Operācija pingvīns

 
Reitings 45
Reģ: 29.01.2009
Ko domājat par to, ka cilvēks lūdz ziedot naudu ceļojumam? Vai ziedotu?

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/183209/latviete-zane-ludz-ziedot-naudu-vinas-celojumam-uz-antarktidu
21.01.2015 22:01 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Nevar iedomāties, ka viens tāds īpašais brīvdomātājs drīkst laimīgi soļot pa vieglāko taciņu.

Drīkst?
DRĪKST?

Un kurš būtu tas, kurš var aizliegt kādam iekliegties "Hei, hei, es gribu pie pingvīniem!? Kurš grib man palīdzēt tur nokļūt?" ;D

Es teiktu, ka nevis DRĪKST, bet pat VAJAG pirms n-to gadu rukāšanas sapņa vārdā apvaicāties, vai nav kāds, kurš tāpat vien prieka pēc negrib palīdzēt. FB ir grupa - atbrīvojies no lietām. Tur ik pa laikam kāds apjautājas pēc vienas vai otras lietas un atrodas cilvēki, kas ir gatavi atdot savu veco fotoaparātu, plauktu, veļasmašīnu un daudz ko citu. Vai šī lietas palūgšana būtu ubagošana? Vai tas cilvēks, kuram to savu lietu nav žēl (jo varbūt ir vairākas, varbūt vienkārši vairs nelieto, bet varbūt redz, ka kādam sagādātu krietni vien lielāku prieku, nekā pašam) ir muļķis? Vai cilvēkam, kurš ir atļāvies apjautāties, vai kādam nav lieks dajebkas, jājūtas sliktāk par to, ka viņam kāds to IEDOD tāpat vien par smukām acīm, nevis tāpēc, ka viņš n-tos mēnešus vai gadus rukā, lai to varētu iegādāties? Es neredzu nekādu atšķirību - cilvēks grib pingvīnus. Cilvēks to dara zināmu pasaulei un vaicā, vai kāds nevēlas palīdzēt piepildīt šo sapni.
21.01.2015 23:54 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nevar iedomāties, ka viens tāds īpašais brīvdomātājs drīkst laimīgi soļot pa vieglāko taciņu.
+


No padomiajs laikiem palikuis domasana. Visam janak smagi stradajot, un krajot. Kā tā, daža atlaujas paprasit naudu un atri un viegli celot. VAJAG SMAGI.:D
21.01.2015 23:57 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Kubiete, mēs vispār DRĪKSTĒJĀM izteikties? Tagad sēžu sabijusies un gaidu, kas nu būs! Pieļauju, ka mēs tiksim skarbi nosodītas un bargi sodītas :'-(
21.01.2015 23:59 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Es arī pelnu pati, krāju pati, pati piepildu savus lielos un mazos sapņus, ziedoju citiem, bet tādēļ, ka kāds uzdrošinās ļauties neprātīgai idejai, nepārvēršos par cietēju - kurš dos man? Kurš piepildīs manus sapņus? (t)
22.01.2015 00:01 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Ja gribat uzskatīt, ka man ir padomju laika domāšana, uz priekšu, bet es tik un tā uzskatu, ka cilvēkam ir jābauda sava darba rezultāti, nevis jāubago, kad runa ir par izklaidēm. Līdz kamēr nevar baudīt, ir jāsasniedz un jāizcīna sava vieta. Paskatīsimies, kura domāšana tālāk tiks. Un dīvaini, ka šāda padomju domāšana ir arī cilvēkiem, kas dzīvo valstīs, kas knapi zin par sistēmu kā tādu.
22.01.2015 00:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es arī sapņoju par skaistu dzīvokli un māju sev, davai kura man var ziedot naudiņu lai piepildītu šo sapni!?!(l)
22.01.2015 00:04 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Man ideja liekas forša, nesaprotu lielo nosodījumu, jo nevienam taču nav obligāti nekas jāziedo. Un tie, kas pukst par slimajiem bērniem, trūcīgajiem utt - nu, lūdzu, ejiet un ziedojiet tiem un ignorējiet šo projektu, kurš jums liedz?!

Neviens kabatā pēc naudas nelien, es nesaprotu, kāda jums atšķirība, kādā veidā meitene vāc savu naudu? Jā ir cilvēki, kas labāk noziedos varbut nedaudz pārdrošam un trakam solim, nevis kādai operācijai - tā ir tikai viņu izvēle un par to nav ko bubināt. Visu pasauli neizglābsi, ir labi, ja kāds vispār vēlas ar savu nopelnīto naudu ziedot, kādam mērķim - paša izvēle.
Nevar iedomāties, ka viens tāds īpašais brīvdomātājs drīkst laimīgi soļot pa vieglāko taciņu. Ne jau drosme, bet slinkums, manuprāt. Sevišķi, ja viņa cik tur tos gadus jau biznesā ir strādājusi.. Nu vai tad nevarēja pati savam pingvīnsapnim iekrāt? Un tad arī viņus čamdīt ar tīru sirdsapziņu

Par šito komentāru kārtīgi smējos :D Interesanti zināt, kāpēc kāds nedrīkst chill režīmā šļūkt cauri dzīvei? Kāpēc visiem ir obligāti smagi jāstrādā, lai kaut ko nopelnītu? Tas ir super, ka cilvēks var iegūt to ko vēlas ar neraujoties kā darba zirgs! Tas dzīvi nepadara mazāk vērtīgu, drīzāk pat krāsaināku. Un kāpēc lai viņai būtu netīra sirdsapziņa? :D Viņa izteica lūgumu, citu ziņā ir to pildīt vai nepildīt.. Ja citi izvēlas viņai ziedot, kāpēc viņai būtu jājūtas slikti? :D Es nekad neesmu sapratusi to fenomenu, ka viss ir jānopelna ar smagu darbu un tad tas ir superkruti.. Man fantastiski šķiet tas, ka ir cilvēki, kuri māk atrast veidus, kā dzīvē visus sasniegt vienkāršāk (ja vien tas nedara pāri citiem vai nav nelikumīgi :D ) Tas ir apbrīnojams talants, nevis kaut kāds trūkums, jo redz ''nav strādājusi tik smagi kā es'' :-/
22.01.2015 00:05 |
 
10 gadi
Reitings 927
Reģ: 16.01.2013
Ja gribat uzskatīt, ka man ir padomju laika domāšana, uz priekšu, bet es tik un tā uzskatu, ka cilvēkam ir jābauda sava darba rezultāti, nevis jāubago, kad runa ir par izklaidēm. Līdz kamēr nevar baudīt, ir jāsasniedz un jāizcīna sava vieta. Paskatīsimies, kura domāšana tālāk tiks. Un dīvaini, ka šāda padomju domāšana ir arī cilvēkiem, kas dzīvo valstīs, kas knapi zin par sistēmu kā tādu.


+ + + + +
22.01.2015 00:05 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Nu, labi, laikam cilvēki dalās divās daļās. Pirmā daļa izbauda tikai to, ko paši sasnieguši un ieguvuši, otri bauda visu, ko dzīve piedāvā. Man gan šķiet, ka pirmā daļa palaiž daudz ko foršu garām, bet - tā nav mana darīšana. Katrs izdara savas izvēles un es ticu, ka priekš viņiem tās izvēles ir arī labākās.

Man dzīve ir daudz dāvājusi un, jo es skaidrāk zinu, ko es gribu, jo vieglāk es to dabūju. Man dzīvē ļoti bieži ir veicies un bieži vien nav pat bijis nekas jāprasa, lai kāds tāpat man par smukām acīm kaut ko iedotu. Un tāpēc arī es dodu citiem par smukām acīm, dodu vieglprātīgi un brīvi, nedomājot par to, ko tieši ar to viņi iesāks un ka tagad viņi man būs mūžīgie parādnieki. Un man patīk DOT un man patīk traki cilvēki. Pieļauju, ka kaut ko es viņai arī pingvīniem aizskaitīšu, bet diez vai pilno summu. Pingvīni taču ir forši! :)
22.01.2015 00:08 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es arī sapņoju par skaistu dzīvokli un māju sev, davai kura man var ziedot naudiņu lai piepildītu šo sapni!?!
noziedošu arī. bet uzraksti skaistu blogu, ieliec savu foto un konta numuru. Sarunāts .. . GAIDU
22.01.2015 00:09 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Tiešām nezinu, par kurām valstīm runā, bet kā piemērus varu minēt Angliju, Beļģiju un Nīderlandi, kur esmu dzīvojusi - cilvēki tur strādā maz, daudz atpūšas un ir krietni vien laimīgāki nekā šeit (pēc subjektīvās labklājības datiem spriežot, ja vajag oficiāli :D Bet tā kā tur visur esmu dzīvojusi vismaz 3 mēnešus, tad arī zinu, ka šie cilvēki tiešām dzīvo čilā un ir laimīgāki) - ne no viena neesmu dzirdējusi, ka ir obligāti smagi jastrādā - visi fiško, kā iegūt to ko vēlas, lai par to nevajadzētu cīnīties ar zobiem un nagiem - viegla, forša pieeja dzīvei, nevis sevis nodzīšana kā darba zirgam.
22.01.2015 00:09 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Kailsals - superīgs komentārs, pilnīgi piekrītu :-)
22.01.2015 00:10 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nu, labi, laikam cilvēki dalās divās daļās. Pirmā daļa izbauda tikai to, ko paši sasnieguši un ieguvuši, otri bauda visu, ko dzīve piedāvā. Man gan šķiet, ka pirmā daļa palaiž daudz ko foršu garām, bet - tā nav mana darīšana. Katrs izdara savas izvēles un es ticu, ka priekš viņiem tās izvēles ir arī labākās.

Man dzīve ir daudz dāvājusi un, jo es skaidrāk zinu, ko es gribu, jo vieglāk es to dabūju. Man dzīvē ļoti bieži ir veicies un bieži vien nav pat bijis nekas jāprasa, lai kāds tāpat man par smukām acīm kaut ko iedotu. Un tāpēc arī es dodu citiem par smukām acīm, dodu vieglprātīgi un brīvi, nedomājot par to, ko tieši ar to viņi iesāks un ka tagad viņi man būs mūžīgie parādnieki. Un man patīk DOT un man patīk traki cilvēki. Pieļauju, ka kaut ko es viņai arī pingvīniem aizskaitīšu, bet diez vai pilno summu. Pingvīni taču ir forši!


Tieshi kaa par mani!


bet uzraksti skaistu blogu, ieliec savu foto un konta numuru. Sarunāts .. . GAIDU


+++
22.01.2015 00:11 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kailsals

Bet lūk varbūt tā ir arī tā problēma, tev daudz ko deva par skaistām acīm, bet citiem tiešām bija jāstrādā smagi lai nopelnītu un nekas nekad netika pasniegts uz paplātes. Tieši tāpēc tie kas paši nopelna ir iemācījušies arī nemētāties apkārt ar to kas viņiem ir un nedot pirmajam garāmgājējam to par skaistām acīm. Tev atkal tika dots un tāpēc tu arī spēj dot citiem.

Man nav iebildumi ka sieviete vāc to naudu, lai jau viņai izdodas, bet es labāk tiešām izvēlos ziedot labdarībai. . . labdarībai liekas daudz labāks variants un var palīdzēt vairākiem, nevis vienam.

Man arī ir sapņi, ka es varētu visu laiku gleznot netraucēti, bez stresiem par darb, bet ne viss vienmēr ir iespējams.
22.01.2015 00:15 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Hone,

Jaa, Anglijaa cilveki vispaar domaa, kaa mazaak stradat, bet vairaak baudit dziivi. Man pagaja laiks, kamer apradu, ka taa pat vien varu iet uz Costa apest kucinju un izdzert kafiju, ka taa pat vien varu pirmdienas pusdienslaikaa iedzert glaazi viina.... Man visu laiku likaas, ka neesmu nopelnijusi!
22.01.2015 00:16 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
noziedošu arī. bet uzraksti skaistu blogu, ieliec savu foto un konta numuru. Sarunāts .. . GAIDU


Man komentārs nebija jauztver nopietni, pietam man godīgi sakot ir robežas, nespēju no svešiem cilvēkiem pieņemt naudu tā vienkārši par neko, jo es jūtos ka esmu viņiem tad parādā. Un es uzskatu ka tas būtu mans pienākums kaut ko dot šiem cilvēkiem atpakaļ.

Par gleznošanas finansējumu gan vel varētu parunāt haha Joks :D
22.01.2015 00:18 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Par gleznošanas finansējumu gan vel varētu parunāt haha Joks
un kāpēc ne. Domaju ka dauidzas tavam hobijam ko ziedotu.(l)
22.01.2015 00:20 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
godīgi sakot ir robežas, nespēju no svešiem cilvēkiem pieņemt naudu tā vienkārši par neko, jo es jūtos ka esmu viņiem tad parādā


nuu, man ir bijusi situacija, ka Londonaa staavu plaana bluzitee, aaraa auksts, no Zaras iznaak nepazistams virietis - iegruzh man rokaa Zaras maisu un aiziet, es taa apjuku, pirmais ko es domaju, ka mani ir apzadzis, kamer mekleju maku, telefonu atjedzos, ka viss ir, apskatos zaras maisu, bet izradas iekshaa bija metelis un uz cheka uzrakstiits - Have a nice and warm day!

Tak jauki, vai ne? Gas mani mudina uzreiz turpinat sho kjeedi un izdarit kadam talak kaut ko labu :)
22.01.2015 00:27 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
un kāpēc ne. Domaju ka dauidzas tavam hobijam ko ziedotu.


Varbūt kādreiz, lai gan pati gan jau ar to tikšu galā, bet ja man par to kādreiz ziedotu tad man būtu jātaisa ļoti daudz portreti :D

Vispār traki cik gleznošana var būt dārgs prieks, bet tā gan ir. Dārgas krāsas + terpentīns + molberts+ audekls+ gruntējums + lakas + visādi citi specefekti lai interesantāku padarītu gleznu- piemēram zelta/sudraba folij veidīgs papīrīts ko liek uz gleznām lai pieliktu akcentu + patstāvīgi vajag jaunas otas jo ļoti ātri viņas nolietojas.

No malas daudzi bieži nesaprot kāpēc mākslinieki liek tik lielas cenas saviem darbiem, nu lūk ja viņi zinātu tos izdevumus + laiku kas tiek darbā ielikts tad viņi varbūt ar sāktu maksāt tās summas. :-D
22.01.2015 00:32 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Palasīju un man vienalga. Absolūti veinalga - ne mani interesē pingvini, ne kādas sievietes tamlīdzīgs sapnis, ne naudas iegūšanas ceļš, ne it kā iziešana no rāmjiem... Man viņas rāmis/nerāmis ir pie vienas vietas! :D Naudu neziedotu un pat neinteresē vai viņa savāks nepieciešamo summu un aizbrauks... Bet neiebilstu arī pret to, kā viņa lūdz naudu no saviem vai ne saviem biznesa partneriem. Kā jau teicu - vienalga. Lai dara ko grib!
22.01.2015 00:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits