Kaazas tikai divataa

 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Sveikas meitenes! :-) :-)

Sodien lasiju kada interneta lappuse par kaazam tikai divataa. Kaadas ir juusu domas par sada veida kazam kad tas notiek tikai divata bez radiem utt. ?
Pati kaazas neplanoju, tikai izlasiju rakstu par so interneta.

Man vienmer likas ka kaazas ir diviem , kaazas ir kaut kas starp diviem cilvekiem, bet kad es lasu visadas probleemas, kad nevar ar vecakiem kaut ko izlemt vai citi uzspiez savu utt. Tad liekas, a kapec gan ne tikai divata sataisit skaistas kaazas kaada romantiska vietaa, tikai mums abiem, bez citiem.

Vai te ari ir kaada kura sada veida apprecejas - tikai divataa? Kadas ir juusu domas? :-)
26.01.2015 21:14 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Es arī uzskatu kāzas par intīmu procesu starp diviem, nevis par balagānu ar aizmigšanu rosolā utml. Pašai vasarā būs ļoti romantiskas kāzas tuvāko lokā. Pavisam divatā gan nevarētu, jo zinu, ka mammas sapnis ir redzēt mani tai baltajā kleitā, novēlēt man laimīgu kopdzīvi utml un arī zinot drauga mammu, jau tagad zinu, ka būs prieka un laimes asaras. Gribās jau tomēr dalīties tai priekā ar tuvākajiem. Tādas kāzas, kur pati visus nemaz nepazīstu gan nekad negribētu. Ar kaut kādiem viesu namiem, kur kāzu naktī, iespējams, jāklausās, kā kāds vemj pa logu ārā :-D Nu varbūt pārspīlēju, bet doma skaidra :-)
27.01.2015 09:50 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Ja būtu iespēja, patiktu divatā, jo neesmu no tām, kurām vajag n-tās dienas svinēt ar strūklakām, baložiem, karietēm utt un kāzu viesiem, kurus nemaz nepazīstu :D
Bet nu gan jau, ka būs minimālais viesu skaits...ja vispār būs kādreiz.
27.01.2015 09:51 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.03.2013
Esam domājuši visādus variantus, bet par kāzām divatā- ārzemēs(kalnos vispār būtu izcili) esam domājuši visvairāk.
Ņemtu līdzi savus divus tuvākos draugus kā lieciniekus. Kad atbrauktu tuvākajiem radiem un draugiem uzrīkotu kopīgu svētku vakaru. Tas būtu laukos, kādā ābeļdārzā vai kādā citā skaistā vietā.:)
27.01.2015 09:59 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Man patiktu divatā un saprotu kāpēc daudzi izvēlas šādi precēties.. forši :-)
Pati gan tā negribētu, jo zinu, ka mūsu vecākiem šī diena ir svarīga un viņi grib būt kopā ar mums. Man pašai arī patīk tā doma, ka vecāki un tuvākie cilvēki visu nakti varētu izdejoties, izsmieties u.t.t. Nevarētu es bez mammas un tēta :-)
27.01.2015 10:01 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Es domaaju, ja mana meita man pateiktu, ka grib kaazas tikai divataa ar savu draugu, tad es nemaz neapvainotos... man liekas, kaazas ir tik personiiga lieta, kapec gan par to apvainoties ka meita un vinas draugs grib so momentu pavadiit tikai divataa. :-)
Iedomajos situaciju, ja es gribu appreceties divataa un tas ir mans sapnis un vecaki uzspiez ka apvainosies ja vini un citi netiks uzaicinaati, tad atkal jaapaklaujas citu iegibaam savvas kaazaas. Tas man kaut ka liekas ljoti nesaprotojoshi no citu puses.
27.01.2015 10:21 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Man pashai bija veelme laist uz Vegas preceties divataa, bet beigaas pardomaajaam jo zinu ,ka nozelotu,ka teetis neveda pie altaara. Tomeer gribas gan savus gan ligavainja vecaakus lidzaas shajaa iipashajaa dienaa.
Manupraat ta air fosha ideja cilvekiem kuri nav parak tuvi ar saviem vecaakiem. Vai cilvekiem kuri ir pazaudejushi vecaakus. Arii lot labs variants ja ir otraas lauliibas un liekas ,ka taa visa ‘veshana pie altaara’ jau bijusi un to vairs negribas otru reizi.
27.01.2015 10:35 |
 
Reitings 202
Reģ: 21.07.2014
Tikai pozitīvas domas – it sevišķi ja pāris ilgstoši dzīvo kopā, tad laulība ir tikai dokumentu sakārtošana. Starp citu, grasās pieņemt likumu, ka arī Latvijā varēs reģistrēt laulību bez lieciniekiem, pie notāra.
27.01.2015 10:38 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
Kā tas ir..kāzas divatā?!
Manuprāt, pat zaksā prasa obligāti divus lieciniekus
27.01.2015 10:39 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
Guste, var dabūt vairāk info par šo te ?!

Mums bija kāzas tikai divatā, bez lieciniekiem. Šāda mazā, vietējā "Lasvegasa", kur sarakstoties var nebūt liecinieki ir tepat kaimiņvalstī Igaunijā.
27.01.2015 10:58 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Es arī gribu tikai šo dienu mums. Valstī, kur dzīvoju, lieciniekus nevajag.
Mani pilnīgi vienaldzīgu atstāj viss pomps. Jau kopš sākumskolas laikiem zināju, ka tas nav man, jo dzīvojām Latgalē un man likās kkas briesmīgs tās puskrievu kāzas :D
Mans līgavainis gan tā kā grib savu brāli un vecākus, man tas atkal liekas nevajadzīgi. Nezinu, vai mēs šajā jautājumā novienosimies....
27.01.2015 11:06 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Domāju, ka tas tagad skaitās stilīgi, bet man tas liekas riebīgi pret vecākiem, vecvecākiem un citiem tuvajiem. Protams, ja ir naids ar vecākiem, tad vienaldzīgi, bet ja attiecības ir labas, tad man tas liekas vienkārši riebīgi, jo esmu redzējusi kā mātei un tēvam sāp, kad dēls pēc laika atnes kāzu bildes. Redzi, apprecējos. Un tā nebija ģimene, kurā ir naids savā starpā. Māte vēl ilgi par to pārdzīvoja, jo viņa nebija no tām, kas noteiktu, kas un kā kāzās būtu. Viņai vienkārši sāpēja, ka pašas bērns nav uzskatījis viņu par gana svarīgu, lai šādā pasākumā uzaicinātu...

Te dažas laikam nekad nav dzirdējušas par vidus variantu. Ir vai nu neaprakstāmi skaistās, romantiskās, personiskās kāzas divatā, vai bezpersoniskais balagāns, kur visi tikai rij.
Es gan esmu bijusi vairākās vidējās kāzās, kuras bija ļoti, ļoti skaistas, ļoti personīgas utt, lai gan bija vairāk kā 2 cilvēki. Žēl, ka citas tikai balagānus redzējušas.
27.01.2015 12:42 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Man meele nepagriezhas sho..hmm.. pasakumu nosaukt par kaazaam. Domaju te darbins valodniekiem.
27.01.2015 12:59 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
sākumā mēs ar gribējām kāzas tikai četratā, bet nu aprunājāmies ar vecākiem un viņi ļoti gribēja būt ar mums šajā dienā, mani vecāki ļoti gribēja redzēt mani skaista baltā kleitā, palīdzet visur utt, un tā mēs uztaisijām kāzas uz 45 cilvēkiem, paši tuvākie radi un paris labākie draugi, bija vienkarsi un forši, visi bija apmierināti, par vecākiem vispar nerunāsim, tā lēja laimes asaras, tas bija tā vērts (l)
27.01.2015 13:16 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Kāzas divatā droši vien varētu saukt par sarakstīšanos. Tas ir variants ne tikai tiem, kam sliktas attiecības ar vecākiem, nepavisam nē. Tas ir tādiem kā man, kam nepatīk būt uzmanības centrā, nepatīk stress un uztraukumi, nepatīk atrakcijas un spēles.
Man nešķiet, ka es kā māte apvainotos, ja mans dēls izlemtu apprecēties divatā. Varbūt agrākos laikos, kad izdot pie vīra vai sievas vecākiem nozīmēja bērna atdalīšanos no "ligzdas", kāzām bija daudz simboliskāka nozīme. Bet mūsdienās lielākoties bērni jau sen aizgājuši savā dzīvē, dzīvojuši ilglaicīgās attiecībās un tikai tad apprecas.
27.01.2015 14:10 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Kāzas divatā nav priekš manis un es ceru,ka mani bērni arī negribes precēties tādā veidā, jo es gribētu būt savu bērnu kāzās.
27.01.2015 14:13 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Kapec kazas divata ir jasauc kaut ka savadak? Es nejutos,ka ta butu tikai sarakstishanas,tas ka nav apkaart draugi vai gimene nepadara tos par mazakiem svetkiem. Tie ir sveetki diviem.
27.01.2015 14:15 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Es isteniba biju parsteigta,ka mana mamma tieshi priecajas,ka mes divata pa kluso precesimies celojuma laikaa. Vinja teica,ka ta ir tieshi forshaak:)
27.01.2015 14:17 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.08.2013
Dūu,
Pieteikums laulībām ir jāizpilda igauņu valodā un nākamajiem laulātajiem jāiesniedz personīgi.
Līdzi jābūt pasēm, dzimšanas apliecībām, apliecinājumiem, ka saskaņā ar Latvijas likumdošanu laulībām nav šķēršļu.
Dokumentiem, kas ir angļu valodā, nav nepieciešami tulkojumi. Laulības reģistrācija iespējama ne ātrāk kā vienu mēnesi un ne vēlāk kā trīs mēnešu pēc pieteikuma iesniegšanas.
27.01.2015 14:30 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es nevaru iedomāties, ka tādā brīdī man blakus nebūtu arī mani tuvākie draugi un ģimene. Un pat iztēloties negribu, kā to pārdzīvotu mana mamma.
27.01.2015 14:34 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Guste Tas liekas kaut kas interesants ... jāatrod inetā informācija. :)
27.01.2015 14:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits