BEZTĒMAS

 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Ok, skatos, ka te "beztēmas" par jebkuru tēmu tiek veidotas....tīri intereses pēc gribēju padiskutēt... :D Kā var būt beztēma, ja tai ir tēma? :D Piemēram, beztēma par kāzām. Kā to var saukt par beztēmu, ja tēma ir kāzas?

Pakustināšu jūsu pelēkās šūniņas šodien... :D

"offtopic means not relevant to the subject in question". Ja subject ir "kāzas", tad kā pati diskusija var tikt sautka par beztēmu?

AIZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTT! Let the games begin.........
27.01.2015 10:53 |
 
Reitings 48
Reģ: 26.01.2015
agnese-m tev es neko nebiju veltījusi. Relax sieviet! :)
27.01.2015 16:15 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
sunshine ir jaunais varonis šajā cīņā.... yaay!
27.01.2015 16:16 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Speciāli jaunu profilu uzcepi? :-D stāsti ko es pušķoju!
27.01.2015 16:18 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Nē, es pamanīju apvainojumus no visām pusēm, vienkārši gribēju izteikt konkrētāk par Tevi, jo primāri vēlējos izteikties par pretrunām.
Kad būšu te no pc, pārlasīšu vēlreiz, bet visredzamākā neiecietība sākotnēji bija Tavos komentāros, jo Tev niezēja pirksti pateikt, ka meitenes, kas neizprot šo tēmu, ir stulbas (ļoti vulgarizēju). Ja pārstāvi viedokli, kuru apgāz vai apvaino Tevi pašu, turpini pārstāvēt viedokli, nevis atspēko to ar apvainojumiem. Es arī vēl to mācos.
Piekrītu, diskusija varēja izvērsties ļoti veiksmīga.
27.01.2015 16:18 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
man vai selīnai - īsti jau tam nozīmes laikam nav. Es, piemēram, diezvai uztvertu nopietni cilvēka teikto, kas apgalvo, ka zina mani dzīvē, bet nevar atklāti to pateikt. Anonīmi vispār visi šitie strīdi liekas diezgabn bezjēdzīgi. It īpaši, kad kāds apgalvo, ka tam un tam jau nekā nav utt. Kā var vispār ko tādu apgalvot, ja tu ne velna nezini par otru cilvēku? ;)
27.01.2015 16:19 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Blanša - iespējams es izteicos neskaidri. Es nedomāju vai neapgalvoju, ka cilvēki, kas nepiekrīt manam viedoklim ir aitas vai stulbi. Ne par konkrētu situāciju, bet vispārīgi - tā nebūt nav. Neatceros jau kura, bet kāda no komandas "bļausim bezjēgā" kā atbildi sniedza to, ka tā vai šitā ir, jo cosmo tā ir pieņemts. Nu kas tā par atbildi? Kāds pieņemts? Kurš to pieņēma un kādēļ? Lūk te gan es saku, ka aitas. Apmēram, ja man Juris teica lekt no jumta es lekšu, bet kādēļ tas jau vairs nav svarīgi.

Te katra 2. uzskata par vajadzību, nevis atbildēt uz jautājumiem, bet brukt virsū ar pretjautājumu. Priekš kam tas ir vajadzīgs? Es saprotu, ka nav intereses diskutēt par konkrētu tēmu un mēģina no tās izveidot kaut ko, kas pašam interesantāks, piemēram stella, kurai interesantāk rakstīt kaut ko pilnīgi OFFTOPIC par komantiem un interpunkciju, bet nu ja tev pasaka, lai liecies mierā, ko var vēl un vēl bāzties tur kur tevi negaida? ;) Klauna sindroms.
27.01.2015 16:25 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
:D:D
27.01.2015 16:26 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Sēžu no telefona, viss notiek lēnāk (rakstīju garo komentāru), kad apdeitoju, tad bija vēl 3-4 lpp klāt, par tautību vēl neesmu redzējusi, nav viedokļa.
27.01.2015 16:26 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Inteliģents cilvēks turpina līdz šai vietai:

Neatceros jau kura, bet kāda no komandas "bļausim bezjēgā" kā atbildi sniedza to, ka tā vai šitā ir, jo cosmo tā ir pieņemts. Nu kas tā par atbildi? Kāds pieņemts? Kurš to pieņēma un kādēļ? Lūk te gan es saku, ka aitas.


boldā iekrāsotais jau aizstāv viedokli, tie ir argumenti, problēmsituācijas virzīšana uz risinājumu, nosvītrotais pierāda, ka argumenti beigušies, sākas apvainojumi un problēmsituācija novirzās uz savstarpējiem apvainojumiem.
Iesāki tēmu - turi kursu, neļaujies provokācijām.

Ak, šajā tēmā esmu paštaisnā govs. :D
27.01.2015 16:30 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
šeit jau katra 2. diskusija pāriet kašķī, jo visu laiku kādam (pieļauju, ka parasti vienai un tai pašai cilvēku grupai) ir nepieciešams sev pievērst uzmanību ar pilnīgi tēmai nepiederošiem komentāriem. Jūs pašas esat izveidojušas savu cosmo komūnu par kaut kādu veceņu tirgu, kurā uzrakstīt apvainojošāku komentāru ir bezmaz vai dienas galvenais mērķis. Ok, agrāk te arī bija visādi kašķi, bet atceros, ka kaut kādā brīdī daudzas no šejienietēm satikās, plus mīnus lielākā daļa regulāro zināja kā kurš izskatās, ko dara utt. Bet tagad te vienkārši ir kaut kāds cirks. Maksimas kasiere? - lūzere. Strādā vadošā amatā? - lielies un fantazē. Tā ir tīrākā skaudība. Protams, ka šeit būs cilvēk, kas teiks, ka strādā "tirdzniecības jomā", bet patiesībā piepilsētas mego skenē produktus, bet nu pa lielam - no kurienes rodas vēlme to visu apstrīdēt? Nu, to, ka tas, ko šeit raksta pa lielam ir patiesība? ;-) Mana teorija ir tāda, ka tie, kuriem pašiem ne gluži labi iet, noskauž un nevar noticēt, ka kādam viss ir kārtībā, līdz ar to apvaino fantazēšanā utt. Es gan nerunāju par troļļiem, kas šeit veido diskusijas par to, vai stāvoklī var palikt pēc anālā seksa, bet vai tiešām jūs savā COSMO KOMŪNĀ, kurā tik uzcītīgi uzturaties lielāko dienas daļu, vēlaties kašķus utt? Kaut kā tā sanāk.
27.01.2015 16:35 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Kā arī tēmas pieteikumā minētais teikums
Pakustināšu jūsu pelēkās šūniņas šodien...

ir ļoti tendenciozs. Tu nostādi diskusijas dalībniekus grupā nevis līdzīgs pret līdzīgu, kā iespējams gribēji, lai diskusija sanāktu veiksmīga, bet "es" (gudrā, kas saprot un dara pareizi un tūliņ izglītos) un "jūs ar pelēkajām šūniņām" (kas nesaprot, kuri jāizglīto, pie tam, visiem labi zināms, ka pelēkas šūniņas nav neitrāls apzīmējums, tam ir tendence jau norādīt uz nespēju saprast, šūnu nekustēšanos), tādēļ arī attiecīgi sekojošais piparenes komentārs "ooo skolotāja" ir tieši vietā.
27.01.2015 16:35 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Blanša - ar aitas es nedomāju to kā apsaukāšanu. Ar aitām apzīmēju cilvēkus, kuri dara kaut ko, bet paši īsti nezina kādēļ viņi to dara un kas tas ir. Kaut kur iepriekš to arī paskaidroju. Tas tikpat labi varēja būt kazas, govis, buļļi utt.
27.01.2015 16:36 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mans viedoklis:
1. Piekrītu, ka vārds "beztēma" kā tāds forumā netiek izmantots korekti...
2. ..taču man par to reāli vienalga, jo man vnk patīk, ka eksistē forumā tādas beztēmas - ar pareizu vai nereizu šī vārda pielietojumu. Tā savā ziņā ir šī forumā "odziņa".
3. Un jebkurā gadījumā esmu stellaglmr un Alexxa pusē kaut vai vienīgi tā iemesla dēļ, ka šīs lietotājas izsakās daudz konstruktīvāk, daudz loģiskāk, pamatotāk, gramatiskāk un kopumā - ir krietni gudrākas un izglītotākas par tēmas autori, kura vairāk līdzinās vaukšķošam krancim. Manas simpātijas viennozīmīgi pieder Alexxai un stellaglmr! ;-)
27.01.2015 16:39 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Un atkal jau - vai tas ir latvieša garā visu uztvert apvainojošā nozīmē? Ja tev pasniedzējs teiktu, ka šodien lekcijas laikā studenti pakustinās pelēkās šūniņas, jo tiks piedāvāta interesanta diskusija, normālam, veselīgi domājošam cilvēkam ar pozitīvu uztveri tas būtu - o, būs interesanti! Nevis - ahā, tātad tas pasniedzējs saka, ka esmu stulba. Tas bija domāts tikai un vienīgi tādā nozīmē.
27.01.2015 16:39 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
neon, nesmīdini. Tu ne velna nezini par manu izglītību. Kārtējā aita, kas ieciklējas uz to, kurā bariņā ir interesantāk, nevis pareizāk.
27.01.2015 16:40 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tad pirms pelt vai celt iemācies skaidri formulēt savu domu, lai nav pārpratumu. Kamēr Tu turpināsi uzskatīt, ka lietojot valodu nav būtiski ievērot vispārpieņemtas normas pārpratumi tevi uzmeklēs ar apskaužamu regularitāti.
Pārstāj cilāt tautību jautājumu. Tu pati izteicies "ak, pareizi - latviešu valodā obligāti jārunā pareizi, pārējais ir noziegums pret cilvēci" (no sērijas). Šāds izteikums nekad netiks uztverts pozitīvi - tas ir nicinoši un necienīgi. Parādi man valodu, kurā ir pieļaujamas un uzskatāmas par absolūto normu kļūdas? Es Tev jau pierādīju, ka garumzīmes vai komati spēj mainīt lietas un teksta būtību. Ko Tu izvelies ignorēt, jo tas ir ārpus Tavas komforta zonas. Tev vieglāk ir paņemt vienu vārdu un šķetināt to uz riņķi saucot visas par aitām vai pārgudrajām neveiksminiecēm. Pilnīgi ignorējot faktu, ka pašas zināšanās kāds ar zāles pļāvēju izrāvis robus.
Tavs retoriskais jautājums - kas būtu, ja visi zinātu, ka esi krievvalodīgā pats par sevi uzprasījās uz atbildi. Nekas nemainītos. Ko tas maina? Piešķir kādas īpašas atlaides? Tāds pats cilvēks kā visi esi, nekas īpašāks par ķīnieti vai latvieti.
Īsāk sakot, pirms cel sevi debesīs un sauļojies pašslavināšanas saulītē padomā vai tie, kurus noliec par sevi zemāk nestāv tev uz galvas.
27.01.2015 16:42 |
 
Reitings 124
Reģ: 16.01.2015
Jābūt ļoti pabriesmīgai idiotei, lai satrauktos par to, kapēc BEZTĒMAS šeit mēdz būt ar tēmu. :D

Tas pat ir skumji..:-/
27.01.2015 16:46 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Starpcitu, mums ar Neonu šad un tad ir diametrāli pretēji viedokļi. Taču vienmēr esam spējušas konstruktīvi diskutēt saglabājot pašcieņu, neapvainojot viena otru un nemētājoties ar "bēēēē" katras otrās rindkopas beigās. Padomā par to vai bariņš, kuru piedāvā ir tas, kā Tu norādi, pareizākais.

P.S. Un vispār cosmo nav tādu bariņu, man liekas. :D
27.01.2015 16:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mani tava izglītība absolūti neinteresē. Pietiek ar to, ko te izlasu.
Tas kā tu pasniedz savas domas arī ir būtiski. Tās divas iepriekšminētās meitenes pasniedz savas domas "garšīgi". Pat, ja nepiekrītu viedoklim, man gribas to cienīt par to vien, ka tas ir skaisti pasniegts, izskaistināts ar oriģinālām detaļām, un nav virspusīgs, vaukšķošs, karts vārds ir trāpīgs. Tava valoda ir prasta, manieres rakstīt komentārus - tāda kā sētas puišelim. Nē, nav jau slikti. Nevajag būt visiem vienādiem. Bet nu - tavas valodas un manieru dēļ šī diskusija ir tapusi par lētu kašķi, jo pati tēmas problēma, par kuru uzsāki sarunu - ir normāla (lai gan ne tu pirmā, kur par šādu tēmu runā), taču uzturēt šo sarunu pieklājīgu tu nespēji...
27.01.2015 16:48 |
 
Reitings 25
Reģ: 01.07.2014
Ja tev pasniedzējs teiktu, ka šodien lekcijas laikā studenti pakustinās pelēkās šūniņas


ja pasniedzējs teiktu, tad būt adekvāti, bet saka agnese_m
27.01.2015 16:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits