Jauns iemītnieks!

 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Šodien beidzot to izdarīju! :)

Esmu atbraukusi ciemos pie vecākiem uz Kuldīgu un šodien beidzot saņēmos un aizbraucu uz Kuldīgas dzīvnieku patversmi, lai paņemtu sev kaķi. Pirms tam biju caur draugiem.lv noskatījusi divus iespējamos kaķus - melnbaltu runcīti un pilnīgi melnu skaistu runci.

Mani par saimnieku izvēlējās 6 mēnešus jauns melnbaltais runčuks. Nu vienkārši burvīgs. Ieejot kopīgajā lielajā būrī, kurā tobrīd atradās 6 pusaugu kaķi, viņš bija pirmais, kas ieleca man klēpī un murrājot mīlinājās. Pēc nelielas apmīļošanās noliku viņu maliņā, lai apmīļotu otru noskatīto runci, taču es laikam viņam neiepatikos un viņš turējās pa gabalu no manis.
Bet mans melnbaltais runcis ieleca man atpakaļ klēpī un labsajūtā murrāja un glaudās gar mani :)

Tad nu sapratu, ka šis brīnumjaukais kaķēns būs mans, jo viņš ir mani izvēlējies. Aizvedot pie vecākiem uz mājām, viņš vispār nebaidījās. Droši visu apostīja un labsajūtā visu laiku murrā. Tagad vakarā savā nodabā spēlējas ar rotaļu pelīti un izraisa manī milzīgu smaidu!



Tagad aktīvi domāju runčukam vārdu, ir ideja par Ūsiņu, jo viņa skaistās garās baltās ūsas labi izceļas uz melnās sejas fona.

Vēlējos ar Jums padalīties savā šīsdienas jaukajā notikumā.

Jauku vakaru Jums dāmas :)
24.01.2015 21:49 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Vai cik jauki, Ūsiņš izvēlējies savu draugu, kuram murrāt klēpī!(l)
24.01.2015 21:53 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Lai kaķītis aug sprigans un priecīgs, un sagādā jums daudz prieka!
Tiešām brīnišķīgs notikums! :)
24.01.2015 21:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits