Tām kam bijis SA , MA . Zaudējušas savus mazos , beztēma .

 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Tām kam bijis - Spontānais aborts - (mazuļa sirsniņa apstājusies ) , vai MA - medicīniskais aborts laipni lūgtas šajā beztēmā .Kad pašai bija šāda problēma - SA, tad cosmo te nebija ko darīt , bija jaiet uz Cāli .lv .Ja ir vēlēšanās var ierakstīties.
24.01.2015 13:56 |
 
Reitings 161
Reģ: 08.01.2015
Tony, izsaku lidzjutibu. Kadas tev sajutas tgd vispar ?

Pasai nekas tads ( ptfu) nav gadijies,bet ir/bija draudzene, kura uztaisija abortu. Nebija gatava bernam,puisi un ballites prata. Vina loti nozeloja un katru gadu doma par to berninu ko vins tgd daritu,kads butu. Loti skumji.
24.01.2015 15:19 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Neko citu no tevis nemaz negaidīju :D tu esi reāli zemiska radība un man tevi ir žēl :D
24.01.2015 15:19 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Artemzija, starp citu, tu baigi daudz koncentrējies uz to BEZTĒMU. Šai beztēmai (nezinu kādēļ tā tika nosaukta tā) vispār ir tēma - aborti, bet nu tas tā. Tev tādas lietas neaiziet laikam. Autore nepareizi noformulēja sevis teikto, bet tie, kas nav dauņi un idioti līdz tam aizdomājas un tik nenozīmīgai lietai uzmanību nepievērš.
24.01.2015 15:21 |
 
Reitings 161
Reģ: 08.01.2015
Kurs te tgd spriedis kadas temas taisit , kadas ne ?! Nedaudz nolaidieties no saviem augstumiem, te ir forums un Runat var pa dajebko. Kapec gan vnk nelasit,ignoret...tas ir tik gruti ?
24.01.2015 15:21 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Artemzija, nekad nedomāju, ka tu esi tik nepieklājīga, it sevišķi jau virtuālajā vidē, kur tādu vemstīklu netrūkst.
24.01.2015 15:22 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
es pieņemu to, ka dažiem cilvēkiem nav dotas komunikācijas spējas vai jebkādas saprašanas par to, kad var un vajag paklusēt. skumja dzīve cilvēkam, ja viņu tracina tas, ka kādam ir bijis aborts un par to vēlas anonīmi parunāt virtuālā vidē. nooooooožēēēēlllloooojaaaaamīīīīī!!!! :D
24.01.2015 15:25 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Tony, manuprāt, lieliski, ka izveidoji šādu tēmu. Ir sievietes, kurām nav tik viegli par šādām tēmām apspriesties ar sev tuvajiem. Citreiz sanāk, ka izkratīt savu sirdi anonīmi svešajam ir pat vieglāk. Ceru, ka aizsāktās negācijas nenobiedēs meitenes dalīties ar savu pieredzi. Ceru, ka būs kāda, kura spēs dalīties arī ar patīkamo pieredzi savā dzīvē, lai mudinātu citas bēdu māsas ievirzīt savu domāšanu priecīgākā un cerīgākā kursā :)

Neuzskatu, ka šī tēma būtu nepieklājīga vai neiederīgā SIEVIEŠU FORUMĀ. SA un MA ir kas tāds, ar ko saskaras daudzas sievietes savā dzīves laikā. Tāpat kā runājam par attiecībām, seksu, grūtniecību, bērnu audzināšanu, iepirkumiem, virtuves kulināriju, izglītojošajām literatūrām, pasākumiem, kāpēc gan nerunāt par tēmu, kas arī ir tuva sievietes dabai. Kas tāds var atgadīties ar jebkuru no mums!

Tony, noteikti nepadodies! Sagaidīsi savu mazo dvēselīti, kad tā būs gatava no jauna ierasties. Viss būs labi! :)
24.01.2015 15:26 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Artemzija, re kur ir iespēja izpausties:

http://cosmo.lv/p/settings/account/
Darbība: Dzēst profilu
24.01.2015 15:26 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Artemzijas uzvedību: žultainos komentārus māmiņu diskusijā, uzkrītošo citu kopdzīves komentēšanu, uzmanīgo sekošanu cosmo meiteņu attiecībām un tā tālāk, diezin vai var dēvēt vienkārši par nepieklājību. Baisa vēlme uz iedomātu citu nepilnvērtību fona uzspodrināt savu paputējušo pašapziņu (laimīgi cilvēki ar citu nopelšanu nenodarbojas).

Šādas tēmas tiešām neieteiktu apspriest šeit, nav pietiekami nobriedusi auditorija.
24.01.2015 15:28 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Diemžēl, kārtējais pierādījums, ka sabiedrībā uzspiestā augstākās izglītības iegūšana, nenodrošina cilvēkam normālu, cilvēcīgu, ētisku spriestspēju.
24.01.2015 15:29 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Man neliekas, ka tēma ir stulba, bet es esmu pārsteigta, ka cosmo parādījās tāda tēma. Tā it kā zīme man, ka tas beidzot ir jāizrunā.
Man ir bijis SA. Man bija 16 gadi, tas bija laiks, kad ar draugu sākām mūsu attiecības un tā sanāca, ka vienu brīdi pamanīju, ka iztrūkst MR. Izdomāju, ka jāuztaisa tests, nopirku - uztaisīju un jā, ir pozitīvs. Tajā brīdi nezināju ko lai dara - priecāties vai raudāt. Es neaptvēru situāciju. Man likās dīvaini. Man, 16 gadīgai meitenei būs bērns? Pirms stāstīt draugam, nolēmu, ka jāpārliecinās, tāpēc pierakstījos pie ginekoloģes. Kad viņa apstiprināja, ka esmu stāvoklī, es uzrakstīju draugam sms - esmu stāvoklī, ko man darīt? Viņš padomāja, ka tas ir joks, tāpēc atbildēja - dzemdēt, ko tad citu!
Pēc tam viņš man piezvanīja un teica, ka visu dienu kā uz nažiem, lai es stāstot - joks vai nē. Viņš uzreiz kategoriski bija pret abortu. Vēlāk parunāja ar savu draugu (kas bija daudz vecāks par viņu) un tas teica, ka tagad ir jāstāsta vecākiem un jāprecās. Draugs uzreiz izstāstīja saviem vecākiem, tie izturējās saprotoši, arī bija pret abortu. Es saviem nestāstīju. Man bija bail un man bija kauns, ka es 16 gadīga meitene vispār dzīvoju dzimudzīvi! Draugam samelojos, ka vecākiem pastāstīju, jo viņš jau sāka draudēt, ka ja es nepastāstīšu, to darīs viņš.
Bet es vakaros gulēju savā gultā un lasīju grāmatiņu, ko man iedeva ginekoloģe - kā bērniņš attīstās māmiņas vēderā un kā izskatās. Nu jau es sāku apzināties, ka manī ir dzīvībiņa, bērniņš un es sāku just mīlestību.
Tā mēs mierīgi dzīvojām (cik, nu, mierīgi - mani nedaudz satrauca tas, ka es neesmu neko stāstījusi saviem vecākiem, bet es centos tās domas aizdzīt prom, ar domu, ka viss jau tāpat būs labi), draugs pirka man grūtnieču vitamīnus, glaudīja manu vēderiņu, cītīgi strādāja, utt.
Un tad vienu nakti, es piecēlos no tā, ka sajutu drausmīgas sāpes vēderā. Tā it kā mēnešreižu sāpes, bet 10000 reizes spēcīgāk. Es piecēlos, aizgāju uz virtuvi un zvanīju draugam. Viņš pacēla, bet runāja kā pa miegam, es īsti nesapratu vai viņš vispār dzird mani. Es teicu - man sāp, man ļoti sāp! Viņš tikai murmināja - centies pagulēt, no rīta viss būs kārtībā. Es sapratu, ka viņš runā pa miegam, tāpēc noliku klausuli un gāju uz tualeti. Apsēdos uz poda un nokārtojos pa mazam, bet vēders tā sāpēja un tad es paskatījos, ka podā ir asinis... vēders sāka sāpēt aizvien vairāk un no manis izkrita auglītis. Tā kā man bija tikai 7-8 nedēļas, nevarēja saprast, kas tas ir. Sāpes pārgāja.
Aizgāju pie ginekoloģes, visu pastāstīju viņai un pēc tam, kad viņa mani pārbaudīja, tad arī pateica, ka tas bija spontānais aborts.

Ziniet, es nevienam to nekad neesmu stāstījusi. Draugam tikai pateicu, ka man bija spontānais aborts, mēs tad izšķīrāmies, vecākiem neesmu stāstījusi, draudzenēm arī nē.
Es joprojām īsti nespēju saprast, kas notika. Es nespēju aptvert. Tikai reizēm padomāju, ka - tagad manam bērniņam būtu jau 3,4,5,6,7 gadi. Bet es cenšos par to nedomāt.

Es nezinu, kas tas ir, vai tas notiek speciāli, bet nesen stāvot pieturā, es ieraudzīju pieturā izlīmētu "reklāmu", ka Latvijā notiek apm. 3000 spontāno abrotu gadā. Un tad es atcerējos par savu... un tagad šī diskusija.
Un beidzot, es esmu to izstāstījusi.
24.01.2015 15:30 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Es neteiktu, ka šeit ir nenobriedusi auditorija. Es teiktu, ka šeit ir daži nenobrieduši indivīdi, kas rada negatīvu noskaņu. Priekš kam sēdēt forumā, kurš tik ļoti besī? Tas jau kaut ko liecina par cilvēka nožēlojamo dzīvi. Ar varu viņš bezmaz vai sevi piespiež darīt kaut ko, kas viņam nepatīk un tad pīkst pie katras izdevības.
24.01.2015 15:40 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.09.2014
Akdievs kautkādas stulbas tēmas piemēram:
ugunsgrēks
kas tev ir, kas tev nav
selfiji
u.t.t ir labas tēmas, bet šī Tev ir stulbs tēma.
tad es Tev ieteiktu padomāt, ko tu runā!


Šis ir brīvs forums!
parādi man noteikumos ka nevar būt te tādas tēmas?
ja vēl neesi pamanījusi pie Forums sadaļas ir speciāla sadaļa cosmo māmiņas Grūtniecība & Ģimene


.
24.01.2015 15:55 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.09.2014
Tony tas nev domāts tev bet ARTEMZIJAI


MAALACIS ka izveidoji šādu Tēmu.

Pati esmu piedzīvojusi šādas lietas.

2010.g biju stāvoklī ar vīru bijām kā 7 debesīs, bet tad kādu nakti pamodos ar sāpēm, nenormālām sāpēm. Aizbraucot uz slimnīcu man sākās asiņošana. Dakters pateica SA.
sāpēja pārdzīvojām.

Bet tad dieviņš deva vēlvienu iespēju pēc 8.mēn atkal paliku stāvoklī. Prieks nebija ilgs mazajam bija apstājusies attīstība, beidza pukstēt sirds. Biju apmēram 9.ned mazajam atīstība bija līdz 7.ned.

Bet paveicās 2013.g piedzima burvīga meitiņa.

Tagad nesen uzzināju ka gaidu mazuli. Bet ar bailēm gaidu pirmdienu kad iešu pie daktera kaut viss būtu labi.
24.01.2015 16:02 |
 
10 gadi
Reitings 3534
Reģ: 05.08.2013
aij, cik skumigi lasīt, bet būs labi!


p.s. Šī ir saturīga tēma. Es parasti izlasot nosaukumu spēju izšķirot kura tēma interesē un kura nē.
24.01.2015 16:08 |
 
Reitings 445
Reģ: 05.02.2009
Man gan nebija ne SA, ne MA, bet ĀG.

Notika tas viss oktobrī, divos vārdos sakot - nespēju tam tikt pāri.
24.01.2015 16:09 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Daddy's Girl, turu par Tevi/Jums īkšķus, lai apskates laikā visi rādītāji būtu labi un sagaidāt mazo brīnumu veiksmīgi! :)

Chr, sūtu labas domas Tavā virzienā! Ko ārsts teica par patreizējo veselību?
24.01.2015 16:24 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Kaitiņa - njā , žēl ka tika šāds skarbs dzīves sitiens .... Un uznāk skumjās dienas tad ir lab i ka var izrunāties, pimēram man negribas katru reiiz iet uz cāli .lv nepatīk man tur ....
Un ar laiku visas jau pieaug cosmo .lv , ne jau visas mūžīgi ir laimigas un bez problēmām....
24.01.2015 16:34 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Daddy's Girl - būs gan jau labi , cik esmu lasijusi , ir iespējams kaut kas veiksmīgs.Veselību esi kārtīgi pārbaudījusi ?Ajaatrod iemesls kapēc tā notiek..
24.01.2015 16:36 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Chr -ļoti līdzīgi , gribas kaut kur izliet visu slikto ārā ,emocijas izlikt ārā....
24.01.2015 16:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits