Mazāks vīrietis

 
Reitings 70
Reģ: 04.01.2015
Man patiesībā ir kauns, ka vispār par to tik daudz domāju un satraucos, jo principā problēma ir dumja.
Esmu iepazinusies ar su-pe-rī-gu puisi. Man viņš TIK ļoti patīk. Simpātisks un tik laba humorizjūta. Bet... viņš ir aptuveni manā augumā, un ļoti tievs. Teiksim tā, es jūtos lielāka un tas tik ļoti traucē. Viņam ir mazas rokas, kas uzreiz liek domāk, ka netikai tās ir mazas (ok, tas nav tik svarīgi, galvenais, lai ir :D )
Man laikam vienkārši ar galvu viss nav kārtībā :-/
Vai kādai tā ir bijis un kā tikāt/netikāt pāri?
28.01.2015 21:47 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Esmu gara, draugs ir pāris cm garāks par mani, man tas nav šķērslis. Viņš ir plecīgs un vīrišķīgs un blakus viņam jūtos sievišķīga.
Jāsaka gan, ka arī blakus 170cm garam vīrietim esmu jutusies sievišķīga ar savu 180cm augumu un vēl papēžkurpēm. Viss no vīrieša atkarīgs. :)
29.01.2015 10:05 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
cheeky* smieklīgāk,jau tad, ja puisis var ielīst meitenes džinsās :D
29.01.2015 10:06 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Nē, nē, nē, nē, nē.... :-D

Es JAU tagad reizēm domāju, ka varētu gan mans draugs būt garāks (es 174cm un viņš 183cm), jo ar vislielākajiem papēžiem var sanāk pat pāris cm garāka.. :-D

Kur nu vēl ņemt tieviņu puisi, es esmu sieviete, kas ta būs, man viņu kāzās uz rokām vajadzēs nēsāt? :-DNegribu, lai mani aiztiek mazas rociņas un lai esmu ar platākiem pleciem, resnākām kājām.. Negribu blakus ''vīrietim'' justies kā lielā vecene, gribu justies trausla un kā aiz mūra sienas :-)

Man mazi neeksistē - daudz nācies sastapt, visādi citādi nu tik smuki, forši, tāda humora izjūta, bet tas īsums/tievums priekš manis ir kā zīmogs - nav variantu un viss 8-)
29.01.2015 10:22 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Bet... viņš ir aptuveni manā augumā, un ļoti tievs.


Šādu ieteiktu paturēt just friends zonā :-)
29.01.2015 10:24 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
bet laikam tomeer nepatika taa sajuta,ka es varetu mierigi vinja dzinsus uzvilkt un man dereetu
Mans bijušais varēja ielīst manos džinsa šortos un tos aiztaisīt. :-|
29.01.2015 10:48 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Nav cilvēku bez trūkumiem! Pat tad, ja mēs ar mīlestības acīm raugoties, tos nepamanām!
Fantastiski, ka mīlestība ne vien padara aklus, bet maina arī nostāju un personīgo gaumi.
Arī šajā ziņā minēšu gadījumu no vienas meitenes dzīves. Slaida, garkājaina meiča ar ļoti sievišķīgu gaitu mēdza valkāt kurpes ar 12 cm augstiem papēžiem, kas vēl vairāk izcēla jau tā daiļās kājas. Te pēkšņi sāk valkāt apavus ar ļoti zemiem papēžiem, jo viņas draugs bija tikai 3 cm garāks par viņas. Pēc laiciņa, viņa pati aptvēra, ka viņas “sapņu princis” nenoliedzami ir liela auguma vīrietis, tomēr ne garāks par 1,71 m...

Neatkarīgi vai jūs esiet jaunāki vai vecāki, vīriešu vai sieviešu dzimuma, neviens no jums nav pasargāts no pašapmāna iemīlēšanās dēļ. Kaut arī tas ir gandrīz neiespējami, tomēr pacentieties kaut mazliet neitrālāk skatīties uz savu lielo mīlu un nekādā ziņā tās dēļ, nemainiet savu personību! Uz īsu laiku ikvienam ir iespējams būt precīzam, kārtīgam un tādam, uz ko var paļauties. Nav arī grūti mīlestības dēļ, atteikties no treniņiem vai arī tieši otrādi – pastiprināti censties uztrenēties! Tāpat ir pavisam droši, ka kļūstiet daudz veselīgāki, ja nodarbosieties ar sportu un ja kļūsiet par veģetārieti. Tomēr cik ilgi jums izdosies sevi apmānīt? Ja vēlas veidot laimīgas partnerattiecības, tad droši vien jāpieļauj pāris kompromisus, bet jāpiebilst, ka mīlas dēļ nav jāupurē pārāk daudz.

Diemžēl, nereti cilvēks pārāk vēlu pamana, ka tādēļ ir upurējies. Lielo mīlu parasti nemēdz sastapt pēc iepriekš nosprausta plāna un pašā piemērotākajā momentā. Nereti cilvēki tobrīd jau ir paspējuši nodibināt ģimenes vai nostiprinājuši savas pozīcijas kādā zināmā firmā, kad pēkšņi viņu dzīvē kā zibens spēriens no skaidrām debesīm ienāk lielā mīlestība. Bieži vien tās dēļ cilvēks atsakās no visa iepriekš minētā. Ja tā patiešām ir bijusi īsta, liela mīlestība, tad ikviens no šiem soļiem ir attaisnojams. Lai arī cik egoistiski tas skanētu, tomēr dzīve ir pārāk īsa, lai atteiktos no mīlestības. Bet, ja tā bijusi vienīgi mīlas ilūzija, tad pat visniecīgākie upuri būtu pārāk lieli!

Lai arī cik ļoti jūs būtu apžilbinājusi mīlestība, tomēr mēģiniet iedomāties pavisam vienkāršu salīdzinājumu: iztēlojieties, ka jums ir iespējams izdarīt izvēli starp jūras krastā stāvošu, pēc jūsu gaumes iekārtotu baltu villu ar baseinu un daudzstāvu namā esošu mazu dzīvoklīti ar vienkāršām mēbelēm un bez jebkāda komforta. Protams, ka mēs visi izvēlētos balto villu. Bet kāda būtu jūsu izvēle tad, ja šajā villā jums vajadzētu dzīvot ar īstu “raganu”, turpretī nelielajā dzīvoklī drīkstētu baudīt divvientulības laimi ar savu lielo mīlu?

Atbilde atkal būs skaidra un nepārprotama: ja jūs mīlēsiet un tiksiet mīlēti, tad mazais, vienkāršais dzīvoklis jums šķitīs kā visbrīnišķīgākā pils. Jo mīlestības gaismā viss ir liels, skaists un pilnīgs! (l)
29.01.2015 11:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!