cik ilgu laiku aizņem?

 
Reitings 75
Reģ: 26.12.2014
Cik ilgu laiku jums aizņem uzrakstīt 1 referātu, piemēram, uz 10lpp?

Nerunāju par pēdējās nakts variantiem, bet tādu normālu tempu. Cik jums būtu vajadzīgs? Teiksim, par tādu tēmu, kas jums ir tikai nedaudz zināma, un nav pilnīgi sveša, ne arī tāda, kur viss jau tāpat skaidrs.
28.01.2015 15:28 |
 
Reitings 169
Reģ: 09.07.2012
Es tieši tikko pabeidzu referātu uz 10 lpp, šoreiz gan angļu valodā. Viena diena pagāja, kamēr atradu vajadzīgos avotus (bet te tik ilgi tāpēc, ka no sākuma pat līdz galam nebiju savu tēmu noformulējusi) un šodien, sākot no pēcpusdienas rakstīju. Rīt vēl pārlasīšu visu un uzrakatīšu secinājumus.
Nemāku ātri rakstīt tādas lietas, bet tas arī mani neuztrauc, jo esmu iemācījusies laicīgi sākt :-)
28.01.2015 23:17 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Viss atkarīgs no noskaņojuma. Ja man ir iedvesma rakstīt, es varu to uzrakstīt 2 dienās, kas visbiežāk tā arī notiek. Ja iedvesmas nav, varu sēdēt pie atvērta word dokumenta, stundu domāt vienu teikumu un tā 5 dienas no vietas. Tas gan ir reti, jo pārsvarā cenšos noķert to iedvesmu un darboties.
28.01.2015 23:22 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kaadas 5 dienas, ja ne vairaak. No saakuma izlasu pieejamo literatuuru un sagatavoju rakstus, no kuriem njemshu citaatus, likshu atsauces. Otraa diena ir ideju saplaanoshana, redigjeeshana. Parasti mainu "skeletu" paaris reizes, lai visi paragraafi buutu logiskaa seciibaa. Treshaa dienaa ir idejas uz papiira, ceturtajaa tiek piedomaats pie vaardu izveeles, stila, izteiksmes veida, tiek ielikti citaati. Peedeejaa diena - tiek noformeets darbs ar visaam referenceem, titullapaam, abstraktiem, pielikumiem un paarlasiits, lai nekur nekaadu kljuudu nav. Par visiem darbiem esmu dabuujusi A+ (peec lv veerteejuma skalas 9+ vai 10).
28.01.2015 23:32 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu, pāris dienas noteikti vajadzētu. Pāris stundās es varētu uzrakstīt sacerējumu par brīvo tēmu, kur nevajadzētu nekādus avotus (kaut gan esmu rakstījusi sacerējumu par kādu sabiedrības problēmu un tāpat atsaucos uz izlasīto grāmatu, t.k. pat tur vajadzēja), nerunājot jau par tiem referētiem/kursa darbiem. Kaut gan visus 4 universitātes gadus visi kursa darbi/referāti/esejas un arī bakalaura darbs bija jāraksta angliski, kas vēl paildzināja šo procesu, jo avoti pārsvarā arī bija jālasa angļu valodā (retāk latviski, krieviski, spāniski).
28.01.2015 23:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits