SPORTA KLUBI RĪGĀ - meklējam labāko!

 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Sveikas,

Tā kā vasaras ķermeni pelnam ziemā, gribu noskaidrot kurus sporta klubus apmeklējat vai esat apmeklējušas iepriekš? Lai vieglāk un konstruktīvāk diskutēt, noformulēšu konkrētus jautājumus, kas mani interesē.

1. Kuru sporta klubu apmeklējat?
2. Kāda ir abonementa cena?
3. Kas šajā sporta klubā vislabāk patīk?
4. Kas šajā sporta klubā visvairāk nepatīk?
5. Vai izmantojat/esat izmantojušas trenera palīdzību (individuālās sesijas), ja jā vai par atsevišķu samaksu vai arī tas ir iekļauts kā starta paka/abonemetā utt?
6. Vai piedalaties grupu nodarbībās?
7. Ko gribētu uzlabot/mainīt sporta kluba darbībā/izkārtojumā utt, lai tur justos komfortablāk un labāk?

Par mani pašu :

1. Apmeklēju sporta klubu CENTRS (Kolonna) GC Vecrīgā
2. 56EUR mēnesī
3. Patīk lokācijas vieta, patīkams personāls, patīk arī tas, ka turpat ir labi solāriji, frizētava un SPA, ko šad tad izmantoju
4. Dušas, taču pašlaik tās tiek remontētas
5. Esmu ņēmusi dažas nodarbības pie personālā trenera, nebija iekļauts abonementā, taču bija tā vērts - motivācija, kā arī vingrojumi un padomi, kurus ņemu vērā arī tagad, kad trenējos pati
6. Nepiedalos
7. Vienīgais, kas uztrauca bija dušas, bet tās pašlaik tiek remontētas. Arī tvaika pirts bija OUT OF ORDER, bet šķiet, ka arī tā tiek labota.
12.01.2015 12:05 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Kaban, bet katram ir savi mērķi ejot uz zāli. Kādam tas ir ķermeņa mainīšana, kādas stress killer utt. Protams, ka lielākā daļa jauno klientu nesaprot pēc kādiem kritērijiem zāli izvēlēties, jo viņiem nav ne pieredzes, ne zināšanu ne par inventāru, ne par pašu trenēšanos, bet lielākajai daļai tas ir laika jautājums.

Kad dzīvoju/strādāju UK, katram JAUNAJAM klientam pienācās starta paka - 1 nodarbība ar PT vai fitnesa instruktoru. Protams, ka tie, kas ar zāli ir uz TU bieži vien šo iespēju nemaz neizmantoja. Nieka 30 minūtes, bet tajās tika noskaidrots ko tad šis klients vēlas no zāles - kas principā ir atslēga visā procesā. Tikko kā cilvēks konkrēti saprot un apzinās ko vēlas, tad ar nelielu palīdzību no šī PT vai instruktora viņš var maksimalizēt iespējamos rezultātus. Ne visi cilvēki trenēsies pēc vienas programmas, ne visi cilās vienādus svarus, ne visi zāli apmeklēs 5x nedēļā utt. Manuprāt, ir svarīgi, lai zālēs ir personāls, kas palīdz apzināties, kas tad ir tas mērķis, ko klients vēlas sasniegt un palīdzēt viņam apzināt to inventāru, intensitāti utt, lai šos mērķus sasniegtu.

Daudzi cilvēki sāk iet uz zāli, bet pēc mēneša jau aiziet, tikai tā iemesla dēļ, ka viņi īsti neprot izmantot inventāru - ne gluži tikai par ieslēgšanu un izslēgšanu es runāju, bet gan tā izmantošanu ar kaut kādu labumu ķermenim.
12.01.2015 12:57 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
agnese_m
sadu pakalpojumu manuprat butu jaievies visos modernajos klubos.. ka katram jaunajam klientam lidza r pirmo abonamentu ir jaiziet nodarbiba pie instruktora... pat ja esi atlets ar pieredzi un vius zini - pat tadiem.. kautvai zales kartibas noteikumus lai apstasta un ja treneris parliecinas ka cilveks tiesam vius mak pats tad ar to ari var beigt... sada veida palidzetu loti daudziem jaunajiem censoniem.... pats pirmsakumos var teikt veselus 2 gadus varu norakstit kad daudzas lietas adriju nepareizi un netiesi var teikt nomests laiks-nauda-speki vejaa.... daudzko butu atdevis ja taja laiak man jau pasa sakuma kads visu apskaidrotu kas ir kas un kaa...
12.01.2015 13:02 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Kristīnaa - sieviešu dušas pašlaik ir remontā. Vīriešu jau pabeigtas! Man liekas, ka vēl nedēļu vai divas max sieviešu dušas remontā būs, bet pašlaik izmantot var dušas spa vai solāriju studijā. It kā mazliet neērti jau tas ir, bet nu es, piemēram, labāk tagad paciešos mazliet ar neērtībām, toties drīz mums meitenēm tur būs jaunas un foršas dušas :) Par WC pirms tam nezinu, jo sāku tur iet pavisam nesen, bet pašlaik sieviešu ģērbtuvēs ir 2 WC.
12.01.2015 13:03 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
diezmel musdienas lv daudazs zales var redzet pat ja ir treneris uz vietas tas nepalidz cilvekiem kas adar lietas nepareizi.... palidz tiaki tad ja maksaa... viena zale kur gajau treneris uz vietas biju visu laiku - bet ja vinam nebija privatas nodarbibas vins trenejaas pats vai ari runajaas ar comiem.. apkartejiem cilvekeim zale vispar uzmanibu nepieversa... neredzu jegu klubam algot sadu treneri kurs so laiku var teikt tikai atsez .... pienemu ka maksu par privato treninju vins panem sev.. ir bijusi pat vairaki klubi kur vispar uz vietas nav treneru
12.01.2015 13:06 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
no viena pazinjas dzirdeju vel amizantaku var pat teikt marketinga triku no trenera puses... treneris skatas kas notiek klubaa un ja redz ka kads ko dara nepareizi - pasaak ka dara lietas nepareiiz un nosaciti smejas par to ta lai atiecigais cilveks to redz... tada veida liek noprast ka janem vinja pakalpojumi ... attiecigi nakosreiz sim jaunajama censonim ja nenem pakalpojumu paliek jau neerti treneties jo atkal treneris vinu vero un nosaciti sm,ejas par to ka trenejas jaunais ...
12.01.2015 13:09 |
 
Reitings 179
Reģ: 16.10.2014
1. Mēdzu apmeklēt Atlētiku "Centrs", esmu bijis arī Dominas zālē un Triumfā.

2. Atlētikā izmantoju Daytime pa 25€ mēnesī

3. Pirmkārt jau tas, ka inventārs ir iepazīts un visās zālēs ir viens un tas pats, vieta, tas, ka bija noškirtas zonas starp skrejceliņiem un svaru stieņiem, hantelem u.t.t. Noškirti tā, ka vieni ir pirmajā stāvā, otri otrajā stāvā. Pirts un tas, ka ģerbtuves telpa un dušas regulāri tiek uzkoptas.

4. Atlētikā kaut kā nenāk prātā par ko varētu pasūdzēties, ja nu vienīgi krevvalodīgo pārsvars un tas, ka šad tad ir pārāk daudz cilvēku, bet nu gribēt mainīt ko tādu būtu muļķīgi. Savukārt Dominā, kurā bail bija kāju spert uz grīdas + tualetē kads ir nolicis mīnu un nav nolaidis ūdeni + papīri mētājas uz grīdas, un tad vēl tie kadri, kas izdomā skūties dušās, riebjas tādas lietas. Ūn vēl dāmītes, kas paņem bērnu līdzi un taisa bildītes pie/uz inventāra, tas pats džakuzi :D Nu kā tā var?

5. Neesmu izmantojis tāda veida pakalpojumus.

6. Nop, lai gan cik esmu redzējis, varētu būt interesanti.

7. Neesmu tagad laiciņu bijis, klubs ir nomainījis telpas, tāpēc nezinu kā tur ir tagad.

Par triumfu vispār nav komentāru :D Neejiet tur :D
12.01.2015 13:11 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
kaban - nu re, tad man laikam arī galva strādā pareizajā virzienā. Es arī kad pati sāku iet uz zāli daudzus gadus atpakaļ, vispār nebija saprašanas ar ko es tur nodarbojos. Hobija līmenī jau jebkura fiziska aktivitāte ir laba un par ļaunu nenāks, bet ja ir kādi konkrēti mērķi, tad saprast un apzināties ko dari ir svarīgi.

Par to, ka katram būtu nodarbība jāiziet es arī piekrītu, bet zinu arī realitātē, ka vienmēr būs "es jau visu tāpat zinu" cilvēki, kā arī super kautrīgie, kuri ne pa kam nepiekritīs ar treneri kopā kaut ko darīt. Bet gandrīz obligātai šādai opcijai, manuprāt, būtu jābūt. Pirmkārt, klubam tā ir iespēja pašam izveidot potenciālu ilgtermiņa klientu, nevis kārtējo 1 mēneša censoni, kā arī jau ar pirmo reizi ieaudzināt kaut kādus kluba kārtības noteikumus - par to, ka inventārs jānoliek pašam vietā pēc izmantošanas, par to, kā pareizi izmantot inventāru to nebojājot utt un vēl, kas nav mazāk svarīgi - klientu var pasargāt no nevajadzīgām traumām paskaidrojot un pamācot elementārus vingrinājumus utt (tie paši nepareizi izpildīti deadlifts, nepareizi veic vingrinājumus priekš, piemēram krūšu daļas, bet patiesībā "kačā" plecus, kas meitenēm, manuprāt, ir galīgi lieki utt). Nu tā kaut kā.
12.01.2015 13:12 |
 
Reitings 1711
Reģ: 14.01.2011
agnese_m - Tās spa vai solāriju studijas dušas atrodas kur? :D Jo tajās telpās neesmu bijusi. :D
12.01.2015 13:12 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
esu ari redzejis ta saucamos trenerus kuri pasi nekad nav izkopsui savu figuru un jebkad vispar bijusi ar kadiem sporat sasniegumiem....
12.01.2015 13:14 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
agnese_m
Jap.. tu labi uztveri manu domu... ka jau mineju manuprat sim pakalpojumam butu tiesam jabut gluzi vai ka obligatam jebkuram (dazakrt ari nezinishi kuriem kauns pasaaka ka visu zin)... manuiprat klubam pat jabut ieinteresetam saja avisaa - jo ka aju pati mineji ta aveido ilgterminja potencialo klientu nevis isterminja, + iepazistina ar zales kartibu utt...
bet svarigi so pirmo nodarbibu ieklaut 1. abonomante cena a- lai nav atseviska papildus maksa kas daudzus var atbaidiit...
12.01.2015 13:19 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Njā, par tiem treneriem ir kā ir. UK zālē bija personālie treneri, kas bija freelance un strādāja paši uz sevi un tad arī Fitness Instructor, kuri uzraudzīja zāli - lai tā ir tīrībā un kārtībā, kā arī palīdzēja klientiem šad un tad. Ja zālē nebija nekas jākārto, viņiem bija pienākums komunicēt ar klientiem. Ja redzēja, ka kāds kaut ko dara nepareizi, ja kāds sēž telefonos un garlaikojas utt, viņu pienākums bija mēģināt ar šo cilvēku pastrādāt. Tur jau apakšā tam visam baigā psiholoģija - pēc tā, kā cilvēks uzvedās un ko viņš dara var ļoti daudz ko noprast -vai viņš nāk uz zāli vienkārši atsēdēt, vai viņam nav saprašanas par to, ko viņš dara utt.

Bet nu personālie treneri ir īpaša suga. Nezinu īsti kā ir Latvijā, bet UK paši treneri maksā sporta klubam, lai tajā varētu strādāt. Sanāk, ka viņiem tiek dota iespēja nopelnīt. Jo lielāks, dārgāks un ekskluzīvaks klubs, jo dārgāka ir "darba vietas īres maksa". Un tās summas nav mazas. Atceros, ka FF Londonā pašā centrā, kurā bija ap 3000 regulāro apmeklētāju, PT sporta klubam bija jāmaksa 203GBP nedēļā. Visi rāvās melnās miesās, lai to naudiņu atpelnītu un ar 20 treneru konkurenci, katrs treneris bija spiests būt jaukākais, labākais un zinošākais. Klientu serviss uz 100 ballēm automātiski :)
12.01.2015 13:22 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Kristīnaa - SPA var tikt caur relaksācijas telpu (tur kur sieviešu dušas, tur blakus uzreiz ir vēl vienas durvis, kas ved uz relaksācijas telpu un pirtīm. Ieejot tajā telpā turpat priekša uzreiz ir durvis uz SPA. Es tur dušās vēl neesmu bijusi, bet eju augšā uz solāriju studiju. Tā atrodas,uzreiz pa kreisi no pirmās studio zāles. Izej cauri administrācijai, garām vīriešu ģērbtuvei un uzreiz pa kreisi ir durvis ar tādām apaļajām trepēm uz augšu :) Katrā solārija "istabā" ir dušas kabīne ar dušas želeju u make up noņēmēju :)
12.01.2015 13:25 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
agnese_m
Acimredzot lidz V cik dziljs marketinga piegajiens vel nav atnacis... cik zinu LV klubss maksa trenerim + treneris vel sanem par privato nodarbibu kautko...
Bet sistema ko tu stasti ir loti progrsiiva - tie ir papildus ieenmumi klubam un trenetri ir ieintereseti but labi ... no ta visa iegust ari klients...
Te gan ir velviena lieta - nezinu ka ir UK bet vismaz ASV samera izplatita lieta ir individuālie treneri - treneri kuri nestrādā kādā klubā... starpcitu pats sobrid tads esu....
12.01.2015 13:27 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
arī LV ir daudzi treneri kas maksā sporta klubam noteiktu tā saucamo īres maksu, viņiem ir savs klientu loks kas arī nāk pie viņa trenēties. Un neuzskatu ka viņiem pienākums ir mācīt un rādīt kā pareizi jāveic vingrinājums, jālieto trenažieris ja zāles apmeklētājs nav viņa klients.
12.01.2015 13:28 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 17.02.2012
ir kādas atsauksmes par Veselības fabriku? Skatos uz grupu nodarbibam
12.01.2015 13:30 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
jaukums
saja joma stradaju jau vairakus gadus.. LV sadi treneri kas "ire" vietu zale ja ir tad loti maz... parasti tomer klubam ir savs treneris ... jebkura varianta pat ja zale ir sads ires treneris kurs nav ieinteresets radit parejiem ka javingro - neredzu jegu no kluba puses .. jo janme tad velviens treneris kas radis parejiem.. ok ja sis spec treneris par to maksa aklubam tad vel puslidz ok..
12.01.2015 13:31 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
no otras puses man ka trenerim - neredzu lielu jegu teiksim maksat klubam teiksim 100 eur nedelja par to ka varesu tur trenet.. par paris menesu naudu var iekartot pats savu mini sporta zaali kur veikt savus pakalpojumus...
12.01.2015 13:36 |
 
Reitings 1711
Reģ: 14.01.2011
agnese_m - paldies :-)
12.01.2015 13:38 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
jaukums, nu ja viņi maksā klubam, tad, protams, ka nē. Bet ja trenerim sporta klubs maksā algu, tad gan.

Ak jā, vēl UK, kas bija nopērkot abonementu sākot ar 3 mēnešiem, tajā cenā tika iekļauta 1 PT session, ar tiem pašiem treneriem, kas maksā to mežonīgo summu, lai tajos klubos strādātu. Jautāsi kādēļ? Tas ir viņu potenciālais klients, ko principā sporta klubs ieliek pašam trenerim mutē. Tā ir potenciāla iespēja viņam nogrābt klientu, bez standarta "makšķerēšanas" vienkārši ejot klāt un uzsākot sarunu utt. 1-2 no 10 parasti kļuva arī par regulāriem klientiem - kurš 2x nedēļā, kurš reizi, kurš vispār reizi mēnesī, jo līdzekļi tikai tik daudz atļauj, bet kaut kāds rezultāts tam visam bija. Sanāk kā "taster session" un tad jau pa lielam tas arī ir ļoti atkarīgs no paša trenera, vai šis potenciālais klients kļūs par reālo klientu. Jā, bija treneri, kuri negribēja strādāt par brīvu, bet tie gudrākie un ilgtermiņa domātāji to redzēja kā lielisku iespēju paplašināt klientu loku pašiem nemaz tos klientus speciāli nemeklējot. Ja arī tas pats cilvēks, kuru viņi trenēja par klientu nekļūs, apkārtējie zāles apmeklētāji redz/novēro un arī kāds no tiem var kļūt ieinteresēts. Tieši tādēļ neatbalstu jebkādu telefona izmantošanu treniņu laikā (no treneru puses). Esmu pati šad tad redzējusi, ka treneris sēž facebook, kamēr klients taisa vingrinājumus. Es pie tāda trenera nekad neietu, kurš neskatās ne ar kādu tehniku izpildu vingrinājumu, ne pilnībā pievēršas man šīs 45-60 minūtes, par ko es viņam maksāju naudu.
12.01.2015 13:39 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Crystela par trenažieru zāli varu pateikt to labāko, daudzveidīga un ērti izkārtota lai viens otram netraucētu. Grupas nodarbības,nav mans lauciņš...

Kaban nu jā iespējams tad es tos individuālos vairāk pazīstu...Katrs savu maizi pelna, nenosodu nevienu un cilvēks jau būs tas galvenais kas noteiks ar ko grib trenēties un kur to grib darīt!!!
12.01.2015 13:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits