Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā rīkoties?

 
Reitings 53
Reģ: 28.01.2015
pēdējā laikā draugs ļoti bieži iet satikties ar savu čomu. neko nesaku, it kā viss kārtībā, iziet uzpīpēt ar viņu, parunājas un nāk atpakaļ mājās. un viņš tiešām iet ar to čomu, jo pa logu redzu (lai nedomā, ka iet ar sievieti tikties). dzīvojam kopā 2 gadus, esam kopā 3. un kaut kā pēdējā laikā nejūtu no viņa tādu dzirksteli. viss it kā ir kārtībā, bet mana sievietes intuīcija čukst man, ka kaut kas īsti nav. šovakar ielīdu viņa skype kontā, zinu, zinu, ka nav smuki, neattaisnošos. iegāju, uzreiz izleca sarakste ar to pašu čomu, ko katru vakaru satiek, kurā mans vīrietis prasa padomu kā labāk mani pamest... palasīju, ka tā saruna ilgst jau vairākas dienas, tāds kā plāns - kad savākt mantas, vai varēs kādu laiku padzīvot pie tā čoma, kā rīkoties, ja es uztaisu scēnu, nu viss tādā garā. tagad sēžu, asaras birst, viņš ir darbā, noteikti neko nenojauš. man liekas tik briesmīgi, ka viņš iziet ar to čomu un prasa pēc padoma, katru vakaru guļ man blakus, saka, ka mīl, bet tajā pat laikā perina plānu par šķiršanos :'-(
tagad domāju kā rīkoties? atnāks viņš no darba, bet ko darīt man - izlikties, ka neko nezinu un gaidīt, kad tas beidzot notiks, teikt, ka izlasīju saraksti un gaidīt kaut kādus paskaidrojumus vai tagad pat savākt savas mantas un braukt pie vecākiem? (t) tāds apjukums iekšā:'-(
28.01.2015 02:14 |
 
10 gadi
Reitings 875
Reģ: 16.01.2013
Uh,neapskaužama situācija! Man laikam pirmā doma būtu uztaisīt tādu scēnu, bet apdomājoties visticamāk ar sakostiem zobiem savāktu savas mantas un kamēr viņš nav mājās aizietu prom.
Jautājums- Jūs kopā īrējat kādu dzīvesvietu? Ja jā, tad ar paceltu galvu tavā vietā savāktu mantas un aizietu. (Visticamāk es vēl izdomātu stāstu kāpēc pati aizeju, nu tā pabojātu puisim pašapziņu :-D )
28.01.2015 02:18 |
 
Reitings 53
Reģ: 28.01.2015
man arī gribētos uztaisīt scēnu, izbļaustīties un sasist visus traukus, bet tas taču neko vairs nelīdzēs :-( dzīvesvietu īrējam kopā. man laikam vēl jāpriecājas, ka viņš nedomā mani izmest ārā kā tādu suni, bet pats meklēs kur kādu laiku padzīvot (t) "kāds mierinājums"
28.01.2015 02:21 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es pirmaa uzsaaktu sarunu, ka veelos shkjirties... :)
28.01.2015 02:24 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Jā, es arī laikam pateiktu pirmā,ka vēlos šķirties.
28.01.2015 02:32 |
 
Reitings 53
Reģ: 28.01.2015
es neesmu tik laba aktrise diemžēl. ja vēl es tam būtu kaut kā noskaņojusies šajā laikā, kad tas nāk dabiski, kad divi cilvēki saprot, ka ceļi šķirās, bet šis nāk kā bomis pa galvu - ne gaidīts, ne saukts. īpaši tagad kad ir tas pirmais šoks un emocijas laužas uz āru. šis variants atkrīt. lai gan gribētos pacelt galvu un aiziet pirmajai, bet nu jēga kāda, tāpat grauzīs tas, ka viņš ir to ierosinājis(t)
28.01.2015 02:35 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nu tad gaidi, kad Tevi pametis:) draamu vari uztaisiit, bet jeega???
28.01.2015 02:37 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
karoliina, vai driikst, luudzu, jautaat, cik jums ir gadu? Shis nav ierasti sarkastiskais un ljaunais jautaajums.. Iedomaajos par ko citu..
Katraa zinjaa, turies! Meegjini tureeties!
28.01.2015 02:38 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Vai tajā sarakstē nebija apspriests kāpēc grib šķirties?
28.01.2015 02:38 |
 
Reitings 53
Reģ: 28.01.2015
nu tur augšā es jau izvirzīju dažus variantus, kā rīkoties, bet nevaru izlemt kurš būtu pareizākais. istabas vidū saliku somas, varētu visu salikt, pasaukt taxi un braukt pie vecākiem. aii nezinu :'-(

Cukurvāvere, man 23, viņam 26.
28.01.2015 02:41 |
 
Reitings 53
Reģ: 28.01.2015
Peka, it kā vairs nav tas, kas bijis agrāk, rutīna, ka mans raksturs arī spēlējot savu lomu, jo ir dažādi strīdi par sīkumiem. tas pēdējais par raksturu, tam es piekrītu, bet tie strīdi arī vairāk sadzīviski, nezinu tādu pāri, kam nerodas kādas mazas domstarpības. draugs arī nav mēģinājis atrunāt, tikai uzrakstījis, ka mums tā būs labāk, lai gan acīs vienmēr ir bijis ļoti priecīgs par mums, teicis draugam cik viņam jābūt laimīgam, ka viņam ir tāda sieviete blakus kā es. nezinu jau ko šie runājuši ir vakaros, varbūt draugs ko vairāk stāstījis
28.01.2015 02:45 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
priecaajies par to, ka tev veel dziivee viss priekshaa! :) kas bijis, bijis, suuds arr to! Shvakaak buutu, ja tu buutu vecumaa, teiksim, 27-30 gadi.. Tad ir gruutaak atrast potenciaalo beernu teevu un viiru (driizaak gruuti ir iekaartot nopietnas attieciibas no nulles, pa jaunam)..
No vinja puses shaads gaajiens ir ljoti, ljoti nezheeliigs uun nepiedodams. Drankjis!
Prikola peec vari vinjam riit no riita pateikt "miiljais, mums buus beerns!" . Lai nobiistaaas un aizdomaajaas chalis.
28.01.2015 02:46 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es vienmer esmu par to, ka attiecibas ir jaaglaabj, bet ari tikai tad, ja ir ko glabt... Sheit jau vinjsh visu ir izlemis... Pats pienjemis lemumu, tikai par vaaju, lai pateiktu... Atvieglo cilvekaam to darbu- aizej pati, skaties ka peec laika nezvana un nesaka- brauc atpakalj:)
28.01.2015 02:49 |
 
Reitings 53
Reģ: 28.01.2015
man arī šķiet nežēlīgi tā liekuļot. ja reiz esi izlēmis, tad rīkojies nevis skaties acīs un melo :'-( laikam jau vien jāsāk likt tās mantas somā, labi ka draugs mājās būs tikai no rīta, ir vēl gana daudz laika, lai visu izdarītu, pasētu vēl galvā visu pārcilāt un nedaudz nomierināties. bet iedomājoties kā aizbraucu pie vecākiem un tad tie jautājumi,asaras jau vien līst. labi, viņi nemocīs ar jautājumu jūru, bet ar laiku tāpat vajadzēs pastāstīt. nezinu kāpēc, bet iekšā tāds kauns par neveiksmīgām attiecībām
28.01.2015 02:56 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es noteikti scēnu nerīkotu. Svāktu mantas, bet sagaidītu viņu mājās un mierīgi parunātu. Pateiktu, ka esmu uzzinājusi, ka viņš plānoja šķiršanos (vari neatklāt kādā veidā esi to uzzinājusi, tam vairs nav nozīmes) un pateiktu arī, ka esmu viņā ļoti vīlusies, jo viņš izrādījies par gļēvu pateikt visu patiesību acīs skatoties vai vismaz ierosināt kaut ko, lai situāciju kaut kā uzlabotu. Pateiktos par uzmanību un aizvērtu aiz sevis durvis. Šādas situācijas nav vērts sarežģīt, bet vērtīgi ir salikt visus punktiņus uz "i", lai vēlāk nav neatbildētu jautājumu vai nepateiktu vārdu pēcgaršas...
28.01.2015 03:17 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Savāktu mantas un pazustu viņam nemaz nesakot. Ja gribas, lai viņš saprot, par ko ir stāsts, vari atstāt atvērtu to skype saraksti.
Katrā ziņā negaidītu, kamēr mani pamet.
28.01.2015 06:51 |
 
Reitings 99
Reģ: 19.10.2014
Pasaki viņam ka visu jau zini :)
man reiz bija situācija, ka puisis sapinās ar tādu pašvaku draugu, un tas izprovocēja strīdu mūsu starpā,jo vienkārši skauda,ka ir veiksmīgas attiecības. Ja patiešām gribēs šķirties,ttad jūsu sarunas laikā noteikti arī pateiks. Es tavā vienā nekaunējoties pateikt, ka visu uzgāju,uun izlasīju ;)
28.01.2015 07:04 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Savāktu mantas un pati aiztītos prom.
28.01.2015 07:20 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Savāktu mantas un būtu prom, bez paskaidrojumiem. Saprotu, ka tas nav "prātīgi", bet mana pašapziņa citādi neļautu. Vienalga, vai pie draudzenes vai kaut vai uz kojām. Tā kā visas mantas grūti uzreiz savākt, iespējams, kko atstātu un lad tam pēc dažām dienām dotos pakaļ, tad arī izskaidrotu savas aizvākšanās motīvus (ar vēsāku galvu).
28.01.2015 07:27 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Ej prom un ar steigu,kretins un glevulis,ka nevar izrunaties,kam tev tads vajadzigs,iedomajies jums butu bernins un siita rikotos fu ,negaidi savac mantas un aida,sitadi nemainas
28.01.2015 07:37 |
 
Reitings 124
Reģ: 16.01.2015
Tu, muļķe, scēnu aizmirsti, pat to viņš ir paredzējis..
Tātad rīkojies gudrāk par viņu.
Tev ir pirmajai jāsāk teikt, ka gribi šķirties! Un tas ir jādara vēsi, bez asarām un skarbi.
Tā, ka viņš sajūtas vainīgs. :)
Neticu, ka nemāki notēlot. Kaut vai patrenējies pie spoguļa.
Iedomājies, Tev ir tik foršā iespēja pēdējo reizi apspēlēt viņu.

Es jau nu izmantotu šādu iespēju.

Un nav ko bimbāt, tie ir tikai 3 gadi, nieks uz dzīves ilgo fonu.
28.01.2015 07:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!