Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklēju draudzenes.

 
Reitings 7
Reģ: 25.01.2015
Sveikas.
Izveidoju jaunu tēmu,kur meitenes,kuras vēlas iepazīties ar sev līdzīgajiem,var to realizēt!!(l)
Nezinu ar ko lai sāk. Laikam ar to,ka pašlaik jūtos vientuļi. Visiem ir draugi, pavērsieni dzīvē, utt, man tā nav, vēlos atrast draudzeni,ļooti vēlos:-|. Man nav tādas,kā lai saka, labākās draudzenes, bet vēlos tādu.. Meiteni,ar kuru doties šopingā, ēstu sušī(var jau kaut picu, tam nav nozīmes.), paballētu, varētu kopīgi skatīties filmas vai sapņot pie tējas krūzes. Apmeklēt kādu koncertu vai izstādi. Visi mani draugi ir-čuš- pazuduši, bet varbūt tie nemaz nebija draugi, tikai ideja par to.. Nu tad tā-vēlos to realizēt, un jā,iespējams, ar foruma palīdzību. (l)
25.01.2015 17:28 |
 
Reitings 7
Reģ: 25.01.2015
winterra_ Kāpēc gan nevarētu izveidot jaunu tēmu? Ņemot vēra,ka Tevis ieliktajā linka tēmai ir vismaz gadu veca.:-P
25.01.2015 17:35 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Jo tur ir patiešām daudz meiteņu, kuras labprāt iepazītos. Paej solīti pretī un uzraksti kādai tu, ne gaidi, kad tev rakstīs :)
25.01.2015 17:36 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Jo tur ir patiešām daudz meiteņu, kuras labprāt iepazītos. Paej solīti pretī un uzraksti kādai tu, ne gaidi, kad tev rakstīs
25.01.2015 17:36 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.02.2014
Čau!
Es arī ierakstīšos. :-) Lai cik banāli tas nebūtu, bet man gads ir sācies ar šādu tādu apņemšanos sarakstiņu, viens no tiem - mazāk laika veltīt darbam un vairāk - ārpusdarba sociālajām aktivitātēm, citādi mans dzīves stāsts sanāktu gandrīz kā vienā nesenā cosmo diskusijā - darbs, gulēt, darbs. :-D Tādēļ es arī ļoti labprāt iepazītos ar jauniem cilvēkiem dažādām aktivitātēm - sarunām pie tējas krūzes vai vīa glāzes, jaunu kafejnīciņu atklšānai, koncertiem, kino, teātra apmeklējumiem, kādai ballītei utt. Gribētos, lai šī pazīšanās nebūtu tikai sarakstes līmenī, bet būtu arī vēlēšanās tikties un kaut ko pasākt. :-) Patiktu, ja būtu kāda aktīva meitene ar daudz idejām, kas var sakūdīt uz kādiem pasākumiem, jo es pati reizēm esmu tā ierakusies darbos, ka vienkārši pat palaižu garām informāciju par to, kas interesants pasaulē notiek. :D Ar to, lūdzu, nesaprast, ka es pati nekad neko nepiedāvātu vai tamlīdzīgi. Citreiz arī es varu pabakstīt, ja vajadzīgs. :-)
Īsumā par mani - esmu 24 gadus jauna, strādāju pilnas slodzes darbu normālajā darba laikā, šobrīd vairs nestudēju, dzīvoju Rīgā.
Draudzētiesgribētājas droši var sūtīt vēstulītes. :-)
25.01.2015 17:43 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.02.2014
Paldies arī par vecās diskusijas pacelšanu, būs jāieskatās. :-)
25.01.2015 17:43 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Briljants, kāpēc neveidoji tēmu no īstā profila? (l)
25.01.2015 17:47 |
 
Reitings 7
Reģ: 25.01.2015
Meitenes, es vienkārši domāju,ka jaunai diskusijai nav ne vainas, nu mainās foruma lietotāju loks, mainās uzskati un, liela iespēja,ka daudzas nemaz nezināja par otru diskusiju.
Bez tam,piem, es meklēju sava vecuma domubiedrus, ti-vidusskolas vecuma jauniešus. ;)
25.01.2015 17:49 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Bet tur diskusija turpinās vēl līdz "mūsu laikiem" un nemaz nav gadus veca :D Labs ir, nevēlējos strīdēties :) Un arī tur ir vidusskolas vecuma meitenes, tieši nesen manīju komentārus :)
25.01.2015 17:51 |
 
Reitings 14
Reģ: 11.11.2009
Hey, meitenes! :-)
Labprāt arī iepazītos ar kādu jauku meiteni, man pašai 21.
Patīk fitness, veselīgs dzīvesveids (varu kādu arī pamotivēt ) un, protams, inteliģentās izklaides - teātris, opera, balets.. koncerti (l)
Patīk arī pastaigāties svaigā gaisā, ļoooooti patīk suņi :-)
25.01.2015 17:52 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Var man arī droši kāda atrakstīt, ja grib draudzēties. :)
25.01.2015 17:58 |
 
Reitings 7
Reģ: 25.01.2015
Kaitiņa_Kāpēc tāds jautājums? :)
Šis ir mans vienīgais profils, jā, tikko piereģistrējos, bet tas jau nenozīme,ka man te ir 19830 citi profili!:D:)
Mincis_Uztvēru Tavu domu! Iečekošu arī tās diskusijas ierakstus!:):-P
25.01.2015 17:59 |
 
Reitings 258
Reģ: 03.07.2012
Ierakstisos es arī :)))
Meklēju meiteni, kas labprāt sastādītu man kompāniju dzīvnieku patversme, vedot suņukus pastaigā. :)) Meiteni, kas negrib katru piektdienu iet ballēties un nedusmojas uz mani, ja es pasaku, ka neiešu uz klubu, kad viņa uzaicina. Meiteni, ar ko parunāt par visu ko, padzert tēju un kaut kur paēst. Meiteni, ar kuru aiziet uz kino trešdienā :D Meiteni, kura reizēm (vai bieži) uzpīpē, jo man tā patīk iedzert kafiju un uzpīpēt :D
Esmu no Ziepniekkalna un man ir 22 :)
25.01.2015 18:05 |
 
Reitings 4
Reģ: 19.04.2013
Uzskatīšu šo par "zīmi" ierakstīt šeit kaut ko.
Jau labu laiku nevaru saņemties uzsākt šādu diskusiju un redzu, ka tieši tagad, kad par to domāju, kāds to ir izdarījis.
Skola un darbs ir pilnībā "noēdis" jebkādas sociālās aktivitātes un vairs palikuši vien pāris cilvēki, ar kuriem komunicēju regulāri. Viena no tiem ir mana dzīvokļa biedrene/draudzene, bet tomēr gribētos satikt jaunus cilvēkus, gūt jaunus iespaidu utt.
Esmu no tām meitenēm, kam patīk teātri, operas, baleti, šad tad pa kādam koncertam. Tāpat patīk gatavot, tējot un daudzas meitenīgas lietas (lai gan esmu very down to earth un nopietna). Kad sanāk, cenšos pēc iespējas vairāk lasīt. Ikdienā patīk daudz smieties, domāju, ka man ir laba humora izjūta. Vispār jau visu šeit nevar uzskaitīt. Gaidīšu kādu vēstuli, labprāt kādreiz satikšos uz kafiju :)

P.S. Lai nav jāveido jauna diskusija, varbūt kāda var ieteik kādas sociālās aktivitātes (ģitārspēle, meistarklases, grāmatu klubi, citi klubi. Jebkas)?
25.01.2015 18:07 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
pati esmu diezgan iekšā māksā un ceļošanā un domubiedri ir tikai ieguvums, būtu forši iegūt jaunu draudzeni vai vairākas, pavadīt laiku un dalīties redzējumos. kopīga iepirkšanās un klubošana man ne pārāk. pa retam var, ļoti pa retam :D
man sāk aptrūkties draugu, ar kuriem pēc teātra vai kino apmeklējuma, var redzēto arī saturīgi pārrunāt un paanalizēt.
es daudz kur ceļoju un foršākie cilvēki brauc ciemos, nevis bubina, ka vien nedēļu iepriekš esmu pabrīdinājusi par došanos uz pasaules malu :)
man ļoti gribētos, lai draugu lokā būtu kāds/a, kas varētu ko iemācīt, vai pievienoties un mācīties kopā, piemēram jogu vai zvideru valodu, bet intereses un variantu ir daudz.
esmu diezgan pārliecināta, ka draudzīgas, tā pat kā vispār attiecības nevar tā mākslīgi uzveidot, bet gan jau, ka ir arī atkāpes. neskumšu arī, ja man būs tukšs inbox :D
25.01.2015 18:08 |
 
Reitings 4
Reģ: 19.04.2013
Aizmirsu piebilst, ka dievinu suņus (dzīvniekus vispār). Pārdzīvoju, ka šobrīd nevaru paņemt kādu zvēriņu (apsvēru domu pat piedāvāt kaimiņiem vest viņu suņukus pastaigā :-D).
Āā, un man ir 23 gadi.
25.01.2015 18:09 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Wirtuozo

Man tik ljoti patiktu iet ari izvest sunjus pastaigaties vai kadas lietas padarit dzivnieku labaa un neiet katru piektdienu balleties bet padzert teeju un parunaties. :-)

Tikai zeel..neesmu Latvija, bet tas ko Tu pierakstiji ljoti atbilst ari manai izklaidei. :-)
25.01.2015 18:12 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
Es ar labprāt draudzētos, bet mani gan jau automātiski aizsūtīs uz cāli :D
Man ir 27,ģimene un pats jaukākais - 1,5 gadus jauns dēliņš, tāpēc es jau meklēju komplektu
draudzene pluss bērns :)

Un tas ļoti visu padara sarežģītāku :)
25.01.2015 18:12 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Čau! Es arī pievienošos (l)
Laikam sākšu ar to, ka esmu 20-21 gadu veca (jauna! :-D)
Kautrējos kādai no šeit esošajām uzrakstīt, jo gribu atrast sava vecuma draudzenes, bet neesmu pārliecināta, ka izdosies. Neesmu superaktīvs ballīšu zvērs, pārsvarā mierīga, klusa, bet dažreiz tā vien gribas kādu spontānu, traku ideju īstenot.
Pārsvarā atrodos Rīgā.
Un šobrīd jūtos kā liekot iepazīšanās sludinājumu, mazliet muļķīgi :-D
25.01.2015 18:14 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2013
Zoella ja kāds no maniem kaimiņiem piedāvātos manu suni izvest..! (l)
25.01.2015 18:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits