Kāzas jūlijā

 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Tā nu ir sanacis, ka man ir uzticets tas gods būt par vedēju kāzās. Tas, protams, nozīmē, ka man viss jagatavo un jāplāno. Pilnīgi svešs tas man nav, jo pati esmu precējusies un esmu jau bijusi par vedēju un plānotāju vienās kāzās!

Bet vajag mazliet ideju! Sakiet (rakstiet) lūdzu, kas būtu tas, ko jūs gribetu savās kāzās - kādas atrakcijas, - balonu laišana, vēstuļu rakstīšana vienam otram, ko pēc gada vai pieciem izlasīsiet, kaut ko - ko jūs noteikti gribētu savās kāzās!
25.01.2015 22:00 |
 
Reitings 36
Reģ: 01.01.2015
Katram jau savi uzskati par lietām,nestrīdos! :)
26.01.2015 00:00 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
man piem, rebeka71 ieteiktá izpirkshana vispár liekas drausmíga. ciest nevaru, kad jáéd vai jádzer kaut kas, kas negarsho. es piem, uz vietas varu izvemties ja man jáizdzer gláze sulas, kas riebjas.

man kázás bija nosacíjumi - pat nepiedávát ést/dzert konkursos, nekádu naudas izspieshanu no viesiem - nekádas ládítes meitinjai/délam, utt... nekádas perversíbas... bija daudz spélju un konkursu un viss bija forshi, tá ká gribéjám més....

viss atkarígs tikai no pára vélmém, un katram párim tás ir citádas
26.01.2015 07:43 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Es teiktu - padomā par viesiem. Lai tajā brīdī, kad jaunlaulātie pēc zagsa/baznīcas dodas fotografēties vai izmest līkumu pa skaistām vietām, viesiem ir ko darīt. Lai jaunajiem nav jādomā kā tur iet viesiem, vai feina balle, vai nav garlaicīgi utt. Pārējais, ko darīs janais pāris un kā to darīs, jau ir atkarīgs no personībam un izvēlētās svinību vietas. Toties paši pasākuma vaininieki pavisam noteikti būspārņemti viens ar otru tik ļoti, ka visa tā noņemšanās ar tiltiem, mičošanām utt., ir tikai tāds fons, uz kura noraudzīties mīlnieku laimē :)
Bet nē, tas nenozīmē, ka jaunlaulātie jāatstāj novārtā un jāizklaidē tikai viesi. Es noteikti gribētu sev klasiskos kāzu elementus, taču kopumā esmu izsapņojusi visai netradicionālas kāzas :) Tomēr ir kāds pamatlietas, kuras darbojas kā atrakcija, kā zīlēšana, vai kā rituāls, tomēr liela daļa (vismaz tā, kas nāk no mūsu pašu kultūras) ir ļoti būtiska. Nebaidies no tradīcijām, bet nebaidies tās modernizēt. Modernizēt - tāpēc, ka musdienu kāzu ideāls (diemžēl(?)) ir amerikāņu kāzas un ne visi būs sajūsmā par feini tradicionālo - latvisko.
26.01.2015 08:38 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man šķiet viss tas baigais balagāns karogi, izpirkšanas, jautājumi un spridzināšanas. no malas noskatīties kā uz šovu, jā, bet realitātē sev negribētu neko tamlīdzīgu :-D takā jautā vien jaunajam pārim ko vēlas, lai nesanāk nepatīkams pārsteigums :-|
26.01.2015 08:40 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
Manās kāzasw bija un patika :
1. uz skaistām lapām bija uzdrukāts - ir 2019. gada 15. augusts.. un tad mēs rakstijām ko mēs domājam kas mums būs pēc 5iem gadiem, bērni,māja utt.

2. Pirms devāmies viesu namā bija visādi uzdevumi,bet viens man liekas bija dikti foš,ka divi cilveki novilkuši taka striķi un tur ar knaģiem piespraustas lapiņas. Katrs (jaunais pāris) velk pa vienai un lasa skaļi, piemēram, : "Traukus mazgāšu es", "iepirkties iešu es" un tā kopa kādas 10, beigās abi velk pēdējo,kopīgi,kur rakstīts ; "Laimīgi dzīvosim mēs!"

3. jaunajam pārim fotosesiju divatā un ar vedējiem!
4. Ja ir iespeja,tad aizvest uz pirmo tikšanās vietu, iedzer šampanieti
5. Katras uz skaistas lapas rakstijām,par ko es tevi tik ļoti mīlu, likām aploksnēs un mājās,tad katrs izlasījām,tas bija ļoti jauki :)
6. Par atrakcijām bija tā,ka mums visu vadīja pasākuma vadītājs,nu saka vadīt no vietas,kad uzkāpām pa viesu nama trepītēm, bet ko jūs pasi varat sagatavot un nopirkt balviņas ir viktorīna. apmēram 10. jautajukmi par jauno pāri un 3 atbilžu varianti. Piemēram : 1. kāds ir abu kopējais pēdas izmērs? nosauc variantus, tad viesi ceļ rokas un min,ja pareizi,tad dod balvinas, piemēram,mums vadītājs lika sapirkt, prezervatīvus, kaķu barību, konservus, enerģijas dzērienus un tādas lietas! Viesim dikti patika :)

Vēlāk vel kaut ko uzrakstīsu!
26.01.2015 09:57 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
Jā,par vieism arī japadomā,kamer jūs kau tko divata darat, nu mums bija tā,ka visi no baznīcas izbraucām ar kuģīti, kur bija šamapanietis,uzkodas,fotogrāfēšanās un bija paredzets vel šis tas,bet lietus visu izjauca, viesi brauca uz viesu namu, mēs tikmēr vel so to. uztraucamies vai viesiem ilgi nebūs jāgaida,bet nē, viesu namā visi iekārtojās un bija jau atbraucis bārmenisun tad viesi lēnā garā iesildijās un runājās savā strapā un mēs bijām jau klāt :)
26.01.2015 10:00 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.03.2013
Man šķiet viss tas baigais balagāns karogi, izpirkšanas, jautājumi un spridzināšanas. no malas noskatīties kā uz šovu, jā, bet realitātē sev negribētu neko tamlīdzīgu

ou jā
26.01.2015 10:26 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet viss tas baigais balagāns karogi, izpirkšanas, jautājumi un spridzināšanas. no malas noskatīties kā uz šovu, jā, bet realitātē sev negribētu neko tamlīdzīgu


Man arī kādreiz tā bija licies,bet kāzās to uztvēru pavisam savādāk! Tilti mums nebija,tos gan negribējās, bija viens, bet tikai tāpēc ,ka tiesi pirms viesu nama!
26.01.2015 10:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits