Diezgan šokējoši. Travel bum - Rīga tūrista acīm

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Labrīt!
Vakarnakt uzdūros tūrista izveidotajai video kolekcijai 2 daļās par viesošanos Rīgā.
http://youtu.be/A_BZ5uFAopM

Vai tas maz var būt likumīgi? Lika aizdomāties, cik pretīgi pašai būtu parādīties šādā video, lai gan es tikai parunājos ar viņu, tā kā parasti atbildu un sarunājos uz ielas, ja mani uzrunā. Par laimi, gan nedraud tālākais, bet... Žēl meiteņu!
19.01.2015 08:50 |
 
Reitings 230
Reģ: 20.01.2015
Bet tai blondajai gan ir tvirta pakaļa un pupi, kopumā labs materiāls, tikai žēl, ka iespējams nāksies piedzīvot lielu kaunu nākotnē saistībā ar šo video.
20.01.2015 18:06 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Agnese_m - Tendresse
Pareizi būtu lietot apzīmējumu "arhaisks uzskats".
Taču saskaņā ar šo apgalvojumu -
Jābūt taču kaut kādai savai personībai un ticībai
- tev nav nekādu tiesību šokēties vai šausmināties par meiteņu rīcību šajos video. Viņām ir sava personība un ticība, bet kas Tev ir devis tiesības apšaubīt viņu (šo meiteņu) rīcības motīvus vai pareizību? Ja Tev šķiet, ka caur savu uzskatu kopumu vari kritizēt sabiedrību, tad sabiedrībai ir visas tiesības kritizēt Tevi par Tavu uzskatu kopumu. ;)
20.01.2015 18:10 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
ir jāskrien vai nav tas ir viens jautājums, bet kā vieglāk dzīvot ir cits. Nejau mums "modernajiem" ir problēmas ar šādām situācijām, bet tieši antīki domājošajiem. Katram iekšā ir dzīvnieks, vienkārši daži to notušē mazliet labāk, ir pašaizliedzīgāki, bet daži ļaujas izbaudīt dzīvi. Esmu apzināti bijusi gan attiecībās, gan arī apzināti tās pārtraukusi vienīgi tāda iemesla dēļ, lai var paskraidīt pa pasauli un izbaudīt brīvību. Sabiedrība paliek arvien atvērtāka nestandarta uzvedībai un principiem, bet varbūt patiesībā NORMĀLS ir brīvs, kas ļaujas saviem instinktiem un iegribām, bet tas pareizais un atturīgais ir tas nenormālais.
20.01.2015 18:11 |
 
Reitings 230
Reģ: 20.01.2015
Nabadziņš arī sāka ņaudēt par krapniecībām, policists jau pareizi pateica - ja tu esi atbraucis uz šejieni izdrāzt kādu 20 gadīgu meiteni, tad pats vainīgs, ka tevi apkrāpj. Patiesībā to var attiecināt uz jebkuru valsti - ja tu esi idiots, tad tevi apkrāps arī piemājas tirdziņā.
20.01.2015 18:13 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Stellaglmr - es ieteiktu pārlasīt manus komentārus! Es nevienu brīdi nešokējos par meiteņu rīcību vai morāli, bet gan par faktu, ka tagad viņu personīgā dzīve ir pasniegta uz paplātes visai Latvijai. Vienalga, ar ko Tu guli, es uzskatu, ka kolēģiem, darba devējiem, vecākiem un vecvecākiem tas nav jāredz. Un tagad meitenes ir noliktas priekš manis pat ļoti neveiklā situācija. Protams, es ceru, ka viņu apkārtējie cilvēki nebūs ļoti konservatīvi un arī viņas spēs tam tikt pāri.
20.01.2015 18:16 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Agnese_m - nu paklau, šādi izteikumi reāli kretinē. Katram ir tādi uzskati, kādi ir, un tie nebūt nav antīki vai moderni! "Mūsdienīgais un modernais" vispār ir tik ļoti relatīvi jēdzieni, jo ar saviem uzskatiem šodien Tu būsi vecmodīga jau pēc gada. Jābūt taču kaut kādai savai personībai un ticībai, nevis "jāskrien līdzi laikam"


Jā, ir gan jāskrien līdzi laikam, jo sabiedrība un tās vērtības mainās, nekas nestāv uz vietas. Ja visi pieturēsimies pie vecmodīgiem uzskatiem, tad nekādas izaugsmes nebūs vispār.
20.01.2015 18:16 |
 
Reitings 230
Reģ: 20.01.2015
Jā, ir gan jāskrien līdzi laikam, jo sabiedrība un tās vērtības mainās, nekas nestāv uz vietas. Ja visi pieturēsimies pie vecmodīgiem uzskatiem, tad nekādas izaugsmes nebūs vispār.

Cilvēces fiziskā izaugsme apstājās pirms 10 000 gadiem. Alu cilvēkiem bija tādas pašas smadzenes kā tev.
20.01.2015 18:18 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Ziemeļmeita - un miljoniem kopiju saucas attīstība?
20.01.2015 18:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
faktu, ka tagad viņu personīgā dzīve ir pasniegta uz paplātes visai Latvijai.


Un loģiskākā reakcija uz šādu "šokējošu faktu" ir izveidot diskusiju ar linkiem uz šiem video....?

Ja ne šī diskusija, tad es nemaz nebūtu informēta par šo video eksistenci. Tā ka lūdzu, nākamreiz, kad atradīsi līdzīgus video, davai nevajag popularizēt to ne Cosmo, ne citos forumos, ja jau tevi šī privātuma pārkāpšana tik ļoti šokē.
20.01.2015 18:20 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Viens nu gan - sts un aborti attīstās, tur Tev taisnība
20.01.2015 18:20 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tu ļoti uzskatāmi meitenes nostādi situācijā, kurā viņām būtu jāuztraucas par to, ka priekš Tevis viņas ir neveiklā situācijā, jo TU uzskati, ka šī situācija viņas pazemo. "Viņas spēs tam tikt pāri" - kurs ir teicis, ka viņām vispār ir žēl? Tu spried par viņu sajūtām pēc savas morāles. Tu uztiep viņām savu līdzjūtību kaut arī tā nav ne lūgta, ne nepieciešama. Jo Tev ir tādi uzskati, kas ir arhaiski - tev ta liekas norma un Tu nejūti, ka savu normālo padari par kaut ko obligātu katram sabiedrības loceklim. Diemžēl, tas ļoti uzskatāmi parāda Tavu sašutumu par šo meiteņu pieņemto lēmumu randiņot ar ārzemnieku.
20.01.2015 18:21 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
57days - un visus ziņu portālus un Facebook un pārējo ar palaistu garām? Vienīgais Tev eksistē Cosmo? Nevajag jau mani pārspīlēti pataisīt par vainīgo
20.01.2015 18:21 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Cilvēces fiziskā izaugsme apstājās pirms 10 000 gadiem. Alu cilvēkiem bija tādas pašas smadzenes kā tev.


?? Komentārs bija par uzskatiem, kāds sakars tiem ar fizisko izaugsmi?

Tendresse, kādas kopijas?
20.01.2015 18:21 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
..es uzskatu, ka tā "gaidīšana" nebūt nerezultējas laimīgā laulībā..

Nu dzīve ir dzīve, ko lai saka... Es skeptiski skatos uz jauniešiem kristietībā, kuri lec laulībās jau knapi sasniedzot 18 gadus. Ok, tā ir viņu izvēle, taču tā nebūt nav tā vieglākā... Vieglāk ir dzīvot vienam un baudīt jaunību, nevis uzņemties šādu atbildības nastu, bet 18 gados ar rozā brillēm jau to diez vai saprot... Laulībās ne tikai sex ir svarīgs, bet smadzenes un kaut kāda dzīves pieredze arī. Bez tam - tam ir noteikti jābūt kaut cik pārdomātam lēmumam, nevis jaunības maximālismam. Bet nu tas ir ļoti neviennozīmīgs jautājums... Zinu vairākus pārus kristietībā. Vieni apprecējās knapi skolu beiguši - tādi dzīvo laimīgi un bez problēmām gadiem ar jauku bērneļu pulciņu pie sāniem, ļoti priecīgi par savu izvēli; citi apprecējās krietni vēlāk nebūdami pavisam bez pieredzes, bet jau paspējuši izšķirties... Laulība nedod nekādas garantijas, bet tomēr krietni vairāk palīdz saturēt pāri kopā.

Cik gados Tu pati apprecējies? Un vai puisis augsti vērtēja šādu Tavu lēmumu?
Man bija 23 gadi, kad iestūrēju laulības ostā. Pusim nebija izvēles, kā tikai pieņemt manu lēmumu. :-P Būtībā - viņš vnk pieņēma manus principus, bet sākotnēji nesaprata un nenovertēja tā pa īstam to. Tagad, pēc daudziem laulībā nodzīvotiem gadiem, ļoti bieži dzirdu no viņa pateicības vārdus, atvainošanos un apbrīnu par to, ka nogaidīju līdz kāzām. Beidzot pieleca! :D

..vai gaidīšu savu īsto vīrieti, vai "iekļaušos pasaules normās".. Tādēļ arī tagad ir tāds pārdomu laiks, jo vēlāk var būt par vēlu, tāpēc lēmums jāpieņem rūpīgi.

Manuprāt, šajā jautājumā par vēlu noteikti nekad nebūs. Par vēlu ir tikai zārkā... :D

Ja tā pafilozofējot vēl, man pašai bija svarīgi ne sex kā tāds, bet tas, ka vīrietis mani tik ļoti grib, novērtē un mīl, ka ir gatavs ziedot savu brīvību un precēt mani. Ja nav gatavs to darīt, tad man arī nav jāatdodas pilnībā. Un savā ziņā, sexu izmantoju arī kā manipulācijas līdzekli vai stimulu. Esmu pietiekami zinoša, ka vnk dzīvojot ar vīrieti kopā, spēlējot "vīru un sievu", vīrietim nav vairs motivācijas precēties un tērēt līdzekļus tādam pasākumam, jo tas jau ir kļuvis tikai "papīrītis". Taču, ja vīrietis neiegūst visu vēlamo te un tūlīt - viņš rīkosies un ātri! Ja pametīs - motīvi skaidri, ja precēs - motīvi skaidri. ;-)
20.01.2015 18:22 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nebūtu jau pirmā reize, kad ziņu portāli uzcep rakstu uzreiz pēc tam, kad cosmo plaši apspriesta kāda "sensācija"... Tādēļ - kas zin, kas zin. :D :D :D
20.01.2015 18:24 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Paldies Neons!;-)
20.01.2015 18:25 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
un visus ziņu portālus un Facebook un pārējo ar palaistu garām? Vienīgais Tev eksistē Cosmo?


Es palaistu gan, jā. Facebook nelietoju, ziņu portālos "dzeltenās" sadaļas praktiski nelasu (un vispār ziņas lasu pāris reizes nedēļā, atšķirībā no Cosmo). Varbūt tas nav tas tipiskākais variants, bet konkrēti es esmu tā Latvijas daļa, kurai šo meiteņu privāto dzīvi uz paplātes esi novietojusi konkrēti TU.
20.01.2015 18:25 |
 
Reitings 230
Reģ: 20.01.2015
?? Komentārs bija par uzskatiem, kāds sakars tiem ar fizisko izaugsmi?

Tad pēc tavas loģikas nākotnē drātēt dzīvniekus būs normāli?
20.01.2015 18:26 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Stellaglmr - un Tu tik pat vēsi runātu, ja būtu tādā situācijā? Par to es arī šeit gribēju padiskutēt - vai jums būtu neērti tāpat kā man. Es nesaku, ka mana reakcija ir vienīgā un pareizā, bet tā nenoliedzami tāda būtu. Un atkārtoju vēlreiz, mans sašutums nav par randiņošanu ar ārzemnieku it nemaz. Ne to vien savā dzīvē esmu redzējusi
20.01.2015 18:27 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
57days - un līdz šim brīdim, šos video piemiņas esi redzējusi tikai šeit? Un kādēļ tad nevarēji arī šai diskusijai pasoļot garām kā dzeltenajai presei?
20.01.2015 18:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits