BEZTĒMAS

 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Ok, skatos, ka te "beztēmas" par jebkuru tēmu tiek veidotas....tīri intereses pēc gribēju padiskutēt... :D Kā var būt beztēma, ja tai ir tēma? :D Piemēram, beztēma par kāzām. Kā to var saukt par beztēmu, ja tēma ir kāzas?

Pakustināšu jūsu pelēkās šūniņas šodien... :D

"offtopic means not relevant to the subject in question". Ja subject ir "kāzas", tad kā pati diskusija var tikt sautka par beztēmu?

AIZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTT! Let the games begin.........
27.01.2015 10:53 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tās veiksmīgās 2-3 neaitas arī ir biznesmenes, kuras pelna max minimālo?
27.01.2015 13:01 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ā, bet, jā. Tas taču nav svarīgi. Galvenais gudri dirst par dzīvi.
27.01.2015 13:02 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Šeit tas vārds beztēma ir vienkārši tā iegājies. Bet nu katrā forumā ir kāds guru - cilvēks, kas apgaismos parastos mirstīgos un virzīs viņu maldu ceļus uz pareiziem, tāpēc - paldies, agnese_m, ka tu mums esi! :)
27.01.2015 13:04 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Selīna, kāds tur sakars par to, kur viņas strādā un cik pelna? Viņām vismaz uz pleciem kaut kas uzskrūvēts ir :D
27.01.2015 13:05 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Riot - cik tipiski ;) Es nevienam nemācu dzīvot :D Es paceļu tēmu par to, kādēļ cilvēki šeit sauc beztēmu par beztēmu, kad tai reāli ir tēma. Simple as that. Sakars ar macīšanu dzīvot? :D
27.01.2015 13:08 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Cosmo komūna NAV atbilde uz jautājumu. End of story

Tas ir Tavs viedoklis. Nekas vairāk. Tā varbūt nav atbilde Tev, bet pati redzi, cik daudzām tas der. Tad varbūt samerinies ar to?
Nepataisi sevi par gudrāko, ja nespēj saprast elementāras lietas.
Kas attiecas uz "aitām" - augšā labajā stūrī ir sarkanais krustiņš. Ja šajā pasaulē Tevi tik ļoti nesaprot, dodies kur sapratīs. Es zinu, ka ārā ir reālā pasaule, vari man to neatgādināt. Pati izej ārā un paskaties - ir cilvēku grupas, kas dzīvo pēc saviem noteikumiem, ar saviem uzskatiem - ir tie, kas tic Dievam un tie, kas tic tikai paši sev. Ir tādi, kam dzīves jēga ir sabiedrības stereotipu izpilde un tādi, kuriem vienalga, vai dzīve jēga vispār ir. Ir biznesa cilvēki, tukšpaurainas cacas, panki, sportisti... Visi šie cilvēki pulcējas baros ar sev līdzīgiem. Ja kādas kompānijas uzskati Tevi neapmierina, jādodas tur, kur ir līdzīgi domājošie. Tas komūnu princips strādā arī dzīvē ārpus neta.
Tas pats šeit - ja Tevi neapmierina vairākuma viedoklis, tad tā vietā, lai sauktu par aitām, dodies tur, kur Tevi sapratīs.
Es, protams, saprotu, ka ir vieglāk šeit iemest kādu frāzi un beigās pierakstīt, ka tās, kas nepiekrīt, ir aitas, bet ir arī citi veidi, kā celt savu pašapziņu. Varbūt pamēģini gūt panākumus kādā jomā, kas nav anonīma citu apsaukāšana netā?
27.01.2015 13:08 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Es nevienu konkrēti neapsaukāju, Alexxa. Ja tu to aitu būšanu attiecini uz sevi, tās jau ir tavas pašapziņas problēmas. Un vēlreiz atkārtošos, ka nevajag man teikt, kur man iet un ko man darīt :) Dzīvē panākumi sasniegti dažādās jomās, bet kāds tam sakars ar šo tematu? ;) Vēlreiz palūgšu tev BEIGT šo sarunu bīdīt pavisam citā virzienā. Savu VIEDOKLI izteici? Izteici. Paldies par to pašu un aiziet tālāk :)
27.01.2015 13:10 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Tev plēš?
27.01.2015 13:12 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Kas tur ko diskutēt>? Tā šeit ir iegājies un viss. Kāda starpība :-O
27.01.2015 13:14 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Man neko neviens neplēš. ;) Tev?
27.01.2015 13:14 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
hila, nu redzi.... man ir interesanti kādēļ tā ir iegājies un kādēļ tik maz citu cilvēku aizdomājas par lietām, ko mēs daram nepareizi. Kādēļ tik maz cilvēku aizdomājas par to, vai tam, ko viņi ikdienā dara vai raksta maz ir loģisks pamatojums. Nebāzīsim citus piemērus šeit, bet konkrēti par beztēmām jā - es izveidoju diskusiju, lai izdibinātu kādēļ un kāds tam loģiskais pamatojums. Man ne īpaši iet pie sirds vienkārši pieņemt kaut kādas aplamas lietas, kā jau laikam būsi pamanījusi ;)
27.01.2015 13:17 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Vai tad vienmēr viss ir jādara pareizi un loģiski pamatoti?

Bet vispār - lasu un brīnos, vai tiešām cilvēkam nav nekas svarīgāks par ko domāt kā meklēt loģisku pamatojumu cosmo diskusiju nosaukumos... :-D
27.01.2015 13:20 |
 
Reitings 307
Reģ: 25.01.2015
Mana sestā maņa lika nojaust, ka agri vai vēlu šāda diskusija būs :D nekļūdījos!
27.01.2015 13:21 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
zakjis* - tikpat labi šeit vispār jābrīnās, kā var meitenes rakstīt un jautāt par citu krāniņu garumiem utt. Mani interesē tīri savā ziņā intelektuāla tēma...sīkāk kas tieši mani ieinteresēja jau rakstīju iepriekšējos komentos. ;) Kādu interesē krāniņi, kādu kādēļ cilvēki rīkojas vai dzīvo tā vai šitādi. Diezgan normāli, manuprāt ;)

katry - skatos, ka tu arī tādā gadījumā esi aizdomājusies par beztēmas jautājumu. :D yes!!
27.01.2015 13:24 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Agnese, manai pašapziņai nav ne vainas. Ne jau es sēžu forumā apsaukājot citas par aitām un mēģinot pataisīt sevi par visgudrāko. No Taviem komentāriem ir skaidrs, ka Tu šo apzīmējumu attiecini uz visām, kas nepiekrīt Tavam viedoklim. Neizskatās, ka Tev dzīvē būtu kādi panākumi, ja reiz ar tik jēlām metodēm mēģini citus pārliecināt par savu taisnību. Dzīvē ar tādu piegājienu lietai, nekur tālu netikt. Lai gan tas varētu izskaidrot, kāpēc esi šeit - vismaz kaut kur taču vēlies izskatīteis gudrāka par citiem. Tikai arī šeit Tev nesanāk.
Nevajag man norādīt, kad un ko man beigt, pati zināšu. Un tas, ka izteicu viedokli par vienu Tavu komentāru, nenozīmē, ka man nebūs viedokļa par nākamo.
27.01.2015 13:31 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
hmm nu tad es piem neaizdomājos par vārda "beztēma" īsto nozīmi, man tas kaut kā nav svarīgi. Un šis vārds man asociējas tikai ar cosmo. Tas nav loģisks pamatojums, ka šis vārds ir kā "atpazīstamības " vārds?:D es viņu ieraugu un uzreiz saprotu, ka tur tiek apspriestas dažādas lietas par konkrētu dienu utt.
27.01.2015 13:35 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Alexxa, nu bet tu pati neesi ne gramu labāka. Tu man pati mēģināji 2x ieskaidrot, ka man šeit nav ko darīt, lai es nesēžu šeit utt, bet tagad man saki, lai tev nemācu ko darīt. Come on, tu skabargu savā acī pati neredzi, bet mēģini manā saskatīt :)

Pirmkārt, par aitu nesaucu konkrēti ne tevi, ne tās, kas man nepiekrīt. Lasi taču uzmanīgāk, ja tu joprojām vēlies diskutēt, citādi sanāk katru reizi atkārtoties. Un ar maniem panākumiem nu galīgi šeit nav nekāda sakara. Esmu citās diskusijās dalījusies gan ar saviem sniegumiem, gan kritumiem, bet šai tēmai ar to sakara nekāda nav. Tu joprojām mēģini no manis uzburt kaut kādu ļauno - ja tev tā labāk patīk un paliek no tā vieglāk, tad droši un uz priekšu, tikai situāciju vai lietas būtību jau tas nemaina.
27.01.2015 13:37 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Hila - atpazīstamības vārds gan, tur tev taisnība, tikai galīgi nepareizi piemeklēts, loģiskā nozīmē 8-) Es jau arī par to nedomāju augām dienām, bet šodien ieraudzīju 3 "beztēmas" vienu pēc otras un sāku prātot, nu kā var beztēmu saukt par beztēmu, ja turpat blakus ir pierakstīts KĀZAS, BĒRNI. Palika nedaudz interesanti, no kurienes kāds izzīda tādu praksi, pie visa rakstīt klāt beztēmu utt. Pavisam vienkārši. Bet nu labi, tas,ka es par to aizdomājos un vēlējos padiskutēt, nozīmē, ka esmu pilnīgākā neveiksminiece, ar pms un vispār man no cosmo foruma jāiet prom :D Nākamreiz rakstīšu par sava puiša krāniņa garumu. Tas laikam būs vairak pieņemams un interesants cosmo komūnai :D
27.01.2015 13:43 |
 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
omg :D
Man pat patīk, ka diskusijas nosaukumā ir klāt beztēma. Savā cosmo sēdēšanas karjerā esmu pamanījusi :D , ka, ja nosaukumā ir vārds "beztēma", tad nav diskusija tikai ap viena cilvēka kāzām, bērniem utt, citi var iespraukties ar savu kāzu/bērnu jautājumiem. Ņemot vērā, ka šeit meitenes pārāk neiespringst uz diskusiju nosaukumiem, tad tā ir pārskatāmi. Domāju, ka tur nekāda dižā loģika nav jāmeklē un nav jāuztraucas, ka citi nesaprot vārda "beztēma"nozīmi. Tikpat tur labi varētu būt arī kāds cits vārds.
27.01.2015 13:52 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es neredzu? Es taču nenoliedzu, ka Tev kaut ko norādu. Tikai Tu neesi pamanījusi, ka tas sākās no Tevis. Kas mani sūtīja iepazīties ar ārpasauli? Nu un kura no mums tagad neredz?
Es arī nenoliedzu, ka man šodien ir tieši tik garlaicīgi, lai sēdētu te un tracinātu Tevi par to, ka atļaujies citas saukt par aitām.
Un atšķirībā no Tevis, es no saviem vārdiem neatsakos. Jo, ja reiz pateicu, ka manā skatījumā, Tev intelekta līmenis ir zem tām, ko pati sauc par aitām, tad tā arī domāju, nevis nosaucu visas par aitām un tad izvairos, sakot, ka ne uz vienu konkrēti jau tas nebija attiecināms.
Vispirms iemācies atbildēt par pateikto un tad sāc mētāties ar vārdiem.
27.01.2015 14:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits