Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kļūt ideālai

 
Reitings 39
Reģ: 04.01.2015
Pēdējā pusotrā gadā esmu krasi izmainījusi savu dzīvi, darījusi daudz tāda, kam nenoticētu, ka vispār ko tādu varētu izdarīt, arī mērķtiecīgi centusies strādāt ar raksturu. Kopumā tas mani ir ļoti izmainījis.

Pēdējos dažos mēnešos ievēroju, ka jauniepazīti cilvēki arvien biežāk saka: tu esi tāda un tāda; un saka arī dažādas lietas par manu dzīvi, izskatu, nodarbošanos utt. Un šodien es apjautu, ka tie komentāri mērķē uz vienu. Cilvēki mani redz tā, kā es domās esmu vienmēr iztēlojusies ideālu sievieti. Nekad gan nedomāju, ka pati varētu kaut pietuvoties šim savam ideālam, taču tā nu ir sanācis. Visu dienu ļoti dīvaina sajūta, nezinu īsti, ko lai domā. Dod kaut kādu spēka sajūtu tas viss.

Jums ir bijis tā, ka kādu brīdi paskatāties uz sevi, un pēkšņi acis it kā atveras, un nevarat noticēt, kā tā tiešām esat jūs?
25.01.2015 00:30 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10479
Reģ: 29.01.2009
Man kādreiz tā bija, ka draudzene teica "Tu esi mans ideāls" :D
Bet es īsti nesaprotu, ko nozīmē atvērt acis un noticēt, ka tā tiešām esmu es.. Ja nu vienīgi spētu iemācīties asi nereaģēt uz dažādiem notikumiem, atlikt emocijas un ego malā.
25.01.2015 00:34 |
 
Reitings 39
Reģ: 04.01.2015
Man kādreiz tā bija, ka draudzene teica "Tu esi mans ideāls" :D
Bet es īsti nesaprotu, ko nozīmē atvērt acis un noticēt, ka tā tiešām esmu es..

Man cilvēki nesaka, ka esmu viņu ideāls :) Vienkārši viņi saka dažādas lietas, dažas no kurām varbūt nemaz nav pozitīvas, bet es saprotu, ka viss perfekti saliekas kopā, tā kā es ļoti ilgu laiku biju to vēlējusies, un rezultātā esmu pati savs ideāls. Godīgi sakot, es arī īsti nezinu, kā tam noticēt. Varbūt ar laiku var vienkārši pierast.
25.01.2015 00:37 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Regulāri kritiku saņemu, piemēram.,bijuši izteikumi, ka man maza māja, man ir(bija)dusmu grumba, nav holivudas smaids, figūra nav laba, slikti ģērbjos utml.
25.01.2015 00:45 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Man ir uz ko tiekties, sākot ar to, ka jāatrod uz ko tiekties. Pagaidām neesmu atradusi savu ideālo ''es'' ar ko sevi varētu salīdzināt.
Protams, man ir teikts daudz pozitīva un tikpat daudz negatīva un šad tad jau tāda doma ''iezogas'' - vai tad tiešām es? - parasti, tad pārņem pozitīvas emocijas, bet man tik un tā ir uz ko tiekties, kaut arī nezinu uz ko īsti. :-D
25.01.2015 00:46 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
apskaužami :)
mans ideāls ir gandrīz vai mans pretstats
25.01.2015 00:55 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es visu laiku biju +/- atbilstoša savam ideālam, pēdējā pusgadā veselības stāvokļa dēļ sanāca nedaudz atkāpties.
Vēl pāris nedēļas un drīkstēšu sākt sevi spīdzināt, lai atgrieztos pie tā, kas bija :)
25.01.2015 01:00 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Man varētu būt otrādi - tā kā cilvēks nevar būt ideāls, tad situācijās, kurās varbūt kāds no malas domātu "cik ideāli", ieraugu nākamos melnumus sevī un no iepriekšējām pozitīvām pieredzēm stiprinos to pārveidošanā jeb - jo garāks ceļš noiets, jo garāks tas vēl priekšā. Bet manā gadījumā tas attiecas uz domām, attieksmēm, izpalīdzēšanu citiem, nenosodīšanām, nekritizēšanām, sapratni, atbalstu, mīlestību. Viegli tas nav, bet cik vērtīgi :)
25.01.2015 01:01 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Man arī bija līdzīga situācija, kad jauniepazīti cilvēki teica, es esot ļoooti skaista, ideāla figūra, ģērbšanās stils un gudra, centīga utt. Tas protams, dod spēku un ceļ pašapziņu. Kaut gan šobrīd nejūtos labākajā formā :D

Jau vairākus gadus atpakaļ bija situācijas, kad cilvēki ir nolikuši mani līdz ar zemi un tieši vēl vairāk manus kompleksus izcēluši. Tas bija briesmīgi biju vēl tīņu vecumā. :-(
25.01.2015 01:04 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
to ka es nebūšu tik ideāla cik velētos, to nu es esmu sapratusi, bet tur diemžēl neko nevar darīt, jo gan garīgi, gan fiziski man būtu ļoti grūti savu ideālu sasniegt.

bet ir bijuši momenti, kuros nesaprotu, vai ta meitene esmu vispār es. Un tad es sāku domāt, kādas izvēles un to sekas mani līdz tam ir novedušas.
25.01.2015 01:26 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Man jau liekas, ka izaugsmes pamatā ir, nevis tīksmināšnās un sevis apjūsmošana, bet vēlme allaž kaut ko uzlabot, jo cilvēks nekad nebūs ideāls. Ideāla nepastāv. Bet tas, protams, neizslēdz to, ka zināmā mērā ir arī jāmāk sevi pieņemt un iemīlēt. Tāda smalka robeža, uz kuras jāuztrāpa.
25.01.2015 02:36 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Manās acīs vērtība ir tikai tiem komentāriem, kurus izsaka man tuvi un sen zināmi cilvēki. Ja pēc n-to gadu pazīšanās man pasaka, ka esmu vienā vai citā lietā ideāla, lūk, šis varētu būt puslīdz objektīvs vērtējums. Tie, kuri slikti mani pazīst, bet bārstās ar komplimentiem, nu... Ne pārāk ticami, jo viņi redz tikai aizberga pašu virsotni un nespēj redzēt visu kopainu. Patīkami jau ir, bet tāda nenopietnības piegarša...

Un vēl jau, ideāls katram ir savs. Ne viss ideālais tev, būs ideāls priekš manis. Tad nu - jēga baigi tiekties uz kaut kādu ideālu, ja beigu beigās šis mērķis tā līdz galam nemaz nav sasniedzams?... Ja dari to tikai priekš sevis, ok, bet, ja vēlies, lai citi novērtē tavus pūliņus - aizmirsti! Visiem patikt nav iespējams.
25.01.2015 03:25 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Jums ir bijis tā, ka kādu brīdi paskatāties uz sevi, un pēkšņi acis it kā atveras, un nevarat noticēt, kā tā tiešām esat jūs?


Ir bijis. Reizēm vakarā spogulī (nevar būt, ka esmu tik skaista) un reizēm no rīta spogulī (nevar būt, ka tas aizpampušais monstrs esmu es).

Bet tu, cik saprotu, runā nevis par vizuālo, bet gan par "iekšķīgo". Tā gan man nav bijis. Mana kompleksu jūra ir pietiekoši dziļa, plus, es pat nezinu, vai man vispār ir izpratne par to, kāda ir ideāla sieviete.

Jebkurā gadījumā, prieks par tevi - patīkami, ka darbs ar sevi, savu raksturu, ir nesis tik patīkamus rezultātus!
25.01.2015 05:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits