Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

skats no malas

 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
sveikas, meitenes! šķiet, ka esmu notrulinājusi savas sajūtas, iespējams, ka arī pašcieņu. tāpēc būtu svarīgs jūsu skats no malas, jo savā notrulinātajā stāvoklī nespēju īsti adekvāti spriest un izanalizēt savas attiecības.

man ir 5 gadus vecāks draugs (man pašai ir 23), kuram attiecības ar mani ir pirmās nopietnās. mana attiecību pieredze ir krietni lielāka. esam kopā gandrīz 4 gadus, bet nedzīvojam kopā.

lielākoties mums viss ir kārtībā - dzīvojam mīļi, esam labākie draugi, ejam vakariņot uz restorāniem, mīlējamies (kad netiek lietots alko),staigājam pa koncertiem, kino un bāriem. forša bohēma, bet bāri un alkohols mani sākuši nenormāli kaitināt, man tuviem cilvēkiem ir bijušas alkohola problēmas un izskatās, ka manam draugam arī tādas ir. būtībā vienīgie strīdi mums rodas alkohola dēļ un to es vairs nevaru izturēt. nav tā, ka viņš dzer katru dienu, bet katru otro-trešo gan kaut kas tiek malkots. kad viņš sadzerās (bez mēra), viss svarīgais viņam kļūst vienaldzīgs - eksistē tikai pudele un pudeles brālis - viņš 3 naktis var pazust un nedot par sevi nekādu ziņu, viņš nakts vidū var mani atstāt vienu uz ielas un pazust+nākamajā dienā to nemaz neatcerēties, viņš var smilkstēt telefonā un sarunāt ar mani kaut kur tikties un vienkārši neatnākt+ atslēgt telefonu, viņš var ierasties uz kādu man svarīgu notikumu pilnīgā pālī un man par viņu ir jākaunās no apkārtējajiem. tieši tādēļ vairākkārtīgi esmu "izšķīrusies" no viņa, bet tāpat pēc laika saejam kopā. šie izšķiršanās periodi neko īsti nemaina viņa dziriņošanā. viņš grib mainīties, viņš grib būt ar mani, viņš negrib mani sāpināt, bet sanāk, ka viņš turpina mani sāpināt(to man parasti atgādina citi, jo pati esmu pārāk pieradusi pie tā) un ir pārāk gļēvs, lai kaut ko mainītu savā dzīvē un ieradumos. es īsti nezinu kāds risinājums te varētu būt, uz ko tas viss ved. esam savā starpā daudz par to runājuši - viņš apņemās mainīties, bet apņemšanās izbeidzas līdz uzdrodas labākais draugs-pudeles brālis. aiziet pavisam no viņa es nespēju, mēs esam tik vienādi, tikai viņš vīrieša ādā un es sievietes, tikai man nav alkohola problēmu. gribās kaut kā to atrisināt, lai attiecības ieiet jaunā posmā. un dzīvot kopā laimīgi. varbūt jums ir kāds brīnumains padoms?
26.01.2015 23:17 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Bohēma , alko -tavs draugs ir aktieris vai strādā televīzijā vai mūziķis? Jā tā, tad neko... ja ir laba stabila dzive tur, nenokā šis netteiksies. Jo pie alko arī visas lomas un raidījumi un etc. tiek nereti sarunāti.
26.01.2015 23:20 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
Mēs abi darbojamies vienādā radošajā sfērā. Man kaut kā sanāk visu sarunāt arī bez alko.
26.01.2015 23:27 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tev tā tikai liekas. Lakākāx haltūras, ierunāšans, tūlkojumi tv, lomas, raiedijuma vaīsana nereti iet caur tusu. Tu ti vari ari nemanīt, ja neesi populāra.
26.01.2015 23:30 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Man vienai pazīstamai meitenei bija attiecības pēc līdzīga scenārija. Ar to atšķirību, ka vīrietis bija vēl pašdestruktīvāks. Beidzās ar to, ka meitene novilka šīm attiecībām svītru un ļoti drīz pēc tam satika ārkārtīgi laipnu vīrieti, kas viņu lolo un kas ir labs vīrs un tētis. Puisis sastrādāja (un turpina) strādāt visādas muļķības, kaut gan profesionāli kaut kā joprojām turpina funkcionēt. Un joprojām (nu jau gadi 7-8 pagājuši) turpina teikt, ka zaudēt to meiteni bija viņa dzīves lielākā kļūda. Bet dzert un ālēties nav beidzis ne drusciņu.
26.01.2015 23:30 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Par daudz briiva laika vinjam. Nodarbinaat vajag taa, ka neatliek laika dzert.
26.01.2015 23:34 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Pag te iet runa par bohēmu! Tātad māksla,kini,tv,tetāris vai kas tml. Un tur strādā visi ļoti daudz, tad tā ka nav ko darīt. Cits fīlings tur ir.
26.01.2015 23:35 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
P.S. Respektīvi darba ir daudz. Taču bohēma nereti ir neatemama sastāvdala. Ja puisis uz nav no tām aprindām ta nav bohēma, bet regulāri prosto tusi.
26.01.2015 23:37 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
neesmu bijusi šādā situācijā, tāpēc atturēšos ko ieteikt, bet
Lakākāx haltūras, ierunāšans, tūlkojumi tv, lomas, raiedijuma vaīsana nereti iet caur tusu.

tā ir tīra patiesība
26.01.2015 23:45 |
 
Reitings 70
Reģ: 04.01.2015
Gadīgi sakot, lasīju ar tādu nedaudz riebumu, jo pirms pāris gadiem biju līdzīgā situācijā.
Mani pārsteiz tas, ka joprojām uzskati, ka esiet tik ļoti līdzīgi. Ja tu tam tiešām pati tik ļoti tici, izlasi savu rakstīto pati kaut vai 10 reizes. Viņš ir alkoholiķis, bet tu neesi, tā ir liela atšķirība.
Negribu sagraut cerības, bet, ja šādi cilvēki mainās, tad tas nav uz mūžiem. Viss mūžs kā uz adatām. Vai tev to vajag?
26.01.2015 23:46 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
Kubiete, šeit ir tā priekšrocība palikt anonīmam. Nenoliedzu, ka man arī daudzas sarunāšanas notikušas tieši caur tusu, bet tikpat daudzas arī bez alko, tikai kā labi padarīta darba augļi. Ir forši nodalīt, kad ir tuss, kad tuss beidzas un neaiziet tajā visā pārāk tālu. Un ir iespējams arī bez alko. Starp citu, ja par aktieriem-lielākie alkašotāji parasti ir tie, kuriem ir maz lomu. Tiem,kam darba pietiek, viņiem nav laika dzerstīties.
26.01.2015 23:49 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Brīnumaina padoma nav, kamēr tavs draugs pats nesapratīs, ka ir kaut kas jāmaina. Sieviete var plēsties pušu, draudēt ar šķiršanos un ko tik vēl ne, bet tam klikšķim ir jānotiek vīrieša galvā. Kamēr nepieleks, tikmēr tā arī dzīvosiet. Un vienmēr pastāv iespēja aiziet un sākt jaunu dzīvi ar citu vīrieti. Nav jāupurē sava dzīve tikai tādēļ, lai nemitīgi uz kaut ko cerētu, ka varbūt kādreiz pienāks tāda diena, ka vīrietis atteiksies no pudeles.
26.01.2015 23:49 |
 
Reitings 16
Reģ: 23.01.2015
Izklausās kā dzeltenajā presē lasītais par Džilindžeru. Bohēma un alko. Par piecām sievām nemaz nerunājot.. Kāda gan tur laime?!
26.01.2015 23:54 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
bezcerīgi. varu teikt no savas pieredzes - vins nemainīsies. es tādās attiecībā gadu nodzīvoju, līdz viss, pieriebās.. esam tagad jau vairāk kā gadu šķirušies, ebt veljoprojām raksta ka nevienu citu negrib, ka gaidīs mani, ka satiks mani utt.. un plus vel manējais nebija nekāds jaukais kad sadzērās. tad kasījās ar mani par visu ko vien iespējams, es vienmēr biju slikta un arī rokas tika palaistas pret mani. pectam skaidrā protams - piedod, es apsolu tā vairs nedarīt, lūdzu nac atpakaļ. vairākas reizes piedevu, līdz vienreiz sapratu ka nav jēgas.
26.01.2015 23:56 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
ja par aktieriem-lielākie alkašotāji parasti ir tie, kuriem ir maz lomu.
ha ha ha ha saku kā bārmenis, ļoti smagi kļūdies.Un ai ku smagi. Reti kurš nedzer vai dzer maz, ( abi dzimumi) naiva esi:D
26.01.2015 23:58 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tiem,kam darba pietiek, viņiem nav laika dzerstīties.
par šo brīnos gadiem. Darbs nereti no 9 līdz 22. un tak dzwer lidz vismaz 2 naktī. No rīta ūdens ar izspiestu vienu citronu un aiziet zuzīt. Un ekrāna jauans inteliģentas dāmkas un smuki visa vecuma vīrieši. :D :D :D
27.01.2015 00:01 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
P.S. Skaidrs tev ir vienkārši dzērājs prastais. Bohēmu ka lasu tuvumā neesi redzējusi. Tad neko labak pamet.
27.01.2015 00:02 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Uj, mīļā, es nezinu :( Es tā noteikti nevarētu, man šķistu, ka sev dzīvi bendēju. Bet man ar alkoholu vispār attiecības ļoti īpatnējas :-/
27.01.2015 00:04 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
DiviKivi+++
Man arī tā bija. Un trakākais, ka līdzīgi, kā autore, sev stāstīju, ka čalis taču nav alkoholiķis!!! "Par ko tad pārmest vai šķirties? Jā, iedzer katru otro dienu, bet ne tā, ka piedzeras. Nu, kad piedzeras, tad jau cits stāsts - bet, kam negadās."
Ir, kam negadās un ir, kam tas alko nav tik vajadzīgs, lai nespētu no tā atteikties ik pārdienas. Viņš ir alkoholiķis. Tas pirmkārt. Otrkārt, kā izklausās, viņš Tevi ir tik daudz reizes uzmetis.. vismaz man nebūtu nekādas uzticēšanās un drošības sajūtas. Tas attiecībās ir svarīgi.
Jā, piekrītu - tādi nemainās. Lai kā sievietes negribētu vienmēr būt tās mūzas, kuru dēļ vīrietis par 180 mainās. Varbūt uz brīdi. Bet dziļā būtībā, ja vien nenokodēsies vai pats stingri nepateiks "nē" pat ne lāsei, domāju, nemainīsies.
27.01.2015 00:08 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vai esi mēģinājusi ar vīrieti kārtīgi runāt par šo? Ka tu uztraucies par viņa un jūsu kopējo nākotni.

Bet vispār mistalee ir taisnība, kamēr vīrietim pašam galvā nebūs tas klikšķis ka jāpārstāj, tikmēr ar viss turpināsies.

Es protams censtos atrunāt draugu no tiem pasākumiem ka iet dzert un skaidri un gaiši ar pateiktu kāpēc negribu lai iet. Jāliek viņam saprast ka ja grib bojāt savu dzīvi, tad tevi līdzi tam nedrīkst vilkt.
27.01.2015 00:10 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
esmu runājusi. no jaunā gada apņēmās alkašot tikai īpašos brīžos (tipa drauga dzimene, jaunais gads, drauga kāzas, tad,kad abiem gribās vīniņu un tamlīdzīgi). īpašie brīži šogad bijuši tikpat daudz, cik pagājšgad, tikai atšķirība tāda, ka vairs neņem mani līdzi, bet iet viens.
27.01.2015 00:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits