Nedēļa Itālijā

 
Reitings 480
Reģ: 20.10.2009
Hey, dāmas! :) Plānoju septembra sākumā aizbraukt uz Itāliju - Bergamo. Esmu atradusi feinu viesu māju, izdevīgas biļetes, zinu, cik apmēram sabiedriskais maksā un nokļūšana uz Milānu un Veronu.

Taču radās jautājums - cik apmēram aiziet ēšanā 1 nedēļas laikā? Jāsaka, ka ar draugu neesam lieli gurmāni un nav mums nepieciešams pirmais, otrais un vēl saldais ēdiens, bet vismaz 1x dienā ko siltu tomēr gribētos uzkost. + Arī brokastis nav iekļautas viesnīcas cenā. Pagaidām plānojam uz 300-400 eiro ēšanai + ieejas biļetēm apskates objektos/suvenīriem/sadzīves sīkumiem. Tām, kas bijušas Itālijā - ar to būtu gana?

Jāsaka, ka kopā neesam nekur īsti ceļojuši, tāpēc nestādamies priekšā, kā būtu. Es personīgi esmu pirms tikai tam kā crazy čika stopējusi pa eiropu, izmantojusi couchsurfing u.t.t. bet tad arī tika ēsts viss vislētākais...līdz ar to normālas ceļošanas pieredzes nav!
28.01.2015 09:31 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Uh man araktuaalateema, butu interesanti palasiit :) Ceru ka meitenes bus atsauciigas. Man tieshi par Veronu interesee. Ah un jaa kaadi laika apstakli parasti ir uz Augusta vidu/beigaam?
28.01.2015 09:38 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
es gan nepievērsu uzmanību cenām cik maksā ēdiens, bet atceros ka kalnā kad uzbraucām tur visos kafūžos ir dārgāk nekā nebraucot augšā ar vagoniņu. Saprotams tur tūristu apgrozās, tādēļ tādas cenas. Otrais ēdiens ja nemaldos ap 7euro arī maksāja...Jā veikali praktiski nav, tikai ārpus pilsētas. Mēs vispār paņēmām daudz ko jau līdzi gatavu, tādēļ ar tērēšanos ēšanai nebija nemaz tik traki!tava nosauktā summa ir pārāk liela bet ja ēdat tā kārtīgi, tad noteikti pietiks un varbūt pāri paliks:-D
28.01.2015 09:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits