Barselona

 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Barselona ziemas mēnešos.
Dalies iespaidos. Kādu viesnīcu labāk izvēlēties? Vai tas ir normāli, ja par dzīvokļu īri pieprasa milzīgu drošības naudu? Labāk izvēlēties dzīvot viesnīcā neviss dzīvoklī? Ko iesaki apskatīt?? Vispār viss ap un par Barselonu (pozitīvais un negatīvais).
19.01.2015 12:42 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.08.2014
Esmu bijusi Barselonā pavasarī, biju šeit minētajos apskates objektos, kā arī Picasso muzejā, Montserrata pavadījām divas dienas - vienu pa pašu pilsētiņu, ciematiņu, otru tikai kalnā. Metro karti pirku braucieniem, nevis dienām, atsevišķus braucienus uz Montserrata, kur ceļš izmaksāja vairāk, jo tālāka zona. Bijām arī Parc de la Ciutadella, neliels, bet skaists parks, kur siltā dienā pasēdēt. Museu National D'Art de Catalunya teritorijā arī skaisti.
19.09.2017 22:55 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Diversija - es tur iekšā nekur negāju. Par cik mums bija mašīna paši braucām un paši arī staigājām bez ekskursijas. Tur pretī viņai kalnā ir krusts. Noteikti iesaku aiziet. Apm 40 min gājiens lēnu velkoties :D skats no turienes pasakains. Varbūt pavadījām tur kādas 3h , jo vēl ēdām kaut kādā kafejnīcā, ēdiens šausmīgs. Tikai maizes un salātu lapas, ar to nepaveicās :-D
Sagradā biļetes bija netā nopirktas ar to ekskursiju. Meitene visu forši stāstīja un beigās varēja paši tur palikt cik grib. Braucu augšā tornī...biju iedomājusies, ka var ko vairāk redzēt. Kaut kādi mazi lodziņi un visur restes. Bet tur aiziet noteikti arī ir vērts.
To Park Guell laikam tad neiesaku, tā remonta dēļ. Jo es loti gribēju redzēt krēslu, bet pieejama varbūt ir kāda trešā daļa no visa un trakie tūristi stāv rindā, lai tur tik apsēstos un nofočētos :D
Skaistākais skats uz pilsētu priekš manis bija no Bunker del Carmel(l)
Par ēšanas vietām grūti teikt, mēs visu no tripadvisor skatījāmies...un tieši kad nepaskatījāmies, tad uzrāvāmies un neīstu paeļju :D
20.09.2017 10:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits