Introverti

 
Reitings 23
Reģ: 16.01.2015
Vai pazīstat kādus introvertus cilvēkus jeb paši tādi jūtaties?

Sakiet, par ko strādā tie, kas vislabāk jūtas paši ar sevi nevis komandā? Kādi ir novērojumi vai pieredze? Ko var darīt cilvēks, kādā veidā pelnīt iztikai, ja ir introverts? Kādi amati būtu piemēroti šādam cilvēkam?
29.01.2015 19:24 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Esmu introverts cilvēks. Man labāk patīk klusēt, nevis runāt, būt vienatnē, savās domās, nevis kompānijā, novērot visu no malas, nevis kaut kur iesaistīties utt. Bet man piemīt nesliktas organizatora spējas, māku analizēt un psiholoģiski manipulet (ja nepieciešams) ar cilvēkiem, tadēļ strādāju komandā un ikdienā ar komunicēju ar diezgan lielu daudzumu cilvēku. Esmu iemācījusies spēlēt tādu kā lomu, uzlikt masku un -sadarboties un komunicēt, bet ar visu to, ieturu distanci, esmu atturīga.
Uz dienas beigām gan vēlos vienatni un klusumu, laiku tikai sev.

Ja tiešām komunikācija ir grūti panesama, tad cilvēkam derētu darbs kādā grāmatnīcā,kā jau minēja, bibliotēkā, varētu būt muzeja darbinieks utt. Vispār var arī būt apkalpojošā sfēra-tāda, kur komunikācija ir sausa/informatīva utt.
Bet vispār šādiem cilvēkiem derētu specifiskas profesijas-kritiķis, zinātnieks, pētnieks, mākslinieks..
29.01.2015 20:35 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Esmu introverta. Man ļoti patīk rakstāmie darbi - tulkošana, raksti medijiem, projekti, akadēmiskie darbi.

Es gan uzskatu, ka nevajag noslēgties un visu mūžu kā piepei sēdēt savā komforta zonā. Man ir bijusi vajadzība intervēt daudzus cilvēkus, uzstāties ar prezentācijām, trakākais laikam bija publiskā pasākumā lasīt savu dzeju. Tomēr tas viss man ir daudz devis, gan cēlis pašvērtējumu, gan "iemācījis" labāk komunicēt ar cilvēkiem, kad man tas ir vajadzīgs.

Man, tāpat kā Jackie, ir sava ekstravertā maska, kurai gan ilgtermiņā neviens nekad nav noticējis :P
29.01.2015 21:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits