Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tumšie loki dzen izmisumā

 
Reitings 24
Reģ: 14.04.2013
Sveikas!
Neesmu šeit biežs viesis, tāpēc atvainojos, ka, iespējams, atkārtošos..
Runa ir par tumšiem lokiem ap acīm. Es vienkārši esmu izmisumā.. Šorīt no rīta skatījos uz sevi spogulī un vienkārši gribējās sākt raudāt.
Lieta tāda - man tumši loki ap acīm ir gandrīz no bērnības jau, lai gan ģimenē nevienam īsti tāda problēma nav bijusi.. Es izguļos kārtīgi - loki, neizguļos - loki. Un ne jau tādi mazliet, bet tiešām izteikti tumši, dažreiz uz tumši zilu, dažrreiz uz tumši brūnu.
Ikdienā es ar to cenšos kaut kā sadzīvot, slēpjot lokus ar kosmētikas palīdzību, un, ja jūs zinātu kā man tas nepatīk, kā man tas ir apnicis, es to pat vārdos nevaru izteikt.. Es vienkārši sapņoju par to, ka pienāktu diena, kad man nevajadzētu 'mālēt' kosmētiku ap acīm, lai es izietu uz ielas. Man tas ir tāds mūža komplekss, ka es pat atrodoties savu vistuvāko cilvēku starpā, lieku kaut ko uz acīm, lai neizskatītos pēc mēnesi negulējušas dzērājas..
Es būtu gatava uz jeb ko, lai to mainītu.. Bet es nezinu, kas ir iespējams, lai to mainītu? It kā ēdu normāli un šaubos, ka ēdienkartes mainīšana kaut ko līdzētu, ja gandrīz visu mūžu tas ir bijis.. Operācija? škiet, ka būtu gatava pat uz to, tikai - vai tādas operācijas taisa? Krātu naudu kaut gadiem, ja zinātu, ka tas līdzētu.....
Jāmīl sevi kāda esmu, zinu, bet es nevaru. Galva noliekta uz leju un tā nu klaiņoju pa dzīvīti.
27.01.2015 09:32 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ja tas ir dabas dots, tad peries cik gribi, bet labojams ar pārtiku, izgulēšanos, nestresošanu tas nebūs. Bet cik es zinu, ir lāzerprocedūras, kas iznīcina šos te tuvos asinsvaiņus zem acīm, kas rada šo te zilo loku efektu. Noteikti painteresējies estētikās & plastikas ķirurģijas klīnikās. Pati saskārusies neesmu, tādēļ neko sīkāk komentēt nevaru.
27.01.2015 09:49 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
jap jap, ja tas ir dabas dots, tad ir tā kā Becky saka tur jāinteresējas attiecīgās iestādēs, nekādi kremiņi, nekādas izgulēšanās vai pareizas ēšanas nelīdzēs.
Un neprofesionāla maskējošo kremu smiņķēšana šos lokus padara tikai un vienīgi vēl redzamāku, tāpēc iesaku ar to neaizrauties.
27.01.2015 09:56 |
 
Reitings 24
Reģ: 14.04.2013
nu jā, pirmais, ko atradu - http://plasticsurgery.lv/lv/pakalpojumi/sejas-operacijas/, tātad ir tādas procedūras..
Gita42 - par laimi darbojos jomā, kas saistīta ar skaistumkopšanu, tāpēc vismaz produkti, ko lietoju ir labi un profesionāli, bet tik un tā- bail domāt, kas ar ādu būs pēc gadiem, šādi viņu mokot tagad..

Ļooti gribētos dzirdēt, kādas pieredzi, kura ar šādu lietu ir saskārusies un meklējusi glābiņu attiecīgās iestādēs!
27.01.2015 10:05 |
 
Reitings 24
Reģ: 14.04.2013
Neviena? :/
27.01.2015 22:43 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Jā, man arī visu mūžu ir bijuši zilie loki :) Nu neko, sadzīvoju! Katru dienu ar korektoru izlīdzos, kā ir, tā ir. ;)
27.01.2015 22:46 |
 
Reitings 241
Reģ: 31.03.2014
Operācija? škiet, ka būtu gatava pat uz to, tikai - vai tādas operācijas taisa?

Taisa, taisa tādas operācijas, interesējies pie plastiskiem ķirurgiem ;-)
28.01.2015 11:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits