Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepatīk liekie kg

 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
Nesen aizsāktā tēma, kur puisis jautāja, kā uzmanīgāk pateikt meitenei, ka viņa ir resna, viņu neaizskarot, iebēra nedaudz sāls mānās nesen uzsplēstajās brūcēs.
Esmu kopā ar puisi gadu, mans svars mūsu attiecību laikā nav mainījies. Tas ir +/- 70 kg uz 1,75 cm. Es apzinos, ka man ir riepiņa, tomēr puišu uzmanības nekad nav trūcis un komentārus par lieko svaru arī īsti negadās dzirdēt. Protams, kāds tuvāks draugs, ja es izprovocēju, pateiks, ka riepiņu derētu nomest, BET..
Pēdējos 2 mēnešos mans draugs bieži man aizrāda par to, cik lielu porciju esmu sev uzlikusi, šķībi skatās, ja saku, ka esmu izsalkusi, nekaunās aizrādīt arī par manu ēdienu izvēli citu klātbūtnē. Viņš arī vairākas reizes ir izteicies kaut kādās situācijās, ka es esot resna. Protams, ka saka arī daudz laba- ka esmu skaista, seksīga, utt, tomēr mani, saprotams, ļoti aizskar šie vārdi.
Es jautāju, kāpēc to saka tikai tagad un kāpēc tad gribēja būt kopā ar resnu meiteni? Uz to viņš atbild, ka sākumā tam nepievērsa uzmanību un vēlāk vēl kautrējās to teikt. Man vienmēr likās, ka viņam patīk, ka ir dupsis, krūtis, utt, tomēr izrādās pilnīgi pretēji. Es pateicu, ka saprotu, ka man ir liekie kg, tomēr palūdzu, lai vismaz publiski viņš par to nerunā, tomēr joprojām gandrīz pie katras ēdienreizes dzirdu kādu ļaunu komentāru.
Puisim liekie kg nav, bet nav arī īpaši muskuļots. Mēģināju to pavērst pret viņu, bet viņš saka, ka viņš vismaz neesot aptaukojies.
Tas man ir kļuvis tik sāpīgi, ka, pēc kaut kā ''nelegāla'' apēšanas vēlā vakarā, reizēm pat eju to izvemt, tomēr man patīk gatavot, ir ģimene, kam gandrīz katru vakaru gatavoju sātīgas vakariņas un man garšīgi paēst nozīmē daudz, tāpēc diētu ievērot ir grūti.
Kā jūs reaģētu uz šādu puiša attieksmi? Kā risināt šo situāciju?
Paldies.
27.01.2015 02:05 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Sūdīgāks variants par Antiņu. Tas vismaz bija labsirdīgs.
Pamet un mazliet pastrādā ar sevi (ja vēlies, arī attiecībā uz figūru, taču galvenokārt - ar pašapziņu), lai nākamreiz šādi jautājumi nerodas un vari drošu sirdi šitādu cūkcepuri atstāt pagātnē.
27.01.2015 02:09 |
 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
hanna! Puisi patiešām mīlu un viņš mani arī, tiek runāts par kopīgu nākotni. Negribētos pamest šīs radušās situācijas dēļ, jo visās citās jomas viss ir kārtībā, arī gultā jūtos iekārota, tomēr tas, ka nevaru bezmazvai ēst viņa klātbūtnē, ir patiesi sāpīgi.
27.01.2015 02:12 |
 
Reitings 100
Reģ: 02.07.2013
Śādi tu saslimsi ar kādu bulīmiju vai ko!!! Nu tad nedaudz pasporto,dzer ūdeni,kaut kā ietobežo sevi! Un neļauj viņam kāpt uz galvas,pieklusini viņu!!! Pasaki, lai gudri nernā un pricājās ka ir kur iegrābties!!!
27.01.2015 02:22 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Laikam puisis jūtas pārāk maziņš uz tava fona :) Kas ir viņa paša problēma... 175/70 nevar saukt par lieko svaru.
27.01.2015 02:35 |
 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
lindachka Nu viņš teica, ka tas ir droši vien tāpēc, ka viņam arī bijusī nebija ļooti tieva un viņam griboties sev redzēt blakus slaidu meiteni. Noteikti lomu spēlē, ka mūsu diviem labākajiem draugiem ir ļoti slaidas meitenes un viņi pat viņām atļaujas reizēm kādu komentāru izspļaut. Viņas ir manas draudzenes un bija šokā, kad dzirdēja, ka mans draugs kaut ko salīdzina, pārmet, jo pārsvarā cilvēki uzskata, ka man piestāv būt tādai ''curly'' un tās meitenes bieži sūdzas, ka gribētu krūtis kā man. Tomēr mans puisis arī pēdējā laikā ir sācis teikt, ka krūtis esot par lielu. Vispār dīvaina sajūta, ka var mīlēt un gribēt meiteni, bet teikt tik daudz riebeklību.. :'-(
27.01.2015 02:43 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
nu... man ir 170 un 60 (+/- 2 kg) gribi teikt arī man ir liekais svars....? Nu, labāk, jau protams izskatos, kad ir 57 :D Bet nu ja kāds man atļautos norādīt, ko un cik daudz ēdu... atvainojos bet tad lai iet taisnā ceļā un meklē sev kādu bulīmiķi.
27.01.2015 03:35 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Tā nav mīlestība. To tak tu pati labi saproti, bet negribi atzīt.
27.01.2015 03:41 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Pamestu. Viena lieta, ir ka tu norādi uz kāda nepilnību, otra, ka tu otru cilvēku iedzen šādās sāpēs ar vārdiem.
Nu kā tu vari teikt, ka viņš Tevi mīl, ja viņš tevi tā ārda ar vārdiem?
Es tādam uzšautu pļauku un aizgrieztos prom!
27.01.2015 04:44 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Mest svaru vai ko tādu, tev jādara sevis dēļ, nevis kaut kāda balamutes dēļ!
27.01.2015 04:45 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Mīlējoties var sadedzināt līdz 300 kalorijām :-D(l)
27.01.2015 04:52 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Kurā vietā ir mīlestība, ja viņš šitā atļaujas? Bezkaunīgs tēviņš.
27.01.2015 07:00 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Taktiski aizrādīt ir jāmāk, bet tavējais to vēl nav iemācījies, atgādina tīneidžeri. Pilnīgi iespējams, ka Tu esi uzbarojusies, to nemanot. Ēd veselīgi, sporto un nomet lieko, ja vien Tu pati uzskati, ka Tu tev tāds ir.
27.01.2015 07:42 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Kretīns!! It īpaši, ja Tev ir krūtis un dupsis, tad svars nav liekais, t.i., neesi resna!! Gribētos viņam čili piparu dibenā iespraust - nevar tā pret savu meiteni attiekties!! :(

Tavā situācijā noliktu fakta priekšā, ka esmu tāda kāda esmu un lai iet ieskrieties, ja viņam ir tādas pretenzijas - biju tāda jau no sākuma, pats zināja uz ko parakstās. Nu nevar šādi cilvēkam pāri darīt par to, ka viņš ir kāds ir. Arī tad, ja būtu 10kg plusā, varētu to saudzīgi pateikt, bet nejau šādi nokaunināt un zemē dzīt!!

Sliktākajā gadījumā vari izdomāt, ko katrreiz indīgi atcirst pretī par lietām, uz ko Tu piever acis. Vai, ja esi gatava, vari sākt dziedāt dziesmu, kad Tu kļūsi muskuļains, es nometīšu svaru. Baterveidā, jo neuzskatu, ka otrai pusītei ir tādas tiesības zāģēt otru bez pamata..
27.01.2015 08:33 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Tas man ir kļuvis tik sāpīgi, ka, pēc kaut kā ''nelegāla'' apēšanas vēlā vakarā, reizēm pat eju to izvemt

Man liekas,ka, ja var novest tik tālu, tad tur no mīlestības nav ne smakas un to ļoti labi zini. Tikai negribi paskatīties uz to ar skaidrām acīm.
Vienkārši pretīgs tēviņš...
Šermuļi skrien pāri, iedomājoties par tādu ībli, kas pie katras ēdienreizes komentē otra porciju. Vienreiz es tavā vietā viņam ielidinātu sejā to porciju un pateiktu,lai neaizrijas!
Fuj, man šādiem komentētājiem būtu ko pateikt. Un nav runa par to, ka jāmelo par figūru vai ko, bet ir jāmāk figūras tēmas apspriest un jāmāk cilvēkam likt aizdomāties par savu figūru. Tupi pateikt- tu esi resna, nav nekāda māksla. Tā ir debīlisma pazīme.
27.01.2015 08:44 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Tomēr mans puisis arī pēdējā laikā ir sācis teikt, ka krūtis esot par lielu.

:-OA, viņam ar izmēriem viss kārtībā? Izklausās,ka smadzeņu izmērs tomēr nav pareizais.
27.01.2015 08:46 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Mīļā, ja tas ir tas pats, kurš sadzērās un uzmācās citai sieviete Tavā klātbūtnē, tad fakti runā paši par sevi - nu, neciena viņš Tevi. Mīlošs cilvēks šādi nerīkojās. Piemēram, mans mīļais, kad joka pēc pateicu, ka šādi ēdot kļūšu resna, teica, nekas - būs vairāk, ko mīlēt. :) ieteikums- atrodi, kādu, kurš mīlēs tādu, kāda esi un nepazemos.
27.01.2015 08:51 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Ja viņš grib, lai tu zaudē svaru, lai organizē tev aktivitātes, kas dedzinātu kalorijas.
Vai seksu 5x dienā, vai ved tevi ar distancenēm slēpot, kamēr ir sniegs, vai ar velo pārbraucienus organizē. Vai pērk tev sporta kluba abonementu un smukas sporta drēbes.
Jo ja viņu pēkšņi kaut kas neapmierina, tā ir viņa problēma, kas jārisina viņam pašam.
Man ir diezgan līdzīgi parametri uz lielisku krūšu un dibena rēķina (un pats svarīgākais - es pati esmu nenormāli apmierināta ar savu ķermeni, neskatoties uz to, ko rāda svari!), draugs ir apmierināts, bet vienreiz citas sarunas kontekstā pateica, ka man vajag vairāk skriet (daru to apm 4x ned un principā tā kā trenējos uz vienu pasākumu, tad viņam ir taisnība, bet nu tomēr), bet tad toreiz arī mierīgā sarunā izskaidroju viņam savu viedokli - ja sākām satikties, kad es biju 67, un visu laiku ir viss bijis ok, tad nav viņam nekādu variantu, kā tikai pašam integrēt mūsu kopīgajā ikdienā papildu aktivitātes un paradumus, lai mans svars mazinātos. Es gan klusībā smejos, ka nekas viņam nesanāks, jo man ir ļoti nemainīgs svars - varu 2 ned.neēst vispār un būs tikpat, un varu 2 ned ēst pa cielaviņai dienā un tas nemainīsies :D
27.01.2015 08:55 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Jā pieteikumā pareizi pateici puisis, tas nav VĪRIETIS. Vienkārši nepieauguši puišeļi. Nu man būtu pretīgi būt kopā ar tādu puišeli, kurš mani šādi apvainotu. Ja grib modeli blakus sev, tad lai pats pēc tāda arī izskatās. Bet diemžēl būdams slaids, viņš būs un un arī paliks nepieaudzis smadzenēs. Atvaino, bet man ar tādu nebūtu nekad pa ceļam.(e)

Tādu dusmu uzsita lasot šo. (e)Riebj tik stulba domāšana.
27.01.2015 08:56 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Tas Tev tur nav vīrietis, bet gan dumjš puišelis. Vīrietis pret sievieti, vēl pie tam savu sievieti tā neizturas. Un neciena viņš Tevi. Viņam būtu jāvēlas Tevi darītu laimīgu, nevis dzīt kompleksos.
27.01.2015 08:59 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Jautaajums pavisam vienkaarshss - TU PATI ar savu figuuru esi apmierinaata?

Ja jaa, tad apsver, vai shiis attieciibas ir vajadziigas, iedomaajies, kas dariisies, kad buusi staavoklii un peec tam, ja neesi sportiska, ar labu vielmainju un miili labi paeest, Tev ir visas izredzes tuvaakos gadu un/vai gruutnieciibas laikaa dabuut klaat veel n-tos liekos kg. Ja jau viirietis saakumposmaa taa uzvedas, ko Tu gaidi taalaak???

Ja pati neesi apmierinaata ar savu figuuru, tad nenjerksti sheit, paarstaaj riit un saac kusteeties. Saac ar to, ka uztaisi vakarinjas savai gjimenei un dodies skriet vai uz sporta zaali, kamer shie eed. Daamaam ar figuuras probleemaam nav jaarij vakaros.

P.S. Ja meitene nav speeciigas miesasbuuves un sportiska, tad, jaa, 70 kg uz 175 nav nekaads ideaalais svars, ir liekie kg. Bet, kaa jau teicu, viss ir galvaa, taa ka - saakumaa nodefinee savas veelmes nevis viiriesha. Ja pashai viss ok, atradiisies kaads, kas miilees arii ar 120 kilogramiem.
27.01.2015 09:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits