SPORTA KLUBI RĪGĀ - meklējam labāko!

 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Sveikas,

Tā kā vasaras ķermeni pelnam ziemā, gribu noskaidrot kurus sporta klubus apmeklējat vai esat apmeklējušas iepriekš? Lai vieglāk un konstruktīvāk diskutēt, noformulēšu konkrētus jautājumus, kas mani interesē.

1. Kuru sporta klubu apmeklējat?
2. Kāda ir abonementa cena?
3. Kas šajā sporta klubā vislabāk patīk?
4. Kas šajā sporta klubā visvairāk nepatīk?
5. Vai izmantojat/esat izmantojušas trenera palīdzību (individuālās sesijas), ja jā vai par atsevišķu samaksu vai arī tas ir iekļauts kā starta paka/abonemetā utt?
6. Vai piedalaties grupu nodarbībās?
7. Ko gribētu uzlabot/mainīt sporta kluba darbībā/izkārtojumā utt, lai tur justos komfortablāk un labāk?

Par mani pašu :

1. Apmeklēju sporta klubu CENTRS (Kolonna) GC Vecrīgā
2. 56EUR mēnesī
3. Patīk lokācijas vieta, patīkams personāls, patīk arī tas, ka turpat ir labi solāriji, frizētava un SPA, ko šad tad izmantoju
4. Dušas, taču pašlaik tās tiek remontētas
5. Esmu ņēmusi dažas nodarbības pie personālā trenera, nebija iekļauts abonementā, taču bija tā vērts - motivācija, kā arī vingrojumi un padomi, kurus ņemu vērā arī tagad, kad trenējos pati
6. Nepiedalos
7. Vienīgais, kas uztrauca bija dušas, bet tās pašlaik tiek remontētas. Arī tvaika pirts bija OUT OF ORDER, bet šķiet, ka arī tā tiek labota.
12.01.2015 12:05 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
pourpre
Es nerunāju par pro sportistiem - lai gan ko nu kurš uzskaat par pro sportistu... vienam tas būs cilvēks kas ar savu sportošanu pelna iztiku, citam tas jau būs sportists kurš vienkārši bieži trenējas....
Redz kas nu ir izdevīgi - saku to ka daudzi iesācēji vēl ilgi nemaz nezin kas tieši un cik tam nepieciešams lai ssaniegtu savu mērķi... attiecīgi šie zāles izvērtējumi nereti ir greizi.... te vairs nejiet tik daudz runa par to cik dārgs vai lēts ir abonaments... Esu trenējies teju 10 da''zadās zālēs un droši varu teikt ka praktiski katrā otrā zāle iekārtota ka tik modernāk un smukāk izskatās - bet ne praktiski ... jebkuršs zinošs atlēts Tev pateiks ka tas nav normāli ka zālē nav iespējams tupties (viens no bāzes vingrojumiem), vai piemēram nav iespējama spiešana guļus (arī viens no bāzes vingrojumiem) - protams ja vispār saproti kas ir bāze .... eswu bijis arī zālē kur ir tiaki 1 fitnesa sols lai gan zāles platība ir uz apmēram 20-30 apmeklētājiem....
Nereti vienkārši cilvēks kad vērtē kurā sporta klubā iet - pirmais kas galvenokārt interesē ir cena un atrašanās vieta .. tas ari viss... ar šo vius vienkārši vēlējos pateikt ka ļoti nozīmīgs ir arī zāles inventārs... nav tā ka - jo vairāk aparāti jo labāk.. labāk ir ja ir max daudz ptieši tavam mērķim primārie aparāti.... personīgi Es trenējos nopietnā limenī un tici vai nē - zālē izmantoju labi ja pusi pieejamo trenažieru.. otra puse vispār netiek aizskarta...
13.01.2015 08:55 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
Balans, tiesa gan tas atrodas Lielupē.
50 eur mēnesī bez laika ierobežojuma + baseins
:-)
13.01.2015 08:58 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
vienkārši ja man kautvai blakus mājai būtu zāle kaut pa 10 eur mēnesī bet ar neapmierinošu inventāar piedāvājumu ... es jebkurā vaariantā ietu uz zāli kaut citā rajonā pa kautvai 50 eur m';enēsi bet kur inventārs būs manam mērķim nodrošināts.... ne velti tieši zāles aprīkojumu-inventāru lieku kā galveno kritēriju....
Logiski ja cilveks nevar atlautioes maksat minetos 50 eur tad nakaas iet pa tiem 10 eur... bet te ir vairakaas reizes jaizsver cik beigas tas patiesiba bus izdevigi ... ar svaku inventaru teiskim iet uz progresu 3 gadus ko ar piemerotu inventaru var paveikt 1 gada laikaa... tikpat labi ir inventars ar kuru vispar savu merki nekad pa istam ta ari nessaniegsi....tad vispar nav jegas iet pat pa tiem 10 eur
13.01.2015 09:01 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
1. Kuru sporta klubu apmeklējat?
MyFitness.
2. Kāda ir abonementa cena?
Man ir nepilna laika - 29 Eiro.
3. Kas šajā sporta klubā vislabāk patīk?
Grupu nodarbības, pozitīvi treneri.
4. Kas šajā sporta klubā visvairāk nepatīk?
Pagaidām viss apmierina.
5. Vai izmantojat/esat izmantojušas trenera palīdzību (individuālās sesijas), ja jā vai par atsevišķu samaksu vai arī tas ir iekļauts kā starta paka/abonemetā utt?
Neesmu izmantojusi.
6. Vai piedalaties grupu nodarbībās?
Jā.
7. Ko gribētu uzlabot/mainīt sporta kluba darbībā/izkārtojumā utt, lai tur justos komfortablāk un labāk?
Pagaidām nekas prātā nenāk, jo ar abonementu var apmeklēt arī visus pārējos klubus ne tikai vienu konkrēto. Treneri man patīk, zāle ir pietiekami liela un labi iekārtota. Ģērbtuves arī ir normālas.
13.01.2015 09:19 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Smart Fitness jau tagad ir izremontēts, pavisam citādāk, nekā KL laikos :) Kaut gan nesen par dušām dzirdēju, ka vēl nav pieķērušies - tās bija baisas, tikai 4 gab. un smirdēja.. Bet tagad ir citi īpašnieki, tur būtu jābūt labi.:-)
13.01.2015 10:12 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
kabans jā piekritīšu tev par zāles inventāru. Man rajonā 2 zāles un neapmierina tas ka nav man vajadzīgais inventārs, tādēļ apmeklēju no mājām tālāku sporta klubu kur ir viss man nepieciešamais!
13.01.2015 10:28 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.01.2009
1. Kuru sporta klubu apmeklējat?
ATLĒTIKA Imanta.
2. Kāda ir abonementa cena?
Man ir Full time - ar līgumu 43 eur (man vēl ir papildus 5 % atlaide, jo noslēdzu jau otro līgumu)
3. Kas šajā sporta klubā vislabāk patīk?
Man patīk treneri un grupu nodarbības ir lieliskas, daudzveidīgas, ir no kā izvēlēties pat ejot tikai vakaros ap plkst. 20.
4. Kas šajā sporta klubā visvairāk nepatīk?
nepatīk kondicioneireis kas dažbrīd pūš tikai noteiktās vietās un vienreiz sanaca par apausktēties.
5. Vai izmantojat/esat izmantojušas trenera palīdzību (individuālās sesijas), ja jā vai par atsevišķu samaksu vai arī tas ir iekļauts kā starta paka/abonemetā utt?
Zinu, ka daudzi izmanto, bet pati gan nē, paratsi vairāk eju uz grupu nodarbībām, kur trenerim visu arī pajautāju,
6. Vai piedalaties grupu nodarbībās?
Jā, ļoti regulāri.
7. Ko gribētu uzlabot/mainīt sporta kluba darbībā/izkārtojumā utt, lai tur justos komfortablāk un labāk?
Vairak nodarbību brīvdienās. Daudzas interesantas nodarbības nesanāk apmeklēt, jo visas noteik darba dienās pa dienu līdz plkst 19....Bet nu to noteikti nevar pārmest, jo vnk pašai nesanāk tajā laikā tikt.
Bet kopumā viss super, personāls lielisks, man patīk. vienmēr visi motivē.
++++ Vēl laba lieta, ka tagad OBLIGĀTA ir bezmaksas konsultācija un FIT TESTS ar treneri, tas ir noslēdzot līgumu! Baigi labā lieta! :-)
13.01.2015 13:43 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Lana Bogdanova - rekur būs šī diskusija, par ko ieminējos tavā postā.
25.01.2015 15:42 |
 
Reitings 10
Reģ: 07.10.2014
Man ir jautājums par MyFitness, kas īsti ir reģistrācijas masa?
25.01.2015 16:07 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Lana Bogdanova tā ir maksa lai būtu viņu kluba biedrs!vnk saproti to kā vienreizēju dalības maksu!
25.01.2015 16:30 |
 
Reitings 283
Reģ: 10.02.2009
Varbūt kādai ir atsauksmes par Vivido gym Teikā? Gribas kādu sporta klubu Teikā, Infinity kautkā līdz galam neuzrunāja..
08.02.2015 11:46 |
 
Reitings 1
Reģ: 11.01.2016
1. Apmeklēju SMART FITNESS
2. Tā kā es apmeklēju nodarbības bieži, tad pērku pilno abonementu 55 eur. Kā patstāvīgajam klientam ir atlaide.
3. Man patīk senās Rīgas burvība, fantastiska nodarbību zāle. Tāds feins privāts sporta klubiņš.
4. Grūti pateikt, nesen safrišināts :)
5. Kādu laiku intensīvi izmantoju treneru individuālās nodarbības kikboksā.
6. Esmu grupu nodarbību fane, apmeklēju dažādas nodarbības un bieži.
7. Step nodarbības dikti gribētos. Pārējais ir, man pietiek :-)
11.01.2016 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 169
Reģ: 15.06.2012
1. Kuru sporta klubu apmeklējat? Mevi Gym
2. Kāda ir abonementa cena? 54 EUR, bet ja iet regulāri, tad 48 EUR
3. Kas šajā sporta klubā vislabāk patīk? - tuvu mājām, labas nodarbības, labi treneri
4. Kas šajā sporta klubā visvairāk nepatīk? - ir ok
5. Vai izmantojat/esat izmantojušas trenera palīdzību (individuālās sesijas), ja jā vai par atsevišķu samaksu vai arī tas ir iekļauts kā starta paka/abonemetā utt? nē
6. Vai piedalaties grupu nodarbībās? jā
7. Ko gribētu uzlabot/mainīt sporta kluba darbībā/izkārtojumā utt, lai tur justos komfortablāk un labāk? dizainu un mājaslapu:-)
19.02.2017 21:58 |
 
Reitings 53
Reģ: 25.02.2016
1. Kuru sporta klubu apmeklējat? - People fitness Imanta
2. Kāda ir abonementa cena? - 19,95e
3. Kas šajā sporta klubā vislabāk patīk?- atrodas 15min gajiena no majam, ja atra soli pat 10 :D Patik dizains, cena, aprikojuma daudzums, ka strada lidz 23:00, loti tirs un sakopts viss ir. Personals visas dienas garuma staiga, un skiet jau vairakas reizes visu izberzh :-D
4. Kas šajā sporta klubā visvairāk nepatīk? - ka jau drosi vien visur, pec darba laika loti daudz cilveku, trukst ventilacijas
5. Vai izmantojat/esat izmantojušas trenera palīdzību (individuālās sesijas), ja jā vai par atsevišķu samaksu vai arī tas ir iekļauts kā starta paka/abonemetā utt? - ne, bet gribas. Cik zinu, tas cenas kozh, ja velas individualo treneri
6. Vai piedalaties grupu nodarbībās? - Ne
7. Ko gribētu uzlabot/mainīt sporta kluba darbībā/izkārtojumā utt, lai tur justos komfortablāk un labāk? - viss patik
22.03.2017 16:05 |
 
Reitings 91
Reģ: 18.11.2009
Sveikas meitenes!
Marta beigās atvērsies jaunais Lemongym sporta klubs Maskavas ielā.
Vai kādai ir doma viņu apmeklēt? :)
24.03.2017 10:46 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
1. Kuru sporta klubu apmeklējat? - MYFitness
2. Kāda ir abonementa cena? - 39.00 deur
3. Kas šajā sporta klubā vislabāk patīk? - pagaidām pilnībā viss apmierina - grupu nodarbības, individuālās ar treneri, aprīkojums ir ok, nav bijis jāgaida nekad.
4. Kas šajā sporta klubā visvairāk nepatīk? - pagaidām nav nekas, eju trīs mēnešus
5. Vai izmantojat/esat izmantojušas trenera palīdzību (individuālās sesijas), ja jā vai par atsevišķu samaksu vai arī tas ir iekļauts kā starta paka/abonemetā utt? - izmantoju, tas ir atsevišķs pakalpojums. kā pie kura trenera, mana trenerīte par stundu ņem 25eur. jāmaksā gan administrācijā nevis uz rokas!
6. Vai piedalāties grupu nodarbībās? - jā, mēģinu 2x nedēļā iet uz grupu nodarbībām.
7. Ko gribētu uzlabot/mainīt sporta kluba darbībā/izkārtojumā utt, lai tur justos komfortablāk un labāk? - pagaidām nav nekas īpašs. Bolero viss ok, Olimpijā prasītos vairāk velotrenažieru :)
24.03.2017 10:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits