Nedēļa Itālijā

 
Reitings 480
Reģ: 20.10.2009
Hey, dāmas! :) Plānoju septembra sākumā aizbraukt uz Itāliju - Bergamo. Esmu atradusi feinu viesu māju, izdevīgas biļetes, zinu, cik apmēram sabiedriskais maksā un nokļūšana uz Milānu un Veronu.

Taču radās jautājums - cik apmēram aiziet ēšanā 1 nedēļas laikā? Jāsaka, ka ar draugu neesam lieli gurmāni un nav mums nepieciešams pirmais, otrais un vēl saldais ēdiens, bet vismaz 1x dienā ko siltu tomēr gribētos uzkost. + Arī brokastis nav iekļautas viesnīcas cenā. Pagaidām plānojam uz 300-400 eiro ēšanai + ieejas biļetēm apskates objektos/suvenīriem/sadzīves sīkumiem. Tām, kas bijušas Itālijā - ar to būtu gana?

Jāsaka, ka kopā neesam nekur īsti ceļojuši, tāpēc nestādamies priekšā, kā būtu. Es personīgi esmu pirms tikai tam kā crazy čika stopējusi pa eiropu, izmantojusi couchsurfing u.t.t. bet tad arī tika ēsts viss vislētākais...līdz ar to normālas ceļošanas pieredzes nav!
28.01.2015 09:31 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Swallow, mēs īrējām auto un braucām apkārt salai - patiesībā nebija tik traki, Sicīlijā satiksme šķita daudz, daudz baisāka, tur tiešām visi brauca pie sarkanās gaismas un nekādus noteikumus neievēroja. Tā kā mums vairāk saista daba, mēs vairāk spiedām uz to, mazāk uz pilsētām. Iesaku apskatīt Neptūna grotu – tās ir stalaktīta alas, līdz kurām ir jākāpj 656 pakāpieni lejā no klints, bet tas tiešām ir tā vērts, neaprakstāms skaistums! Man patika arī Di Porto Conte reģionālais dabas parks - tur ir arī foršas mazas pludmalītes, kur cilvēku praktiski nav, kā arī klintis. Apskates vērts ir arī Paradīzes krasts, kas ir veidots no sarkanbrūnām, slīpām klintīm - mēs bijām saulrietā, ļoti iespaidīgi, cik tās klintis sarkanas! Vēl iesaku Paradīzes pludmali - daba tik neskarta, ka, lai tiktu līdz šai vietai, bija jānobrauc pa ceļu, kam vienā pusē stāvas klintis, bet otrā dziļa aiza, un nekādu barjeru. Taču daba tur fantastiska, ūdens ļoti, ļoti zaļš! Turklāt pa visu salu ir izkaisīti ap 7000 īpatnu nuragi civilizācijas radītu veidojumu - dīvaini krāvumi nošķelta konusa veidā, kas radīti ap 1500. gadu p. m. ē. - tos tāpat kā pludmales var sastapt bieži vienkārši pa ceļam. Vēl iesaku dabas parku "Sardīnija miniatūrā". Tas ir 50 tūkstošu kvadrātmetru liels dabas parks, kurā izveidota Sardīnijas reprodukcija, un kur laivā var apbraukt apkārt miniatūrajai Sardīnijai - baigi forša lieta! Ceru, ka palīdzēju! :)
28.01.2015 15:10 |
 
Reitings 19
Reģ: 24.11.2014
Jā, milzīgs Tev paldies, palīdzēji! :-)
Izklausās, ka tā ir burvīga vieta un šķiet atvaļinājuma galamērķis ir zināms.
28.01.2015 16:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits