Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

SPORTA KLUBI RĪGĀ - meklējam labāko!

 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Sveikas,

Tā kā vasaras ķermeni pelnam ziemā, gribu noskaidrot kurus sporta klubus apmeklējat vai esat apmeklējušas iepriekš? Lai vieglāk un konstruktīvāk diskutēt, noformulēšu konkrētus jautājumus, kas mani interesē.

1. Kuru sporta klubu apmeklējat?
2. Kāda ir abonementa cena?
3. Kas šajā sporta klubā vislabāk patīk?
4. Kas šajā sporta klubā visvairāk nepatīk?
5. Vai izmantojat/esat izmantojušas trenera palīdzību (individuālās sesijas), ja jā vai par atsevišķu samaksu vai arī tas ir iekļauts kā starta paka/abonemetā utt?
6. Vai piedalaties grupu nodarbībās?
7. Ko gribētu uzlabot/mainīt sporta kluba darbībā/izkārtojumā utt, lai tur justos komfortablāk un labāk?

Par mani pašu :

1. Apmeklēju sporta klubu CENTRS (Kolonna) GC Vecrīgā
2. 56EUR mēnesī
3. Patīk lokācijas vieta, patīkams personāls, patīk arī tas, ka turpat ir labi solāriji, frizētava un SPA, ko šad tad izmantoju
4. Dušas, taču pašlaik tās tiek remontētas
5. Esmu ņēmusi dažas nodarbības pie personālā trenera, nebija iekļauts abonementā, taču bija tā vērts - motivācija, kā arī vingrojumi un padomi, kurus ņemu vērā arī tagad, kad trenējos pati
6. Nepiedalos
7. Vienīgais, kas uztrauca bija dušas, bet tās pašlaik tiek remontētas. Arī tvaika pirts bija OUT OF ORDER, bet šķiet, ka arī tā tiek labota.
12.01.2015 12:05 |
 
Reitings 298
Reģ: 11.02.2014
1. Apmeklēju myftiness
2. 39 EUR
3. Personāls, attieksme, nav nācies saskarties ar jauniešiem,kas spaida telefonu un traucē. Nav iedomīgi cilvēki redzēti,kas uz tevi skatās kā uz niecību.
4. Es pat nezinu....hmmmm :(
5. Nē
6. Jā, bet ne bieži.
7.....
12.01.2015 12:11 |
 
Reitings 298
Reģ: 11.02.2014
Starpcitu agrāk gāju uz Reaktoru, patika. Bet mainīja vietu un man vairs nav izdevīgi.
Un galerijā es arī gāju, bet tas jau bija kādus 4 gadus atpakaļ....bija arī trenniņi pie privātā trennera, bija patīkami iet uz turieni....bet tad kaut kā tur sāka iet visas Sončikas un dzeltenās preses varones, kas uz tevi skatījās kā uz sīko peli,tad man apnika, nejutos ērti. Aizgāju uz city fitness, kas tagad ir mainijies uz my fitness
12.01.2015 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
1. Infinityfitness
2. 59 eiro pilna laika abonamentam, pērku uz atlaidēm vai ņemu uz gadu, tad sanāk izdevīgāk
3. Patīk, ka ir salīdzinoši plašs.
4. dažbrīd daži trenažieri nepieciešami labot, bet tas nav izdarīts, skapīši nevisai patīk.
5. Esmu izmantojusi, nebija iekļauts, pats treners nebija foršs tāpēc nepatika.
6. Piedalos.
7. Laikam neko no izkārtojuma nemainītu.
12.01.2015 12:17 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
1. CityFitness Domina
2. 39eur (visas dienas), ir arī par 29eur ar ierobežotu laiku dienā.
3. Atmosfēra, personāls, iekārtojums.
4. Nav nekas tāds.
5. Neesmu. Treneri izmantoju Reaktorā, zinu vismaz ko darīt.
6. Nē, kaut kas mani baida :D
7. Varbūt varētu pievest vēl kādu jaunu trenažieri, bet tā visā visumā viss apmierina :)
12.01.2015 12:21 |
 
Reitings 378
Reģ: 24.05.2010
Arī apmeklēju Sporta Klubu Centrs (Galerijā centrs), dievinu (l)
Esmu mēģinājusi citus, bet vienmēr atgriežos šeit.
Superīgi treneri!
12.01.2015 12:21 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Nu tagad laikam CF ir MyFitness, nevaru pierast :D
12.01.2015 12:22 |
 
Reitings 12
Reģ: 16.04.2009
1. Tas pats sporta klubs "Centrs" Vecrīgā
2. Neierobežota laika - 30 eiro (apmeklēju tik ilgi, ka esmu nonākusi līdz tādai atlaidei :D)
3. Atrašanās vieta, kolektīvs, atmosfēra
4. Nepatīk, ka dažreiz Galerija Centrs pārāk kurina - paliek karsti
5. Jā, bieži vingroju ar treneri
6. Nē
7. Mazāk kurināt :D Izkārtojums patīk, varbūt vajadzētu papildināt dažus vingrojumu rīku krājumus, jo citreiz viss ir aizņemts, piemēram, brīvie svari. Bet tas tā...
12.01.2015 12:26 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
1. MyFitness
2. 39 EUR
3. Atrašanās vieta, tas, ka ir vairāki klubi, uz kuriem varu doties. Grupu nodarbības, e-reģistrēšanās sistēma nodarbībām.
4. Nepatīk jaunais līguma veids, kad tiek maksāts par konkrēti mēnesi (piem, janvāri), un nav iespējas normāli apturēt to uz slimības laiku. Ja līdz 14.datumam nepārtraucu abonementu, tad nākammēnes tas automātiski pagarinās.
5. Nē.
6. Jā, izmantoju.
7. Diezgan bieži vismaz Berga bazārā nedarbojas tualete ģērbtuvēs, kas ir ļoti neērti un nepatīkami, kā arī būtu priecīga, ja dušās būtu vismaz aizkariņi, ja ne atsevišķas kabīnes.
12.01.2015 12:27 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Personīgi man primaarais kas ir svarīgss porta kluba izvēlē
1) inventārs
2) atrašanās vieta

pārēajis viss ir otršķirīgi... jā cenai ir nozīmes bet ja man ļoti ērtā lokācijas vietā un inventārs ok tad var arī piemaksāt ...

Man parasti liek smaidīt par cilvēkiem kuri meklē ka tik lētāk .. neko citu nesaprotot... uz klubu tak ejam lai sasniegtu katrs savu mērķi... nav jēgas no kluba ja tajā nav tava mērķa sasniegšanai piemērots inventārs...

Esu trenējies ja nemaldos 8 vai pat 9 da''zados klubos... varu pateikt uzreiz ka pusei no šiem klubiem nebija manam mērķim paredzētā inventāra...
12.01.2015 12:29 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Es mēģinu izfigurēt vai tas, ka sabiedrībā pazīstamas personas apmeklē kādu konkrētu zāli ietekmē "parasto" klientu uz labo pusi vai tieši nē? Savā klubā esmu manījusi Roberto Meloni, vēl dažas televīzijas personības, dažus sportistus arī. Man tas neko īsti nemaina, bet liekas, ka sabiedrība parasti pavelkas uz slavenībām (varbūt ne tik daudz Latvijā, bet ārzemēs noteikti) un iedvesmojas no tām, jo parasti redzam žurnālos skaistas bildes utt un ja redzam viņus savā sporta klubā tas piešauj mazliet motivācijas, ka patiesībā viņi ir tādi paši cilvēki kā mēs, kas svīst, sarkst un smagi strādā, lai izskatītos tik labi kā izskatās :)
12.01.2015 12:32 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
agnese_m
Kada nozime cik tava kluba trenejas slavenibas... personigi man motovacoju sniedz progress ko redzu spogulii un svaros ko cilaju... starpcitu loti saubos ka slaveni cilveki varetu but labakais motivators - jo zinot vinju ikdienu utt loti saubos ka vini var ieverot ikdiena pareizu uzturu un atvelet daudz laiak treninjam...
12.01.2015 12:39 |
 
Reitings 298
Reģ: 11.02.2014
Vispār vislabākā attieksme un neitralisms bija novērojams Reaktorā. Tur kaut kā bija visiem viena kopības sajūta. Protams,ka tos slavenos ievēro, bet nu ja viņi tur neizlec un netaisa nekādus vipendrozus,tad man pilnīgi vienalga ir.
Bet ja tev blakus apstājās Sončikiene ar saviem knapi nosedzošajiem šortiem, pārsmaržojusies, keponā un rēc pilnā kaklā un nemaz nenodarbojās ar sportu,tad nu uzdod pa nervu drusku.
Es negribu te tagad celt nepopularitāti galerijai, tikai stāstu savu pieredzi.
12.01.2015 12:42 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
1. MyFitness
2. 39 Euro(bez laika ierobežojuma)
3. Protams akarīgs kurā no klubiem eju dotajā dienā, bet uz to kur eju patīk trenažieri, diezgan jauni,labā stāvoklī, personāls foršs - atsaucīgas, smaidīgas un komunikablas meitenes. Patīk ka pēc dušas var pasutināties saunā un pirtī, garderobe liela un nejūtos saspiesti, mūzika zālē patīk, gaisa kondicionieris strādā ļoti labi, ērts trenažieru novietojums, visi rīki pieejami.
4. Nepatīk pašu klientu izdarības - dušas telpās atstāj kosmētiskos līdzekļu papīrīšus un arī skapītī šo to atstāj nekārtīgu(nemāk aiz sevis savākt). Un vēl tie telefonbakstītāju diezgan daudz, kas sēž un aizņem trenažieri. Un dažos citos viņu klubos esmu ievērojusi, ka kondicionieris strādā nepietiekami, zālē līdz ar to nav gaiss un daži trenažieri čīkst :D bet uz to kur eju, man paveicies,nav nevienu sūdzību :)
5. Nē man tādu vairs jau nevajag...
6. Nē
7. Kardio trenažierus ar tv varētu ieviest visos viņu klubos jo man dažbrīd sametas baigi garlaicīgi un gribētos ko apskatīties....
12.01.2015 12:44 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ir būts dažādos klubos,bet visvairāk uzrunāja global fitness Tērbatas ielā :)
Plašums, plašs inventāra klāsts, forši treneri, aizraujošas grupu nodarbības, skaistas telpas, tīras dušas utt.. :)
12.01.2015 12:45 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
kabans - nu bet tādēļ jau mēs diskutējam ;)

Jā, protams, ka svarīgākais rezultāts ir tas, ko tu redzi spogulī, bet nevar noliegt, ka slavenībām un to ārējam izskatam ir liela ietekme uz sabiedrību kopumā. Ne velti ārzemēs teju jebkuram sporta klubu tīklam ir savs celebrity ambassador. Tam pašam Fitness First Lielbritānijā ilgu laiku bija Mel B (no Spice Girls), kura UK ir augsta ranga slavenība. Tur uz viņas nodarbībām pavilkās ļoti daudz klientu, laigan patiesībā tās nodarbības nebija nekas jauns, bet vienkārši nobrendotas kā "workout like Mel B". Es nedomāju, ka tas ir kaut kas slikts, ka cilvēki aplūko slavenību ķermeņus un vēlas izskatīties tikpat labi. Tas viss ir baigais cikls un mārketings, bet gala rezultāts (ja tāds ir), neskatoties vai tas ir paša motivācija vai arī ietekmēšanās no slavenībām, būs tā vērts!
12.01.2015 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Kad gāju, gāju uz GC Kolonna, ļoti tur patika :) Tagad vienkārši nav īsti "pa ceļam", bet neko sliktu nevaru teikt.
12.01.2015 12:48 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
mūsdienu lielaka dalja jaunie potencialie kluba apmekletaji klubus verte pec visai nepareizas sistemas; ka tim letak un zale vairak smuku aparaatu.... bet nejau zales aparatu daudzums un to nolietojums nosaka treninja kvalitati.... daudzos klubos esu redzejis pilnu zali ar paratiem bet taipaas laika trukst kads tiesam noderigs trenazieris .... nu pieemram trukst augstais stativs briovajiem svariem tupienam.... esu bijis zale kur nav ari pat tik elementara lieta aak spiesanas sols.... vai piemeram hanteles tiaki lidz kadiem 30kg....
12.01.2015 12:49 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
agnese_m
Saprotu un pilniba ticu ka klubi var izmantot kada slavenibas slavu markletinga triku radisanai... ja cilvekam tas dod motivaciju - tad viss ok... personigi man gluzi vienalga vai mana kluba trenejas kaad slaveniba un ka vins izskataas... man tas papildus motivaciju nesniedz - vislabaak motivacija ir sava pasha progress... ja nebutu progress - pienemu ka sen jau vairs ar so nenodarbotos.... jo neeju uz zaali vienkiarsi nosist laiku vai vienkarsi izkusteties.. uz zaali eju un ikdiena sabalansetu uzturu edu lai pilnveidotu savu figuru....
12.01.2015 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
personigi man tie darba svari jau tagad ir tik lieli ka daudzos klubos vienkarsi trukst svaru diski - lai cik smiekligi tas nebutu.... pedejorezi kad mainiju klubu tiesi sis bija viens no galvenajiem iemesliem
12.01.2015 12:54 |
 
Reitings 1711
Reģ: 14.01.2011
Pagājušajā pavasarī gāju uz:
1. Sporta klubs "Centrs"
2. 56 eur mēnesī
3. Personāls, treneri, grupu nodarbības. Pieejama sauna :)
4 Piekritīšu aŗī par dušām. Un toreiz bija pieejama tikai viena WC. Bieži bija ilgi rindā jāgaida, lai tiktu iekšā. Tapēc nenāktu par sliktu vēlviena WC. :)
5. Neesmu izmantojusi.
6. Jā, piedalījos grupu nodarbībās vairāk nekā gāju uz pašiem trenažieriem. :)
7. Vēlvienu WC un labākas dušas. :)

Bet, es sākot ar šīs nedēļas nogali pirkšu Brīvdienu abonementu. Tākā atsākšu atkal apmeklēt sporta klubu "Centrs" :)
12.01.2015 12:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits