Izilkšu Taro kārtis :)

 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Tātad, dāmas, es trenējos Taro kāršu likšanā. Lieku jau vairākus gadus, bet šī lieta attīstās darbībās un to analīzē, nevis vienkārši konkrētā laika posmā. Tāpēc, liekot sev, esmu pieradusi visu analizēt savā prātā. Esmu likusi arī pazīstamiem cilvēkiem. Šobrīd vēlos izlikt nepazīstamiem cilvēkiem un pavērot, vai esmu tuvu patiesībai. Nesaku, ka viss būs kā uz paplātes perfekti izlikts un pateikts, bet vēlos, lai manas kārtis šovakar varbūt kādai sniedz padomu, tāpēc noteikumi ir šādi:
1) Izlikšu kārtis pagaidām pirmajiem 5 cilvēkiem, kas pieteiksies un būs ievērojuši to, ko lūgšu.
2) Jāuzraksta jautājums, kas ietver pēc iespējas precīzāku vēlmi, piemēram, nejautājiet no sērijas "kas mani sagaida nākotnē?" vai kaut ko citu tikpat vispārīgu. Atbildēšu uz jautājumiem no sērijas "studēt filozofiju vai meklēt darbu?", "turpināt attiecības vai pārtraukt?", "vai ir vērts mēģināt iepazīties ar puisi no kaimiņmājas?", "kā man veiksies tādā un tādā eksāmenā?". Nu, jūs sapratāt, jautājiet kaut ko konkrētu, par ko vēlaties zināt, jo jomu un nianšu ir daudz :)
3) Jāņem vērā, ka es vēl tikai mācos un trenējos izlikt kārtis, tāpēc varu kļūdīties. Neapvainoties, nedusmoties! :)
4) Jāuzraksta savs viedoklis par to, vai mans zīlējums varētu būt kaut cik tuvu patiesībai (ja ir nojausma). Ja paies laiks un piepildīsies/nepiepildīsies kaut kas konkrēts no zīlējuma, arī labprāt to uzzināšu :)

Uz priekšu meitenes, un neaizmirstam, ka šis ir ne tikai padoms jums, bet arī treniņš un pārbaude man! :)
11.01.2015 17:44 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Foxgirl, par laikiem diemžēl nemācēšu pateikt.
12.10.2015 17:31 |
 
Reitings 218
Reģ: 23.07.2010
Vai mani šogad sagaida pārmaiņas - darba vietas, dzīves vietas (cita valsts), attiecību statusa maiņa saistībā ar M! (l)
12.10.2015 17:27 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Kā ir, vienādiem laikiem (piemēram 14:14, 22:22) ir kāds izskaidrojums dzīvē?
Jau no jūnija beigām abi ar draugu ikdienā redzam (paskatoties pulkstenī) vienādas stundas un minūtes, katru reizi tie var būt citi laiki, bet gandrīz katru dienu tas notiek, pašā sākumā tas bija diezgan bieži, pat pa vairākām reizēm dienā, tagad tas ir retāk, bet nav izzudis.
Nav tā, ka abi vienā laikā paskatamies pulkstenī, bet es piemēram redzu 13:13, viņš 16:16.
12.10.2015 17:12 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Ellicia, liels paldies! Tieši tas ir tas, par ko es šobrīd nespēju izšķirties - prāts vai sirds. Ticēšu tev un lēmumu pieņemu ar prātu. :)
12.10.2015 17:11 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Kāpēc es ar draugu tik ļoti bieži strīdos?Vai vaina ir manī vai mūsos abos?
12.10.2015 17:11 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Paldies, ka paskaidroji savu domu ;)
12.10.2015 17:10 |
 
Reitings 4
Reģ: 10.05.2015
Piesakos, ja ir iespējams. Šobrīd ļoti noderētu padoms no kārtīm gan karjeras, gan attiecību jomā :)
12.10.2015 17:05 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Paldies, šobrīd esmu attiecībās un pagaidām mums visādi notikumi priekšā.
Pārvākšanās, plānojās kāzas, bet ir sarežģijumi brīvā laika pavadīšanai kopā pagaidām, tāpēc atklātība tiešām ir vajadzīga. :)
12.10.2015 17:05 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
(mājas pirkšana ir TIKAI piemērs :-D )
12.10.2015 17:04 |
 
10 gadi
Reitings 372
Reģ: 18.02.2011
Ellicia

Paldies! ;)
12.10.2015 17:03 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Favel, jā, atzīstos, mazliet sarakstīju neskaidri, piedod, mana vaina ;-) Mazliet savādāk formulēšu ieteikumus, ko redzēju kārtīs. Tā pamatdoma ir tāda, ka, ja ir jomas, kurās tev izteikti veicas vai ir liela stabilitāte, ieteicams vienkārši visu izbaudīt, atstāt, kā ir. Un arī vispārīgi ieteicams pieņemt situāciju, būt harmonijā ar to, kas ir. Bet, ja tiek plānots kaut kas ļoti konkrēts (piemēram, mājas pirkšana vai jebkas, kas JAU ietilpst esošajā situācijā), to droši var un pat vajag realizēt, varbūt pat sadarbojoties ar kādu tuvu cilvēku :-) Ceru, ka šoreiz izskaidroju labāk :-)
12.10.2015 17:03 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Elicia, paldies, tomēr skaidrāk nepalika :D velkot paralēles ar patreizējo situāciju ieteikumi iet ļoti pat pretrunās.
Šobrīd vairāk ieteicams koncentrēt uzmanību uz stabilitāti, uz jomām, par kurām jūties droša, ka tās ir "savā vietā". Nav tā, ka kārtis ļoti stipri ieteiktu kaut ko mainīt, drīzāk jāpacenšas iegūt harmoniju tieši tādos apstākļos, kādi šobrīd ir. Vēl neliela piebilde - ja ir iespēja un vajadzība, droši sadarbojies ar kādu draugu vai citu cilvēku, ieklausies svarīgu cilvēku viedoklī, tas var noderēt. Ja ir ieplānots kāds pasākums vai nozīmīgas pārmaiņas, droši īsteno tās, tas nāks par labu.


No vienas puses tiek ieteikts neko nemainīt, bet no otras uzdrošināties pārmaiņām. Harmoniju gūt , neko nemainot, būtu nervu kutinošs pasākums. Ļaujoties pārmaiņām, ir iespējama harmonija, tomēr visu stabilitāšu un daudz līdz šim iegutā zaudēšana. :-/
12.10.2015 16:59 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Ellicia, liels paldies, es teiktu, ka precīzi. :)
12.10.2015 16:51 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Paldies. :)
12.10.2015 16:50 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
lil**, nē, kārtis nesaka, ka attiecību nebūs ;-) Kā jau minēju, es šoreiz izlieku padomu, nevis pareģojumu. Un tev padoms no kārtīm ir - vienkārši neiespringt, nedarīt un negaidīt neko konkrētu, jo, ja kaut kas būs lemts, tad šoreiz tas notiks arī pats no sevis.
12.10.2015 16:48 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
2) Ļoti daudz meiteņu pieteicās vienā un tajā pašā laikā, līdz ar to godīguma vārdā apskatīšu visām, kas vienlaicīgi pieteicās kā otrās :-)
AnneBelle - savādi, bet tu esi jau otrā, kam man kā ieteikums izkrīt pasivitāte, nekā nedarīšana. Kārtis saka, ka tevi interesējošajā jomā tieši šobrīd tev ieteicams nekādas lielās izvēles neizdarīt, drīzāk sākumā pavērot apstākļus, rīkoties tikai pēc (vismaz neilgas) nogaidīšanas.
Favel - kārtis uzskata, ka tev vajadzētu pieturēties pie tā, kas tev jau ir dzīvē iegūts. Šobrīd vairāk ieteicams koncentrēt uzmanību uz stabilitāti, uz jomām, par kurām jūties droša, ka tās ir "savā vietā". Nav tā, ka kārtis ļoti stipri ieteiktu kaut ko mainīt, drīzāk jāpacenšas iegūt harmoniju tieši tādos apstākļos, kādi šobrīd ir. Vēl neliela piebilde - ja ir iespēja un vajadzība, droši sadarbojies ar kādu draugu vai citu cilvēku, ieklausies svarīgu cilvēku viedoklī, tas var noderēt. Ja ir ieplānots kāds pasākums vai nozīmīgas pārmaiņas, droši īsteno tās, tas nāks par labu.
schoco - kārtis par karjeru uzrāda ieteikumu izmantot visu savu radošo enerģiju, spēku un vēlmes. Kārtis silti iesaka nekavējoties ķerties pie ideju piepildījuma, ja idejas ir. Ja nav, galvenais ir tieši šobrīd pieturēties pie SAVA viedokļa. Lai vai kas notiktu, kārtis liek uzsvaru uz tevi, tavām dotībām un iesaka vairāk rīkoties pēc savs iniciatīvas, lietot visu savu enerģiju, mazāk paļauties uz citiem. Galvenais - atmest bailes, ņemt grožus savās rokās.
Dantessa - te nu man izkrīt kārts, kas iesaka vairāk vadīties pēc prāta, nevis emocijām. Nē, es nesaku, ka emocijas pavisam jāatmet, bet tieši šobrīd mazliet jāpiembrezē ar tām, jābūt prātīgai. Kārtis pat iesaka mazliet viltīgumu likt lietā. Ja ir kāda lieta vai problēma, kas jāatrisina, atslēgas vārdi ir - prāts un šķipsniņa viltības.
3) lindsky - pēc kārtīm īsti nesaprotu, vai tev jau ir pašai sava ģimene, bet - ja ir, tad kārtis iesaka ne par ko neuztraukties, atmest visas raizes. Vienkārši saglabā harmoniju, un viss būs labi. Ja ģimenes nav, bet ir vēlme to veidot, kārtis iesaka nebaidīties, droši spert nākamos soļus uz priekšu, nav iemesla apstāties vai baidīties.
4) Foxgirl - te man parādās ļoti laba kārts. Ja ir partneris vai kāds nolūkots simpātija, droši virzies uz priekšu, veido attiecības, attīsti tās un, galvenais, esi atklāta, neslēp simpātijas vai savus nolūkus, izrunājies. Ja nav neviena, kas iekritis sirdī, kārtis iesaka vienkārši paskatīties apkārt un nogaidīt, bet, tiklīdz uzrodas kandidāts attiecībām, esi atklāta, neslēp simpātijas. Lai kāda būtu situācija, atslēgas vārds un ieteikums ir atklātība, patiesības izteikšana un jūtu, domu, vēlmju neslēpšana.
5) so.so - kārtis iesaka nebaidīties pielietot savas radošās idejas. Ja ir kādas konkrētas vēlmes, nekautrējies tās "iznest" plašākai publikai, padalies ar apkārtējiem, jo uzrādās, ka var uzrasties (vai jau ir uzradies) vīrietis, kas var palīdzēt karjeras jautājumos, vecāks par tevi.
12.10.2015 16:46 |
 
Reitings 24
Reģ: 14.04.2013
Piesakos, piesakos! - Attiecības.
12.10.2015 16:42 |
 
10 gadi
Reitings 372
Reģ: 18.02.2011
Ellicia

Tad man tuvākajā laikā attiecību nebūs?
12.10.2015 16:31 |
 
10 gadi
Reitings 253
Reģ: 29.01.2009
Piesakos! Darbs.
12.10.2015 16:28 |
 
Reitings 28
Reģ: 21.08.2014
Piesakos! Attiecības
12.10.2015 16:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits