam tos vīriešus vajag, ne?

Ļoti skaļi pateici! Apgriezīsim to otrādi - kam, Tavuprāt, tad vīriešiem, Jūs sievietes? Papļāpāt arī varu arkādu no draugu loka (vairākumā gadījumu pat daudz saturīgāk), seksam pat vibratoru nevajag (turklāt pieļauju, ka vismaz Rīgā šis serviss pieejams par ne tuvu astronomiskiem cipariem..), ēst pagatavot ar pieprotu (un varu atļauties ēst ārpus mājām, ja pret to rastos antipātijas.

Man nav problēmu izmaksāt to kafiju, vakariņas vai taksometru, bet šāda uzspiesta attieksme principiāli atbaida (nepatikas nevis baiļu izteiksmē). Ja man vakara gaitā tik atklāti pateiktu, es netikai nepavadītu uz mājām, bet arī pieprasītu dalīt rēķinu uz pusēm! Vismaz liktu aizdomāties un pārvērtēt vērtību sistēmu, jo turpinājuma tam šā ka tā nebūtu..sevi kopā spētu redzēt tikai ar pārliecinātu un neatkarīgu sievieti, kam mana klātbūtne un intelektuālais saturs ir būtiskāks par manu spēju atbraukt/aizvest mājās. Ja būs vēlme, lai blakus kāds, ko nepieciešams aprūpēt, pasargāt, sekošu piemēram un iegādāšos kaķi!
01.02.2015 19:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, stiprākas sievietes ir tās, kuras ļaujas vīrieša labajām manierēm, ne tās, kuras brēc, ka ir stipras un visu varot pašas :)
01.02.2015 20:06 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Nav jau jābrēc. Es, piemēram, nekad nebrēcu, ka pati varu. Man TAS liekas pašsaprotami un notiek automātiski un dabiski, nevis es kādam kaut ko mēģinu pierādīt. Neuzskatu sevi par vājo dzimumu un attiecīgi tā arī neuzvedos :)
01.02.2015 20:09 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Blanša-kads sakars lepoties? tikai uzrakstiju ka var ari taa, un nekas nepareizs tas nebija ;) Es personigi uzskatu ka virietim ir jarupejas par sievietes labklajibu, gan randinu laika, gan attiecibas un tapat ari sievietei, bet dazas seit uzrakstija tadas lietas, kas man vienkarsi liekas stiprs parspilejums vai uzspeleta pieklajiba, tas ari viss :)
01.02.2015 20:12 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Pēc čurāšanas diskusijas, es Drostalu nevaru uztvert nopietni :D
01.02.2015 20:13 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Jēziņ kas par bernišķíbu... Kā princese.. Labi otrajā vai trešajā randiņā atbrauc pakaļ tas ir ok bet pirmajā... Viņš nav parliecināts vai tu viņam patiksi un viņam jau tev jābrauc pakaļ.... Man tas tā dívaini un naivi izklausās... :-D
01.02.2015 20:50 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Uzskatu, ka viirietim ir jaapiedaavaa paliidziiba ar transport uz un no randinja, sievietes izveele ir piekrist vai atteikties! Es dodu priekshroku braukt ar savu auto ,iipashi pirmajaas reizees, lai ir taa, ka ja randinjsh nav paaraak izdevies, var notiit makshkjeri ,neesot atkariigai no vinja! Tas, ka viirietis izmaksaa, tomeer ir pat ljoti veelams, ja godiigi, nav bijis savaadaak. Vinja ideja iet uz randinju, vinjsh maksaa. Ar patstaaviibu un naudu probleemu man nav, bet ja viirietis neveelas papuuleeties, lai atstaatu labu iespaidu, tad mums nav pa celjam.
01.02.2015 21:48 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
diosa+1
01.02.2015 22:47 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Man atkal liekas, ka pirmajā randiņā tieši sievietei vajadzētu uzstāt uz maksāšanu uz pusēm, vai ja tas ir bārs, tad nopirkt vismaz vienu raundu ar dzērieniem. Kopš kuriem laikiem vīrietim ir VĒLAMS un ir pienākums maksāt par meiteni? Jūs tā sakat- vīrieša ideja randiņš bija...bet nav jau tā, ka tikai tam vīrietim jūs vajag. Ja vīrietis patīk, tad nekādiem "priekšnosacījumiem"vispār nevajadzētu būt. Es galīgi nevaru saprast tās sievietes, kuras uzskata, ka vīrietim ir jādara viss un jāmaksā par visu vienmēr un uzreiz. Mans vīrietis arī par visu maksā, bet mums vispār ir kopējs budžets. Atsevišķi neko īsti nedalam. Pirmajos randiņos viņš man ļāva kādu kafiju izmaksāt un tas likās pavisam normāli. Nebijām jau ne ar ko sasieti vēl un uzturēt mani nevienam nav pienākums.
01.02.2015 23:13 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
agnese_m-loti patik tavs domu gajiens ;) bet ko tu, sim izlepusajam cosmo skukjem, centies ta ieskaidrot to? :D pataupi labak savu energiju kam lietderigakam ;)
02.02.2015 00:15 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Es gan īsti Agnesei_m nepiekrītu.. Bet es arī uzskatu, ka dzimumu vienlīdzībai ir savas robežas.
Es uzskatu to par skaistu žestu, ja vīrietis izmaksā. Un justos aplami izmaksājot pati sākuma periodā. Tas būtu kā atvērt mašīnas durvis vīrietim.. Komiski
02.02.2015 00:40 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Es uzskatu to par skaistu žestu, ja vīrietis izmaksā. Un justos aplami izmaksājot pati sākuma periodā. Tas būtu kā atvērt mašīnas durvis vīrietim.. Komiski


Wow :D Kas par salīdzinājumiem :D
02.02.2015 00:55 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
nemaz nezinu vai labi/slikti, kad tomer man ir nauda kaut sab.tr., lai pasai aizbraukt uz tiksanos +nauda vienmer taxim. Ari vakarinas varu samaksat pati. Ok super jau, ja pusisi visu izmaksa, bet musdienas gadas visadi.
02.02.2015 09:58 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Uz pirmo randiņu tiktu pati ar sab. transportu, pēc tam jau skatītos, kā viss risinās un pieņemtu tikai par normālu, ka vēlāk (otrajā utt. randiņos) vīrietis mani nogādā mājās ar savu transportu.
02.02.2015 10:01 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Pat nezinu, ko te pateikt, jo esmu no tām, kas neuzskata to par normu, ka vīrietim jādara tas tas un tas, un ja ne, tad viņš nav tā vērts, lai vispār viņu satiktu :D tad jau nav brīnums, ka daudzas ir vienas, ja ir tādas prasības...
Protams ir jauki, ja vīrietis piedāvā atbraukt pakaļ, aizvest mājās, apmaksāt taxi utt, bet ja viņš to nedara, tad es neuzskatu, ka tas ir noziegums un, ka man ir tiesības to izdīkt izčīkstēt un kaut ko pārmest. Tomēr tas ir pirmais randiņš un ja mani tas cilvēks interesētu, tad es brauktu ne tikai no Imantas uz centru, bet kaut uz citu pilsētu :D bet nu tas jau kā kurai...citām laikam arī karietes vajag, citādi nemaz nepucējās uz randiņu.
02.02.2015 10:05 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Nelasiju komentarus, bet taads sviests!


Tik nu izlutinata,ka nezin kur likties!

Es kad saku iet uz randinjiem ar saveejo pat nepaprasiju vai vinjam ir aouto jo pilnigu un galigi neintereseeja. Mes kilometrus pa lietainu laigu nogaajaam katru dienu lai viens otru redzetu.

Mashina vinjam nebija un man bija pie kaajas. To iegadaajamies kopaa un dzivi 'buvejam'kopaa.

Un ta briinaas,ka dzeki saka,ka meitenes ir izlutinaatas :s
02.02.2015 10:18 |
 
10 gadi
Reitings 4058
Reģ: 02.01.2011
Pirmkārt, runāšana caur puķēm pilnīgi neveiksmīga. Man neienāktu prātā, ka jābrauc pakaļ ar auto. Domāju, ka arī čalis neiedomājas.
Otrkārt, kas slikts aizbraukt uz centru ar sab.trans.? tiešām rodas pretīgs iespaids par autori, kā kaut kāda princese, kura citiem jāsaprot bez vārdiem?
nabaga čalis, es viņa vietā randiņā neierastos :D
02.02.2015 10:24 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Nu gan salīdzināji - atvērt mašīnas durvis ir tas pats, kas izmaksāt. Naudas lietas vispār ir tricky jautājums, bet, manuprāt, nevienam nav pienākums ne par kāda taksi maksāt, ne par vakariņām vai dzērieniem - vienalga vīrietis vai sieviete.
02.02.2015 10:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits