līgavas māsas un viņu kleitas

 
Reitings 200
Reģ: 28.01.2015
Sveikas!
Jā, zinu, ka ir bijušas tēmas par kāzām, taču pārskrienot tām pāri, esmu redzējusi vien pāris meiteņu atbildi uz šo jautājumu.


Šovasar plānoju precēties un man interesē, vai tām, kuras ir precētas vai taisās iestūrēt laulības ostā bija/būs līgavas māsas? Kleitas pirkāt pašas vai viņas? Kur pirkāt un aptuvenās cenas?

Paldies :)
28.01.2015 00:48 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Līgavas māsu nebija. Man vispār šķiet, ka tā tradīcija vairāk ārzemniekiem populāra, bet, ja precies ar ārzemnieku, tad saprotams. Tad droši vien uz to maksāšanu jautājumu jādara tā, kā parasti tādos gadījumos dara.
17.01.2016 09:02 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
man nebija ligavas masu. vedejmate
17.01.2016 06:21 |
 
Reitings 10
Reģ: 02.10.2015
Paceļu

Gribētos lai atbild vairāk meitenes, kam ir bijušas līgavas māsas kāzās, bet droši var dalīties ar viedokli jebkura, kura vēlas.

Esmu nonākuši līdz līgavas māsu jautājumam. Man it kā būtu 6 meitenes ar šādu statusu, bet nebiju aizdomājusies līdz šim, ko tas nozīmē.

Saprotu par līdzīgi ģērbšanos un tā. Saprotu, ka tas liek meitenēm justies kā īpašajam atbalstam. Bet kā ar pašu ceremoniju? Tiešām vienīgais variants, kā viņas stāv blakus man kā līgavai - uzreiz liekas ļoti ārzemnieciski...
17.01.2016 02:24 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Tas vai līgavas māsas vai pati līgava pērk kleitas ir ļoti atkarīgs no savstarpējām attiecībām un finansēm. Es uzskatu, ka, ja līgava var to finansiāli atļauties un, piemēram, grib, lai visām līgavas māsām ir vienādas kleitas, tad viņai būtu jāmaksā par to. Taču ja tās ir vienkāršas kleitiņas vai arī vienkārši ir velēšanās, ka līgavas māsas ģērbjas vienādu toņu/stila kleitās, tad uzskatu, ka viņas varētu pirkt kleitas pašas.
Kaut gan te var ļoti diskutēt, personīgi es nevēlētos pirkt kleitu, kura man liekas briesmīga, un es viņu vairs nekad mūžā nevilktu, tikai uz kāzām, kur līgava vēlētos mani redzēt šādā kleitā. , Taču ja kleita ir tiešām skaista un eleganta, tad pilnīgi bez problēmām varētu viņu pirkt pati.
28.01.2015 01:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!