Ļoti sausa roku āda

 
Reitings 19
Reģ: 30.04.2013
Sveikas!
Lieta ir sekojoša. Man ir ārkārtīgi sausa roku āda, tā, ka nu jau ir radies salīdzinoši spēcīgs diskomforts..
Agrāk pie gadalaiku maiņas, pie spēcīgajiem vējiem ar to ir ļoti viegli saskarties un ar to es arī salīdzinoši bieži saskāros. Cimdi vienmēr ir līdz un ir arī uzvilkti rokās..

Bet šobrīd, nu tā roku āda tiešām ir sausa! Varbūt tas ir no klimata maiņas, jo ceļoju/ strādāju/ dzīvoju pa visu pasauli. Šobrīd esmu Eiropas dienvidos un šeit tas klimats ir ļoti mitrs, bet tomēr pret vakariem jau pat var sagaidīt mīnusus. Es biju pie dermataloga Francijā, nekādas slimības, alerģiju vai neko (paldies Dievam) nekonstatēja. Izrakstīja glicerīna+vazilīna+parafina kremu, palīdzēja kaut kādam brīdim, bet nu jau vairs nē..

Tiklīdz es atrodu to īsto barotāju/mitrinātāju ādai - viņš atveseļo, bet āda tiešām ārkārtīgi ātri pierod un man ir jāmeklē nākošais. Esmu mēģinājusi visu.. sākot ar eucerin kremiem, franču mixa (intensīvā sērija), glicerīnu un vazilīnu.. barojusi ar olīveļu, turot pa nakti uz rokām uzvilktus kokvilnas cimdus, mērcējusi rokas ūdenī+citronā+olīveļļa (citrons vienkārši veic dezinfikciju), šī sviestu, šķidro parafinu (vasku).. Pēdējais, ko es mēģināju ir body shopa kaņepu roku krems, man viņš patikās, bet atkal, aizlidojot citur, rokas vairs neņem pretī to labo, ko krems dod! (t):-(

Es ļoti vēlējos zināt, varbūt kādai ir bijis līdzīgi (domāju, ka sausa roku āda nav nekāds īpašais retums).. varbūt ir kāda ļoti efektīva metode, jūsu paradumi, kāds labs krems?
27.01.2015 17:58 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Man arī ir šāda problēma, dermatologs izrakstija Bioderma Atoderm Intensive. Šis krēms ļoti patīk un pērku atkārtoti.(l)
27.01.2015 18:51 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Urea noteikti nav tas pats kas urīns :-D :-D
Autorei-pameklē meklētājā, tepat nesen viena meitene apjautājās par roku krēmiem un lūpu balzamiem ;-)
27.01.2015 18:30 |
 
Reitings 19
Reģ: 30.04.2013
watchingandtalking
Esmu mēģinājusi UREA kremo no Weleda.. atkal tā problēma, ka palīdzēja kādam laikam (vasarā). Bet no rossman sērijas neesmu mēģinājusi, noteikti ir kādas sastāvdaļas, kas ir atšķirīgas, bet nu mēģināts nav zaudēts (man pat ir iestrādājies "moto" roku ādai, haha) Paldies (l)
27.01.2015 18:24 |
 
Reitings 19
Reģ: 30.04.2013
BBBAIBA
"Var izmantot par dienas krēmu taukainai un problemātiskai ādai. " palasīju un šis mani samulsināja. Tev pieredze viņu bija lietot tieši sausai ādai, ja? Vai tomēr āda bija ok un lai saglabātos tās mitrums..
27.01.2015 18:24 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Nu man pagaidām no visiem mēģinātajiem iepaticies urīna krēms, pavisam foršas rokas paliek.

27.01.2015 18:00 |
 
Reitings 178
Reģ: 22.01.2015
27.01.2015 17:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits