Rokas bagāža

 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Čau, dāmas! :-)
Drīzumā lidošu ar airBaltic. Rokas bagāžas izmēri nedrīkst pārsniegt 55x40x20 cm. Šeit rodas jautājums, vai viņi tā ļoti stingri skatās, vai atbilst tie izmēri? Man vienkārši soma ir pāris cm garāka, pārējais atbilst. Tikko viņu nopirku, negribu savas stulbības dēļ atkal pirkt citu :-/
26.01.2015 19:41 |
 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
jaukums ha ha, kā sasmējos :-D
26.01.2015 20:35 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Kad es lidoju oktobrī, tad man bija līdzīga somai kā tajā bildē.
Es izmērus somai nepārbaudīju, bet uzticējos mammai, ka soma derēs + vēl piebāzta bija.
Ierodos tur, kur jānodod bagāža un man pie reizes jautāja, lai arī rokas bagāžas somu ielieku tajā režģī - nelīda un bija mazliet par lielu. :D Labi, ka blakus bija drauga māsa, kas dažas mantas paņēma. Bet mani beigās tomēr palaida ar to somu, jo nebija laika čakarēties.

Pirms kāpšanas lidmašīna mani ''aizturēja'' sieviete, kura čekoja visus pirms kāpšanas lidmašīnā. Biju viena no pirmajiem, bet viņa pateica, lai es palieku un pagaidu. Kad visi jau kāpa lidenē, tad man pārbaudīja atkārtoti vai tā bagāža der tajā režģī, protams, ka nederēja. Viņa paņēma manu rokas bagāžu un nodeva nododamajai bagāžai un tā es tiku cauri bez maksāšanas.
Iespējams tiku cauri tāpēc, ka lidmašīna nebija pilna, bija pustukšā un neviens negribēja ar mani lieki čakarēties. :D Un jā lidoju ar AirBaltic
26.01.2015 20:46 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Viss atkārīgs no tiem, kuri pārbauda (un, manuprāt, AIr Baltic ir viena no stingrākājām kompānijām). Kad es lidoju ar Balticu no Berlīnes viņi pat nepiesienas pie ta, ka man rokas bagāžā bija mineralūdens (aizmirsu to izņēmt). Bet jau pēc pusstundas čekoja visus gan ar bagaža izmēriem, gan atņēma šķiltavas, šķērītes un pārējos sīkumus, kurus nav atļauts pārvest rokas bagažā.
26.01.2015 22:39 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es parasti vienmēr visu nododu bagāžā, nepatīk spaidīties pa salonu ar koferiem (un ja tā pilnīgi godīgi, tad šobrīd lasu un bišķi raucu degunu par tām kas izšmauc ar lieliem koferiem, sorry!), bet tagad braukšu uz Rīgu uz vīkendu tikai ar rokas bagāžu. Man ir maziņš koferītis un pleca soma. Man to tašu ielocīt koferī caur drošības konroli ejot? Manā vietējā lidostā noteikti nebūtu īpašu problēmu, bet RIX, man šķiet daudz īgņas strādā... :-P
26.01.2015 22:50 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Un vēl, atpakaļ lidojot, cik daudz našķus es varu pirkt un savā mazajā koferītī likt? Ir kādi noteikumi?
26.01.2015 23:00 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
domāju, ka nebūs problēmas. bet atkarīgs no tā, cik populārs lidojums (ja ir pilns, somām parasti nepietiek vietas augšējos nodalījumos, tad sāk likt zem krēsliem vai nododamajā bagāžā - vairāk pievērš uzmanību izmēriem)
pēdējoreiz lidojot ar airbaltic pat pasē un biļetē neieskatījās, atbildīgā meitene bija pārāk aizņemta sitot klaču ar kolēģi :D bet tas nekas, man bija 20kg koferis un es biju aizņemta tēlojot, ka ļoti viegls.
27.01.2015 00:01 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Rokas bagaazhai ir jaielien raamii,ja neielien,tad jamaksaa. Bet ta jau ir,ka var paveikties,vai nu agenti parak aiznemti vai nepamana.
27.01.2015 00:13 |
 
Reitings 340
Reģ: 22.05.2011
Air Baltic nav tik traki kā Wizzair un Ryanair, kur tev gandrīz droši liks tajā režģī somu likt, bet nu var jau visādi gadīties. Ja esi no tām, kas grib paņemt max daudz mantu, nevis tev viena žakete jāpārvadā, tad ļoti slikti ir koferis, jo tam neko nekur neielocīsi. Ja ir mīkstā soma, tad to var saspiest ciešāk, vai sliktākajā gadījumā, ja galīgi režģī neielien, kaut vai izņemt kaut ko ārā un uz vietas izvilkt mugurā :-D Es labprātāk uz tām dažām min uzvilktu 3 jakas un apliktu ap kaklu dvieli nekā maksātu tos 50 eur vai cik tur jāmaksā par vēlo bagāžas nodošanu. Man ir mugursoma, un nav vēl nekad nācies tā darīties, bet drošībai tāda opcija ir.

Vēl - parasti nekas, ja mazliet pārsniedz to vaļējo režģa malu. Ryanairam tā ir garākā dimensija, Wizzairam, man liekas, vidējā. T.i. parādīsi, ka soma režģī iet, bet Ryanairs tev viņu neliks atlaist līdz galam vaļā, lai pārbaudītu, vai vari ieštopēt arī augšmalu vajadzīgajā līmenī. Bet atkal jau ar koferi riskantāk.
27.01.2015 01:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits