Operācija pingvīns

 
Reitings 45
Reģ: 29.01.2009
Ko domājat par to, ka cilvēks lūdz ziedot naudu ceļojumam? Vai ziedotu?

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/183209/latviete-zane-ludz-ziedot-naudu-vinas-celojumam-uz-antarktidu
21.01.2015 22:01 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
+ arī Riot viedoklim
22.01.2015 12:18 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Vispaar jau vienalga, katrs dara kaa grib, bet, ja jaaizsaka savas domas, man buutu neerti un kauns shaadam publiskam luugumam! Vispaar nepatiik citiem luugt paliidziibu, kur nu veel naudu. Man ir liels ego un tas vienkaarshi buutu aizskaroshi.
Es nevareetu luugt naudu izklaidei.
Un, ko noziimee- kas ir biznesmeniem 50 euro?! Smiekliigi:-D Vispaar tas ir smags darbs.
22.01.2015 12:20 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Par šo pingvīnu akciju man pilnīgi vienalga. Bet pašai piepildītāka laimes sajūta ir tad ja sen izsapņoto sapni esmu sasniegusi pati saviem spēkiem. Protams ir forši, ja kāds cits uzsauc man manu vēlmi, bet tad mani moka sirdsapziņas pārmetumi, ka esmu kādam parādā, un tad es nevaru līdz galam izbaudīt.:)
22.01.2015 12:30 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Es arī uzskatu, ka tā ir katra brīva izvēle - atsaukties lūgumam ziedot vai ne. Bet, kas attiecas uz mani - pati nekad nelūgtu kādam kaut ko man apmaksāt vai uzsaukt, man tāpat kā Jackie - šausmīgi nepatīk kādam kaut ko prasīt, maksimāli cenšos izvairītos no situācijām, pēc kurām varētu būt sajūta, ka kādam esmu kaut ko parādā. Pašlepnums.. Bet tā jau mana problēma:D
22.01.2015 12:43 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Es laikam to neuztveru tik nopietni..
Mana reakcija bija - smaids un uzreiz iešāvās prātā krievu frāze: "А что, спросить нельзя?" Meitenei kreatīva pieeja. Ja man nebūtu kauns vai neērti, es arī labprāt uzprasītos, lai man samet ceļojumam uz Kubu vai Dienvidameriku.

Katra paša ziņā ir - kam ziedot. Protams, nerunājot par to, ka palīdzēt vājākajiem, dzīvniekiem, bērniem utt. ir vispār svēta lieta. Bet ja var prasīt ziedojumus silikona pupiem, tad kapēc gan lai kāds neprasītu pingvīniem?... Jā, varbūt to nesaprotu, neatbalstu, netaisos ziedot, bet katrā ziņā arī nešausminos un nenosodu..

Tieši tā. Ideja jau meitenei ir super!
22.01.2015 17:09 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Nevienam taču nav spiesta lieta ziedot. Ir cilvēki, kuri vispār uzskata, ka viņu nauda ir viņu, un naf..g vispār kādam būtu jāziedo, lai paši nopelna. Ir cilvēki, kuri ziedo tikai dzīvniekiem, jo viņi esot neaizsargātāki par slimu bērnu, piemēram, par kuru rūpēties ir tikai vecāku pienākums, nevis visas sabiedrības slogs.
Cilvēkam, manuprāt, ir labs sapnis, un naudas vākšana šādā veidā, jau ir daļa no piedzīvojuma, vismaz kaut kas atšķirīgs, nevis kārtējais no sērijas ''nav naudas tam, nav naudas šitam'', saziedojiet. Nē, nepārprotiet, es pati arī mēdzu palīdzēt, tā pat ziedoju, un, kam tā noziedotā naudiņa tiks izlietota, jau pa lielam nav man svarīgi, paliek uz paša saņēmēja sirdsapziņas.
22.01.2015 17:17 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
nu tie sapni ir loti dazaadi :D
http://metro.co.uk/2015/01/21/this-misguided-hipster-is-trying-to-crowdfund-money-for-13-dates-5030246/
22.01.2015 20:25 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Marchixa-++
Es ilgi domaaju,kaa es riikotos,vai gribeetu ziedot sim pasaakumam ,un izdomaaju,ka gribeetu!Kaapeec arii nevareetu to meiteniiti padariit prieciigaaku.
Reizeem tiem loti bagaatajiem cilveekiem ir veeleesanaas paliidzeet tiem lielajiem optimistiem,"kalnaa kaapeejiem",ne tiem cilveekiem ,kuri ciikst.Gruuti pateikt-kapeec,bet to esmu pati pieredzeejusi uz "savas aadas".:-)
22.01.2015 20:51 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Reizeem tiem loti bagaatajiem cilveekiem ir veeleesanaas paliidzeet tiem lielajiem optimistiem,"kalnaa kaapeejiem",ne tiem cilveekiem ,kuri ciikst.Gruuti pateikt-kapeec,bet to esmu pati pieredzeejusi uz "savas aadas".
+ Tieši šo esmu bieži novērojusi.
22.01.2015 20:55 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
http://kamzolis.com/operacija-pingvins/ Termiņš ir līdz 19. februārim. No vajadzigiem 100 cilvēkiem jau 67 ziedojuši. Palikuši tikai 33...sarosās:) Te tak 99% saka ka ir biznesa turīgas lēdijas.
22.01.2015 20:58 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Es sevi pieskaitīšu pie tām tumsoņām, kas šo nesaprot.
Pēc tā paša kasjauns raksta var saprast, ka gada budžets ceļošanai ir aptuveni 8000 (!!!!!!) eiro (nu, iespējams drusku mazāk).
Pieklājīgi ne???

Viņa redz nav pabijusi tikai vienā no kontinentiem, nabadzīte....

fu, sacepos. Nu, nesaprotu es šo.....

ja prasītu naudu saziedot, lai iestātos Jēlā, ok, bet šis...


Es jau kurā diskusijā pamanu,ka man sakrīt viedoklis ar pipareni.Parakstos zem katra vārda.
Un cehu es mīlu. :D
22.01.2015 21:05 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Par to dzīves iespēju ņemšanu... Kaut kādā mērā piekrītu, ja tev kāds grib ko dot tāpat vien, tad kāpēc gan ne. Bet reti ir tie gadījumi, kad tas tiešām ir tāpat vien, kā vienas meitenes piemērā par mēteli - pirmo un pēdējo reizi redzi to cilvēku. Parasti gan agrāk vai vēlāk kaut ko pretī sanāks dot. Šodienas par brīvu devējam jau rītdien atmaksāsi ar kādu savu pakalpojumu, padalīsies pieejamajos resursos, personīgajā jomā kaut vai sastādīsi labu kompāniju. Tajā pašā Kickstarterī pret katru ziedojumu ir kaut kas jādod, kaut vai uzlīme, piespraudīte.

Bet daudzi ar to ņemšanu pamatīgi pārspīlē. Tajā jomā, kura es strādāju, ir daži tipāži, kuri visur uzkrītoši mēģina atrast haļavu. Acis pilnīgi sāk spīdēt, kad izdodas dabūt kaut ko par brīvu :D Nu, tas, manuprāt, ir jau aiz bezgaumības robežas.
22.01.2015 21:07 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Aij, cik mums ir skaudīgi cilvēki sabiedrībā.. :D Laikam jau es arī skaitos pie haļavčikiem un sliņķiem, kas nepacēla pakaļu un negāja 12h dienā rukāt par minimālo 5 mēnešus, lai iegādātos to, kas bija reāli nepieciešams.
Piepildīju arī savu sapni, pateicoties dāsniem cilvēkiem - sponsoriem! Man gan pagāja kādi 4 mēneši un aptuveni pusi pati ieguldīju, taču jūs pat iedomāties nevarat, kādas summas citi ziedo tīras izklaides pēc! No krēsla nogāztos un vēl neaizmirstu nosaukt par nelietīgām cūkām! (l)

jūs maizīti arī nepērkat, jo āfrikā kāds mirst badā un tev ir šī luksuss iespēja nopirkt? Vai arī staigājat 6 gadus saplēstos apavos, jo kādam pasaules bērnam tādu vispār nav? NEKAD neizpratīšu šo greizo domāšanu - neko nepieņemšu, neko neprasīšu, es esmu nederīgs, lai pasapņotu par ko labāku. man ir labi ar sauso wc un sapelējušu desu, jo bērnu namā vasjai apenes pat nav un es esmu nepateicīga cūka.

vnk wtf.. |-)

runājot par tēmu, tā ir aizraujoša virtuālā izklaide, par kuru arī cilvēki ir gatavi ziedot. Bildes tiks publicētas, cilvēki interesēsies, kāda cita firma nosponsorēs jaunu kameru par reklāmiņu bilžu stūrīšos, cilvēku pūļi augs un augs un meitene būs laimīga!

Es esmu saņēmusi labumu, saprotu, cik forši ir atbalstīt šādas idejas, cik aizraujoši ir palīdzēt džekam uztaisīt kartupeļu salātus un cik nozīmīgi ir turpināt ar to pašu prieku un finansiālo palīdzēšanu dot tālāk kādām citam.

hashtag yolo
22.01.2015 21:14 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
zanei vienkāršāk būtu savaldzināt kādu bagātnieku un aizbraukt ar viņu ceļojumā nekā prasīt naudu iedzīvotājiem. :D
22.01.2015 21:19 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Winterra, bet tas jau ir kaut kas cits - finansiāla palīdzība no kompānijas X apmaiņā pret logo bildes stūrītī, kā tu rakstīji. Skaties, kā gribi, bet tur ir abpusējs labums.

Ja pareizi saprotu, tad Zane grib 50 eiro un vēl to, lai tu neaizej biznesa pusdienās, tad kāds labums tur ir tieši tev?
22.01.2015 21:27 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
elizabete, šādi darījumi RETI, kad ir vienpusēji un nedomāju, ka šis ir tas gadījums. Tas var netikt afišēts un publiskots.
22.01.2015 21:39 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Sanāk, tāpēc, ka kādiem dzīvē nav paveicies, mēs pārējie nedrīkstētu SAVU VIENĪGO dzīvi pavadīt skaisti, tiekties uz SAVIEM sapņiem utt? Tad jau nopelniet algu un nepērciet sev drēbes, kosmētiku - visu pa taisno ziedojiet, jo tā taču ir nekaunība, nejusties vainīgam par visām pasaules slimībām un badu Āfrikā... Kādas galējības...

Katrs dzīvo kā vēlas! Meitene malacis - patīkami, ka lūdz vismaz kam pozitīvam, citādākam :-) Es labāk noziedotu šādam cilvēkam, kurš piepilda savu sapni, nekā tādiem gadījumiem kā labestības dienā - 100iem tūkstošus ziedot bērniem dārzeņiem, lai uztaisītu operācijas, pēc kurām tāpat nebūs pilnvērtīgi komunicēt spējīgi un sabiedrībai derīgi/vai arī tikai nodzīvos max pāris gadus un eaot zālēm 24/7. Skarbi, bet tā ir! :-/
Protams, jāziedo dzīvnieciņiem, jo viņi paši nevar par sevi parūpēties un ne pie kā nav vainīgi (l)

Labāk lai priecājas jauna, atraktīva meitene! Kaut kad bija arī dāma, kas internetā savāca naudu krūšu implantiem :-D Amizanti, bet kāpēc gan ne? Cilvēks gribēja un savu panāca :-D Nevienam nav liegts dzīvot un priecāties, mēs esam atbildīgi tikai par sevi un sev tuvajiem, nevis Āfrikāņu bērniem uc pasaules likstām :-)
22.01.2015 23:51 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Es labāk noziedotu šādam cilvēkam, kurš piepilda savu sapni, nekā tādiem gadījumiem kā labestības dienā - 100iem tūkstošus ziedot bērniem dārzeņiem, lai uztaisītu operācijas, pēc kurām tāpat nebūs pilnvērtīgi komunicēt spējīgi un sabiedrībai derīgi/vai arī tikai nodzīvos max pāris gadus un eaot zālēm 24/7. Skarbi, bet tā ir!


PARAKSTOS ZEM KATRA VĀRDA
23.01.2015 11:21 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Fantastiska iniciatīva, man ļoti patīk ideja un atbalstu!

Jo vairāk mēs palīdzēsim pozitīviem cilvēkiem, jo pozitīvāki paliksim paši. Es arī labāk esmu tajā enerģijas vidū un ar tādiem cilvēkiem, kas ir veseli, apmierināti ar dzīvi, jūtas labi, domā labi un dara labus darbus.

Apsveru domu arī noziedot meitenei ;)
23.01.2015 12:05 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Manuprāt, nekaunīgi, jo uzskatu, ka ziedojumi ir jālūdz tad, kad tiešām ir nopietns iemesls(veselības problēmas utt), nevis personīgām izklaidēm.
Taču, tā kā ziedošana nav obligāta, tad es vienkārši izvēlēšos neziedot kaut kādas sliņķes tusiņam ārzemēs, bet ja citi vēlas, lai ziedo. Katrs cilvēks ar savu naudu dara ko grib. Kaut vai kaisa vējā no balkona, ja sirds tā vēlas.
23.01.2015 12:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits