Tām kam bijis SA , MA . Zaudējušas savus mazos , beztēma .

 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Tām kam bijis - Spontānais aborts - (mazuļa sirsniņa apstājusies ) , vai MA - medicīniskais aborts laipni lūgtas šajā beztēmā .Kad pašai bija šāda problēma - SA, tad cosmo te nebija ko darīt , bija jaiet uz Cāli .lv .Ja ir vēlēšanās var ierakstīties.
24.01.2015 13:56 |
 
Reitings 214
Reģ: 05.02.2013
Tony
Kapec lai nebutu, mazais pardomaja un atnaks pie tevis velak, kad bus gatavs pats.

Lai nebutu lieki sevi jasatrauc
1.aizej pie dakteres, lai uztaisitu atalizes un noteiktu vai tavs organisms jutas labi, ja daaktere saka ka viss OK
2. neperc sev vitaminus, var nopirkt ari savam virietim, tas tev palidzes noskanoties, ka viss sanak
3. Noticet ka viss bus labi (tas ir gruti un tiek darits kopa ar ceturto punktu)
4. Izbaudit laiku ar savu virieti ko pagaidam vel varat darit divata

Velu tev veiksmi un veselibu!
24.01.2015 17:30 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Meitenes , pirms zaudējāt bērnu, bija kādi sapņi ? Man bija , opis bija pie manis atnācis...


Kaitiņa- Tagad tu zini kādas tev problēmas ? esi kaut ko pārbaudījusi veselibā ?
24.01.2015 17:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es laikam te atšķiršos no vairuma, jo emocionāli nekāda baigā pārdzīvojuma man īsti nebija... Man pēc pirmā bērna bija divi MA, visas grūtniecības bija plānotas un gaidītas.
Sākās ar minimālu smērēšanos (pat īsti asinis tās nebija), aizbraucām uz USG un izrādījās, ka nav nekādas sirdsdarbības un attīstības. Pagāja apmēram vēl mēnesis, kamēr ar visiem ārstiem, analīzēm, pārbaudēm tikām galā. Un ārstu uzstādījums bija viens - kamēr es neasiņoju kā nākas, neviena slimnīca mani pretī neņems. Tad nu jāsēž un jāgaida, kad sāksies asiņošana, iekaisumi un temperatūra. Kaut kas reti debils, bet nu vairs nebīrnos par Kanādas ārstiem...
Beidzot tiku pie vienas ģinekoloģes, kura man uzreiz izrakstīja medikamentus dzemdību izraisīšanai. Pēc divām dienām viss iztīrījās mājas apstākļos.

Otrreiz mēģinājām pēc gada. Scenārijs puslīdz līdzīgs. Tikai pirmajā USG bija redzami sirdspuksti un jau pēc nedēļas braucu uz slimnīcu ar nelielu smērēšanos, bet ar košu asiņu piejaukumu. Veica atkārtotu USG un sirdspukstu vairs nebija. Aizsūtīja mani mājās... Pēc dienas viss dabiski pats iztīrījās.

Kopumā, izņemot lielu čakaru ar braukāšanu, neziņu un uztraukumiem par sava organisma veselību, nekas vairāk mani tā īsti neuztrauca. Jo nu ko gan var vainot MA gadījumā? Neko un nevienu. Tā vnk notiek. Un es pat teiktu, ka labi, ka tā, jo kaut kas ar tiem bērniem nebija riktīgi, ja reiz neattīstījās kā nākas. Dabīgā atlase un tikai. Katrā ziņā uzskatu, ka Dievs zina ko dara. ja nebija lemts, tad tā ir tikai labāk.

Un piekrītu viedoklim, ka viss puslīdz aizmirstas tad, kad vietā nāk normāla grūtniecība un vesels mazulis.
24.01.2015 17:31 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Negausis - vitamīnus dzeru jā , brīžiem ļoti gribas , brīžiem bail ir .... domas par bērniem kad uznāk...
24.01.2015 17:32 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Tony, sapņu man nebija.

Tagad jau esmu nomainījusi ginekoloģi, lūk februārī ikgadējā pārbaude būs, pagājušajā gadā viss bija kārtībā. Pagaidām bērniņu neplānoju, vēlos pabeigt mācības, bet nākotnei - vai pirms bērniņa plānošanas ir jāpārbaudās detalizētāk, nekā vienkāršā ikgadējā pārbaudē?
24.01.2015 17:34 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
bet nākotnei - vai pirms bērniņa plānošanas ir jāpārbaudās detalizētāk, nekā vienkāršā ikgadējā pārbaudē?

Jā noteikti japārbauda veselība, jo nav garantīja lai veiktos otru reizi ....
24.01.2015 17:39 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Un ginekologs jau zinās ko labāk pārbaudīt....
24.01.2015 17:40 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Man vajag savākties,varbūt kādai citai ir līdzīgas sajūtas ....
24.01.2015 19:55 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Kāpēc Tev nepatīk cālī tā grupiņa?
24.01.2015 20:03 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Vētrasputns - Nepatika , lai gan no sākuma bija sajūta ka pienēma , bet tad visas vecās savā starpā runā , pa virsu vel paņirdz pa tevi .
24.01.2015 20:12 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Ilgi domāj uvai te ko raksti't , varbūt kādai ar gribas uzrakstīt un paliek vieglāk....
24.01.2015 20:13 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
Jā.. nu es laikam nekad nesapratīšu kā var noniecināt cita sāpes un sākt sprēgāt vietā, kur to darīt nevajag.
Pašai tāda nelaime bija jāpiedzīvo 3x un tikai tad piedzima mans bērniņš. Pirmo reizi bija grūti morāli, nespēju veselu gadu to atlaist, biju pavisam jauna, tikko 20 gadi. Otrā reize notika tik ātri, ka īsti neko nesapratu, iztiku arī bez slimnīcām, trešā bija ārkārtīgi smaga fiziski, jo auglim bija jābūt jau 12/13 nedēļas vecam, bet apstājās ap 8/9, dabūju briesmīgu iekaisumu, slimnīcu, tīrīšanu, alerģiju no AB. Vārdu sakot - pilns komplekts, toreiz teicu, ka vairs nekad mūžā negribu pat mēģināt, kādreiz adoptēšu un miers, bet tad, 1x pa visiem laikiem, draugs parādija savus pārdzīvojumus un nopishojās, ka vai tiešām viņš nekad nebūs tētis? Neba pārmetot man, ka tā notiek, bet tādēļ, ka es atsakos mēģināt. Visu iepriekšējo laiku viņš tikai atbalstīja mani, tik pārliecinoši uzstāja, ka viņš jūtas mierīgi un lai nepārdzīvoju par viņu, ka viss labi. Tad nu viņš vienmēr pārliecinājās, ka eju un daru visu, ko man ārsti liek un pats bez ierunām un darīja visu, ko lika. Tad es nokļuvu pie labākā ārsta, ko vien varēju vēlēties, viņš mani pārliecināja, uztaisīja mazu operāciju, cītīgi 1-2x mēnesī kontrolēja mani, sazvanījāmies daudz un bieži - un es biju gatava. Kad ieraudzīju pozitīvu testu man atkal bija smērēšanās, ātri biju uz lapas, pēc nedēļas man sākās tāda asiņošana, ka es no poda nokāpt nevarēju. Nu neko, iegāju dušā, savācu mantas, zvanīju ātrajiem un braucu uz tīrīšanu, kā biju jau izdomājusi, pēc visas pieredzes. Bet, uzņemšanā pirmais, ko es ekrānā ieraudzīju toreiz - mazajam sitās sirsniņa. Man bija šoks, prasīju kā tas var būt, pēc tādas asiņošanas? Ārste nobrīnījās, ka es tajā ekrānā tā orientējos, un teica, ka man ir 3 lielas hemotomas. Nedēļa slimnīcā, sākās toksikoze, kas mani nomocīja līdz vājprātam, bet tas viss bija tāds nieks pēc visa, jo mazais attīstījās un viss bija ideāli. Tā nu es pamocījos līdz kādai 14 nedēļai un tālāk visa grūtniecība bija ideāla. Un arī piedzimstot dēliņš mani kopš dzimšanas ir lutinājis ar savu uzvedību - mierīgs, ātri sāka gulēt visu nakti, nezinu kas ir kolikas utt.
Par tām 3 grūtniecībām.. mūsu ģimenei ir 3 sargeņģelīši, ko es vienmēr atcerēšos! Tas viss ir jāizsāp, jāatlaiž un jādzīvo tālāk. Bailes viņas būs vienmēr, arī tagad, sāku domāt pamazām par 2.bērniņu un jau tagad ir bail, bet nelaižu sliko klāt. Viss būs labi! Visām būs labi!
24.01.2015 20:20 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Kaut kādās privatās sarakstēs vai slēgtajā grupā? Jo tajā grupā, kas ir sadaļā "atbalsta grupas", neko tādu novērojusi neesmu.. Izņemo Sind tekstus, kuri ir daļēji beztolkā, neviens slikta komentāra tur nav bijis..
24.01.2015 20:22 |
 
Reitings 124
Reģ: 16.01.2015
Kāpēc bieži notiek tā, ka tās, kuras grib bēbi, netiek pie viņa.
Zinu sievietes, kuras cenšas, plāno bēbi, rēķina auglīgās dienas, dzer zāles..bet nekā, vai arī notiek SA.
Un tās, kuras negrib/neplāno sanāk uzreiz bez problēmām.:-/

Es arī negribēju, bet sanāca bēbis.
24.01.2015 20:23 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
2k1 - dzīves ironīja kam gribas - tam nav , kam negribas - tam ir .... Laikam jasāk negribēt un būs ....
24.01.2015 20:27 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
TE NAV smaidiņu vairāk , cālis ar to unikāls. Bet nu nevajag ar.
24.01.2015 20:29 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Piedodiet, ka ielīdu diskusijā ar kuru man nav nekāda sakara. Bet esmu šokā. Nekad nebiju domājusi, ka tik daudzām sievietēm notiek spontānais aborts,tā vnk bez iemesla. skumji. :(
24.01.2015 20:39 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Sisiii - bet notiek viss sliktais . Dzīve nežēlo nevienu.
24.01.2015 20:55 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Cosmo dāmas, šī ir viena fantastiska diskusija. paldies par tās izveidi. Pati gan nejūtos pietiekami labi par notikušo, lai runātu publiski, bet atbalsts tam, kuras ir bijušas šādā situācijā, ir nepieciešams pat ļoti.
24.01.2015 21:00 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
es vrb kļūdos, bet kaut kur lasīju, ka daudzas sievietes nemaz nezina, ka ir bijušas stāvoklī. olšūna ir apaugļojusies, bet tomēr notiek tas aborts un viss iziet kā parastas mēnešreizes, bet spēcīgākas un sāpīgākas, nekā citas.
24.01.2015 21:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits