Diezgan šokējoši. Travel bum - Rīga tūrista acīm

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Labrīt!
Vakarnakt uzdūros tūrista izveidotajai video kolekcijai 2 daļās par viesošanos Rīgā.
http://youtu.be/A_BZ5uFAopM

Vai tas maz var būt likumīgi? Lika aizdomāties, cik pretīgi pašai būtu parādīties šādā video, lai gan es tikai parunājos ar viņu, tā kā parasti atbildu un sarunājos uz ielas, ja mani uzrunā. Par laimi, gan nedraud tālākais, bet... Žēl meiteņu!
19.01.2015 08:50 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Tās sievietes pēc labākajām cosmo tradīcijām gaida, kad vīrietis izrādīs iniciatīvu, iekaros un cīnīsies Tagad viss skaidrs.

Jā, tieši tā. Un? Vīrietim man ir jāparāda, ka viņš ir vīrietis, spēj uzrunāt, ieinteresēt. Neviens viņam neliek to darīt, bet, ja viņš vēlas, lai viņu ievēroju, tā tam ir jābūt. Viņiem ir brīvas tiesības izvēlēties kādu, ko nocopēt ir vieglāk. Mani fascinē tā slēptā komentāra dzēlība, itkā tas būtu kaut kas slikts no vīrieša gaidīt iniciatīvu :D Tā diemžēl ir un būs vēl ilgi, jānomainās vairākām paaudzēm, lai tas mainītos, tā ka savu rūgtumu nāksies norīt ;) Tie puiši, kas knapi ''čau'' var dabūt pār lupām lai paliek tādām, kurām patīk zem tupeles liekamie eksemplāri, kas ir bīdāmi un stumjami
19.01.2015 13:25 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
anonymous,
Komentāru neiekopēju tieši kā atbildi video. Manuprāt, komentārs arī nav tikai par video rakstīts, jo kā jau saprotams, video tiek ielikti stulbākie, smieklīgākie, lai radītu konkrētu skatījumu. Cerams, ka to saproti? :)
Te pat jau pat Cosmo raksta meitene, ka viņu nebija ielicis. Tad nu spried pati.. :)
19.01.2015 13:25 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Atvaino, bet tajā video īsti neredzēju inteliģenci, visa varēšanu un izskatu uz miljons dolāriem. Kur nu vēl spēku un pašpietiekamību Drīzāk tādu ''wooooow man vīrietis pievērš uzmanību omgomgomg ko tagad darīt''

+1

Man meiteņu gan nav žēl. It īpaši to, kas strādā tūristu pievilinātāju jomā.
Pēdējā meitene gan itkā tīri ok likās, bet nu WTF.. nafig kameras priekšā gorījās?
19.01.2015 13:26 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Par ko gan žēlot? :-D Nesaprotu principā to flirtēšanu, iesaistīšanos sarunās ar ārzemniekiem - meiteņu copētājiem (un nejauksim šos Vecrīgas sirotājus ar normāliem, inteliģentiem cilvēkiem no ārzemēm)

Pašas piekrita sarunai, dažas pat satikties, un citas pat tel nr deva. Neviens jau nespieda to darīt :-D Par ko kauns? Liela daļa meiteņu, īpaši no tam, kas tik tusējas pa klubiem, ir diezgan vieglas uzvedības un gulējušas ar daudz vīriešiem un atvērtas vēl nākamajiem un nākamajiem :-D

Vēl viens pierādījums man priekš sevis, ka uz ielas nekad nevajag ne apstāties, ne iesaistīties sarunās ar ārzemniekiem (ok, ja normāli cilvēki prasa ceļu, bet ne šitie vīrieši, kas jūtas neatvairāmi un tik copē...) :-D
19.01.2015 13:27 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ja kas, komentārs bija pie PART TWO, nevis Part One. Palika žēl meiteni (to,kas part two)
19.01.2015 13:29 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Jūs tiešām nesaprotat, ka video ir tendenciozs un ka video materiāli speciāli atlasīti??! Come on :D
19.01.2015 13:30 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Hone

Paldies par Tavu viedokli. Pašam arī sanācis padaudz ārpus Latvijas pabūt, tādēļ daļēji Tev piekrītu par mentalitāti, taču pilnībā šim argumentam noticēt nespēju. Kā piemēru tam jāmin vienu no pirmajām meitenēm, kas Galerijā Centrs iedeva savu telefona numuru, nespējot pateikt 5 vārdus angliski. Kur šeit bija tas „valdzinājums” un uz kādu „interesantu sarunu” viņa šeit varēja cerēt? Es apzinos, ka uz aizdomu pamata nevienu nosodīt nevar un arī nevajag, bet situācija izskatās visnotaļ amizanti, nepiekritīsi?
19.01.2015 13:34 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
KAĶIS Protams, ka speciāli atlasīti. Es uzskatu, ka visos video eksperimentos liek tikai atlasītus materiālus atkarībā no tā, kāds ir video mērķis.
19.01.2015 13:36 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Protams, ka atlasīti, bet fakts jau nemainās.. viena mauka, otra dura..
19.01.2015 13:36 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Piekritīšu :D Mans piemērs ir par meitenēm, kurām angļu valoda iet gandrīz tikpat gludi, kā latviešu, tādēļ arī sarunas veidojas ātri, ar cilvēku ir interesanti. Šajā gadījumā ,visticamāk, tiešām ir šī vēlme pēc vienas nakts sakara ar ārzemnieku, varbūt cerība dabūt kādu naudu no viņa...
19.01.2015 13:37 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Čalis brauca safilmēt konkrēto materiālu un tikai loģiski, ka video redzamas tikai tas, ko vēlējās parādīt - vaļīgas meitenes, slikta angļu valoda. Kam interesētu skatīties uz atšuvējām?!
Par ko šausmināties? Tik paver priekškaru tam, ka tāda lieta LV (un citur) notiek!
19.01.2015 13:39 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Man gan ļoti patīk sie video un meitenes zinaja,ka vinas filmē!

Domāju, ka nezināja gan. Viņam tā kamera bija vienkārši kaklā uzkārta. Kurš tad iedomāsies, ka kamera ieslēgta, turklāt video režīmā, turklāt priekš youtubes?

Hone, es neko nesaku par vīriešiem, es rakstu par to, cik stulbi tās sievietes izskatās, ar saviem ilgu un cerību pilnajiem skatieniem, bet bez spējas pat normāli vārdu pār lūpu pārspļaut. Nāk prātā tikai viens rupjš salīdzinājums no dzīvnieku valsts, kur tādus mazāk attīstītos, piemēram, vistas, gailis vienkārši pieskrien un paņem priekšā, bet tā vista kā sālsstabs arī nostāv visu laiku. Un cik saprotu, daudzām kosmietēm tas šķiet pilnīgi normāli, ''tradicionāli'' un atbalstāmi :D

Komentāru neiekopēju tieši kā atbildi video. Manuprāt, komentārs arī nav tikai par video rakstīts, jo kā jau saprotams, video tiek ielikti stulbākie, smieklīgākie, lai radītu konkrētu skatījumu. Cerams, ka to saproti? :)

Protams, bet es dzīvoju LV un latviešu sievietes man nav terra incognita, ko es pirmo reizi šajā video ieraudzījusi būtu. Respektīvi tas komentārs realitātei neatbilst nekādā veidā.
19.01.2015 13:39 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Palika žēl beidzamo meiteni, panaivi saķērās tajā amerikānī, tagad drošvien kauns pašai skatīties.
19.01.2015 13:40 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Protams, bet es dzīvoju LV un latviešu sievietes man nav terra incognita, ko es pirmo reizi šajā video ieraudzījusi būtu. Respektīvi tas komentārs realitātei neatbilst nekādā veidā.

Manā draugu un paziņu lokā komentārs atbilst, tādēļ arī iekopēju. Runāju par sievietēm,kas ir izglītotas, māk runāt angliski un nav muļķes. Viņas ir pašpietiekamas, tomēr vīrietis ir nepieciešams, kas arī ir atšķirība no daudzām rietumvalstīm.
Un tādi gadījumi, kas ir video parādīti - tādi ir katrā valstī.
19.01.2015 13:44 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
es rakstu par to, cik stulbi tās sievietes izskatās, ar saviem ilgu un cerību pilnajiem skatieniem, bet bez spējas pat normāli vārdu pār lūpu pārspļaut.

Nu šim gan es tiešām varu piekrist... Man šķiet, ka dažām varbūt arī parādās cerība, ka tikko kā viņa papletīs kājas, precēs viņu nost un vedīs uz ārzemēm un beidzot parādisies iespēja izrauties no šejienes
19.01.2015 13:46 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Manā draugu un paziņu lokā komentārs atbilst, tādēļ arī iekopēju. Runāju par sievietēm,kas ir izglītotas, māk runāt angliski un nav muļķes.

Tad tu to komentāru par inteliģenci attiecini tikai uz sievietēm, kas nav muļķes? Come on. Var jau arī teikt, ka sievietes ir blondas, un tad to attiecināt tikai uz savām blondajām paziņām, bet jēga no tādām tautoloģijām?

Viņas ir pašpietiekamas, tomēr vīrietis ir nepieciešams, kas arī ir atšķirība no daudzām rietumvalstīm.

Var precīzāk par tiem rietumiem? Tur sievietēm nav vajadzīgi vīrieši? Un pašpietiekamība jau pēc definīcijas izslēdz nepieciešamību pēc kāda cita, tas tā, starp citu, starp mums inteliģentām sievietēm runājot.
19.01.2015 13:52 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
anonymous
Latvijā ir izteiktāka tendence sievietei nejusties līdz galam pašpietiekamai, ja nav vīrietis pie sāniem, kā arī ir lielāka tieksme pēc vīrieša kā dominantā attiecībās (es te es nedomāju Rudzīša teoriju, lai atkal nesāktu man oponēt šādi), ne tik daudz pēc savstarpējās vienlīdzības. - tas tā ļoti īsi, jo šobrīd nav vairāk laika diskutēt par šo, ja vēlies redzēt latviešu sievietes kā muļķes, lūdzu. Tikai atceries, ka pati esi viena no tām.
19.01.2015 13:59 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
anonymous patiesībā diezgan interesanti raksta, latīniskais termins priekš vidējā lasītāja, iespējams, bija lieks, taču kopumā vairumam šejienes būtu vērts ieklausīties, manuprāt.
19.01.2015 14:08 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Latvijā ir izteiktāka tendence sievietei nejusties līdz galam pašpietiekamai, ja nav vīrietis pie sāniem, kā arī ir lielāka tieksme pēc vīrieša kā dominantā attiecībās (es te es nedomāju Rudzīša teoriju, lai atkal nesāktu man oponēt šādi), ne tik daudz pēc savstarpējās vienlīdzības

Tam, protams, piekrītu. Nekādas pašpietiekamības nav, un tas izslēdz arī kaut kāda būtiska spēka esamību. Vēlme būt vājai, tikt iekarotai un izcīnītai mūsu sieviešu vidū ir topa pirmajās vietās. No tava iekopētā komentāra uz LV sievietēm kopumā attiecināt varētu ... būtībā neko. Kaut kādā ziņā, protams, visu var, bet domāju ka daudz mazākā mērā kā uz tām jau piesauktajām rietumniecēm.

Tikai atceries, ka pati esi viena no tām.

Ģenētiski un etniski - ļoti nosacīti :D
19.01.2015 14:09 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
Neko šokējošu tajos video neredzu, tikai sen zināmas patiesības :-D

Šī meiteņu acu spīdēšana uz ārzemniekiem pat ja pati nejedz par pāris vārdus pateikt ir kaut kāda postpadomju valstu trauma.
Uzreiz tiek prātā uzburtas ainas ar princi baltā zirgā. Nav tur ne smakas no vīrieša spējas sevi pasniegt. (diez vai kaut puse būtu tik atsaucīga, ja to pašu teiktu latviski runājošs vīrietis)
19.01.2015 14:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits