Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu augšanu paātrinošas metodes un kosmētika

 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Sveikas!

Esmu nolēmusi ataudzēt garākus matus (pašlaik ir nedaudz zem pleciem). Pa vasaru uz mazu brīdi nolēmu izbalināt no pavisam tumšiem (krāsotiem) pārejot uz blondu. Visu izdarīju 1 dienas laikā, ne pakāpeniski, līdz ar to mati tika ļoti sabojāti..pietam pēc dažām dienām matus atkal nokrāsoju tomēr tumšus! Augšpusē mati puslīdz normāli, vienīgi ātri taukojas, taču gali (apmēram 15cm) ir galīgi nedzīvi, sausi, spurojas un nestāv vispār.

No matu līdzekļiem lietoju prof. šampūnus (matrix vai salona loreal), kerastase masku un eļļu matiem, plus arī matrix serumu. Cenšos lieki netaisnot, sanāk 2-3x nedēļā max taisnot. Pēdējās pāris dienas esmu uzsākusi arī pamatīgu ķemmēšanu, lai stimulēti asinsriti galvaskausā, kas it kā paātrinot augšanu arī.

Tātad jautājums ir - kādas metodes vai kosmētiku jūs izmantojat, lai paātrinātu savu matu augšanu? Manā gadījumā uzrakstīju arī par matu kosmētiku un stāvokli, jo cik saprotu, lai mati augtu labi un veselīgi, tiem pašiem jābūt veselīgiem. Ja kāda var asociēties ar manu situāciju un padalīties, kas palīdzējis cīņā uz matu atveseļošanu un ataudzēšanu - būšu ļoti pateicīga!
25.01.2015 14:25 |
 
Reitings 232
Reģ: 29.01.2009
Labāķ regulāri masēt nevis ķemmēt matus, jo bieža ķemmēšana drīzāk lauzīs un vilks tavus matus.
25.01.2015 14:32 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.03.2012
Līdzīga situācija, tikai balinātāja vietā izvēlējos matu krāsas noņēmēju, bet rezultātā esmu atkal tumša, taču lai matus spēcinātu un tos pabarotu , sēžu ar olīveļlu matos.
25.01.2015 14:33 |
 
Reitings 185
Reģ: 05.01.2015
Sveika!
Pirmkārt jau Tev ir jānogriež matu gali, kas šķeļās.
Nākošais solis būtu - netaisnot vispār. 2-3x nedēļā ir daudz.
Vai žavē matus bieži? Ja jām, ieteiktu izvairīties no karstā gaisa. Vislabāk jau protams ļaut matiem dabiski izžūt.
Ejot gulēt taisi bizīti vai copi.
Vispār labāk taisīt tādas frizūras, kas neberzēsies pie pleciem, jo tas stimulē matu galu šķelšanos un tad tie lūzt.
Dzer vitamīnus.
Tā ir mana piederdze.
25.01.2015 14:33 |
 
Reitings 423
Reģ: 04.05.2011
Ideālā variantā bojātie mati būtu jānogriež.. Es savus arī biju izbalinājusi, beigās bojāto posmu nogriezu.
Ķemmēšana ļoooti palīdz, jā, tāpat kā, piemēram, sinepju maska, kas tāpat veicina asinsriti. Dzintaram eļļas ir foršas, DNC arī.. pati esmu lietojusi tikai otrās, plānā ir iegādāties kokosriekstu eļļu.. varbūt ne gluži augšanai, bet varētu būt, ka foršāki paliek.
25.01.2015 14:38 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
var jau arī nogriezt tikai pašus galus (0,5cm), ne 5cm un uz augsu, jo sašķēlušies gali.
savus izaudzēju reāli kādu gadu nežāvējot, netaisnojot, nelokojot, absolūti neko nedarot ar viņiem. Savu maksimumu šie ir sasnieguši, garāki par pāri krūtīm neaug, dabiski stāv taisni.
staigāju čupčikos. mazgāju kā vienmēr, nekādas eļļas arī neesmu lietojusi, neko nestimulēju. atstāju kādi ir un lai dzīvo.
25.01.2015 14:39 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
žāvēju, nu puslīdz 3 dienas nedēļā max. Cenšos parasti ļaut izžūt pašiem. Kādus vitamīnus vislabāk dzert?

Trakums ar tiem matiem, man viņi vēl ir nenormāli plāni, tādēļ pašlaik uz galvas pilnīgākais murgs. Domāju varbūt arī to keratīnu pamēģināt un vēl boost up pie saknēm, bet baidos vai tas vispār matus nenoēdīs viss kopā...
25.01.2015 14:41 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
vienkārši beidz žāvēt, taisnot un ar tiem ko darīt :D dzer zivju eļļu. gribi pavisam veiksmīgi izaudzēt - nekrāso!
25.01.2015 14:43 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Palasi sugar blogu, viņai ļoti daudz rakstu par šo tēmu bijis, ir arī vitamīni ieteikti, Cosmo dāmas atzīst par labu esam ;)
Es arī viņas iespaidā pasūtīju, atsauksmes ieliku pie skaistumkopšanas jaunumiem janvārī
25.01.2015 14:45 |
 
Reitings 423
Reģ: 04.05.2011
Vēl viena metode ir nepievērst uzmanību un neiespringt :D Es pati tā attapos ar gariem matiem - tad kad apkārtējie sāka ievērot un aizrādīt. :D Pati neko speciāli nedariju.
25.01.2015 14:54 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Vēl viena metode ir nepievērst uzmanību un neiespringt

tieši tā. visas tās smēres un līdzekļi, manuprāt, ir tiem, kuriem 5 mati uz galvas un organisms pats nespēj saražot. vitamīni, uzturs un dzīves baudīšana, manu speciālas bojāšanas pārtraukšana un pacietība - perfektā recepte.
25.01.2015 14:56 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Madonna ar ložmetēju, tā arī neesi sadraudzējusies ar smaržu?
Man mati un nagi aug kā traki. Es zināju, ka nagi man ātri aug, matus tā nepiefiksēju, līdz nesāku blogot un taisīt bildes. Tad sapratu, ka ar visu griešanu gada laikā kādi +15 cm ir klāt. Ja vēl pieskaita, ko nogriež, tad ap 20 noteikti būs. Bet jā, ikdienā to kaut kā nepiefiksēju, jo radikāli mati nav krāsoti un nevar tik krasi kontrastu ar augušiem redzēt. Žēl tikai, ka tie mati ir diezgan smalki. Ļoti daudz, bet smalki.
Bet tiešām varu teikt, ka matu augšanu ļoti veicina daži vitamīni un masāža (labāk jau ar speciālām eļļām, jo tās ir darbīgākas un arī "plānākas", viegli skalojas ārā no vienas mazgāšanas reizes. Tieši matu biezumam man lieliski palīdz Madonnas ielikta eļļa kombinācijā ar šīs pašas sērijas šampūnu. Bet no jebkura līdzekļa neredzēsi efektu jau pēc nedēļas. Reāli kādi 3 mēneši jāgaida. Un galvenais, ka vitamīni un masāžas jātaisa regulāri.
25.01.2015 14:57 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Sugar :-D
Vienreiz nedēļā paciešu :-P bet skalps silst , tas nu droši!
25.01.2015 15:00 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Nu, es šaubīgi uz tiem 'neko nedari" skatos, jo man mati tomēr ir ļoti stipri bojāti, līdz ar to man nepieciešams gan tos ārstēt, gan mēģināt ataudzēt, lai tos bojātos matus varētu nogriezt bez zēngalvīša frizūras... :)
25.01.2015 15:00 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Jā, nevajag iespringt. Es vienu brīdi visu ko matos grūdu, čīkstēju, ka neaug. Tad apnika un attapos, kad mati jau bija normāla garuma. Jau labu laiku nekrāsoju, domāju, ka jāatgriežas pie dabīgās krāsas. Ar fēnu nekaltēju, bet diemžēl šad un tad taisnoju, jo citādāk mati uzmet pūku un izskatos pēc lauvu mātītes.
25.01.2015 15:01 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
pārtraukt krāsot, žāvēt un taisnot, padzert vitamīnus, ķemmēt un taisīt copīti tieši kā ir kaut kas uz ko raudzīties skeptiski? bet nu, nav mana darīšana. ārstē kā gribi :D un neticu, ka tev viņi ir nodiluši tā, ka pixie cut jāgriež.
25.01.2015 15:02 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Neguli ar asti vai bizi bet guli ar augsto copi ,kad to uzzināju no frizieres mati tiešam tik traki vairs nelūst,kā pirms tam.
Es tev varu pa PM autore savu pieredzi pastāstīt un kā es matus izaudzēju no ļoti īsiem
25.01.2015 15:04 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Ārstnieciskais keratīns palīdz ataugt matiem? Varbūt te ir kāda zinoša friziere vai meitene šajā jomā. :)
25.01.2015 15:05 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Ja mati ir stipri bojāti, tad ir tikai viens drošs līdzeklis gan matu izskatam, gan veselībai - šķēres.
Nekrāsot ne vienmēr labs variants. 20 gados, jā. 35 diez vai. Vienkārši jāatrod laba krāsa, kas nebojā matus (lasi - dārga, bet arī ne kura katra). Un krāsot matus ar vienu krāsu un toni, nevis likt vienu ķīmiju uz otras.
25.01.2015 15:07 |
 
Reitings 38
Reģ: 03.06.2014
Ne ar vienu brīnumlīdzekli vai matu eļļiņu Tu nespēsi dabūt sabojātu un sausu matu atkal atpakaļ pie veselīgā stāvokļa. Un visu, ko Tu aprakstīji - tas Tev palīdzēs tikai nesabojāt matus vēl vairāk, (lai gan taisnošana ļoti bojā un tomēr Tu bojā matus vēl vairāk), uzmanies, ka Tev tie mati pavisam neaplūst.
Labākais variants iegūt matus veselīgus un dzīvus ir tos nebojāt !
Iesaku Tev patiešām vienkārši matus netaisnot, dzert vitamīnus, ēst veselīgi, sportot un nemaz nepamanīsi , ka mati jau būs paspējuši ataugt. :-)
25.01.2015 15:08 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
GOOLD - atraksti man! Ļoti labprāt palasīšu ;)

Celfie - nepalīdz ataugt, bet nogludina matus un padara tos vizuāli skaistākus/veselīgākus (uzmanību pievērst VIZUĀLI). Tad nav nepieciešams taisnot utt, līdz ar to var vienkārši izmazgāt, izžāvēt un doties, bet es prātoju vai labāk ielikt to keratīnu (kas cik saprotu arī ir diezgan spēcīga ķīmija - keratīns esot plus mīnus tas pats, kas ilgviļņi, tikai mati tiek iztaisnoti nevis saviļņoti šajā procedūrā) vai arī tomēr cīnīties ar to švammi un taisnot, kad nepieciešams zolīdāk cilvēkos iziet.
25.01.2015 15:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits