SPORTA KLUBI RĪGĀ - meklējam labāko!

 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Sveikas,

Tā kā vasaras ķermeni pelnam ziemā, gribu noskaidrot kurus sporta klubus apmeklējat vai esat apmeklējušas iepriekš? Lai vieglāk un konstruktīvāk diskutēt, noformulēšu konkrētus jautājumus, kas mani interesē.

1. Kuru sporta klubu apmeklējat?
2. Kāda ir abonementa cena?
3. Kas šajā sporta klubā vislabāk patīk?
4. Kas šajā sporta klubā visvairāk nepatīk?
5. Vai izmantojat/esat izmantojušas trenera palīdzību (individuālās sesijas), ja jā vai par atsevišķu samaksu vai arī tas ir iekļauts kā starta paka/abonemetā utt?
6. Vai piedalaties grupu nodarbībās?
7. Ko gribētu uzlabot/mainīt sporta kluba darbībā/izkārtojumā utt, lai tur justos komfortablāk un labāk?

Par mani pašu :

1. Apmeklēju sporta klubu CENTRS (Kolonna) GC Vecrīgā
2. 56EUR mēnesī
3. Patīk lokācijas vieta, patīkams personāls, patīk arī tas, ka turpat ir labi solāriji, frizētava un SPA, ko šad tad izmantoju
4. Dušas, taču pašlaik tās tiek remontētas
5. Esmu ņēmusi dažas nodarbības pie personālā trenera, nebija iekļauts abonementā, taču bija tā vērts - motivācija, kā arī vingrojumi un padomi, kurus ņemu vērā arī tagad, kad trenējos pati
6. Nepiedalos
7. Vienīgais, kas uztrauca bija dušas, bet tās pašlaik tiek remontētas. Arī tvaika pirts bija OUT OF ORDER, bet šķiet, ka arī tā tiek labota.
12.01.2015 12:05 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Principā sporta klubam un trenerim vajadzētu darboties mijiedarbībā - sporta klubs dod telpas, inventāru un potenciālos klientus, bet treneris sniedz reāli fizisko pusi un klientus ilgtermiņā notur zālē. Tur ir nevis interešu konflikts, bet gan tieši otrādāk.
12.01.2015 13:59 |
 
Reitings 43
Reģ: 12.09.2009
1. Es apmeklēju Veselības Fabriku.
2. Paņēmu uz gadu, par aptuveni 360 Euro, bet tā, laikam, ar ierobežotu laiku ir 40Euro.
3. Grūti tā uzreiz pateikt, kas patīk, kas nē, eju jau diez gan ilgi uz turieni, esmu tā pieradusi, ka īsti nekas netraucē.
4. Agrāk nepatika, ka VF lika tās kuponu akcijas internetā, un tad zālē bija tik pilns, ka nebija kur kāju spert, bet kādu laiku neesmu manījusi neko tādu.
5. Pašā sākumā ņēmu treneri, man liekas, ka tie bija vai nu 10, vai 15 Ls par nodarbību?! Tiešām neatceros, baidos samelot. Bet iekļauts tas nav nekur, vienkārši sazvanījos ar treneri, visu sarunāju, un pēc tam arī pašam samaksāju.
6. Grupu nodarbības neapmeklēju, jo tās, uz kurām gribētu iet, vienmēr iekrīt darba laikā.
7. Kā jau teicu, apmierina viss. Nu labi, ja ļoti gribās kaut kam piekasīties, tas pirts varētu būt vieglāk sasniedzama no sieviešu ģērbtuvēm. :D Protams, vienmēr jau var gribēt vēl plašākas telpas.. :)
12.01.2015 14:22 |
 
10 gadi
Reitings 923
Reģ: 03.08.2011
O, es jau domāju - vai neviena no VF nebūs? Tomēr, tomēr.

1. Mans sporta klubs - Veselības Fabrika
2. 44€ ar studenta atlaidi, bez tās, šķiet, ir 60€ - bez laika ierobežojuma, trenažieri + nodarbības
3. Plašums - gan pašā zālītē, gan ģērbtuvēs, dušās. Ļoti patīk, ka var justies brīvi, nespiežas cits citam virsū. Zālē augsti griesti, gaisa visiem pietiek.
4. Hmm... Varbūt tas, ka nevar iegādāties atsevišķi abonementu tieši uz trenažieru zāli, pieejams tikai nodarbības vai nodarbības + trenažieri, bet man tās nodarbības neinteresē. Bet tas jau, protams, bizness, jo daudzi spiesti pirkt to komplektu ar nodarbībām, kaut arī neapmeklē un interesē tikai kačalka, sevišķi vīrieši.
5. Neizmantoju, nav bijusi vajadzība.
6. Nepiedalos.
7. Tāpat kā rerere, pat nezinu, kur piesieties. :D Viss patīk.
12.01.2015 16:07 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Man VF patika neparastais interjers - augstie griesti, ķieģeļi utt (ja nekas nav mainījies šo gadu laikā). Es arī savulaik gāju ar ISIC, kad vizīte maksāja kapeikas, abonementus neņēmu. Prātoju vai interjeram vispār ir liela nozīme trenējoties?
12.01.2015 16:14 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Gadu jau kā neesmu bijusi (nav laika un vēlmes :D) bet kādreiz gāju uz Panatta Fitness pretī Rīga Plaza, augšā virs Mūkusalas Maximas:

1. Panatta fitness.
2. Šķiet, latos bija 20 LVL neierobežots laiks, ar studenta atlaidi.
3. Patika, ka ir sauna (nezinu, kā citos, ir vai nav).
4. Nepatika atklātās dušas (bet tā laikam visur).
5. Nē.
6. Jā, gāju pārsvarā tikai uz grupu nodarbībām.
7. It kā nekas nenāk prātā.
12.01.2015 16:19 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
1. MEVI gym.
2. ja nemaldos, ap 40-45 EUR, bet man to apmaksā darba vieta, tādēļ precīzi nezinu.
3. ir sauna un turku pirts, zāle arī laba.
4. duša!
5. neizmantoju, man ir cita trenera sastādīts plāns, pēc kura arī trenējos.
6. nē, neinteresē.
7. pirmkārt, vajadzētu salabot dušu, otrkārt, paplašināt autostāvvietu pie kluba, savādāk dažkārt ir baigi grūti ar vietas atrašanu.
12.01.2015 16:51 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
jā, starp citu parkings arī diezgan laba piezīme!
12.01.2015 16:53 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es eju uz Atlētiku Barona centrā, par pilna laika abonementu mēnesī maksāju apmēram 40 eiro. Pašreizējā lokācijas vietā viss apmierina, pirms tam gan bija kā siļķes mucā :)

Apmeklēju praktiski tikai grupu nodarbības, individuālo treneri neesmu ņēmusi.
12.01.2015 16:56 |
 
Reitings 15
Reģ: 30.01.2013
Domāju par šo http://smartfitness.lv/lv/ ! Kādas atsauksmes?
12.01.2015 18:17 |
 
Reitings 15
Reģ: 30.01.2013
Un varbūt ziniet, kas īsti ir funkcionālā zāle? :)
12.01.2015 18:19 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
1 (Kolonnas sporta klubu) Galerija Centrs.
2. 56EUR mēnesī
3. Lokācija, Nodarbību laiki,Sabiedriskais transports, Ideāls stuffs, Treneri ir lietas kursā ko dara un īsti profesionāļi.
4. Nekas tāds nav, kas nepatiktu.
5. Neesmu vēl izmantojusi, bet domāju izmantot tuvākā laikā.
6. Piedalos, Joga.
7. Kā jau agnese_m minēja , tas būtu Dušas un tvaika pirts, laikam pārejais mani apmierina.
12.01.2015 18:22 |
 
Reitings 43
Reģ: 12.09.2009
Paulap , ja nemaldos, tad agrāk tas saucās "KL sporta klubs". Diez gan maziņš bija. Tad kad tur gāju, trenažieru zāli neapmeklēju, nemācēšu teikt, kas tur un kā. Ļoti patika nodarbības, cik skatos, ir vel daži tie paši treneri, kas agrāk. Ģērbtuves un dušas diez gan šauras, bet nu, tagad varbūt kaut kas ir mainījies. ;)
12.01.2015 19:26 |
 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
FITNESA KLUBS "F1"
Rīgā, Kr.Barona ielā 69
35 Eur
12.01.2015 19:29 |
 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
Apmeklēju, jo ļoti tuvu darbam.
12.01.2015 19:30 |
 
Reitings 82
Reģ: 09.12.2013
1.Apmeklēju Infinity Fitness
2.Pērku abo pa 29.99 ar ierobežotu laiku, jo eju vakaros pēc darba
3.Patīk atrašanās vieta - tuvu mājām, daudz trenažieri, plašas telpas
4.Nepatīk dušas un tualetes telpas - vienmēr nekārtīgas ar ne sevišķi labu aromātu
5.Izmantoju trenera pakalpojumus, kad sāku apmeklēt sporta zāli - sastādītā programma apmierina un pirmie trīs treniņi, kuri iekļauti programmas sastādīšanas cenā arī likās ok, pēc tam atsevišķi ņemot treneri nepatika - bija paņēmis vairākus ''trenējamos'' vienā reizē un acīmredzot pārējie bija svarīgāki par mani, lai gan naudu tāpat maksāju. Izvēlējos vairāk nesadarboties, jo īsti nepatika šāda attieksme.
6.Nē
7.Jau augstāk minēju - par kārtību dušās un tualetēs, lai gan no vienas puses var saprast - tās uzkopj tās pašas administratores, kurām bieži tam neatliek laika, jo ir nepārtraukta cilvēku plūsma!
12.01.2015 19:39 |
 
Reitings 82
Reģ: 09.12.2013
Palasīju iepriekšējos komentārus..

Kabans - ja tu saki, ka cilvēki skatās uz sporta zāli pēc cenas vai izkārtojuma un tas šķiet smieklīgi. Man, piemēram, vispār smiekli nenāk, jo ja cilvēks nevar atļauties maksāt lielu summu, bet grib trenēties un būt formā, kas tur smieklīgs, ja tiek meklēts izdevīgākais variants? Es domāju, ka lielākā daļa, kas nav profesionāļi, gandrīz jebkurā zālē var atrast piemērotu inventāru, kas apmierinās prasības un vajadzības. Es domāju, ka gandrīz jebkura sporta zāle spēj apmierināt vidējā latviešu sportotgribētāja vajadzības. Es šeit nerunāju par profesionālu sportu.
12.01.2015 19:58 |
 
Reitings 148
Reģ: 13.08.2014
Kabans - ja tu saki, ka cilvēki skatās uz sporta zāli pēc cenas vai izkārtojuma un tas šķiet smieklīgi. Man, piemēram, vispār smiekli nenāk, jo ja cilvēks nevar atļauties maksāt lielu summu, bet grib trenēties un būt formā, kas tur smieklīgs, ja tiek meklēts izdevīgākais variants? Es domāju, ka lielākā daļa, kas nav profesionāļi, gandrīz jebkurā zālē var atrast piemērotu inventāru, kas apmierinās prasības un vajadzības. Es domāju, ka gandrīz jebkura sporta zāle spēj apmierināt vidējā latviešu sportotgribētāja vajadzības. Es šeit nerunāju par profesionālu sportu.


++++
12.01.2015 19:59 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Gribētos iet uz myfitnes Olimpijā. Tagad tieši veselības polisē ir iekļauta sadaļa "sports", kur mēnesī abonementam varu tērēt 36 EUR (ja ir dārgāks, tad starpsumma jāpiemaksā).

Taču kaut kā nevaru saņemties, nezinu ar ko sākt un gribētos kompāniju, kas mani pavilktu uz to. :)
12.01.2015 21:59 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
1. My Fitness
2. 39 EUR+ 20EUR mēnesī, jo eju tur uz skvošu
3. darbinieki
4. Tas, ka skvošam telpas var rezervēt tikai uz vietas, internetā nav iespējams, zvanot arī, tad nu sanāk speciāli braukt+viņiem ir sliktākie korti, ko esmu redzējusi Rīgā
5. Neesmu
6. Nē
7. Atrašanās vietu un ģērbtuves
12.01.2015 22:08 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
1. Kuru sporta klubu apmeklējat? - MyFitness
2. Kāda ir abonementa cena? 39EUR, īsti nezinu, kaut kas uz to pusi
3. Kas šajā sporta klubā vislabāk patīk? Personāls :D
4. Kas šajā sporta klubā visvairāk nepatīk? - Lielā tautu drūzma
5. Vai izmantojat/esat izmantojušas trenera palīdzību (individuālās sesijas), ja jā vai par atsevišķu samaksu vai arī tas ir iekļauts kā starta paka/abonemetā utt? - Nē.
6. Vai piedalaties grupu nodarbībās?
7. Ko gribētu uzlabot/mainīt sporta kluba darbībā/izkārtojumā utt, lai tur justos komfortablāk un labāk? - Vairāk inventāra. Ripas un stieņus. ;)
12.01.2015 22:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits