Kopta 24/7

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas!

Diskusiju meklētājs neko tamlīdzīgu neizmeta, tā kā nolēmu atkal uzcept jaunu diskusiju, jo kādu laiku jau domāju par šo tēmu (t)

Var jau būt, ka diezgan muļķīgi, bet tomēr aizdomājos par to - vai tiešām visas meitenes/sievietes vienmēr un visur spēj būt maksimāli sakoptas un pat sapucējušās, neatkarīgi no ikdienas ritma - darba, bērniem u.c. apstākļiem. Nu tādā ziņā, ka, piemēram, vai jūs varat apgalvot, ka esat bez maz vai perfektā izskatā no galvas līdz kājām un jebkurā brīdī varat kāpt uz žurnāla vāka, ja rastos tāda iespēja?

Aizdomājos par to, pirms plānoju ievākties pie drauga, jo parasti viņš mani redzēja sataisījušos...bet kopš dzīvojam kopā, protams, ka katru dienu neizskatos pēc lelles gan no rītiem, gan vakaros, vai slimojot un tml.

Jautājums - vai uzskatāt, ka esat maksimāli sakoptas vienmēr un visur? Un vai ikdienas ritmā un steigā vienmēr tam pietiek laika? Vai tomēr mēdzat haltūrēt un virspusēji, pa pusei sakopties?

Par mani - varu atzīties, ka pēdējā laikā smagi haltūrēju - velkot svārkus, velku biezās melnās zeķubikses, ja neesmu paspējusi dabūt gludas kājas (s)

Paldies! :-P
28.01.2015 11:58 |
 
Reitings 161
Reģ: 08.01.2015
Kampanella, tu pati izlasi meitenu rakstito un sazime ar sevi. Cileki ir dazadi, atkartoshos. Tas, ka tev uztaisit virietim vakarinas ir izdabat, nenozime,ka nu visam sievietem ta ir. Citam tas sagada prieku gatavot. Kapec tu tik nievajoshi un no augshas skatoties izsakies ?!
28.01.2015 15:46 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
piekrītu kampanelai.

Pati esmu kopta, pucējos arī, protams. Man tas ir svarīgi bet ne tik loti lai visu dzivi tam pakartotu un lai tikai virietis butu paedis ar tiram drebitem un apcubinats kaa te viena mineja un pati vel raud, ka virietis so pametis, viriesiem nemaz nepatik tadas sievietes kas viniem tik loti izdaba un ir tik neinteresantas ta ka ir pamats satraukumam ka pametis. Un sapratu ko kampanela domaja, mums sievietem tiesam reizem vajadzetu vairak sevi milet vairak par sevi rupeties un tada veida klut interesantakam nevis visu izdabat virietim un puceties prieks viniem tikai lai tikai izpatiktu viniem.
Turklat mes baigi esam izlaidusas Latvija viriesus ar to visu.
28.01.2015 15:49 |
 
Reitings 225
Reģ: 12.04.2011
Kopta - jā, sapucējusies (uzkrāsojusies) - reti. Man svarīgi, lai izskatos glīti, tīri, sakārtoti arī nelietojot dekoratīvo kosmētiku. Pa vienkāršo:-)
28.01.2015 15:57 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
manikīrs, pedikīrs, skropstas, uzacis, vaksācija pamatā visu laiku ir. Vaksācija nav dažas dienas pirms vaksācijas.
Make-up mājās nelieku.
Dažreiz grēkoju ar matu mazgāšanu, jo labāk vienu dienu ar netīriem pa māju pastaigāt, jo tā esot labākā maska matiem.

Tā man pašai tas ir svarīgi, par apkārtējo pasauli kaut kā vienalga.
28.01.2015 16:10 |
 
Reitings 122
Reģ: 08.04.2014
Šī diskusija uzjautrina vairāk par jebkuru 2014. gada komēdiju.
28.01.2015 16:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tādā ritmā kādā es dzīvoju šīs divas nedēļas man vispār nav iespējams būt ideālai. .
viss ko daru ir taisu darbus un guļu, taisu darbus un guļu. .
Protams ka dienās kad ir laiks tad jā sevi sakopju normāli, bet pašlaik, izskats man ir vienaldzīgs, galvenais ir ērtības. Nevilkšu tos foršos apavus kas pa ledu slīd, vilkšu tos ērtos kas vispār neslīd, lai gan nekādi smukie apavi nav. Krāsošos tik cik lai aizkrāsotu negulētās nakts pazīmes. Matus tik izķemēju un skrienu.

Bet piektdien gan es beidzot varēšu atpūsties, vel tik jaiztur šodiena un rītdiena, pēc tam vismaz būs pāris dienas miers un klusums.
28.01.2015 16:15 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Pēc cosmo kritērijiem es vispār nekad neesmu kopta, jo praktiski nekrāsojās. Bieži vien ikdienā pat skropstu tušu nelietoju, mierīgi uz darbu varēju aiziet nekrāsojusies.

Bet par sušķi sevi neuzskatu, jo netīra nestaigāju.
28.01.2015 17:20 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka neesmu vislaik maximāli sakopta. Nerunāju par higiēnu utt., tas ir pašsaprotami. Bet piemēram, esot mājās, nekrāsojos, mati arī nekārtīgās copēs utt.
Labāk būt vienmēr foršai, cilvēcīgai, interesantai, nekā vienmēr max sakoptai. Tas arī vienkārši nav vajadzīgs. Nevienam īsti.
28.01.2015 17:33 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Neesmu vienmēr kopta un tas ir tikai normāli. Pieaudzis vīrietis saprot to,ka sieviete ir cilvēks nevis lelle. Es nezinu,kam būtu jānotiek,lai es mājās izvēlētos kleitu,kosmētiku un kurpes nevis sweat pants,lielu t kreklu un čupčiku,no make up. :D Mēdzu arī neiet katru dienu dušā,ja esmu mājās....netīrele... :D
28.01.2015 17:34 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
mans vājais punkts ir sejas āda, viss pārējais var būt perfekti, bet neizskatīšos perfekti, kamēr neatveseļošu ādu. un tiešām daudz piestrādāju pie ārstēšanās, ar higēnu un sevis kopšanu šī problēma nav saistīta.

vistu kūtij, man šķiet, ir brīnišķīgi, ja sieviete spēj visu paspēt un vēl pagatavot vakariņas savam vīrietim, sagaidot mājās smaržīga, tikko ieveidotiem matiem. tas tieši rada harmoniju starp sievišķo un vīrišķo enerģiju mājās. un nekas, ja kādreiz arī kaut kas nesanāks, šāda sieviete ilgi viena nebūs nekad :p
28.01.2015 17:38 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Labāk būt vienmēr foršai, cilvēcīgai, interesantai, nekā vienmēr max sakoptai. Tas arī vienkārši nav vajadzīgs. Nevienam īsti.
Katram jau savs skatijums,bet manam viiram noteikti patiktu vairaak saada sieviete.
28.01.2015 17:43 |
 
Reitings 278
Reģ: 08.12.2014
Ārpus mājas es mēģinu izskatīties labi. Protams gadās, kad, piemēram, ir kāda izcili liela pumpa uz sejas, nepaklausīgi mati, slikts garastāvoklis un tad man ir vairāk vienalga, bet mēģinu, lai tā man negadītos tik bieži. Šodien, aizejot uz drauga dzīvokli, draugs pateica: "Tu izskaties citādāk!". Pēc brīža uzvilku brilles, un viņš pateica, ka tagad izskatos pēc sevis. :d Pati sapratu, ka vairs tik ļoti nepucējos viņam, jo pat ja man mati būs čupčikā, man būs brilles, nebūs kosmētikas, viņš tik un tā mani mīlēs. :)
28.01.2015 17:49 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, manuprāt, gandrīz visi vīrieši izvēlētos pirmo variantu. Maz vīriešiem vajadzīgs, lai sieviete vienmēr būtu perfekta.
Svarīgi jau gan arī ar kādu domu sieviete to dara, ja tiešām tādēļ, lai būtu vienmēr perfekta, tad jāmeklē dziļāki iemesli, kādēļ tā.
28.01.2015 18:31 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nē, bet galīgi uz to netiecos. Protams, cenšos rūpēties par sevi (un te ietilpst ne tikai elementāra higiēna), bet tas pats manikīts/pedikīrs, agrāk solārijs utt. Ja nagu profilaksi taisu reizi mēnesī, tad loģiski, ka nagi neizskatīsiesperfekti, kā, pieņemsi, pirmajā dienā u.c. tādi sīkumi, bet kopumā uzskatu, ka neesmu nezvērs un cilvēkos nav kauns parādīties :D
28.01.2015 18:39 |
 
Reitings 75
Reģ: 26.12.2014
Ja tā pavisam godīgi, tad man par izskatu diezgan vienalga. Ja lekcijas sākas pusdienlaikā, tad parasti nevaru līdz pēdējam atrauties no kādas grāmatas vai datorspēles, un tad jau nav laika neko vairāk izdarīt kā sasiet matus un skriet. Ja agri no rīta, tad guļu līdz pēdējam :D Bieži ir bijis, ka aizeju džemperī, neķemmētiem matiem, bez kosmētikas. Bet es tā domāju, ka nu un, ne jau uz randiņu eju. Ja vīrieši var uzģērbt jebko, kas pa roku galam, nekrāsoties, un frizūras netaisīt, tad es arī varu.

Par mazgāšanos un manikīriem runājot, mazgājos regulāri un nagus nogriežu max īsus, lai nav čakars :D nepucējos
28.01.2015 18:42 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.08.2011
Man arī sakoptība asociējas ar higiēnas normu ievērošanu, tīri mati, seja, drēbes, utt. Cenšos būt maksimāli kopta, piemēram, ar nolupušu nagu laku vai netīriem matiem/drēbēm no mājas nevaru iziet.. Bet lai katru dienu kā bārbija pucētos, tas nav vajadzīgs. Arī draugs uzsver to, ka skaistais slēpjas vienkāršajā, bet arī tik elementāras lietas kā sevis sakopšana dažreiz ir diezgan laikietilpīgas. :)
28.01.2015 19:30 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Varu pateikt par sevi- vienmēr esmu formā. Vienmēr uztaisīts manikīrs un pedikīrs, tīri mati, viss, kas nepieciešams noskūts, sakopts. Arī tad, ja nejūtos labi, esmu slima, sakopju sevi. Apģērbs mājās tīrs un pievilcīgs. Un tāda esmu gan attiecībās, gan arī tad, kad biju brīva. Tā ir attieksme pret sevi, cik ļoti cilvēks sevi mīl un kādu sevi grib redzēt.
28.01.2015 20:15 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kaa jau te viena iemineejaas par to maksjernieku zurnaalu, es uz taa vaaka iedereetos jebkuraa briidii. Uz modes zurnaaliem varbuut tikai tad, ja dodos uz kaadu ljoti sviniigu pasaakumu. Ieveeroju personiiigo higienu (lai gan arii taa pieklibo, ja esmu tikko atgriezusies no mediibu nedeeljas nogales kur rudenii tikai aukstais uudens ir pieejams) un tas arii ir viss. Pat ar gripu centiishos ieliist dushaa, jo man pashai tas liek sajusties labaak. Par paareejo runaajot - varu no maajas pidzammas neizkaapt visu dienu un taadaa paskataa arii aiziet nopirkt pienu. Ja maneejais buutu gribeejis lelli, tad vinjam bija 101 iespeeja pie taadas tikt. Es personiigi juutos labi un pievilciiga ar savu minimumu. Labaak lieku minuuti paseedeeshu netaa nekaa lakoshu kaaju nagus.
28.01.2015 20:31 |
 
Reitings 21
Reģ: 17.01.2015
Esmu kopta un tīra vienmēr. Nagi, mati, seja, ķermenis, apģērbs- viss tīrs.tikai gadaas mani piekjert Vienmeer bez kosmeetikas.. Un tas neljoti priecee tpc, ka man ir problemaatiska aada un paarsvaraa smereeeju visaadus tonaalos un bb:)
28.01.2015 21:03 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
Beigās tāpat visas būsim vecas, sačokurojušās un tās,kuras nebūs krāsojušās - būs smukākas babkas
+++
chill,es piekrītu,ka nav normāli visu laiku stresot par izskatu:-D es nekrāsojos katru dienu,matus mazgāju katru otro,dušā gan katru dienu,un kkā draugs pieņem mani,kāda esmu(l) dažreiz saka,priekškam vajag to visu malēt,neredzot atšķirību:-D
piekrītu,ka meitenēm,kas par to streso parāk,ir kompleksi un problēmas ar pašapziņu,tāds ritīgs postpadomju simdroms pārcensties,it īpaši krievietēm:-Dārzemēs atkal netreti otra galējība:-P
28.01.2015 22:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits