Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepazīšanās teksts (help)

 
Reitings 52
Reģ: 10.11.2014
Beidzot saņēmos piereģistrēties tajos iepazīšanās saitos, bet nezinu īsti ko rakstīt jo cik saprotu, tad visi tie čav, ko dari? nederēs.

Esmu izdomājis pašlaik šādu tekstu. (Ja vajag ko rediģēt un kas jālabo tad rakstiet komentos)
Sveika daiļā!

Ilgi man prātā virmoja doma - uzrakstīt tev vai neuzrakstīt, domāju kāda varētu būt tava reakcija vai atbilde.
Beidzot saņēmos un uzrakstīju - tu manās acīs iekriti jau kādu laiku ar savu apburošo smaidu un šarmu un tu esi atšķirīgāka no citām kuras esmu apskatījis
Atšķirīga, protams, labā nozīmē.Es gan nezinu kāds ir tavs raksturs, īpašības vai intereses, tāpēc, ja tev ir vēlme varbūt tu vēlētos ar mani kaut kur aiziet vai iesākumā sarakstīties šeit.
18.01.2015 00:42 |
 
Reitings 94
Reģ: 11.03.2016
Esmu dzirdējis, ka labākā taktika ir izsūtīt vēstules visām, kas liekas simpātiskas. Ķipa - ka vismaz viena varbūt atbildēs un būs ieinteresēta.


Manuprāt, slikta taktika.

Kaut kā uzreiz var just, ka teksts ir iestudēts. Negribas pat vērt vaļā tādas vēstules, jo pēc subject pirmajiem vārdiem zinu, ka čalis visām copy-paste nosūtījis. Kāda jēga tādam atbildēt, ja esmu tikai variants no sērijas - sūtīju visām, varbūt kāda izmisusī atbildēs :D Atļaujos neatbildēt, jo zinu, ka par atbildes trūkumu tāpat nepārdzīvos, jo pat neatcerēsies, ka man ir sūtījis vēstuli :D

Bet tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis.

Amizanti ir tad, kad puisis savu labi iestudēto tekstu sūta atkārtoti ik pēc kāda laika - nemaz nepiefiksē, kurām ir sūtījis un kurām nē.
29.06.2016 22:35 |
 
Reitings 52
Reģ: 10.11.2014
Rebelsoul dotais teksts nestrādā. Izsūtīju kādām piecām, bet neviena neatbildēja pat.
01.07.2016 13:09 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
es tik Carpe Diem biju ieteikusi negaidīt un cept augšā brēkulīti, a te viens sacepās it kā es liktu viņas mammai vai vecmammai adoptēt to bērnu :D:-D:-D
01.07.2016 13:11 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
ui, es ne tur iepostēju :D sorry :D
01.07.2016 13:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!