Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

situācija: kāzas&bērns u.c.

 
Reitings 53
Reģ: 28.01.2015
šodienas notikumu iespaidā gribētos dzirdēt kādu viedokli no malas. tad nu tā - man ir brālis, kurš pirms apmēram 2gadiem izšķīrās no savas draudzenes. attiecību laikā piedzima bērniņš, tika iegādāts kopīgs dzīvoklis. kopumā dzīve ritēja uz priekšu, bet bija viens BET- brālis ne par ko negribēja precēties. kad ģimenei pavēstīja par mazo, uzreiz teica - bērna dēļ jau nu kāzu nebūs. varbūt mana ģimene vecmodīgi cilvēki, bet mums vairākiem tas palikās jocīgi - viss dzīvē notiek, bet lūk bērna dēļ, nu neprecēs. vecāki gan deva mājienus uz to, ka, lai tikai sarakstās, vismaz nokārto to oficiāli, bet brālis neko. un nav viņš nekāds kāzu noliedzējs, vai vīrietis, kuram tas liekas kaut kas savāds. lai nu kā, viņa draudzene ik pa brīdim ieminējās, cik forši būtu apprecēties, bet draugs, pat cilvēku klātbūtnē atklāti teica - nu nebūs tev nekādu kāzu. it kā pa jokam, it kā pa nopietnam, nekad nevarēja saprast. viss beidzās ar to, ka viņa draudzene sāka sarakstīties ar citu, nekā nopietna, bet tomēr jau aizraušanās bija. brālis to uzzināja, patrieca (vistiešākajā nozīmē) viņu prom no mazuli arī.
ir daļa, kas vaino tikai brāli, jo viņš nevēlējāss spert tālāko soli, ir daļa, kas vaino abus, jo attiecības veido divi cilvēki. tā kā man ar brāli ir ļoti labas attiecības, es esmu kaut kur pa vidu. saprotu, ka brālis pieļāva ļoti daudz kļūdu, ne tikai neprecēdams draudzeni, bet vēl kaudzi citu, bet atkal man dusmas arī uz viņa draudzeni, kas sāka jau meklēt citu(t)

ko jūs par to domājat? kuram būtu jāpiekāpjas šādā situācijā, kā to varētu risināt? protams, tagad jau par vēlu, bet tā situācija vairāk kā piemērs, lai jūs saprastu par ko ir stāsts
30.01.2015 23:08 |
 
10 gadi
Reitings 4002
Reģ: 02.01.2011
meitene saprata, ka ar viņu šis puisis neprecēsies un sāka meklēt citu. ko tur risināt, ja čalis skaidri un gaiši pateicis, ka precēt negrib?
30.01.2015 23:11 |
 
Reitings 111
Reģ: 18.01.2015
Ej gulēt un nelien kur nevajag.Tu nezini tajā gimenē ikdienas sīkumus,lai varētu tagad kādu sodīt.
30.01.2015 23:11 |
 
Reitings 111
Reģ: 18.01.2015
Nevajag u vīrieti ar precībām izdarīt spiedienu.Man ar riebtos,ja mani tramdītu un teiktu,lai precos.
30.01.2015 23:12 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Kops esmu oficiali precejusies, saprotu, ka bez ta var mierigi iztikt un neko jau tas nemainija musu dzive. Bet preceties man vajadzeja ka est. ta ka gruti kadu tur vainot.

Gan jau ta brala draudzene ne del precibam saka sarakstities ar citu. Pagale viena nedeg un, ja attiecibas ir plaisa, tad pa vinu noteikti ielidis kads tresais.

Varbut tavs bralis to meiteni nemileja, nelutinaja, slikti izturejas un taa?
Bet varbut meitenei milestiba beidzas un vina saka aizrauties ar citu!
30.01.2015 23:16 |
 
Reitings 88
Reģ: 28.10.2014
Es tev ieteiktu nelīst, kur nevajag. Nav tava dzīve. Pieauguši cilvēki, paši sapratīs, kas jādara. Ne vienmēr rīcība būs pareiza, taču no kļūdām mācās, liec viņus mierā un lieki nelauzi galvu, nejaucies tur, kur tev tiešām nav vietas.
30.01.2015 23:16 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Malacis tā meitene. Nokārtos dzivi būs vīrs un normāla ģimene. Kam tādu lūzeri kas vēl sava bērna māti publiski pazemo. Nav jakladzina ka nepreces, var citadak to izdarit aj pat kāds jautā. Puisis lūzeris un muļķis.
30.01.2015 23:17 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Nebrīnos, ka parādījās trešais attiecībās.
lai nu kā, viņa draudzene ik pa brīdim ieminējās, cik forši būtu apprecēties, bet draugs, pat cilvēku klātbūtnē atklāti teica - nu nebūs tev nekādu kāzu.

gan jau tādi teksti salauza meitenes sirdi. Pretīgs vīrietis, ja kkas nepatīk var arī pateik zem četrām acīm :-/
30.01.2015 23:23 |
 
Reitings 53
Reģ: 28.01.2015
es nekur nelienu, ne uzbāžos ar saviem padomiem vai ko tādu. sākumā vispār bija traki, bet paši visu arī atrisināja. no ģimenes neviens klāt nelīda, vienīgi par mazo interesējās. viņu attiecības ir viņu attiecības, tas taču ir skaidrs, vienkārši regulāri par to aizdomājos, jo pašlaik viņa dēliņš dzīvojas pie viņa. un tas viss man liek aizdomāties, cik tad kāzām ir liela nozīme, vai atkal cik lielu nozīmi mēs tam piešķiram, bet ja otrs cilvēks to kategoriski negrib? tad tiešām vienīgais risinājums ir šķiršanās?(t)

atceros arī to, kā viņš pārdzīvoja par šķiršanos, tad man arī bija tādas dalītas jūtas. protams, brālim biju klāt un atbalstīju, bet tajā pat laikā likās, ka viņš ir dabūjis to, ko pelnījis(t) Dominika, jā, attieksme pēc bērna piedzimšanas ļoti mainījās. it kā gaidīšanas laikā lutināja ļoti, bet kā piedzima, man likās, ka viņš viņu vairs kā sievieti neuztver. tikai kā bērna māti. tāpēc es saku, ka viņš ir pieļāvis daudzas kļūdas - ne brīvdienās gribēja mazo pieskatīt, lai draudzene var iziet kaut kur, neko.
30.01.2015 23:23 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Kaut kas līdz galam viņam nepatika. Paturēja iespēju notīties. Gan jau, ka draudzene bija tā apsēsta ar vēlmi precēties, ka domāja, bērns būs tā iespēja apprecēties. Aplauzās.
30.01.2015 23:23 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Es no sava skatpunkta uzskatu par sievietes atbildību būt gudrai. Vai tad viņi nebija par kāzu tēmu runājuši pirms bērna? Attiecību laikā taču pārrunā visus šos uzskatus un daudzenei nevajadzēja piekrist bērnam, ja jau vēlējās precēties. Sākumā kāzas, tad bērni. Tas pats attiecas uz ievākšanos vīrieša dzīvesvietā. Protams, par brāli tas ir atsevišks stāsts. Piedod, bet par vīrieti grūti nosaukt tādu, kurš savu bērnu un viņa māti patriec no dzīvokļa, bet nu tāda tai sievietei maksa par savu muļķību un necieņu pret sevi, savas vērtības neapzināšanos.
30.01.2015 23:24 |
 
Reitings 170
Reģ: 26.01.2015
meitene saprata, ka ar viņu šis puisis neprecēsies un sāka meklēt citu. ko tur risināt, ja čalis skaidri un gaiši pateicis, ka precēt negrib?

+1

MALACIS meitene! Nav ko tērēt savus skaistākos gadus vīrietim, kuram tu neesi vajadzīga!
30.01.2015 23:25 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Izklausaas, ka agri vai veelu vini skirtos un nekas tur nebutu liidzams. Saprotu arii meiteni. Braalim taa bija lieliska iespeja pataisit sevi baltu un puukainu un pie reizes skirties.
30.01.2015 23:28 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Atbalstu meiteini. Atkarīgs no meitenes rakstura, bet, ja viņai vadzis ir lūzis, tad gan jau tapakaļ ceļa nav. Sieviete ir jāciena un ja mīl - jāprec.
30.01.2015 23:34 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Mēs neesam radinieces? :D Man radu lokā gandrīz vai identiska situācija. Tikai es zināju, ka meitene sarakstās ar citu, pati man izstāstīja, un tad man bija tik šausmīgi slikta sajūta, jo nu es taču nejaukšos iekšā, bet noklusēt bija tik grūti. Lai arī radinieks man ir ļoti tuvs kā cilvēks, vienmēr izpalīdzīgs un foršs, es toreiz nostājos meitenes pusē. Nu ne tā, ka visi par to runā skaļi un sadalās savās frontēs, vienkārši pārrunājām ar mammu visu un mums likās loģisks tāds solis no meitenes puses. Visvairāk žēl jau tā mazā bērniņa, kurš tagad tiek raustīts uz visām pusēm, bet kad ar mani kāds par to sāk runāt, es saku, ka galvenais, lai par bērniņu rūpējas abi, lai mīl un lolo to(l) Dzīvē visādi sanāk, no kļūdām mācās, ne vienmēr viss sanāk tā, kā izdomāts.

Par kāzām - es laikam tad arī esmu vecmodīga, bet uzskatu, ka kāzām bija jābūt. Ideālā variantā jau te iepriekš minētais, ka sākumā kāzas un tad bērns.
30.01.2015 23:34 |
 
Reitings 111
Reģ: 18.01.2015
Visas tik veci noliek.mož mājās šī ir īsts pitons.un pēc bērna piedzimšanas vispār briesmone,kas vīru pametusi novārtā.Nu negrib viņš tagad precēt un?? Cilvēki savas domas bieži mēdz mainīt.Un ja vēl izdara spiedienu,pasniedz kāzas kā kaut kādu pienākumu...
30.01.2015 23:41 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tad ko vecis pārdzīvo? lai priecājas ka no briesmones vala tika un dzer sampanieti:D Bērnam tap[at vecaki mūzam paliks tie kas ir. :D
30.01.2015 23:43 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Logiski, ja mājas nemīlēja, tad to meklē citur!..
Un varu derēt, ka brālis tiešām to meiteni nemīlēja. Mīlošs vīrietis nebūtu tik kategorisks bez iemesla!..
Viss notiek kā tam bija jābūt.
Nav ko jaukties, paši pieauguši, var atbildēt par rīcību un lēmumiem.
30.01.2015 23:44 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Ja abus neprecēšanās apmierina, tad viss ok, bet ja puisis skaidri saka, ka neprecēsies (lai gan nevar saprast kāpēc), man meitenes vietā liktos, ka viņam nav nopietnu nodomu, jūtu un nākotnes plānu. To pierāda arī tas cik mierīgi viņš varēja patriekt savu "mīļoto" sievieti un SAVU bērnu. Puisis kaut ko pats līdz galam nav pateicis par to ko jūt vai nejūt..
02.02.2015 01:29 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Nu bet nekas no tām kāzām nemainās, vienalga oficiāli vai nē! Kāpēc par varītēm spiest virsū?
Un ko tad tam čalim publikā atbildēt "Jā, jā, kaut kad jau precēšu?" ja patiesībā tā nav? Ja zini, ka tā ir sāpīga tēma, publiski to neapspried. Easy.
02.02.2015 09:30 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
sievietei ir tiesibas but laimigai un miletei. Kopigs jau bernins, bet tik gruti ka papirus nokartot? Ka vins pats to pamatoja? Protams, kas ir bijusas precetas, otrreiz varbut dizi negribes, bet pamata visas sievietes grib viru sev blakus.
02.02.2015 09:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)