Introverti

 
Reitings 23
Reģ: 16.01.2015
Vai pazīstat kādus introvertus cilvēkus jeb paši tādi jūtaties?

Sakiet, par ko strādā tie, kas vislabāk jūtas paši ar sevi nevis komandā? Kādi ir novērojumi vai pieredze? Ko var darīt cilvēks, kādā veidā pelnīt iztikai, ja ir introverts? Kādi amati būtu piemēroti šādam cilvēkam?
29.01.2015 19:24 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Pati sevi pieskaitu pie introvertajām, bet saprotu, ka nebūs tāds darbiņš, kur visi liks mani mierā un es varēšu darba pienākumus veikt neviena netraucēta. :-D Esmu sevi pieradinājusi komunicēt, lai gan bieži tas ir noticis ar saņemšanos, tomēr jāatzīst, ka plašākas darba iespējas un vispār tomēr arī apkārtējiem šķitīsi pieņemamāks cilvēks, ja tomēr spēsi izrādīt kaut nelielas prasmes komunikācijā. Neuzskatu, ka šī prasme introvertajiem ir jāatstāj novārtā.
29.01.2015 19:30 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Introvertam cilvekam, manuprat,'der tads amats ka gramatvedis, makslinieks. Citi pagaidam nenak prata.
Jaskatas, vai tev gruti stradat komanda vai ari ar svesiem cilvekiem. Ir pietiekosi daudz darba vietu,'kur nav jastrada komanda, bet jaruna,'jatiekas daudz ar sveshiem-klientiem.
29.01.2015 19:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits