Kopta 24/7

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas!

Diskusiju meklētājs neko tamlīdzīgu neizmeta, tā kā nolēmu atkal uzcept jaunu diskusiju, jo kādu laiku jau domāju par šo tēmu (t)

Var jau būt, ka diezgan muļķīgi, bet tomēr aizdomājos par to - vai tiešām visas meitenes/sievietes vienmēr un visur spēj būt maksimāli sakoptas un pat sapucējušās, neatkarīgi no ikdienas ritma - darba, bērniem u.c. apstākļiem. Nu tādā ziņā, ka, piemēram, vai jūs varat apgalvot, ka esat bez maz vai perfektā izskatā no galvas līdz kājām un jebkurā brīdī varat kāpt uz žurnāla vāka, ja rastos tāda iespēja?

Aizdomājos par to, pirms plānoju ievākties pie drauga, jo parasti viņš mani redzēja sataisījušos...bet kopš dzīvojam kopā, protams, ka katru dienu neizskatos pēc lelles gan no rītiem, gan vakaros, vai slimojot un tml.

Jautājums - vai uzskatāt, ka esat maksimāli sakoptas vienmēr un visur? Un vai ikdienas ritmā un steigā vienmēr tam pietiek laika? Vai tomēr mēdzat haltūrēt un virspusēji, pa pusei sakopties?

Par mani - varu atzīties, ka pēdējā laikā smagi haltūrēju - velkot svārkus, velku biezās melnās zeķubikses, ja neesmu paspējusi dabūt gludas kājas (s)

Paldies! :-P
28.01.2015 11:58 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
bet ko es patiesībā gribēju rakstīt - man ir neatsverama tā brīvības sajūta, ka vari izlīst no gultas un tādā izskatā arī paēst ar otru cilvēku brokastis, un minimāli kaut ko ar saviem matiem un seju izdarot arī iet ārā, uz darbu, jebkur.



Man arii ir tas pats, bet sheit laikam koptums iedalas divas daljas, viena dalja koptumu asocie ar makeup kaartu, otra ar tiriem nagiem, matiem, vienvardsakot, higienu...


Bet vai meitene ar ieveidotiem matiem, labu makeup un briesmigiem nagiem ir kopta???
28.01.2015 14:37 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Ai,kā sievietēm patīk celt savu pašapziņu, diršot otrai uz galvas, ooooooiiiii

Beigās tāpat visas būsim vecas, sačokurojušās un tās,kuras nebūs krāsojušās - būs smukākas babkas :D

28.01.2015 14:38 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Līzabete , tev arī bija pamatīgi sapampis viss? Cik ilgi turējās pampums?
28.01.2015 14:39 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Vispārīgi runājot, traki, ka mūsdienās meitenēm tik ļoti jāfokusējas uz savu izskatu, pucēšanos, tā vietā, lai citos veidos pilnveidotu sevi, attīstītos, kaut vai palasītu kādu labu grāmatu, vai kontaktētos ar cilvēkiem.


Un atkal- vai tiešām tu uzskati, ka koptās un sapucējušās ir tās, kuras nespēj fokusēties uz grāmatu lasīšanu un sevis pilnveidošanu? Uj, cik daudz skaistu, koptu, šarmantu un gudru (iedomājies?) sieviešu es zinu!
28.01.2015 14:40 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Vispārīgi runājot, traki, ka mūsdienās meitenēm tik ļoti jāfokusējas uz savu izskatu, pucēšanos, tā vietā, lai citos veidos pilnveidotu sevi, attīstītos, kaut vai palasītu kādu labu grāmatu, vai kontaktētos ar cilvēkiem.




Uij, uij uij... Es i paspeeju studeet (ar teicamaam sekmeem), i maja vienmer tiira, i pati sakopusies, un vakarinjas gandriz vienmer galdaa (jo virs paed biezi darbaa un tad nav jagatavo), velja izgludinaata utt utt... Nu paceelu sevi sauliitee, bet jaa... Paspeeju daudz vairaak nekaa citas manas pazinjas :)
28.01.2015 14:43 |
 
Reitings 188
Reģ: 09.11.2014
Lee man viņi iedeva līdzi tādu paciņu ar šķidro ledu un teica 1x dienā paturēt pie vaigiem kamēr izkūst atkal. Liels pampums bija trīs dienas, tad 4 vēl tāds pamanāms un tad jau vispār neredzēja. Pirmās 2 dienas asinis spļāvu, jo norīt arī neko nevarēja, nu tā forši.
28.01.2015 14:45 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Es jau diskusijas pieteikumā minēju
maksimāli sakoptas un pat sapucējušās


Bet varu pateikt, ko domāju ar kopta - tīra; ar tīriem, izķemmētiem matiem; skūtām kājām/padusēm utt; sakoptām uzacīm; koptām rokām/nagiem... un tamlīdzīgi.
Ieveidoti mati, make-up, manikīrs/pedikīrs, pieaudzētās skropstas/mati/nagi utt jau ir kaut kas cits - vairāk attiecās uz pucēšanos.
Apmēram tāda tā mana doma un atšķirība, bet katra no jums jau tās abas lietas mazliet savādāk uztver, jo kādai manikīrs un pedikīrs ir norma, kādai pucēšanās :-)
28.01.2015 14:48 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Uij, uij uij... Es i paspeeju studeet (ar teicamaam sekmeem), i maja vienmer tiira, i pati sakopusies, un vakarinjas gandriz vienmer galdaa (jo virs paed biezi darbaa un tad nav jagatavo), velja izgludinaata utt utt... Nu paceelu sevi sauliitee, bet jaa... Paspeeju daudz vairaak nekaa citas manas pazinjas


Nu tātad tu nedzīvoji harmonijā ar sevi. :)
28.01.2015 14:53 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Vilhelmīne , kurā vietā es teicu , ka uz pasaues nav koptas , skaistas un gudras sievietes?
Atkal iemīļotie Cosmo pārspīlējumi un braukšana no viena grāvja otrā. Meitene pati minēja , ko dara dienas laikā - guļ, ēd, pucējas un izpatīk vīrietim :D Labi, protams, nebija minēts tas, vai viņa arī gadījumā nelasa grāmatu, piem., tāpēc arī es rakstīju, ka tas teksts nav attiecināts uz viņu, bet gan uz meitenēm, ko es pati pazīstu personīgi dzīvē un kas tiešām māk tikai pucēties un sarunas ar viņām par kādu nopietnāku jautājumu ir neiespējamas. Bet tas, ka tu atkal no tā izzīdi, ka es apgalvojot to, ka uz pasaules nav koptu, skaistu un gudru meiteņu, ir tikai tavas neuzmanības un nespējas argumentēti veidot diskusiju apliecinājums.
28.01.2015 14:56 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Vispārīgi runājot, traki, ka mūsdienās meitenēm tik ļoti jāfokusējas uz savu izskatu, pucēšanos, tā vietā, lai citos veidos pilnveidotu sevi, attīstītos,


Ko es šeit izzīdu?
28.01.2015 14:58 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Mans draugs arī ir redzējis manas dažādās "sejas" :D Kopā dzīvojot, vienkārši nereāli izvairīties no situācijām, kad izskaties sūdīgi pat ne savas vainas dēļ, piemēram, te jau minēja Rota vīrusu, kas arī mani nokauj uz kādām četrām dienām un lielākais darbs, ko var izdarīt, ir aiziet uz wc. Man ir arī bijuši brīži, kad es neiespringstu uz ārējo veidolu, bet draugs ir pamanījis, ka man patīk izmēģināt visādus kosmētikas jaunumus, tāpēc pucēšanās man ir prieks pašai (un nekāda sakara ar izpatikšanu vīrietim).
Es neatļaujos baigi nekopties, uzskatu, ka tā ir glītu sieviešu privilēģija, jo nu viņām var piedot visu. Bet normālai sievietei jāprotās tomēr striktāk uz sevi palūkoties. Vienīgais, ko nekoptu var redzēt man ik mēnesi - brīdis, kad gēla nagiem ir tas nepatīkamais ataugšanas moments un kādu reizi arī mati nav pirmā svaiguma, bet to visu es spēju pieņemt.
28.01.2015 14:59 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
ka meitene katru dienu pakārto savu dienu tam, lai vienmēr uztaisītu vīrietim vakariņas, vienmēr sapucētos tieši viņam. Reāli dara visu, lai tikai izpatiktu savam vīrietim. Interesanti, ko viņas vīrietis dara, lai izpatiktu viņai?

Jā, jo es sēžu mājās un mans kā sievietes pienākums ir rūpēties, lai viņam būtu tīras drēbītes un garšīgas vakariņas, jo viņš visu dienu smagi strādā, pelna naudu, lai varētu samaksāt par dzīvokli, lai mums būtu ko ēst. Viņš nav no tiem vīriešiem, kas var pārtikt tikai no desmaizēm. Un uzskatu, ka viņš ir pelnījis, lai es viņam sniegtu visu labāko. Tas viss ir darbadienās. Brīvdienās, gatavoju vai nu es, vai viņš, vai abi divi.
Ko mans vīrietis dara, lai izpatiktu man? Viņš visu to, ko sniedzu ir pelnījis. Nedaru, jo viņš man tā liek, bet, jo pati gribu. Viņš ir neizsakāmi jauks un mīļš pret mani. Ciena un rūpējas. Tad nu mums ir tā - rūpes pret rūpēm, mīļums pret mīļumu. Man nevajag, lai dāvina man dārgas dāvanas, vai ved uz kkādām dārgām kafejnīcām. Man nevajag rožu klēpjus un visādus tur ceļojumus. Man pietiek ar to, ka katru vakaru atnāk mājās, sabučo mani un samīļo. Novērtē to, ko esmu darījusi viņa labā un maksimāli atspēko to brīvdienās. Un nē, es nejūtos nemīlēta vai nenovērtēta. Es jūtos laimīga.
Ja mans vīrietis pret mani būtu slikts, slikti izturētos utt., tad man i prātā nenāktu gatavot viņam vakariņas, vai skaisti uzkopties. Drīzāk es vispār viņu nesagaidītu viņu mājās.
Tāda sajūta, Kampanella, ka tu pati neesi īpaši mīlēta. Tavs vīrietis laikam slikti pret tevi izturās, jo nav pelnījis, lai sieva uztaisa viņam vakariņas, kad viņš atnācis no darba. Es jau nezinu, bet tādu iespaidu rada. :)
28.01.2015 14:59 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Un, Kampanella, nav tā, ka es visu dienu tikai pucējos. Matu taisnošana un mazliet make up uzlikšana man liekas standarts. Tas pat pusstundu neaizņem. :)
28.01.2015 15:01 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Apbrīnojuma aprobežotība izlobīt no manis rakstītā teksta

Turklāt vēl pati saka, ka to dara, lai izpatiktu vīrietim. Interesanti, cik ilgi tā var dzīvot un justies harmonijā ar sevi.


kurā es skaidri paužu, ka manuprāt dzīvojot dzīvi tā, lai tikai izpatiktu vīrietim, agri vai vēlu tiek zaudēta harmonija, tiek secināts tas, ka meitenes, kas vispārīgi pucējas, jo tas viņām pašām liek justies labāk un gatavo vakariņas, nedzīvo harmonijā ar sevi. Paldies, you made my day.
28.01.2015 15:01 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Kampanella, jā, gatavoju vakariņas, viņam un sev, jo ēst gribās kko normālu netikai burgerus, čipšus vai desmaizes. Tā nav izpatikšana vīrietim, bet gan rūpes. Un, manuprāt, attiecībās vienam par otru ir jārūpējas.
28.01.2015 15:04 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Vienīgā aprobežotā šeit esi tu, jo teju vai 6 lapas nespēj pieņemt, ka cilvēki varētu dzīvot ne tā, kā tu to esi radusi darīt.
28.01.2015 15:05 |
 
Reitings 252
Reģ: 22.08.2013
Palasot diskusiju, sajutos kā purva briesmonis. :-D
Varbūt esmu palaidusies kopš dzīvoju kopā ar draugu, bet tādēļ jau netaisos justies slikti par to. Ir bijušas dienas, kad uz kājām ir rugājiņš, jo par prioritāti tajā vakarā esmu izvēlējusies sakārtot māju un pagatavot vakariņas. Nelielus matiņus uz kājām pieļauju tikai ziemā, kad ir ''bikšu periods''. Draugs saprot un nekad nav teicis, ka vienmēr ir jābūt gludām kājām visu cauru gadu.
Par matiem runājot. Mazgāju katru otro dienu, bet ir nedēļas nogales kad izvēlos palutināt savus matus ar eļļiņām, bet matus taisu copē un draugam pasaku, ka matiem ir rehabilitācijas periods un tos labāk neaiztikt. :-D
Nagi vienmēr sakopti, t.i., apgriezti, novīlēti. Neuzskatu, ka nagiem katru dienu jābūt uzkrāsotiem.
Pirms uzsāku kopdzīvi ar draugu, protams, sākumā neko tādu neatļāvos, bija tas ''pucēšanās periods'', bet no tā ātri izgājām un draugs pat bija atvieglots, jo beidzās lieks spiediens par katru nenoskūto, neizraustīto matiņu.
Uzskatu, ka kopta es esmu, pucēties arī šad tad patīk un domāju, ka tas ir muļķīgi izpatikt kādam citam, jo, nedod dievs,ja viņš tevi redzēs nesaķemmētu vai ar mājas čībām kājās... :-D
28.01.2015 15:05 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Kampanellai patīk uzstādīt diagnozes pāru attiecībām te. Ja kaut kas nav pēc viņas domāt,tad viņa nesaprot kā tā vai "apbriino" tādas sievietes/uzvedību/attiecības :D

Un nē, es nejūtos nemīlēta vai nenovērtēta. Es jūtos laimīga.
Un tas ir galvenais!
28.01.2015 15:05 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kampanella kā vnm savā stilā. Ir viņas viedokli un nepareizais viedoklis.
Tu kādreiz pati lasi ko raksti? visur spiežas ārā viena pretīga iezīme, kas noteikti nenorāda, ka dzīvo harmonijā ar sevi.
Jā, jā tu vnk diskutē :) palasi kāda stila tev tie komentāri ir..
28.01.2015 15:05 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Nu cenšos tāda būt. Protams no rīta esmu izpūrusi. Bet krāsojos un matus taisu katru dienu. Agrak ļoti centos arī apģērbu vilkt skaistu,vienalga ,vai mājās,vai darbā utt. Tagad ir uznācis šajā ziņa panīkums. Varbūt rīt,savā brīvdienā jasapucējās?! (l)
28.01.2015 15:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)