studenta dzīves izmaksas

 
Reitings 3
Reģ: 28.01.2015
Sveikas, meitenes!
Jautājums tām, kuras mācās Rīgā un dzīvo kojās. Cik aptuveni liela naudas summa aiziet mēnesī? Saprotu, ka par LU kojām mēnesī jāmaksā aptuveni 50 eiro (kas tajā tieši iekļauts?), bet uz kādu naudas summu kopumā būtu jārēķinās, ieskaitot ēdienu u.c..?

Paldies!;-)
28.01.2015 23:30 |
 
Reitings 137
Reģ: 07.10.2014
Ļoti atkarīgs no tā, cik daudz laika pavadīsi kojās pilsētā, kurā mācīsies. Ja lekcijas ir 3 dienas nedēļā, pēc kurām tiek braukts mājās un dzīvots vecāku apgādībā (ar noteikumu, ka mājas neatrodas 200 km attālumā, kas paņem bargu naudu), tad, domāju, mierīgi var iztikt ar šeit pieminētajiem 100 eur, savukārt, ja kojās tiek dzīvots/ ēsts/ ballēts pastāvīgi, pievienojot kosmētikas, higiēnas preču, sabiedriskā transporta, izklaižu izmaksas, vajadzīgā summa stipri vien palielinās.
29.01.2015 16:30 |
 
Reitings 480
Reģ: 20.10.2009
Body, man, lūdzu, konsultāciju pie Tevis par to, kā tik maz tērēt uz ēdienu :D Nedēļa apēdu apmēram 30-40 EUR, bet samērā daudz pērku lasi,gaļu,piena produktus...Ja es iztērētu tikai 7 EUR nedēļā, es būtu sajūsmā! :D turklāt ja vēl veselīgi
29.01.2015 16:41 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Kad studēju, man mēnesī bija 190 Ls, no kā maksāju par kojām 37 Ls, par pārējo neatceros, cik. Reizi mēnesī uz mājām aizbraukt bija ~15 Ls, studenta etalons bija lēts, jo kojas pie fakultātes, tik cik uz centru kādreiz aizbraukt. Pārējais pārtikai, higiēnas precēm, kosmētikai, drēbēm, izklaidēm, utt.

Ja tā padomā, mācēju taupīgi dzīvot, jo visam pietika. Tagad neprotu. :D
29.01.2015 16:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits